|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
23.9.2014 12:22:17   
Dgirl
Evo mojauser posted image je prišla. Nej gre vse nekam. user posted image

Ne selim se več v drug mesec. Dovolj imam vsega.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
23.9.2014 12:40:26   
tajazan
Dgirl user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vem kako ti jer sem sama na istem vsak mesec...
Pa tko sem si želela da boš povedala veselo novico...

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
23.9.2014 12:50:30   
ancy69
Imam puncko staro 2 leti in pol, druga nosecnost se je pa koncala s ss v 9. tednu.
tako da ce mi je sedaj res uspelo bo strah ves cas prisoten.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
23.9.2014 13:17:44   
chocolatecake
Dgirluser posted image user posted image user posted image , tudi jaz tako pravim naj gre nekam! Vem, da si že 100 krat slišala, ampak vseeno, saj bo, moraš vrjet, da bo. Pravijo, da ko najmanj pričakuješ.
Po eni strani je dobro, da nimam menstruacij vsak mesec, sem potem vsaj manjkrat razočarana. Lahko bi bila zdajle že v šesto, pa sem bila samo dvakrat user posted image . Imam pa močan občutek, da se ti bom kmalu pridružila.
ancy69, držim pesti, da se še tretjič pokaže user posted image in da bo tokrat vse OK in da tvoja punčka drugo leto dočaka bratca ali sestrico.

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
23.9.2014 14:23:14   
Tikie
DGirluser posted image user posted image sam ne obupavat,pol bom še jst pa še katera.Sj smo vse na istem v glavnem,sploh ta mesecuser posted image
Kaj pa pri tebi sicer pravijo o testi in podoben hudičuser posted image ?Jaz sem že začela razmišljat,če ne user posted image tko kot bi mogla?user posted image
chocolatecakeinancy69 mene je takole zafrkaval Babycheck mini.Pokazal lažne pluse 4x.Pa se je na koncu izkazal,da nisem user posted image .Za ovulacijo je blo pa tud prepozno,ker sem čez nekaj dni dobila m.Ti testi so po moje preobčutljivi,sploh pred izostankom m.Jaz sem si prisegla,da jih ne delam nikol več.Ker sem se potem začela spraševat,če imam kaj pomešane hormone itd.,da mi je zarad tega pokazalo.Pa še nek enodnevni roza izcedek sem imela okoli 21.dne ciklusa in sem bila res prepričana,da je to to.user posted image pri meni so bili očitno hormoni ali pa zgodnji ss.Po kolikem času ti pa naredi plusek?Takoj?Če je v manj kot 5 min je to zihr to.Po 10min pa tega testa nikakor ne glej več,ker se nariše rahla roza evaporacijska črtica.Upam iskreno,da je pri tebi drugače in,da je uspelo.Je pa lahko bila zjutraj celo manj intenzivna,če si celo noč hodila lulat in še vmes kaj popila...jaz ti priporočam,da ponoviš čez par dni s First sign(tam tud po 10min ni nobene druge evaporacijske črtice) ali pa Clear blue,ker zahteva precej visoko vsebnost hormona.
chocolatecake mene je tud tvoj post s Francko nasmejaluser posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
23.9.2014 16:37:41   
ancy69
No zaradi takih zgodb kot je Tikie napisala in se kaj podobnega preberes...zato ne verjamem da je dejansko kaj. Ne vem....se mi zdi preknalu. Ceprav se mi to se nikoli ni naredilo, pa sem ze veckrat predcasno delala test :))

Tikie druga crtica se pokaze prej kot v 5 min, kaj naj recem, po minutki, max dveh. Kasneje postane le kaksen odtenek moc ejsa.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   [Brisano sporočilo]
23.9.2014 19:36:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ancy69)
  Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
23.9.2014 19:42:45   
Tikie
ancy69 če se je tko hitro pokazalo,je to sigurno to.Jaz mislim,da ti lahko kar čestitamo.user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
23.9.2014 20:55:51   
ancy69
Tikie a tebi so se crtice pojavile kasneje? Koliko dni prej pa si delala test?

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
23.9.2014 21:32:00   
angelsi
Ancy69 držim pesti za plusek. Jaz sem delala 1. test 3 dni pred predvideno tečko in je bila pri First Sign rahla črtica. Naslednji dan sem hkrati delala 2 testa FS in CB. Pri obeh je bilo pozitivno. S tem, da mi je Cb takoj pokazal plus, Fs pa malo kasneje drugo črtico. Res držim pesti za plusek.user posted image

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
23.9.2014 21:41:07   
ancy69
angelsi hvala :)
Jutri bom sla kupit se CB in ga bom v cetrtek zjutraj naredila :) tako hitro gre mesec naokrog, ampak par dni pred tecko se pa vlece kot eno leto :) groza :)

(odgovor članu angelsi)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
24.9.2014 6:25:16   
SU
Dgirl user posted image ...vem kako je... te kar mine, ko pricurlja... Saj bo par dni naokrog pa boš spet bolj optimistična... Ni hudič, če že imamo otročka, da ne bi mogli še enga zrihtat!
Pri meni pa M še ni... Ampak nisem preveč optimistična, ker sva user posted image naprej pred O (se mi zdi, da kr ene 5 dni pred) in potem le enkrat okrog O pa še do izliva ni prišlo...user posted image Tko, da skoraj ni šans, da sem N... Razen, če je bil kak korenjak v predsem. tekočini... Samo skoraj ne upam bit tko optimistična... Bi pa mogla zdej, zdej dobit M... oz. jo NE dobit... Tako, da tja do vikenda je še čas... se še javim... Držite pesti!

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
24.9.2014 9:07:48   
chocolatecake
SU " ta močna" semenčeca, baje v večini ženskega spola počakajo tudi do 5 dni. Se pravi imaš veliko šans, da boš mami user posted image . Poznam pa osebno kar ene par otrok, ki so nastali po metodi "pravočasnega umika", čeprav je staršem zadeva kao več let uspešno funkcionirala in ni bilo ups-ov, se pravi predsemenska tekočina tudi ni tako nedolžna user posted image . Tako, da kaj veš, če ti je namenjeno... Definitivno želim, da ti je in držim pesti ! user posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
24.9.2014 9:59:46   
tajazan
Dan punce :)
Kako? Kaj novega na vidiku?No js že odštevam dneve do moje nepričakovane user posted image
Danes sem se zbudila čist ok,grem v službo in po eni uri mam spet močno zvijanje v trebuhu,ki jo spremlja rahla slabost...Tale naša psiha ma res učinke pomoje user posted image .tole vse skup je res že smešno da me že od nedelje zvija,tišči...joške so ratale občutljive na dotik,pa mal večje :) čeprov to vedno pred user posted image ...

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
24.9.2014 10:06:42   
ancy69
tajazan..mocno drzim pesti da niso znaki le posledica psihe. Morda pa na koncu polepsamo seznam :)
pri meni nic novega, danes test rahlo pozitiven po dobri minuti, dveh.
ampak ta baby check mini mi je vedno bolj dvomljiv. Sam sem pac mela enega se, je za porabit :)
Danes bom sla po CB, ker ce dejansko kaj je pa ce BC slucajno kaze prav, se mi zdi da bi moral CB pa tud ze jutri zjutraj prav pokazat. Joj pa ta neucakanost :)

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
24.9.2014 10:27:27   
tajazan
jA aNCY tudi jaz upam da BOMO POLEPŠALE TALE SEZNAM...
Mene sam to bega da mam tok prej močan PMS,ponavadi pride ene 3 dni prej....zdj pa kr zvija pa zvija...čeprov mam na sumu krvomočnico...
Kako se ti počutiš?
Sam če ti teli BC mini kažejoi rahlo črtico že je neki na tem...Cb pa baje pokaže mal kasnej ker ni tok občutljiv....Navijam

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
24.9.2014 15:30:43   
ancy69
Punce....a lahko se kaj dvomim a mislite da pa je le to to? Prej sem sla se po clear blue digitalni test....za jutri zjutraj....ker pa me je radovednost premagala sem ga naredila sedaj, sredi dneva, z dnevnim urinom... prikazal se je plusek :))))))))
Do tecke je sicer se 2-3 dni.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
24.9.2014 15:55:17   
angelsi
Ancy69 po mojem je to to...tako je bilo pri meni user posted image user posted image user posted image . Čestitam!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
24.9.2014 15:56:50   
angelsi
...in tudi jaz sem delala test sredi dneva. Imaš še kakšne druge simptome? Mene so full in me še vedno bolijo prsi....pa utrujena sem bila in sem še sedaj user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu angelsi)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
24.9.2014 16:09:03   
chocolatecake
ancy69 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sem ti rekla! user posted image
Iskrene čestitke punca, pa naj bo lepa nosečnost in zdrav user posted image !

(odgovor članu angelsi)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
24.9.2014 16:23:37   
chocolatecake
Punce sej vem, da niste vdeževalke, ampak vseen takole razmišljam.
user posted image bi morala glede na ovulacijo priti nekje v soboto zvečer, ali najkasneje v nedeljo, če štejem 14 dni. (Če je tisto, kar sem imela res bila ovulacija in ne samo naključni dvig in spust hormonov). Se pravi sem samo kakšen dan za ancy69, glede na ciklus, pa njej že nekaj dni testi kažejo šibke črtice. Danes ji je pa Clear Blue, ki ima občutljivost 50 ul pokazal +, meni pa ProMatrisov test, ki ima občutljivost 10 ul -. Se pravi, glede na to, da je test tako občutljiv bi mogel zdaj vsaj nekaj nakazat počasi, a ne? V primeru, da bi res bilo kaj.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
24.9.2014 16:48:44   
ancy69
Ni nujno da bi ze pokazalo...jaz sem bila ravno zato v dvomih ker sem ful brala da je dostim pokazalo sele po tednu zamude.
Sicer pa clear blue digitalnem pa mislim da mi ni treba biti vec....ker je tud pokazalo 1-2 tedan od zanositve. Tega pa pomoje ne pokaze kar tako.

upanje se ostaja ;) drzim pesti :*

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
24.9.2014 17:43:57   
Tikie
ancy69 to je to!Čestitkeuser posted image user posted image user posted image
chocolate počakaj še.Glede na tvoje dooolge cikluse,je lahko še premal hormona.Enim pokaže prec,druge morjo čakat,da hormon naraste.Prej kot 14 dni po o ni absolutno nič dorečenega,še potem se nekaterim pokaže,enim pa celo šele teden dni po izostanku...

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
24.9.2014 19:26:43   
chocolatecake
Pomoje je upanje bolj pri tistih, ki ne vedo kdaj so imele ovulacijo, tam potem dejansko lahko kasnej pokaže, ker je bla tut ovulacija kasnej. Pa pri manj občutljivih testih, ker moj je res eden bolj občutljivih. Če se količina hormona podvaja, potem bi mogel pokazat še ene 2-3 dni pred Clearblujem, oz vsaj nakazat kakšno črtico. Sej nisem mela kej velik upanja, sam vseen mam celo omaro teh testov, pa mi ga ni bilo škoda naredit. Sej je vrjetno boljše tako, glede na mojo pljučnico in slabo počutje ta mesec. Zdej se lahko pa sprostim in v miru počakam na user posted image in pregled pri ginekologinji.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
24.9.2014 20:43:49   
Sassika
Waaaaaa ancy 69 kako sem vesela user posted image user posted image prav skos sem te spremljala in jaa uspelo ti je res bravo cestitkeuser posted image . Meni je tut baby chek 2 dni pred m pokazu plus in pol se clear blue! Ful ful ful vesela!!!! Zracunaj si pdp ker me zanima ce bova lahko se dkupaj v skupini majcic klepetale?? :)

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?