|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2015
12.7.2014 0:32:15   
Cleia
Ringababy vem, kako se počutiš, ampak verjemi, da prideš čez to in se enkrat posreči user posted image Držim pesti, da čimprej dočakaš svojo zdravo nosečnost.

Angie123 ja, je veganka, saj tako sem jo jaz pravzaprav spoznala. Tudi njen mož je, pa sta oba res aktivna športnika, poleg tega pa rastlinojedi športniki pobirajo visoke lovorike, tako da se nikar ne čudi user posted image Svetovni rekorder v dvigu in nošenju najvišje teže je vegan (Patrik Baboumian), pa recimo najboljši ultra maratonec, eden izmed najboljših triatloncev (Rich Roll in Scott Jurek), potem je tu še Serena Williams, ki ima od preskoka na presno veganstvo izjemne rezultate, pa Martina Navratilova,...lahko bi še dolgo naštevala user posted image

(odgovor članu aksi)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Marčevke 2015
12.7.2014 6:36:39   
balonchek
Hej punce,

še ena frišna tukaj, po mojih izračunih naj bi bil PDP 14.3., UZ pa imam 25.7., k naj bi se že srček vidu user posted image
Doma imamo že eno oktobrko 2012, tako da se še ubadam s tem kako jo odvadit, da jo nosim, ker je mamina maza user posted image
Drugače nekako znakov še nimam, upam da bo tako kot prvič k če sem lepo redno jedla, je bilo ok, zares slabo mi je bilo le 2x, sem bila pa fuuuuul utrujena na začetku, sem včas že ob 20:00 bila v postelji user posted image Zaenkrat samo zeham na velko user posted image

Jaz navijam, da se v celoti počasi ko se bomo nabrale na FB prestavmo, nevem zakaj ampak tale RR forum mi nikol ni bil simpatičen, pa še javen je, tako da ko se enkrat usidram na FB skupini, me tukaj ne bo več ;)

Lepo se imejte čez vikend, pa se beremo user posted image

(odgovor članu Cleia)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Marčevke 2015
12.7.2014 6:39:23   
balonchek
Aja, k mam glih cajt, k tamala še spi user posted image

Tudi jaz jemljem Terranova prenatalne tablete, septembra bom definitivno na kako telovadbo začela hodit in na splošno
je fajn bit aktiven do konca, sploh če je vse ok.
Drugače zaenkrat za nosečnost veva samo midva, tamali sicer rečem, da bo velika sestrica, sam še ne dojame user posted image

Evo, budnica....

(odgovor članu balonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Marčevke 2015
12.7.2014 10:26:16   
zakajpane
Ringbaby - en velik objem, zal mi je, da se je tokrat tako koncalo user posted image Zelim vama vse dobro!

Dobrodosle vse nove, pridno se ze nabiramo, pa smo sele na polovici marca user posted image .

Jaz sem pa imela vceraj pregled pri ginekologu in sem celo ze dobila materinsko knjizico, tako da zdaj pa res ze na veliko dojemam, da se nekaj dogaja user posted image . Je pa videl neke bakterije in upam, da jih uspesno odpravim s tabletami! Mislim, da bova ta vikend povedala se njegovim, ker zdaj pa se ze morava pocasi nekje pohvalit user posted image
Pridno bozajte svoje trebuscke in lep vikend vam zelim.

(odgovor članu balonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Marčevke 2015
12.7.2014 12:39:47   
primorka111
Ringababy user posted image
Pozdravljene vse nove... Mi že čvekamo na Fb-ju, jaz zato zaidem na ringaraja le poredko, prosim pišite mi zs z imenom in priimkom, da vas dodam.... Če vas je več z enakim imenom in priimkom, pa kakšna podrobnost o slikici...

LP

(odgovor članu zakajpane)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Marčevke 2015
12.7.2014 13:40:44   
Pajama
Pozdravljene,
po testu sodeč se vam pridružujem. Predvideni rok, glede na zadnjo m je 21. marec, a bo za uraden termin potrebno počakati na prvi pregled.

Sem kar malo presenečena, saj imamo doma skoraj 2 letnika in v prvo sva se po izvenmaternični nosečnosti "mučila" 5 mesecev.

Zelo rada bi se vam pridružila pri čvekanju na FB.

Lep pozdrav vsem

(odgovor članu primorka111)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Marčevke 2015
17.7.2014 17:47:01   
nytt liv
Da ne bo tale tema Marčevka 2015 čisto zamrla, bom kaj napisala. user posted image Se mi zdi, da se nas je nekam malo marčevk nabralo...nekatere sicer klepetamo na fb. Če je še kakšna nova, pa je vabljena, da se nam čimprej pridruži.

Jaz komaj čakam pregled, da mi bo vse skupaj bolj realno. So se mi pa žal že začele slabosti. user posted image Uhh, pa sem mislila, da bom zdaj brez. Tako, da komaj čakam, da tile začetni meseci minejo, da se bom spet v redu počutila. Pa še trebuh imam tako napet, da skoraj več ne morem skrivat. Ne bi bila preveč presenečena, če bi mi G naslednji teden povedal, da so dvojčki. user posted image Ampak, itak je za kaj takega majhna verjetnost, nimamo v sorodstvu nobenih dvojčkov.

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Marčevke 2015
17.7.2014 18:17:51   
Anonimen
Punce...tudi jaz naj bi bila marčevka, ampak bom do prvega UZ anonimna, ker ne bi bila rada preveč razočarana....sem pa bila v ICSI postopku...
Mogoče katera ve, kaj je z enotami v različnih laboratorijih?

meni so v razmaku treh dni namerili naslednje rezultate:

najprej v Stari porodnišnici : S-HCG vrednost- 101,0 U/L
nato samoplačniško : S-beta HCG vrednost- 15,24 mIU/mL

pred prvim krvnim se je dan prej pokazal user posted image na Clear blue digital, in sicer 1-2 tedna...

čisto sem zmedena in žalostna zaradi teh enot in se bojim, da se ne bo dobro končalo....
ali oba krvna kažeta, da je zarodek star nekje 2 tedna...imam prav?

(odgovor članu nytt liv)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Marčevke 2015
17.7.2014 20:32:14   
zakajpane
Nytt liv - tudi jaz imam ze tako napet trebuscek user posted image . Ampak zanimivo, zjutraj mi cisto "splahni", zvecer pa sploh nisem vec za med ljudi... dokler pac ne bodo zvedli nase vesele novice...
Anonimna - zal ti ne znam nic svetovat glede teh vrednosti. Kdaj pa imas ultrazvok? Do takrat bos se najbrz malo nemirna in v dvomih, ampak nic ne skrbi, verjamem, da je vse ok in da bos tudi ti videla kako mali pikici bije srcek user posted image . Probaj se cim bolj sprostit in mislit samo na lepe, pozitivne stvariuser posted image . A je to tvoj prvi otrocek?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Marčevke 2015
18.7.2014 5:47:30   
BIS30
PoZdravljene punce!!!

Tudi jaz se vam pridružujem - glede na izračun na internetu imam PDP 16.3.2015 - kej več bomo izvedeli 18.8., ko imam 1.pregled...
JE pa to moja 2.nosečnost - imamo že 4-letnega pobča, ki je glavni vzrok, da sta se mami in ati "opogumila" in šla v akcijouser posted image user posted image . Že od zime, od kar so imeli v vrtcu temo družina, so sledila ves čas vprašanja, kdaj bom pa jaz dobil, jaz bom pa to pomagal... Potem smo pa rekli, da za začetek mora celo noč spati v svoji sobi, da se bosta mami in ati rada imela... in sedaj že cel mesec spi v svoji sobi in vsako jutro sprašuje, če sva se rada imelauser posted image . Do sedaj mu še nisem povedala, ampak se samo pogovarjamo, kaj boš pa ti, če bi dobili... in je ful zagret. Res pa da imam že tak trebušček, da komaj "skrivam" v službi... Sedaj šibamo za 14 dni na dopust, pol bo pa kmalu pregled in dan resniceuser posted image .
Mislim, da me ta nosečnost vsaj zaenkrat bolj utruja, pa še ščitnico imam...res pa je, da smo v prvi lahko veliko več počivaliuser posted image
Pridne bodite, božajte svoje trebuščke, pa lep vikend vsem!!!

(odgovor članu zakajpane)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Marčevke 2015
18.7.2014 12:56:39   
MalaShorty
Aloha tud mi bomo meli marčka 2015 in bi bla vesela če bi se vam lahko pridružila na fb :)
HVALAAA

(odgovor članu BIS30)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Marčevke 2015
18.7.2014 21:11:17   
Anonimen
zakajpane UZ imam konec julija...dolga je še do tja user posted image
Danes sem bila prava čustvena razvalina...je moj rekel, da so to zihr hormoniuser posted image (upam, da ima prav) in še en tak krč sem imela tako, da upam, da je to zato, ker se maternica širi. Izcedkov nimam.
Je pa to moja prva pikica ja....

upam, da se tvoje napovedi uresničijo user posted image

(odgovor članu zakajpane)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Marčevke 2015
19.7.2014 22:01:15   
nytt liv
Me veseli, da se nabiramo. Čestitke vsem, ki ste se nam na novo pridružile. user posted image

BIS30, kako je pa to lepo prebrat, da se vajin 4-letnik takole veseli bratca ali sestrice.

Anonimna, občasni krči (tudi kakšen močnejši) so normalni, sem ga tudi jaz že imela v tej nosečnosti. Maternica se širi. Sploh če je to tvoja prva nosečnost, se mora razširiti še toliko bolj. Kar brez skrbi. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Marčevke 2015
19.7.2014 23:52:23   
Anonimen
Punce, žal vas zapuščam....pikice ni več.

Prišlo je do popolnega spontanega splava-kar pomeni vsaj nekaj pozitivnega, da nisem imela čiščenja.

Vsem vam želim lepo nosečnost in pridno grejte svoje user posted image



(odgovor članu nytt liv)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Marčevke 2015
20.7.2014 18:17:35   
Radenska_
Zdravo,

punce samo opozorila bi vas, da če imate FB skupino, da ne dodajajte osebe z imenom Tia ali Dana v skupino, ker gre za lažni profil osebe, ki se prijavlja v v vse skupine nosečnic na facebooku.
Najboljše da na FB kar objavite, da ne bo katera ponevedoma dodala. Oseba je lažna, kakšni so njeni/njegovi nameni pa ne vem.

LP.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Marčevke 2015
23.7.2014 10:16:31   
zakajpane
Anonimna - en velik objem in veliko srece v prihodnje, upam, da kmalu spet zagledata plusek in da bo tokrat tista taprava pikica!user posted image
Radenska - hvala za opozorilo, ampak nasa skupina je skrita in nas nihce ne more najt, tako da upam, da nebomo imele kaksnih nepovabljenih gostov!
Kako ste drugace punce? Mene slabosti pocasi zapuscajo, imam pa ze fajn napet trebuscek... se par tednov in ne bomo vec rable skrivat svojih zakladov user posted image Drugace se nas je pa kar malo nabralo, prevec pa nas je ze zapustilo...

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Marčevke 2015
23.7.2014 10:43:37   
Pisateljica
Pozdravljene po daljšem premoru:)

Za mano je prvi pregled in zaenkrat je vse v mejah normale (kar se pač trenutno lahko določi), PDP imam 05.03.2015:)
Zaenkrat vedo štirje ožji družinski člani in najina prva pikica, ki se bratca/sestrice zelooooooo veseli.

@anonimna...user posted image ....želim ti toliko poguman, kot ga potrebuješ na poti okrevanja po takšni novici...za vse ostalo vedno najdemo moč in smisel za naprej, tudi tokrat bo tako. Vse lepo in na čimprejšnji novi + user posted image user posted image

lep dan vam želim in naj vam mine hitreje, kot mineva meni (sploh ne mineva:(..)

(odgovor članu zakajpane)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Marčevke 2015
23.7.2014 10:44:17   
*viva*
Hej punce!

Bi se pridružila, če me vzamete :)
Po mojih izračunih bi naj bil PDP 25.3.2015. To je moja 3 nosečnost po 3 IUI, upam da bo v tretje šlo rado in bomo prišli do konca :):) terk ončno zibaliuser posted image user posted image user posted image

Drugteden imam kar 2 pregleda, prvega v sredo v ambulanti za neplodnost, drugega pa vp etek pri mojem ginekologu.

Komu moram pisti za FB?

Lp

ž

_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu zakajpane)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Marčevke 2015
23.7.2014 11:05:25   
Jessy82
Hello!

Tudi jaz se vam pridružujem, včeraj sva zagledala user posted image , PDP 30.3., po mojih izračunih. :) Je pa to moja 2. nosečnost, doma imava že avgustovčka 2011.

V prvi nosečnosti sem imela prvi pregled v 10. tednu, sedaj pa me je na pregled naročila v 7. tednu, ker gremo mi potem na morje.

Lp


(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Marčevke 2015
23.7.2014 11:12:29   
Jessy82
Aja, še tole sem hotela napisat, me rahli krči matrajo, na trenutke me malo bolj zašpika, upam da bo vse ok. Sem optimist, ampak vseeno previdna, ker imam nekaj punc okrog mene, ki se jim nosečnosti niso dobro končale, ali ss ali izvenmaternična. Vedo najini ožji, starši, sestre in bratje, ter nekaj mojih prijateljic.

Po eni strani bi rada povedala vse, po drugi pa bi še malo počakala.

Sem si pa tudi kupila Elevit, prej sem jemala Tifol. Tudi prvič sem naredila enako. Želim si, da bi sedaj tudi šlo vse ok, kot prvič, ko nisem imela nobenih slabosti, 2x sem sicer skupaj padla, ker sem imela intoleranco na sladkor, nič hujšega. Predvsem pa to, da se ne bi zredila več kot je potrebno, pri prvem sem se samo 10 kg. user posted image

No, mislim, da je to to. Ful sem čveka danes user posted image

Lp

(odgovor članu Jessy82)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Marčevke 2015
23.7.2014 11:53:59   
pikica108
Pozdravljene marčevke!
Tudi jaz sem v veselem pričakovanju.Pa bi vas vprašala,če bi me sprejele v svojo skupinico na fb-ju.user posted image
Lep pozdravček vsem!

(odgovor članu aksi)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Marčevke 2015
23.7.2014 12:37:24   
Ketka
Punce, dekleta in dame... se ena marčevka tukaj :D
Nisem se utegnila vseh za nazaj komentarckov prebrat ampak... bom :D
Skratka cestitke vse! Se pa v veselem pričakovanju že veselim kaksno rečt z vami!

Lep dan še naprej.. Poljubček*
L.

(odgovor članu pikica108)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Marčevke 2015
23.7.2014 12:58:50   
snowgirl
Dobrodošle vse nove srečke nosečke :)

Če bi se rade pridružile skupini na fb lahko pošljete tudi meni ZS in vas dodam. Če jih je več pod vašim imenom in priimkom pa zraven še napišite kakšno podrobnost s profilne slikice.

Prino božajte user posted image  in se tipkamo ;)

(odgovor članu Cleia)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Marčevke 2015
23.7.2014 15:16:44   
Sandreja
hej!evo še ena Marčevka 2015:)..po mojih izračunih je PDP 30.3. ampak na točno bomo še počakali na UZ..Imamo pa doma že emo navihano julijko 2013 tako da bo pestro..:)Bi se pa rada pridružila tudi na fb če me sprejmete..:)

(odgovor članu snowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Marčevke 2015
23.7.2014 17:38:08   
nytt liv
Anonimna, žal mi je za tole. Želim ti, da kmalu spet zagledaš plusek in da bo vse po sreči.

Vse ostale, ki ste se na novo pridružile, pa dobrodošle in čestitke vsem. :) Jaz sem imela včeraj prvi pregled in imam uradni rok 10.3., po svojem izračunu pa 5.3. V glavnem, sem doloplnila 7 tednov, sem na začetku 8. tedna. Trenutno se še vedno spopadam s slabiim počutjem...kadar nimam nič opravka s hrano je kar ok, najhuje je v času kosila, ko bi morala jesti, pa imam kar odpor do hrane. Je pa zanimivo, da je vsak dan bolje po 4. uri popoldne in zvečer...takrat sem skoraj čisto ok. :) Komaj čakam, da se mi spet povrne apetit in da začnem bolj uživat. Trenutno pa mi full paše sladoled, lahko bi ga pojedla še pa še. user posted image

(odgovor članu Sandreja)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?