|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vrtec v AT
30.6.2014 22:01:35   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


No vidiš jaz tudi nekaj podobnega.
Pa vseeno ne vidim nič napačnega, če se na predlog ali prošnjo vzg. starš malo bolj zanima kaj njegovo dete počne v vrtcu oz. oš in se po potrebi na lastne oči prepriča. Tu se ne pogovarjamo o polnoletnih študentih in dijakih z brki , temveč večinoma o predšolcih. in vse to z namenom, da bodo v dijaških in študentskih časih večino zadevščin že znali početi samostojno.


Kako malo bolj.....? vsak dan pripelješ dete v vrtec in ga pelješ iz vrtca, rečeš kako z vzgojiteljico.....in najmanj en krat na mesec smo bili v vrtcu na nekih delavnicah, kjer smo se tako ali drugače družili z otroci in s strokovnimi delavkami vrtca.....že to je bilo meni preveč.....saj je otrok v vrtcu in ne jaz......user posted image A ti pa bi še večjo prisotnost staršev v vrtcu......


Pa vi to resno user posted image .

Otrok je pri sedmih letih sposoben sam iti v šolo, kar mu dovoljuje tudi zakon.
Pri sedmih letih je otrok lahko (ne nujno) odgovoren za škodo, ki jo povzroči.

Pri sedmih letih!

Pri petnajstih bo s tako vzgojo kot se opisuje nefunkcionalna pede..čina.

Stenči, pa kakšen vrtec imate pri vas , da ga obiskujejo samo sedemletniki. user posted image
Ja in vsi homoseksualci so to zato, ker so se starši nalo bolj zanimali zanje , ko so hodili v vrtecuser posted image


A si funkcionalno nepismena user posted image

Govoriš o dijakih in študentih; povedala sem ti, da je otrok že pri sedmih sposoben določene mere odgovornosti in samostojnosti, ne pri petnajstih ali osemnajstih.

Jaz čem sem funkcionalno nepismena?user posted image Ne ne bo šlo Stanči. Saj sem že napisala , da ne govorimo o študentih in dijakih, temveč o predšolcih.


Žal si. Niti ni smešno user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: vrtec v AT
30.6.2014 22:07:03   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ja tako je. Predavanja raznoraznih strokovnjakov pa so namenjena zato, da se jih prešprica a ne?user posted image


Skupinska predavanja raznoraznih strokovnjakov ne bodo rešila dotičnega problema.......so bolj namenjena preventivi kot reševanju problema, ko se že pojavi....in niso individualna......če je na predavanju 10 ali 20 staršev se ne bo na predavanju reševalo problema otroka, ki odfrli na sprehodu sam naokrog......



Meni je pa še vedno največji strokovnjak v vrtcu vzgojitel/jica in v šoli učitelj/ica, za prehrano kuhar/ca in za reševanje nesoglasij ravnatelj/ica.

Samovšečno trdim, da sem s pohvalo kuharici, kako slastno kuha (ma je takooo dišalo) naredila več kot vsako prehransko predavanje popoldne.

Enako kot z vsemi temi strokovnjaki v vrtcu delamo škodo primarni dejavnosti in njenim nosilcem, večinoma vzgojiteljicam, saj jim sporočamo, da jim ne zaupamo. Zaupamo pa jim ne, ker niti sebi ne znamo.
Znanje je vedno dobrodošlo, ampak ne, ko posega v integriteto drugega. In občutek imam, da smo s preveč predavanji posegli v njo, hkrati pa izgubili klic v sili, ko bi pa nasvete le rabili, ker tudi take situacije pridejo. A na koga se bomo obrnili, če smo izkoristili že vsak joker?

Sttanči pa ja praviš, da nisi samovšečnauser posted image drugače si pa pohvalo izrekla zagotovo z nesebičnim namenom, da bi dobila od kuharce malo kosila v menažko user posted image

Drugače pa ja, v zvezi s strokovnjaki v vrtcu se v večini strinjam s tabo.Tudi po moje je tako.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: vrtec v AT
30.6.2014 22:13:29   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


No vidiš jaz tudi nekaj podobnega.
Pa vseeno ne vidim nič napačnega, če se na predlog ali prošnjo vzg. starš malo bolj zanima kaj njegovo dete počne v vrtcu oz. oš in se po potrebi na lastne oči prepriča. Tu se ne pogovarjamo o polnoletnih študentih in dijakih z brki , temveč večinoma o predšolcih. in vse to z namenom, da bodo v dijaških in študentskih časih večino zadevščin že znali početi samostojno.


Kako malo bolj.....? vsak dan pripelješ dete v vrtec in ga pelješ iz vrtca, rečeš kako z vzgojiteljico.....in najmanj en krat na mesec smo bili v vrtcu na nekih delavnicah, kjer smo se tako ali drugače družili z otroci in s strokovnimi delavkami vrtca.....že to je bilo meni preveč.....saj je otrok v vrtcu in ne jaz......user posted image A ti pa bi še večjo prisotnost staršev v vrtcu......


Pa vi to resno user posted image .

Otrok je pri sedmih letih sposoben sam iti v šolo, kar mu dovoljuje tudi zakon.
Pri sedmih letih je otrok lahko (ne nujno) odgovoren za škodo, ki jo povzroči.

Pri sedmih letih!

Pri petnajstih bo s tako vzgojo kot se opisuje nefunkcionalna pede..čina.

Stenči, pa kakšen vrtec imate pri vas , da ga obiskujejo samo sedemletniki. user posted image
Ja in vsi homoseksualci so to zato, ker so se starši nalo bolj zanimali zanje , ko so hodili v vrtecuser posted image


A si funkcionalno nepismena user posted image

Govoriš o dijakih in študentih; povedala sem ti, da je otrok že pri sedmih sposoben določene mere odgovornosti in samostojnosti, ne pri petnajstih ali osemnajstih.

Jaz čem sem funkcionalno nepismena?user posted image Ne ne bo šlo Stanči. Saj sem že napisala , da ne govorimo o študentih in dijakih, temveč o predšolcih.


Žal si. Niti ni smešno user posted image

Meni pa je soriuser posted image , ker ne razumeš.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: vrtec v AT
30.6.2014 22:18:52   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Enako kot z vsemi temi strokovnjaki v vrtcu delamo škodo primarni dejavnosti in njenim nosilcem, večinoma vzgojiteljicam, saj jim sporočamo, da jim ne zaupamo. Zaupamo pa jim ne, ker niti sebi ne znamo.
Znanje je vedno dobrodošlo, ampak ne, ko posega v integriteto drugega. In občutek imam, da smo s preveč predavanji posegli v njo, hkrati pa izgubili klic v sili, ko bi pa nasvete le rabili, ker tudi take situacije pridejo. A na koga se bomo obrnili, če smo izkoristili že vsak joker?


Točno tako....in vedno iščemo potrditev za svoja dejanja pri neki "zunanji kao eliti"......zdrava kmečka pamet je zastarela, nazadnjaška....danes delaš dobro otroku, če delaš v nasprotlju s tistim kar bi rad sam kot starš.....danes moraš delati tako, kot pravi strokovna elita, ki pa se ne redko sama okliče za strokovno elito.....in je vse le en fajn marketing oz. tako kot pravi Lulu:

Dodatna predavanja so dobri dodatni zaslužki za predavatelje. Veliko je tega, preveč.. in so same sebi namen. Večje število udečleženih je dober razlog za druga, nova predavanja in pobiranje denarja.


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: vrtec v AT
30.6.2014 22:23:15   
reni70

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino



Jaz skoz in skoz tuhtam.user posted image Drugače pa saj ne mislim s tem, da bi se morali starši ves čas štulit zraven in ne zaupat organizaciji. Govorim o primerih, ko so z otrokom težave in starša k večji vpletenosti in k večjemu sodelovanju spodbudi, povabi vzg. In v avtoričinem primeru je vzg. sama starše po silem še bolj vštulila zraven, ko je očeta klicala naj pride po otroka, ker mu ni kos.



Saj zato sem te pa vprašala, kje je ta meja, ko se starši ne bi več smeli štulit zraven in do kje se lahko štulijo zraven.......ker eni bi se potem kar naprej štulili.....

p.s. a ni avtorica teme rekla, da "so klicali iz vrtca".....niti ni povedala zakaj, niti ni povedala, da je klicala vzgojiteljica.....vsaj tako imam jaz v spominu......

p.s. a ni avtorica teme rekla, da "so klicali iz vrtca".....niti ni povedala zakaj, niti ni povedala, da je klicala vzgojiteljica.....vsaj tako imam jaz v spominu......




Niso klicali zato,da bi ze v vrtecu delal stalo,kot sem ze povedala je tam pridn.
Njegova skupina je odsla na izlet,in njega so dali v skupino dojenckov.
Ja klicala je pom.vzg.od skupine dojenckov,naj ga pride ocka iskat......verjetno zato,da ne bo med mlajsimi..
Nasledji dan se je pa oprfavicevala..zakaj ze?bed res

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: vrtec v AT
30.6.2014 22:26:55   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Enako kot z vsemi temi strokovnjaki v vrtcu delamo škodo primarni dejavnosti in njenim nosilcem, večinoma vzgojiteljicam, saj jim sporočamo, da jim ne zaupamo. Zaupamo pa jim ne, ker niti sebi ne znamo.
Znanje je vedno dobrodošlo, ampak ne, ko posega v integriteto drugega. In občutek imam, da smo s preveč predavanji posegli v njo, hkrati pa izgubili klic v sili, ko bi pa nasvete le rabili, ker tudi take situacije pridejo. A na koga se bomo obrnili, če smo izkoristili že vsak joker?


Točno tako....in vedno iščemo potrditev za svoja dejanja pri neki "zunanji kao eliti"......zdrava kmečka pamet je zastarela, nazadnjaška....danes delaš dobro otroku, če delaš v nasprotlju s tistim kar bi rad sam kot starš.....danes moraš delati tako, kot pravi strokovna elita, ki pa se ne redko sama okliče za strokovno elito.....in je vse le en fajn marketing oz. tako kot pravi Lulu:

Dodatna predavanja so dobri dodatni zaslužki za predavatelje. Veliko je tega, preveč.. in so same sebi namen. Večje število udečleženih je dober razlog za druga, nova predavanja in pobiranje denarja.



Sicer se strinjam s tisto o kmečki pameti in to, samo s tistim kar Lulu trdi pa ne ravno. Lulu tako pravi le zato, ker pač na predavanjih veliko stvari ne razume in išče izgovore, da ne hodiuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: vrtec v AT
30.6.2014 22:42:31   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: reni70
Ravno pred kratkim so imeli en izlet,povedela mi je da on ne more zraven,ker se boji da ne bo kaj narobe...Moz ga je peljal v vrtec predlagala je da ostane v drugi skupini,,,na kar moz hodi iz vrtca domov,pozvoni tel.in pravijo da ga mora pridet iskat...


IZVIRNO SPOROČILO: reni70

Niso klicali zato,da bi ze v vrtecu delal stalo,kot sem ze povedala je tam pridn.
Njegova skupina je odsla na izlet,in njega so dali v skupino dojenckov.
Ja klicala je pom.vzg.od skupine dojenckov,naj ga pride ocka iskat......verjetno zato,da ne bo med mlajsimi..
Nasledji dan se je pa oprfavicevala..zakaj ze?bed res


reni70,
tvoje pisanje je tako nejasno in luknjasto, da vsaj meni z vsakim sporočilom odpre več vprašanj kot da odgovorov.
Če tudi v vrtcu tako nejasno komunicirate z osebjem, se vedno manj čudim, da imate težave.

Torej:
ko je oče oddal otroka in je njegova vzgojiteljica predlagala, da ostane z drugo skupino - kakšen je bil njun dogovor?

Če vidva ne vesta, zakaj je klicala pomočnica od jaslične skupine, kako naj mi na RR vemo, kaj si je mislila?
Zakaj bi naj bilo tako slabo, da se je opravičevala?
Po mojem bi bilo veliko slabše, če zapleta, v katerega je zapadla, ne bi vsaj poskusila nekako zgladiti.

(odgovor članu reni70)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: vrtec v AT
30.6.2014 23:01:52   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Lulu tako pravi le zato, ker pač na predavanjih veliko stvari ne razume in išče izgovore, da ne hodiuser posted image


a se lahko kje dobiva in te objamem? Videti je, da ti zelo manjka ljubezni. Potrebuješ bližino in objem...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: vrtec v AT
1.7.2014 13:31:54   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: petea
reni70,
tvoje pisanje je tako nejasno in luknjasto, da vsaj meni z vsakim sporočilom odpre več vprašanj kot da odgovorov.
Če tudi v vrtcu tako nejasno komunicirate z osebjem, se vedno manj čudim, da imate težave.


saj, jaz se ne čudim, da je nisem "razumela" user posted image


Zakaj bi naj bilo tako slabo, da se je opravičevala?
Po mojem bi bilo veliko slabše, če zapleta, v katerega je zapadla, ne bi vsaj poskusila nekako zgladiti.


ma, kolikor vidim njene poste , so iskali delo v avstriji in se tja nedolgo nazaj preselili?
zdaj, če ne štekate, da so tam pač druga pravila in navade, in da bo za vse vas na začetku stresno in da sprememba prinese nekaj "lovljenja" preden se utečete, potem ste se rahlo naivno v to spustili v vse to. ne vem zakaj ste sploh odšli s trebuhom za kruhom, če niste pripravljeni na spremembe in na to da bo drugače.
niti ne vem zakaj tle sprašuješ za nasvet. to je tko kot bi odšla v švico in potem tle spraševala kako reagirat na dogajanja v švicarskem okolju. moj nasvet: raje se obrni na koga, ki ima izkušnje iz prve roke ali nekoga iz tega okolja kjer trenutno ste. to je tko kot bi jaz spraševala kako reagirat v našem vrtcu (ki je btw 3000km stran od prvega slovenskega) - ni za primerjat, da niti ne omenjam dvojezičnosti, ki je dodaten faktor, ki ga je treba upoštevat (ja, še dalj traja da se stvari "ulovijo" v utečene smernice). ti pa niti ne omeniš, da ste se nedolgo preselili v drugo državo, tko da, pišeš tako selektino, da je groza, če po tem skrpucalu prosiš za nasvet. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 1.7.2014 13:38:23 >

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: vrtec v AT
1.7.2014 14:18:40   
reni70

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: petea
reni70,
tvoje pisanje je tako nejasno in luknjasto, da vsaj meni z vsakim sporočilom odpre več vprašanj kot da odgovorov.
Če tudi v vrtcu tako nejasno komunicirate z osebjem, se vedno manj čudim, da imate težave.


saj, jaz se ne čudim, da je nisem "razumela" user posted image


Zakaj bi naj bilo tako slabo, da se je opravičevala?
Po mojem bi bilo veliko slabše, če zapleta, v katerega je zapadla, ne bi vsaj poskusila nekako zgladiti.


ma, kolikor vidim njene poste , so iskali delo v avstriji in se tja nedolgo nazaj preselili?
zdaj, če ne štekate, da so tam pač druga pravila in navade, in da bo za vse vas na začetku stresno in da sprememba prinese nekaj "lovljenja" preden se utečete, potem ste se rahlo naivno v to spustili v vse to. ne vem zakaj ste sploh odšli s trebuhom za kruhom, če niste pripravljeni na spremembe in na to da bo drugače.
niti ne vem zakaj tle sprašuješ za nasvet. to je tko kot bi odšla v švico in potem tle spraševala kako reagirat na dogajanja v švicarskem okolju. moj nasvet: raje se obrni na koga, ki ima izkušnje iz prve roke ali nekoga iz tega okolja kjer trenutno ste. to je tko kot bi jaz spraševala kako reagirat v našem vrtcu (ki je btw 3000km stran od prvega slovenskega) - ni za primerjat, da niti ne omenjam dvojezičnosti, ki je dodaten faktor, ki ga je treba upoštevat (ja, še dalj traja da se stvari "ulovijo" v utečene smernice). ti pa niti ne omeniš, da ste se nedolgo preselili v drugo državo, tko da, pišeš tako selektino, da je groza, če po tem skrpucalu prosiš za nasvet. user posted image
[/quote

Spijunka user posted image ,ti pa glih ves kolk dolgo smo v tujini.
Nobena druga pravila niso za otroke,,nismo na drugem planetu ok.
Pa prosim,ce se vec ne javljas,ker mas res bolane....Tvojega nasveta pa res ne bi upostevala,ker se zna zgodit,da bi postala vesoljc.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: vrtec v AT
1.7.2014 15:20:04   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: reni70
Spijunka user posted image ,ti pa glih ves kolk dolgo smo v tujini.
Nobena druga pravila niso za otroke,,nismo na drugem planetu ok.


ok, gospa vsevednica, ti že veš, zato pa tle sprašuješ, ker ti ful laufa, a ne? user posted image

Pa prosim,ce se vec ne javljas,ker mas res bolane....Tvojega nasveta pa res ne bi upostevala,ker se zna zgodit,da bi postala vesoljc.


seveda se ne bom več tebi tukaj javljala - vidim, da si preveč "zdrava" in te vesoljci preganjajo, ko dobiš nezaželen nasvet user posted image

(odgovor članu reni70)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: vrtec v AT
1.7.2014 16:36:15   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: reni70
ti pa glih ves kolk dolgo smo v tujini.


reni70,
saj se verjetno zavedaš, da se v tvojih dosedanjih objavah na RR da najti veliko informacij o tebi, kajne?

Jaz glede na tvoje zapise sklepam, da ste v sosednji prestolnici največ leto dni.


Mimogrede - družinske težave si v tem času uspela rešiti ali si 'jih pustila doma'?


IZVIRNO SPOROČILO: reni70
Nobena druga pravila niso za otroke,,nismo na drugem planetu ok.

Bilo bi smešno, če ne bi bilo - sploh mnogim otrokom - žalostno, da zanje veljajo precej drugačna, manj prijetna pravila kot za druge otroke - pogosto že v njihovi neposredni bližini.

(odgovor članu reni70)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: vrtec v AT
1.7.2014 20:37:33   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino



Sicer se strinjam s tisto o kmečki pameti in to, samo s tistim kar Lulu trdi pa ne ravno. Lulu tako pravi le zato, ker pač na predavanjih veliko stvari ne razume in išče izgovore, da ne hodiuser posted image


Ob toliko strokovnih delavk v vrtcu ni treba, da vrtec organizira predavanje z zunanjimi sodelavci.....saj ima že tam en kup fakultetno izobražene stroke, ki lahko oddrži predavanje staršem, če je res taka nuja za to......če pa se strokovne delavke morajo dodatno izobraževati zaradi službe, pa lahko v vrtcu to storijo interno, ne pa da vlačijo zraven še starše......in si one pišejo predavanje, ki spada k delovni obveznosti......starš pa si naj v službi še uro fraj vzame ali dopust piše, da se bo udeležil tega predavanja......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: vrtec v AT
1.7.2014 20:45:41   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: reni70


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: petea
reni70,
tvoje pisanje je tako nejasno in luknjasto, da vsaj meni z vsakim sporočilom odpre več vprašanj kot da odgovorov.
Če tudi v vrtcu tako nejasno komunicirate z osebjem, se vedno manj čudim, da imate težave.


saj, jaz se ne čudim, da je nisem "razumela" user posted image


Zakaj bi naj bilo tako slabo, da se je opravičevala?
Po mojem bi bilo veliko slabše, če zapleta, v katerega je zapadla, ne bi vsaj poskusila nekako zgladiti.


ma, kolikor vidim njene poste , so iskali delo v avstriji in se tja nedolgo nazaj preselili?
zdaj, če ne štekate, da so tam pač druga pravila in navade, in da bo za vse vas na začetku stresno in da sprememba prinese nekaj "lovljenja" preden se utečete, potem ste se rahlo naivno v to spustili v vse to. ne vem zakaj ste sploh odšli s trebuhom za kruhom, če niste pripravljeni na spremembe in na to da bo drugače.
niti ne vem zakaj tle sprašuješ za nasvet. to je tko kot bi odšla v švico in potem tle spraševala kako reagirat na dogajanja v švicarskem okolju. moj nasvet: raje se obrni na koga, ki ima izkušnje iz prve roke ali nekoga iz tega okolja kjer trenutno ste. to je tko kot bi jaz spraševala kako reagirat v našem vrtcu (ki je btw 3000km stran od prvega slovenskega) - ni za primerjat, da niti ne omenjam dvojezičnosti, ki je dodaten faktor, ki ga je treba upoštevat (ja, še dalj traja da se stvari "ulovijo" v utečene smernice). ti pa niti ne omeniš, da ste se nedolgo preselili v drugo državo, tko da, pišeš tako selektino, da je groza, če po tem skrpucalu prosiš za nasvet. user posted image
[/quote

Spijunka user posted image ,ti pa glih ves kolk dolgo smo v tujini.
Nobena druga pravila niso za otroke,,nismo na drugem planetu ok.
Pa prosim,ce se vec ne javljas,ker mas res bolane....Tvojega nasveta pa res ne bi upostevala,ker se zna zgodit,da bi postala vesoljc.



Uuuu, aua, Matejči tole je bilo pa tako zelo direkt na nos ( beri ego), da se skozi monitor čutiuser posted image user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu reni70)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: vrtec v AT
1.7.2014 20:47:57   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino



Sicer se strinjam s tisto o kmečki pameti in to, samo s tistim kar Lulu trdi pa ne ravno. Lulu tako pravi le zato, ker pač na predavanjih veliko stvari ne razume in išče izgovore, da ne hodiuser posted image


Ob toliko strokovnih delavk v vrtcu ni treba, da vrtec organizira predavanje z zunanjimi sodelavci.....saj ima že tam en kup fakultetno izobražene stroke, ki lahko oddrži predavanje staršem, če je res taka nuja za to......če pa se strokovne delavke morajo dodatno izobraževati zaradi službe, pa lahko v vrtcu to storijo interno, ne pa da vlačijo zraven še starše......in si one pišejo predavanje, ki spada k delovni obveznosti......starš pa si naj v službi še uro fraj vzame ali dopust piše, da se bo udeležil tega predavanja......


Ja res prav imaš. TI grdi packi ti, ki želijo, da se starši malo doizobrazijo. Kar za znoret je tole , ne morem drugega rečt.user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: vrtec v AT
1.7.2014 20:54:13   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Lulu tako pravi le zato, ker pač na predavanjih veliko stvari ne razume in išče izgovore, da ne hodiuser posted image


a se lahko kje dobiva in te objamem? Videti je, da ti zelo manjka ljubezni. Potrebuješ bližino in objem...

Iiiii Lulu, kako lepoooo. Saj veš, tega ni nikoli preveč user posted image Sicer sem danes že pred službo dobila nekaj smrklastih , slinastih ter enega bodečega stiskovca, ki so se v nekoliko drugačni obliki ponovili še ob prihodu domovuser posted image vendar bi se tudi za tvojega našel en majčken kot.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: vrtec v AT
1.7.2014 20:56:10   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ja res prav imaš. TI grdi packi ti, ki želijo, da se starši malo doizobrazijo. Kar za znoret je tole , ne morem drugega rečt.user posted image


Pa znori.....ali pa utihni.....če je že zate tako mučno in travmatično......ne pa da se zgolj zgražaš nad mojo (in od drugih RRovk) neumnostjo......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: vrtec v AT
1.7.2014 21:02:50   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ja res prav imaš. TI grdi packi ti, ki želijo, da se starši malo doizobrazijo. Kar za znoret je tole , ne morem drugega rečt.user posted image


Pa znori.....ali pa utihni.....če je že zate tako mučno in travmatično......ne pa da se zgolj zgražaš nad mojo (in od drugih RRovk) neumnostjo......

Ja cela travma je tole zame ti rečemuser posted image In če bi lahko utihnila, joooj, bi že zdavnaj. Tako pa v iber tulim tule pred monitorjem ( otroci so se vsi od strahu poskriliuser posted image in se zgražam nad takimi vrtci, ki so tako nesramni, da organizirajo neobvezna izobraževanja za starše.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: vrtec v AT
1.7.2014 21:04:37   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ja cela travma je tole zame ti rečemuser posted image In če bi lahko utihnila, joooj, bi že zdavnaj. Tako pa v iber tulim tule pred monitorjem ( otroci so se vsi od strahu poskriliuser posted image in se zgražam nad takimi vrtci, ki so tako nesramni, da organizirajo neobvezna izobraževanja za starše.


Torej glumiš gljivo...?

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: vrtec v AT
1.7.2014 21:06:07   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Uuuu, aua, Matejči tole je bilo pa tako zelo direkt na nos ( beri ego), da se skozi monitor čutiuser posted image user posted image


a dej no, a res al kaj? ti misliš, da ene ženske, ki se bojijo vesoljcev, lahko mene kakorkoli direkt na nos? verjamem pa da si želiš, ja; to pa verjamem user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: vrtec v AT
1.7.2014 21:06:21   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ja cela travma je tole zame ti rečemuser posted image In če bi lahko utihnila, joooj, bi že zdavnaj. Tako pa v iber tulim tule pred monitorjem ( otroci so se vsi od strahu poskriliuser posted image in se zgražam nad takimi vrtci, ki so tako nesramni, da organizirajo neobvezna izobraževanja za starše.


Torej glumiš gljivo...?


user posted image user posted image Ja kolikor pogosto se le da.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: vrtec v AT
1.7.2014 21:08:55   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Uuuu, aua, Matejči tole je bilo pa tako zelo direkt na nos ( beri ego), da se skozi monitor čutiuser posted image user posted image


a dej no, a res al kaj? ti misliš, da ene ženske, ki se bojijo vesoljcev, lahko mene kakorkoli direkt na nos? verjamem pa da si želiš, ja; to pa verjamem user posted image

Pusti me pri miru še par minut - sedajle se naslajamuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: vrtec v AT
1.7.2014 21:13:38   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Lulu tako pravi le zato, ker pač na predavanjih veliko stvari ne razume in išče izgovore, da ne hodiuser posted image


a se lahko kje dobiva in te objamem? Videti je, da ti zelo manjka ljubezni. Potrebuješ bližino in objem...

Iiiii Lulu, kako lepoooo. Saj veš, tega ni nikoli preveč user posted image Sicer sem danes že pred službo dobila nekaj smrklastih , slinastih ter enega bodečega stiskovca, ki so se v nekoliko drugačni obliki ponovili še ob prihodu domovuser posted image vendar bi se tudi za tvojega našel en majčken kot.


lažeš user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: vrtec v AT
1.7.2014 21:38:00   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: reni70
ti pa glih ves kolk dolgo smo v tujini.


reni70,
saj se verjetno zavedaš, da se v tvojih dosedanjih objavah na RR da najti veliko informacij o tebi, kajne?

Jaz glede na tvoje zapise sklepam, da ste v sosednji prestolnici največ leto dni.


Mimogrede - družinske težave si v tem času uspela rešiti ali si 'jih pustila doma'?


IZVIRNO SPOROČILO: reni70
Nobena druga pravila niso za otroke,,nismo na drugem planetu ok.

Bilo bi smešno, če ne bi bilo - sploh mnogim otrokom - žalostno, da zanje veljajo precej drugačna, manj prijetna pravila kot za druge otroke - pogosto že v njihovi neposredni bližini.



Po vsej mineštri bi bilo koristno vedeti, s kakšnim namenom je vzgojiteljica uporabila ukrep kot ga je?

Reni70, verjetno ste se v tem več kot tednu dni uspeli pogovoriti z vzgojiteljico? Kaj pravi ona?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: vrtec v AT
1.7.2014 21:38:56   
patrino
Majke mi, nič ne lažem- res da bi se našel prostor tudi zate. Častna titovauser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?