|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2015
4.7.2014 11:57:32   
ariella24
Okolica ljubljane.. malo naprej od grosuplja :) jaz se cuvam... moj ne pusti da karkoli delam :p da bonvse naredil onuser posted image se mi pa fajn zdi hehe

(odgovor članu aksi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevke 2015
4.7.2014 12:06:55   
nytt liv
Jaz sem iz Ljubljane. Kar se tiče dvigovanja težkih stvari je res bolje, da se pazite. Sem pa tudi jaz komaj tiho glede nosečnosti. Eni prijateljici sem že povedala, nisem zdržala. user posted image Drugače sa kot sem že napisala, se mi zdi, da te nosečnosti ne bom mogla prav dolgo "skrivati", saj imam kar napet trebušček. Sem pa šele v začetku 5. tedna. A ve še nosite navadna oblačila. Se mi zdi, da je zdajle poleti kar fajn glede oblačil, ker se kljub napetemu trebuščku lahko tudi običajne stvari za oblečt uporabljajo. user posted image

(odgovor članu ariella24)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevke 2015
4.7.2014 12:14:23   
ariella24
Jaz nemorem vec nositi navadnih hlac zaradi napetega trebuscka..jaz naj bi bila dobro da je poletje da lahko nosim oblekice in se ne opazi prav dosti user posted image

(odgovor članu nytt liv)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marčevke 2015
4.7.2014 13:24:05   
zakajpane
Kaj, datume že imate za nuhalno? Kak fajn user posted image  Jaz se bom naročila komaj po prvem pregledu pri ginekologu...
Evo, dva moja nasveta glede nosečnosti za vas, ki ste prvič nosečke: kot prvo, mažite se, da ne bo strij, jaz sem se že začela - tudi prvič sem se pridno mazala že od začetka in nobena strija ni ostala, pa jih je bilo fuuul. Kot drugo pa, da bodite "aktivne" v postelji do zadnjega, če bo le vse ok! Meni je to kar pomagalo pri porodu user posted image
Aja, pa meni še pomaga, da zjutraj pijem zluftan Donat...

Oblačila še nosim svoja, edino kavbojke so mi fejst tesne v pasu, ampak imam na srečo širok pas. Drugače pa se jaz kar pazim glede težkega nošenja, koliko se pač da zraven malega otroka. Sem pa v bolniški in tako bo tudi ostalo do poroda.

Povedala pa sva zaenkrat samo moji mami, ostali bodo zvedeli po nuhalni, če se ne bo prej preveč videlo user posted image

Pridno božajte in čuvajte svoje trebuščke!


(odgovor članu ariella24)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevke 2015
4.7.2014 14:42:40   
anciikaa
Živjo :) tudi jaz bi se rada pridružila vaši skupini :) včeraj so mi še pri ginekologu potrdili nosečnost in naredili že prvi pregled, kjer se pa še nič ni videlo zato sem naslednjič naročena 25.7. :) naj še povem, da imam PCOs in cikluse nad 100 dni, zato sem zelo vesela, hkrati pa presenečena in se še navajam na misel, da bom mamica :) kako ste sprejele ostale, ki niste načrtovale?

Lep dan vsem skupaj!

(odgovor članu aksi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevke 2015
4.7.2014 21:37:58   
nytt liv
anciikaa, dobrodošla med nami in iskrene čestitke!

Tudi jaz kavbojk ne zapnem več. Poletne stvari imam take, da jih bom komot nosila dokler bo toplo. Za jeseni pa bomo videli, kakšna moda bo. Nosečniških oblačil ne bi prav rada kupovala, saj so potem neuporabna. Pri prvih dveh nosečnostih nisem imela nobenih nosčniških oblačil, je pa res, da sem takrat imela drugačne termine porodov (jeseni in pozimi). Sem pa res že ravno včeraj pomislila, da bom v tej nosečnosti največji trebuh imela ravno čez zimo in ne bom mogla niti nobene bunde z zadrgo zapeti. user posted image Bo treba biti pod bundo malo bolj oblečen, bundo pa pustit odpeto.

Pa še glede vprašanja, kako smo sprejeli nosečnost. user posted image Midva sva sicer tole nosečnost načrtovala, pa bom vseeno odgovorila. Pravzaprav sva poskusila že v maju, da bi bil februarček, pa ni ratalo. Je pa sedaj v drugo. Čeprav je bila nosečnost načrtovana, pa se še vedno privajam na to, da bomo imeli še tretjega. Včasih me je strah, ali bomo zmogli, ker sta že ta dva precej živahna in zahtevata kar precej pozornosti. No, sploh zdajle, ko ni šole, se pozna, da imata višek energije. Jaz kar še nisem čisto dojela, da sem res noseča in da imam pikico. Se pa te stvari spremenijo, ko na ultrazvoku vidiš bitjece in ko dobiš kakšno slikico. Je pa res, da sem se jaz prvih dveh nosečnosti bolj razveselila. Sedaj sem zgleda že navajena, ker sem te stvari že doživela, pa tudi vedno imam kaj za postoriti doma in ni več enako kot je pri prvem, ko se res lahko v miru posvečaš sebi in pikici. Vam pa lahko napišem, da ko novorojenčka položijo k tebi, postane popolnoma vseeno, kateri zapovrstjo porod je to. Vse je kot na novo, jaz sem se obakrat zjokala od sreče in od vznemirjenosti nad novim bitjecem.

Mene pa zanima, ali ima katera že kakšne slabosti. Jaz se ne spomnim od prvih dveh nosečnosti, kdaj so se mi začele slabosti, ampak tako dobro kot se počutim zdaj (zaenkrat in seveda upam, da tako tudi ostane) se pri prvih dveh nisem. Pa ne vem, ali sem prehitro optimistka, da bo ta nosečnost super, brez kakšnih slabosti, ali pa me to še vse čaka. user posted image

(odgovor članu anciikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevke 2015
5.7.2014 11:12:04   
Angie123
Se vam pridružujem :) tudi mi smo zagledali user posted image user posted image . PDP je predvidoma okrog 10.3. Sama še nisem čisto dojela, plus vsega imam pa še naslednji teden en pomemben izpit in sploh ne vem kak se naj skoncentriram, mi misli kar uhajajo k bolj zanimivim temam (ker sem prvič user posted image in me vse tak zanima) ;)) Se že veselim klepetanja z vami - tudi na FB, ampak tam malo kasneje. Želim nam vsem, da priguramo teh 9m srečno do konca.

(odgovor članu nytt liv)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevke 2015
5.7.2014 11:59:11   
snowgirl
Oj punce in dobrodošle vse nove.
No, jz sem včeraj že kampirana v KC pred gin. amb., ob 14h sem šla na wc in opazila kri...potem pa panika, jok, strah, hitro v Lj, kjer te nekako v 5t sprejmejo kot češ, kaj sploh delaš tukaj (meni pa je čist vseeno v 5t ali 35t, hočem da je s pikico vse ok!)... Naredila vaginalni UZ, potem urinski test ki je bil tko ''blago'' pozitiven (da so mi res dal filing kot da je doma bil lažen +), da so mi potem še kri vzeli, sem čakala na izvide 2uri, potem pa še 1,5ure ker je bila G revno na viziti. Sem mislila d se mi bo kr zrolalo. Ubistvu na koncu pa ni blo nič, v pon moram k svoji G ki bom verjetno spet delala UZ, čeprav se itak nič še ne bo videlo in me bo skrbelo vse tja do 8t, da vidimo če srček bije in je vse ok. Odrejeno ležanje (ki je nemogoče pri 2,5letni ultraaktivni hčerki) in prepoved dvigovanja težkih stvari ( in kako naj jo dam v avtosedež?) Skratka... skrbi me, ampak si govorim da bo vse ok, če nam je le tko namenjeno...

Slabost se je pri meni minimalno že začela, pa upam da ne bo trajala tolk časa kot prvič (do 6m) in da ne bom bruhala...

Božajte user posted image  in uživajte!

(odgovor članu Angie123)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevke 2015
5.7.2014 12:13:51   
aksi
Anciika in angie dobrodosli in cestitke user posted image
Ojej, jaz bom svoje obleke nosila kolikor dolgo se bo dalo...vse mi je se prav,vse hlace lahko zaprem in naj tako ostane cim dlje, ker vem da mi bodo pajkice na koncu ze iz uses ven gledale user posted image

Kako sva pa midva sprejela nosecnost: seveda sva bila vesela, samo sva planirala cez cca pol leta zacet pocasi delat na drugmu...tako da sva bila tudi kar sokirana, mene edino mal grabi kako bo z dvema,ampak bo ze, verjetno se bolj lustno. Drugace mi je pa se cist nerealno vse skupi...do prvega pregleda.

Meni so se slabosti umirile,ampak apetita pa se kar nimam..nyttliv lahko da bos brez slabosti, ni lepsega user posted image

(odgovor članu Angie123)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marčevke 2015
5.7.2014 14:13:44   
nytt liv
Angie123, čestitke za nosečnost.

Snowgirl, tebi pa želim, da je vse ok. Sem prepričana, da je, če imaš še vedno slabosti. Baje je problem takrat, ko slabosti, ki so bile prisotne, nenadoma prenehajo že v zgodnji nosečnosti (npr. že zdaj v 5. ali 6. tednu). Btije srčka se pa lahko vidi in sliši šele od dopolnjenega 6. tedna dalje oz. bolj natančno 6 t 1/7 ali 6 t 2/7. Vsekakor pa upoštevaj navodila glede mirovanja in da ne dviguješ težkih stvari glede na to, da si včeraj imela krvavitev. Vem, da je težko, če imaš poleg tako malega otroka, vendar poskusi najti koga, ki bo stvari naredil namesto tebe. Vem pa, da je težko. Pazi nase in na svojo pikico. user posted image

Joj, aksi, da bi le bilo tako, da bom celo nosečnost brez slabosti. Trenutno še stanovanje obnavljamo (menjamo tudi kuhinjo), še planirano potovanje nas čaka, pa da vse stvari za šolo za oba otroka skupaj spravimo, ...

Kar se tiče apetita, pa se mi je povečal že kakšnih 10 dni prej preden sem zagledala pozitiven test. Ne pojem ogromno, ampak več kot prej pa. Pa tudi vode popijem kar veliko (no, kakšen liter in pol na dan), prej sem jo definitivno manj. Pazim na zdravo prehrano, to sem sicer tudi že prej, jemljem pa Terra Nova prenatalni multivitaminski kompleks z naravnimi vitamini, minerali in folati. V prejšnjih dveh nosečnostih sem jemala Tifol, vendar mi je bilo po njem slabo in sem kar kmalu prenehala z jemanjem.

(odgovor članu aksi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevke 2015
5.7.2014 20:01:21   
Maripaz
Pozdravljene vesele user posted image !
Jaz sem pa iz drugega konca Slovenije kot vas je večina, in sicer Štajerska user posted image Tudi jaz sem prvič user posted image in se vam vsem zahvaljujem za nasvete. Predviden PDP je 1.3.2015. Če bi se naša štručka odločila počakati še kakšne 4 dni, bi rodila ravno na partnerjev rojstni dan user posted image user posted image
Drugače vse poteka dokaj normalno.. Slabosti me sicer dajejo od jutra, včasih tudi ob večerih. Zanimivo pa še vedno nimam apetita, sem kar hitro polna kot ponavadi user posted image Mi pa seveda paše kislo, tukaj se pa držim stereotipa o user posted image

Angie123 Me veseli, da sva že dve v skupini, ki se prvič soočava z tole prečudovito izkušnjo user posted image user posted image Tudi jaz sem imela pomemben izpit pred kratkim in ti povem, da sem se kar stežka spravila zraven ;)

anciikaa Dobrodošla user posted image Tudi pri nas ni bilo načrtovano, ker sva se s fantom pazila ampak vseeno po začetnem šoku so se stvari postavile oz. se še nekako postavljajo na svoja mesta. In je kljub nenačrtovanemu, zelo lepo in veselja polno presenečenje user posted image Pa tam? ;)

Snowgirl Kako je kaj stanje? Želim ti, da se čimprej vse porihta in bo preostanek nosečnosti vesel in brez zapletov user posted image

Kljub dopustom, mislim, da imamo srečo, da se vse začenja v poletju, da bomo se lahko nanosile lahkotnih oblekc user posted image

Kako pa greste kaj na dopuste, še vse po planih? ;)

(odgovor članu nytt liv)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marčevke 2015
5.7.2014 20:25:54   
anciikaa
Maripaz, cestitke in dobrodosla :-)

Tudi jaz postajam cedalje bolj navdusena in sem cedalje bolj vesela in polna energije. Drugace so pa vsi okoli mene (vsaj tisti, ki ze vejo) zelooo lepo sprejeli, se bolje kot jaz prvi dan, zato je super, da imam toliko podpore. Je pa tudi zame to prva nosecnost in glede na tezave, ki so mi rekli, da jih bom lahko imela in na dolge cikluse, sem zelo presenecena, da je uspelo v drugem mesecu, ko nisva uporabljala zascite :-) upam, da bo se naprej potekalo brez tezav.. jaz imam zaenkrat samo vecje in obcutljive prsi, slabo mi pa zaenkrat se ni.

Dopust imamo planiran ze dolgo casa in gremo drug teden z avti najprej do ohrida za par dni in nato naprej do grcije. Zavarovanje sem si zrihtala, malo bolj bom pazila pri hrani, drugace pa ne bi smelo biti tezav :-) gre se katera kam bolj delec?

Je katera iz okolice Ljubljane, proti Vrhniki in Logatcu? :-)

(odgovor članu Maripaz)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevke 2015
5.7.2014 21:54:30   
zakajpane
Super, vedno vec nas je user posted image , dobrodosle vse nove!
Sem pa tudi jaz iz stajerskega konca...

(odgovor članu anciikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marčevke 2015
6.7.2014 11:13:22   
snowgirl
Pri meni stanje ni bistveno drugačno od petka, še vedno po malem krvavim, malo sveže krvi, pa potem rjav izcedek itd, tko da me prav zanima kaj bo jutri moja G povedala... Skrbi me, utrujena sem in non stop lačna... Plus občutljive prsi (če nimam modrca gor me takoj ''skelijo'' in mi teče mleko ven, pa že skoraj 2leti ne dojim user posted image  Tako d bodo modrčki za dojenje očitno kmalu v uporabi (bljak, res so najbolj grdi tud user posted image )

Mi gremo na dopust v začetku avgusta na Rab, in ga ne bi skenslala zaradi nosečnosti, ker mislim da nima kaj bit narobe zaradi tega..
Uživajte in, no, javim kaj bo jutri potem pa se pridružim tudi na fb-ju.

(odgovor članu zakajpane)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevke 2015
6.7.2014 12:27:26   
ringababy
Jaz pa potrebujem malo spodbude. V 3 postopku ICSI z zamrznjenčki je bil krvni test pozitiven, jeeeej super, user posted image a kmalu me je minila začetniška evforija ker berem kakšne vse probleme lahko čaka nosečnice z pcos. Ali je med vami kakšna taka ki je že donosila brez problemov z pcos oz je zdaj noseča z pcos. S tem ne mislim na PCO, saj pri PCO ni takih problemov kot PCOS. Zdaj pa samo čakam vsak dan kaj se bo zgodilo in sploh ne morem uživat v vsem tem. Prvi ultrazvok imam čez 10 dni in res je najprej bo treba sploh tam videt kako pa kaj. user posted image

(odgovor članu aksi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevke 2015
6.7.2014 13:22:42   
anciikaa
Zivjo Ringababy, cestitke in drzimo pesti se za naprej :-)

Jaz sem ze napisala, da sem zanosila kljub PCOS, ki mi je bil diagnosticiran pri endokrinologu.
Zaenkrat sem bolj na zacetku nosecnosti, nekje 4. teden in zaenkrat je vse OK, nimam nobenih krvavitev in tudi za naprej upam, da bo vse v redu.
Forumov o tem kaj vse gre lahko pri Pcos narobe pa raje nisem brala, ker sem potem takoj panicna, zato bolje, da se tudi ti ne obremenjujes prevec s tem. :-)

Lp

(odgovor članu ringababy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevke 2015
6.7.2014 16:47:54   
nytt liv
Mi gremo verjetno kar z avtom do Švedske, tam bomo ene 3 tedne, nato pa mogoče še za par dni na morje. Punce, mene je pa malo začelo skrbeti, ker nimam nobenih nosečniških znakov kot sem jih imela v prvih dveh nosečnostih. Razen morda rahlo bolj občutljive prsi in malo večji apaetit. Drugega pa čisto nič. Še utrujena nisem, slabo mi še niti enkrat ni bilo. V prvih dveh nosečnostih je bilo drugače, tako da mi kar ni jasno. Če ne bi naredila testa in če ne bi bilo izostanka M, sploh ne bi vedela, da sem noseča. Sicer sem zelo vesela, da se počutim ok, ampak mi je pa zelo nenavadno. Še katera podobno? Sem pa v 5. tednu.

(odgovor članu anciikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevke 2015
6.7.2014 18:32:11   
snowgirl
Joj jz pa čist vse znake, kar jih obstaja že imam :/ občasna slabost, občutljive prsi, to da mi ena hrana zdaj diši, čez pet minut smrdi, da mi paše kislo, da bi skos neki jedla, ampak po malo, zdej sem še utrujena postala in bi skos samo spala, skratka, ne more bit nič več pomoje user posted image  pa zgaga me peče po isti hrani kot v prejšnji nosečnosti... groza. Mogoče bom šla pa manj gor kot prvič, ko sem imela občutek da grem še lih za glih čez vrata user posted image  
Amm katera je že odprla FB group?? Da pošljem zs :) Mi je tam bolj praktično klepetat :)

(odgovor članu nytt liv)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevke 2015
6.7.2014 20:41:33   
zakajpane
Tudi jaz imam ze skoraj vse znake, upam samo, da ne bodo slabosti pripeljale do bruhanja! Mi pa fejst smrdi kuhanje... ampak jem pa potem vseeno lahko vse user posted image
Ringababy - nic vec ne beri forumov na to temo, sprosti se in uzivaj v svoji nosecnosti! Uspelo ti je, jeeeej user posted image Tudi jaz sem sla po pingvincka user posted image

(odgovor članu snowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevke 2015
6.7.2014 20:45:49   
zakajpane
Snowgirl - drzim pesti za jutrisnji pregled, ampak bo itak vse ok! Upam, da so ti samo hormoni malo podivjali...

(odgovor članu zakajpane)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevke 2015
6.7.2014 21:33:09   
ringababy
No prav, ne bom več brala, lepo bom si merila pritisk saj sem itak v bolniški in pametno jedla pa bomo vidli kaj bo. Meni so vstavili 2 pingvina tako da se še lahko zgodi kako presenečenje ki ga še ne vem user posted image user posted image .

Jaz sem od transferja imela full slabosti, zdaj pa malo slabost ponehuje pa me je tudi blo malo strah kako to da so se znaki omilili namesto da bi se večali. Tudi prsi me manj bolijo kot so me prve dni. Me pa nekaj zanima. Ali so te slabosti podobne tisti preden dobip menstro? Tak se namreč meni zdi da mi je slabo večkrat na dan v intervalih, pa zjutraj in zvečer in nekak tak kot da bom dobila menstro.

(odgovor članu zakajpane)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevke 2015
7.7.2014 11:35:11   
zakajpane
Ringababy - Jaz imam točno takšne slabosti kot pred menstro, no, v malo bolj močni obliki in pa tudi v intervalih čez dan... ampak zvečer pa obvezno, tako, da se lahko samo še vležem in ne morem naprimer likati ali pospravljati user posted image . Ampak drugače pa so nasploh ti znaki različni od ženske do ženske, tako da se ne primerjati z drugimi...
In pa super za dva pingvinčka, držim pesti, da boš slišala dva srčka na ultrazvoku user posted image . Kdaj ga pa imaš? Jaz že zdaj v četrtek user posted image

(odgovor članu ringababy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marčevke 2015
7.7.2014 12:37:41   
primorka111
Pozdravljene punce...
Tudi jaz se pridružujem, doma ima 2 otroka in to bo nas tretji... Upam da bo tokrat ok, ker v februarju sem imela ss. ;( Evo naredila sem tudi en seznam, če kateri kaj manjka naj sporoči, bom dodala....
Kako pa je s pregledi danes, javite punce?

LP
Aja katera pa je zrihtala FB stran... ?

(odgovor članu zakajpane)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marčevke 2015
7.7.2014 12:40:58   
snowgirl
Jeeej, danes je že malo lepši danuser posted image
Sem bila na pregledu in je moja G rekla, da očitno napredujemo, da se gestacijska vrečka že vidi (v maternici, huuuh hb), tako da je to bolje kot v petek ko se še ni nič videlo, dobila sem Dabroston 3x na dan, da se krvavitve ustavijo in da bo šel razvoj naprej tko kot je trebauser posted image  Malo sem pomirjena, ampak čist pomirjena bom pa 17. ko mam pregled in bomo vidli utrip.

Punce, katero folno jemljete? Prejšnjo nosečnost sem v štartu jedla tifol, pa me je zapiral in sem nadaljevala z eleviton pa je blo ok. Zdaj pa od poz testa jemljem elevit pa me ful zapira, zdej pa nevem, mogoče zaradi železa pa se telo še ni navadilo, al pa premalo spijem? Tam, 3l popijem, mogla pa bi še kakšnega več... No, pa sej bom, bom ko kamela, pa bo boljše mogoče user posted image

(odgovor članu zakajpane)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marčevke 2015
7.7.2014 12:44:55   
primorka111
MARČEVKE 2015
1.3.
MARIPAZ, 7.7, Štejerska
 
3.3. 
Anonimna, 2 ,1
Zakajpane, 2,1, 10.7 (Štajerska)


4.3.
Anonimna

5.3.
Nytt liv, 3,2, 22.7, LJ 
6.3.
Snowgirl, 2,1, 17.7
Areilla24, 21.7, NS 25.8, okolica LJ
Primorka111, 4,2
 
10.3.
Angie123
 
AKSI, 2,1, 22.7, okolica LJ
Anciikaa, 25.7
Ringababy

(odgovor članu primorka111)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?