|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2015
13.6.2014 9:08:13   
chatarinchy
heyy... ce me vzamete medse, jaz naredim fb skrivno skupino? deal? :P
skratka doma imam ze 13mesecnega fantka, nosecnost je bila planirana (2m nazaj sem imela ze tretji ss in upam da bo tokrat vse ok!) tudi mene skrbi malo kako bom loh sama z 2 otrokoma zrihtala vse, ker je tale ZELO zahteven... ampak mislim da mame zmoremo vse :))
na pregled se nisem se narocila, se bom v pon. rok pa naj bi po mojih izracunih bil 13.2.

skrtatka pisite mi v inbox, da vas dodam v skupino tiste ki zelite! in ja-zazeljena cimvecja udelezba :)

(odgovor članu Niara)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Februarke 2015
13.6.2014 9:40:04   
peetrusa
Pa še ena februarka :) Sicer sem user posted image videla že pred dvema tednoma, ampak nosečniških znakov pa nimam še kaj dosti. Na wc skoz laufam, vmes me daje kakšna utrujenost, ne pretirana. V glavnem počutim se super user posted image Za pregled še nisem klicala, imam namren naslednji teden, ker sem bila v začetku januarja že noseča (žal je bi februarja ss) in ko sem klicala, da bi se naročila, me je sestra dobesedno nadrla, kaj si mislim, da tako zgodaj kličem in bla bla bla. :) Tako da bom zdaj raje malo počakala pa naslednji teden pokličem. :) Stara pa sem 27 let, nimam še otrok, zelo dolgo pa sva se trudila, da bi nama uspelo, tako da sma ZELO vesela. Povedala pa bova po prvem pregledu. In to tudi samo domačim, ostalim pa verjetno po 12. tednu :)

(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Februarke 2015
13.6.2014 13:15:41   
tuintam
Evo, jaz sem poslala ZS - meni osebno je ljubše na FB-ju čvekat. Se pa zavedam, da je še malo zgodaj. Ampak vseeno nestrpno čakam, da se ustvari in napolni skupinica. :) Sicer pa glede mojega počutja - čakam, da bo tri mesece mimo, da se ne bom več počutila kot povožena mačka - ker tole zdaj ... imam srečo, če normalno zvozim dan. :)

(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Februarke 2015
13.6.2014 13:42:55   
Katte
Pozdravljene, punce. Čestitam vsem za user posted image .
Tudi jaz bom februarka, če bo vse po sreči. Doma imam skoraj 15-mesečnika, za katerega smo se trudili dve leti, v drugo zanosila precej hitro, ampak točno en mesec nazaj splavila v sedmem tednu. In tri dni nazaj sem ponovno zagledala user posted image . Upam, da se tokrat obdrži in da bomo klepetale do februarja in naprej.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu tuintam)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Februarke 2015
13.6.2014 14:06:08   
urja
A jemljete kakšne vitamine in folno kislino itd. Me zanima katere so sedaj "in" user posted image a že od prej, jaz jih bom začela šele sedaj

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Februarke 2015
13.6.2014 14:18:36   
Katte
Jaz jemljem Fembion - folno kislino (je edini proizvod, ki ima folno v aktivni obliki). Drugega nič.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu urja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Februarke 2015
13.6.2014 14:27:44   
peetrusa
Jaz jemljem Elevit.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Februarke 2015
13.6.2014 14:38:44   
tuintam
Folno od Ljubljanskih lekaren. Drugega nič. Že ene tri mesece.

(odgovor članu peetrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Februarke 2015
13.6.2014 15:32:40   
PikaPi
Punce, javljam se z dobro in slabo novico user posted image . Vceraj sem bila na pregledu zaadi hudih krcev, krvavitve zaenrat se ni, pri pregledu so mi zatrdili da IMN ni, saj je vidna gv, ploda pa se nikjer, sicer mi je uz pokazal da sem noseca 6t4d kar je prakicno nemogoce, po mojih izracunih sem en teden manj, glede na zadnjo M. Bhcg mi narasca kar je dobro (okoli 11000), je imela katera ze izmerjenega? Zdaj pa zopet cakat 14 dni ce se bo kaj pokazalo, mi je G rekla da je se prezgodaj in se plod ne vidi ali pa ga pac nebouser posted image . Mucnih 14 dni me caka. Je imela ze katera podobno izkusnjo?

(odgovor članu tuintam)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Februarke 2015
13.6.2014 16:14:40   
tuintam
Joj, si sploh ne upam pomislit ... V glavnem, če ti kaj pomaga ... Jaz sem imela prvi dan krvavitve pri splavu 850 hcg ... je bila v maternici ena pikica, noseča naj bi bila 6 polnih tednov. Je rekel G, da pač ni toliko veliko, da mogoče se je ravno dobro oplodilo. Sama sem vedela, da temu ni tako. Čez 2 dni sem naredila zopet krvno preiskavo ... je padlo na 100, tako da je bilo jasno, da gre za splav. Pri tako visoki vrednosti, kot jo imaš ti pa ne vem, kaj naj rečem. Držim pesti, da je vse ok! Kako se pa sicer ti počutiš?

(odgovor članu PikaPi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Februarke 2015
13.6.2014 16:18:07   
tuintam
Hmm ... no, sem še enkrat prebrala. Moj G namreč naroča šele od 10. tedna dalje, ravno zaradi tega, ker je možnost, da se prej ne vidi dobro. Če si tako na začetku in se vidi, da gre za nosečnost, potem sploh ni panike, po mojem. Sem imela tudi jaz v tej nosečnosti hude krče v 5. tednu, kot bi bili krči pred M, zdaj v skoraj dopolnjenih 7 tednih jih ni več, noseča pa sem še kako, ker mi je neprestano slabo. :) Glavo pokonci, bo vse ok! Te pa razumem. Jaz zaradi SS-ja pred 2 meseci komaj čakam pregled, in kot naročeno, ga imam komaj v 11. tednu. :/

(odgovor članu tuintam)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Februarke 2015
13.6.2014 16:49:46   
Magg
Hej punce, se jaz se vam pridrizujem s svojimi izkusnjami.
Nisem prepricana, ce bom februarka ali januarka pa se vseeno pridruzujem, ce dovolite :)
Midva sva januarja zacela delati na novem druzinskem clanu, po zamujani M sem naredila test, ki je bil poz. Pri ginek. na pregledu pa se ni nic videlo. Meni je ginek. rekel, da ce ne bi testa naredila sploh ne bi vedela, da sem noseca. Sedaj pa, ali se temu tudi rece ss? Sva bila zalostna, M nisem imela do marca. Nato se je cikel uredil, aprila sva spet zacela delati na tem in M nimam. Zadnjo sem imela 17.4. Test mi je pokazal +, pregled imam 27.6. Juhuu presrecna :)
Sem prav izracunala, da bom na pregledu v 10 tednu?

(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Februarke 2015
13.6.2014 17:04:18   
PikaPi
Moram povedat da mi je kar žal da sem šla tako zgodaj na pregled, danes krčev ni več, samo tako hudih kot včeraj pa še nisem imela, pa imam kar močne M. Počutim se super, razen malo bolečih prsi ni nič več, zato me je toliko bolj strah, ker načeloma znakov nimam user posted image . Ali je mozno da Uz pokaze vec tednov kot dejansko sploh si nosec, ko primerjam svojo slikico uzja kjer so zraven doloceni tedni nosecnosti s fotkami ki so na internetu, bi morala ustrezati nekje 5,5t. Nic, treba bo cakat in se enkrat cakat. Vam pa želim čim manj takih skrbi!! če bodo kateri merili hcg naj mi prosim sporoci, da dobim vsaj okvirne vrednosti... Upam pa da se cez 14 dni pikica prikaze.

(odgovor članu tuintam)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Februarke 2015
13.6.2014 22:43:53   
chatarinchy
punce, samo toliko, da vam javim - sem dobila zs-je vendar sem komaj sedaj prisla domov tko da se res opravicujem, bom jutri uredila vse, ker grem samo se spat :) je sinko zbolel in imamo kar norisnico doma...

drugace pa sama jemljem dabroaton (zaradi 3 ssjev kot preventivo) in pa femibion.
koliko ste pa kaj stare? sama sem 25 in bo to ( ce bo vse ok!! -UPAM!) moj drugo otrocicek :)

(odgovor članu PikaPi)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Februarke 2015
14.6.2014 7:11:07   
urja
chatarinchy - naj bo sinko čimprej bolje, sploh ne paše imeti še vročino v teli zunanji vročini. Ko bo pa bolje pa kar na FBuser posted image Moram reči, da mi je bližje


Sem pa tvojih let, pričakujem pa tretjega, uf, komaj vrjamem user posted image

Učera sem začela z Elevitom

(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Februarke 2015
14.6.2014 10:53:38   
Mumu31
chatarinchy sem ti pisala ZS za skrito skupino :)

Sicer en pozdravček iz Paga, kjer z malim preživljamo dopust, se imamo super. Danes je dež, ma nič hudega da malo ohladi. Sicer vse super.

Moje počutje do nekaj dni nazaj super, zdaj sem že 2x zjutraj bruhala in imela slabosti :( Očitno me čaka podobno 4 mesečno mučenje kot v prvo. Pa kaj čmo, po eni strani se tolažim, da je to znak da je z malim notri vse ok ?

Skratka, upam da se srečamo v FB skupini ker je tudi meni tam ful boljše. Sem že v skupini julijke 2014 in je res ful fajn.

Morski pozdravček

(odgovor članu urja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Februarke 2015
14.6.2014 11:28:06   
chatarinchy
ooo blagor vamki ste že na dopustu :) mi gremo šele konec avgusta... komaj že čakam mal morskega zraka! :)

končno mi je uspelo zrihtat skupino... sedaj samo še čakam da me potrdite na fb in vas dodam :)

zdej pa laufam pospravljat dokler mali spi, ker drugače ni možno nič naredit! :P mi je ful lažje na fb sledit in pisat in mislim da bo to prav ena luštna skupinica:)

(odgovor članu Mumu31)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Februarke 2015
14.6.2014 14:57:28   
Mumu31
Meni se konec mesca izteka porodniška, zato smo že zdej na dopustu in izkoriščamomzadnje dni skupaj :) potem pa upam da delat za 5m in spet porodniška user posted image

(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Februarke 2015
15.6.2014 14:51:05   
*mamica*
živjo punce...ewo ugotovili smo da bomo imeli februarčka/o :) se vampridružujem :) to je moja druga nosečnost. imam pa že fantka:) lp

(odgovor članu Niara)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Februarke 2015
15.6.2014 14:54:07   
*mamica*
Če je skupina februark 2015 na FB-ju bi se vam pridružila :) če me sprejmete :)

(odgovor članu *mamica*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Februarke 2015
15.6.2014 16:04:48   
chatarinchy
PikaPi - evo tudi jaz sem bila danes na dezurni ker me je zacelo spikat v jajcniku (sem se ustrasila da je imn) tako da se mi je kar bliskalo... naj te potolažim, tudi pri meni se je videla samo gv brez ploda in je rekla da je to povsem normalno za ta teden (6teden) da je vrecka primerne velikosti glede na starost zarodka in da izgleda vse ok!

*mamica* napisi mi na zs ime in priimek da te poiscem na fbju in te dodam v skupino :)

(odgovor članu *mamica*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Februarke 2015
15.6.2014 18:17:02   
peetrusa
Chatarinchy, jaz nisem dobila tvoje prošnje za prijateljstvo na FB. Če mi prosim pod ZS napišeš tvoje ime in priimek, te bom poiskala pa dodala na FB, da me potim lahko dodaš v skupino. Prosim :) Hvala :)

(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februarke 2015
16.6.2014 8:08:04   
kyl24
Pozdravljene vse skupaj!
Tudi pri nas sta se pokazali user posted image . user posted image user posted image Po mojih izračunih imam PDP okrog 18.2.... Doma imava že 2,5 let starega fantka.

Lp

(odgovor članu peetrusa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Februarke 2015
17.6.2014 12:20:19   
V.P.
Živjo punce.. evo še mene... pred dobrim tednom sem ugledala lepi 2 črtici.. računamo okoli 15. februarja da zibamo.. srčno upam, saj imam za sabo 2 SS.. prvič v 6 tednu, drugič pa čiščenje zaradi "prazne vrečke" v 9 tednu.

Uspelo je povsem načrtno, ..in smo veseli in upam da grem tokrat do konca

Doma imam že februarko 2011 , imela sm v prvo pdp 18 feb, rodila 20 feb... :D

po drugem ss v začetku februarja, sem imela 3 preglede, da je blo vse tako ko mora bit in ko je rekel G. da zdj pa akcija, sva kar ubogala.. in evo v prvo dve črtici..
Napihnjena sem skozi, sicer pa pravjo da se naslednje nosečnosti hitrejo poznajo ...
Folno jem že od začetka, kot pri prvi punci... Tifol, mi odgovarja zato ne kompliciram pri tem.

stara sem 29 let.., iz okolice LJ... :D
na FB se konektam, ko bom videla da je z otročkom in nosečnostjo vse OK :D papa

(odgovor članu kyl24)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februarke 2015
17.6.2014 14:26:22   
aptababy
Živijo,

jaz sem ravno pred zanositvijo začela z elevitom, ker sem bla skozneki bolana ter malo še ponoči dojim. tak da zaenkrat ga kr dobro prenašam, v 1.nosečnosti sem jedla tifol. Slabosti- občasno ponoči, zjutraj. Ne smem biti lačna, tako da skoz jem, opazila sem pojav želje po točno določeni hrani...v prvi nisem jedla sladkega, kava mi je smrdela, zaenkrat je malo drugače kot v prvi...sem pa napihnjena ko žaba in stalno bi spala...(no to tudi ker se moja punčka zdej spet 2 x zbuja ponoči)...hočem nehati dojiti pa mi še ni ratal...
pregled imam 9.7. v 9.tednu.

pozdravcek

(odgovor članu V.P.)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?