|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJčice 2015
3.9.2014 22:06:56   
Getreal
Waw koliko se nas je že nabralo! user posted image user posted image user posted image
Pozdravljene vse!
A se nam boste pridružile na FB?

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: MAJčice 2015
3.9.2014 23:50:56   
Happiny
Polna veselja in strahu se vam pridružujem v skupini.
Pdp imam 9.5.2014. Zame je to druga nosečnost saj se je prva junija letos končala z zadržanim splavom v 10t. :( :(
Vsem ostalim nosečkam en velik BRAVO.

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: MAJčice 2015
3.9.2014 23:51:24   
Happiny
Polna veselja in strahu se vam pridružujem v skupini.
Pdp imam 9.5.2014. Zame je to druga nosečnost saj se je prva junija letos končala z zadržanim splavom v 10t. :( :(
Vsem ostalim nosečkam en velik BRAVO.

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: MAJčice 2015
4.9.2014 7:06:16   
ta*mala
GregUr, zate pa resssss upam in drzim pesti, da tokrat rata ♡ a je blo zadne cajte spet kej? Al zakwa ne h g?

Js mam pregled 18.9. Sem pa tud takoj po porodu menjala g, tko da mam zdej tle pr nas. Bomo kej veckrat pogledal k sam 2x v celi nosecnosti, tko k dol... drgac pa ja, ce bos sla mal prej bomo mogoc res sosede :-D sam js se nam nc drla, sploh ce bo tko k prvic. Spet ja, spet :-) nocem met velike razlike. Mogoc bi loh blo kak mesc kasnej, sambo tud tkole super :-)

Men ni nc slabo pa to...isto k prejsnic. Edin strah me je da nam mela spet cukr...

(odgovor članu Happiny)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: MAJčice 2015
4.9.2014 7:13:53   
Blue wing
Zivjo happiny.

Drzim pesti tudi zate da se bo dobro izslo. Pa so ti povedali zakaj je prslo do tega? Pa si takrat ze bila na 1 pregledu in se je to zgodilo po njem ali si cakala na pregled?

Lp, wing

Aja vsem ostalim pa tud jaz zelim dobrodoslico med majcice, drugi teden bo pester saj nas ima kar nekaj ze pregled. Javite, kako je slo :)

(odgovor članu Happiny)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: MAJčice 2015
4.9.2014 10:01:06   
GregUr
kako pridemo do fb skupine?

ta*mala ja letos januarja sem spet mela SS, je bila pa prazna GV user posted image katastrofa, ti rečem.

H G v šestem tednu ne bom hodila ker mam samo v ponedeljek čas, pol grem na morje, v ponedeljek bom pa še čist na začetku šestega tedna in mi je bv hodit, ker itak se ne vid še nič konkretnega... pol naslednji pregled je tisti "odločilni", vsaj pri meni je blo vedno do zdej tko...

sem pa slišala, da jih dosti iz naših koncev hodi k vam h Ginekologinji, mate baje fajno... Ta k si ga mela je res kr neki... user posted image


(odgovor članu Blue wing)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: MAJčice 2015
4.9.2014 10:23:46   
ta*mala
Joj :-( zal mi je, da se je spet tko koncal :-( ampak zdej pa bo, ane :-) ...kr pozitivno, ceprav je tezko...

Ja, jaz mam zdej Kezarjevo. Sm bla tud pr tamali na 3d pri njej in sm bla ful zadovoljna.

Kwa pa delas se? :-)

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: MAJčice 2015
4.9.2014 10:26:30   
ta*mala
Men je pa sestra pr g rekla, da itak ne narocajo prej k v 8/9 tednu, lih zarad tega, ker se prej lohk nc ne vid in da ni pol panike po nepotrebnem. Morm pa pridit na tesce, k zgleda gres ze pri prvem pregledu kri dat...

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: MAJčice 2015
4.9.2014 10:27:39   
GregUr
ja, res je težko pozitivno razmišljat po vsem tem... user posted image ampak ni hudič da zdej pa more bit tako kot je treba!!

Ne, pogodba se mi je zadnjega avgusta iztekla, tako da sem na zavodu zdej... jbg, itak sem vedla da bo tako, ni nč kazal na to da bi dobila še za naprej... bomo 2016 iskal user posted image pa ti?

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: MAJčice 2015
4.9.2014 13:58:27   
ta*mala
Js sem pa na porodniski :-P

...delam prek sp za eno fermo. 1.10. zacnem. Najbrz bom kr uno izkoristla na 4 ure glede na to da bo tamala doma. Pol 2016 bom pa vidla. Al sp naprej al pa bom sla kam delat ce bo kej pametnga. Lih k sm zvedla za N so me klical iz sodisca ce pridem nazaj. Pa mi ni... od 6:30 do 17 bi bla od doma...mi je tamala vec k una boga placica...

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: MAJčice 2015
4.9.2014 16:47:40   
dyana
Živjo,

jaz sem tudi prejšni teden zagledala + in po mojih izračunih imam rok 8.5.2015 :)) moja zadnja teta je bila 1.8. Prvi pregled imam 29.9. v 8.tednu.

No, pa bomo skupaj debatirale, kako napredujejo nosečnosti :) A že veste, kje boste rodile? se katera zanima za Postojno?

Itak pa mam še ceu kup vprašanj ;)


(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: MAJčice 2015
4.9.2014 16:52:46   
dyana
Aja, pa jst bi se vam tudi pridružila na FB-ju, če lahko seveda ;))

(odgovor članu dyana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: MAJčice 2015
4.9.2014 23:37:11   
Happiny
Prva nosečnost je potekala normalno z vsemi vidnimi znaki vse do zadnjega dneva. Izvedela sem na prvem ultrazvoku v 10t ko bi morala izvedet lepo novico namesto tega pa ŠOK. Slišala sem samo besede od ginekologinje "ni srčnega utripa pri nobenem" . Dobesedno me je potrlo ...izgubila sem 2 pikici. Po splavu so mi ugotovili da imam pregrado ki je uspešno odstranjena. Prejšnji mesec od G dobila zeleno luč za ponoven poskus in evo me uspelo v prvem poskusu. Edino k G za pregled se še nisem naročila ...ne bi prenesla še ene izgube.

Dovolj o meni ...ima katera že kakšne znake razen izostanka M??

(odgovor članu Blue wing)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: MAJčice 2015
5.9.2014 8:42:11   
SaschSasch
Hej hoj, pozdravljene sotrpinke!

Zgleda, da bom tudi jaz z vami v podobnih čevljih :-) in bom zagledala svoje 1. dete nekje okoli 6.maja. Jaz že komaj čakam na izkušnjo, ki me čaka.

Lepe pozdrave vsem in vam želim čim manj jutranjih slabosti (sama nimam ne sreče...)

(odgovor članu Happiny)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: MAJčice 2015
5.9.2014 8:56:11   
dyana
To je že moja druga nosečnost in v drugo ne sloh nič ne matra :) razen izostanka menstre, sploh ne vem da sm noseča :) prvič mi je blo sabo takoj, ko sm naredila test user posted image , sedaj pa vse super.

Sej se sprašujem, da mogoče res zato, ker se plod ne razvija, sam sploh nočm mislt na to :( da slučajn srček ne bije, ah sej se tolažm, da tud moja sestra do 5mesca ni vedla, da je noseča :)

(odgovor članu SaschSasch)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: MAJčice 2015
5.9.2014 17:52:55   
angelsi
Z velikim veseljem se vam pridružujem....danes sem zagledala plusek user posted image user posted image ....po izračunih naj bi imela PDP 17.5.2015 user posted image user posted image . Najbolj me pa veseli to, da mi še ginekologinje ni treba klicat za pregled, ker imam 18.9. rutinski pregled, na katerega sem se naročila pred dobrim mesecem....Čeprav je do tja 13 dni, vem, da se mi bo vleklo....ampak sem vseeno zelo srečna user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil angelsi -- 5.9.2014 18:05:07 >

(odgovor članu dyana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: MAJčice 2015
6.9.2014 11:46:41   
Getreal
punce, ki se nam želite pridrižiti na FB, da bo čikulanje lažje, kontaktirajte Blue wing. Napišite ji sporočilo, če vas doda v skupino Majčice 2015, saj je skupina skrita in je sicer ne boste mogle najti.
Se že veselimo klepetanja user posted image user posted image user posted image

btw dyana jaz sem rodila prvo hči v Postojni in bom šla sedaj tudi tja. Sem zelo zadovoljna z njimi user posted image

pozdravljene nove nosečke!!! user posted image

< Sporočilo je popravil Getreal -- 6.9.2014 11:54:21 >

(odgovor članu angelsi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: MAJčice 2015
6.9.2014 17:03:59   
Blue wing
Dyana v zasebno sporocilo mi napisi tvoje ime in priimek in te bom dodala na fb ter potem v skupino. Skupina bo nekaj casa skrita dokler pac ne bomo zelele deliti najlepse novicke z ostalim svetom :)

Vsem novim majcicam zelim dobrodoslico in upam da pazite nase. Prihodnji teden pa ze nekatere zacnemo s pregledi in vemo da bo vse ok! Bodite nasmejane,

Wing.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: MAJčice 2015
7.9.2014 10:14:54   
ta*mala
Punce, bodte vesele da nimate znakov :-P

To nikakor ne pomen da je kej narobe. Men ni blo v prejsnji n niti enkrat slabo in razen trebuha nisem vedla da sem noseca. Super vse do konca. Skoz sem loh delala vse... tud zdej mi ni nc slabo in upam da spet tko fajn skoz pridem. Je pa kolegica bla ful boga skoz ji je blo slabo...zdej je spet noseca in ji je isto ze od vsega zacetka slabo :-(

Ocitn ene bols prenasamo n kot druge. Js tud nimam nekih zelja po doloceni hrani pa to...edin meso mi se mal bl smrdi kot obicajno (ga ne maram)

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: MAJčice 2015
8.9.2014 8:49:38   
dyana
Super, poslala sem ZS s svojimi podatki za FB stran.

Ja, na FB-ju se laže sledi kot na forumu :)

Pol praviš, da je Postojna super :) me veseli, ker jaz bi šla v Postojno, ker želim EA, saj imam doma 2,5let starega otroka in se mi zdi, da bo z EA porod veliko lažji in bom bolj "prisebna" ;). Ne vem, kakšno je pa vaše mnenje? A še katera razmišlja o tem? verjetno je še prezgodaj ;)

Lp

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: MAJčice 2015
8.9.2014 12:55:34   
ta*mala
Jaz sem prvic rodila brez vsega, v 3h urah po predrtju mehurja. Tko da upam da bo slo tud v drugo tko user posted image

(odgovor članu dyana)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: MAJčice 2015
8.9.2014 15:14:51   
Dizy
Hej MAJčice

za mano je prvi UZ in vse ok za zdaj user posted image . Sem si kar malo oddahnila. Pošljem podatke za FB. user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: MAJčice 2015
8.9.2014 15:32:51   
dyana
super user posted image , čestitke obema :) a že veš pri kom boš delala nuhalno?

< Sporočilo je popravil dyana -- 8.9.2014 15:34:07 >

(odgovor članu Dizy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: MAJčice 2015
8.9.2014 15:40:59   
Dizy
dyana ...... jaz vrjetno pri Strah-ovi v Domžalah. Kaj pa ti ?

(odgovor članu dyana)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: MAJčice 2015
8.9.2014 15:52:21   
dyana
jaz pa pri dr.Meglič tudi v Domžalah :) pri njej sem bila že na morfologiji pri prvi nosečnosti in sploh nisem hotela dol s stola, tako je bila prijazna in vse mi je povedala, razložila, res super je...

Sem jo hotela imeti tudi kot izbrano gin, vendar ni blo možnosti, je polno zasedena :(

(odgovor članu Dizy)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?