|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJčice 2015
8.9.2014 16:11:12   
rozica85
Lep pozdrav vsem user posted image

sem nova na forumu :-)

Pred dnevi sva z dragim zvedla za veselo novicko :-D
Predviden rok imam 15.5.2015
1.pregled imam 23.9.2014
Ze nestrpno pricakujem 1.pregled :-)

Tudi jaz bi se vam rada pridruzla na FB sam nevem kako :-P

Lp

(odgovor članu dyana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: MAJčice 2015
8.9.2014 16:30:54   
Blue wing
Zdravo punce :)

Čestitke vsem! Juuhuu :)) Komaj čakam da nam začne rastit trebušček.

Za FB pa takole. Skupina je skrita, tako da če se želiš pridružit, mi napiši svoj email naslov, in te povabim v skupino. Email naslov lahko pripopaš tule, ali pa v zasebno sporočilo.

Se že veselimo čveka :) Če sem pa katero pozabila dodati mi pa še enkrat javite email naslov. Tale sporočila na forumu mi včasih hecno kaže.

Se vidimo! ;)

(odgovor članu rozica85)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: MAJčice 2015
8.9.2014 20:40:16   
Njegova
Punce evo tudi jaz bi se vam pridružla 😄 Rok imam 8.5.2015 moj profil na fb je Natalija Caland email pa Natalija.Valand@gmail.com

(odgovor članu Blue wing)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: MAJčice 2015
10.9.2014 9:23:37   
ta*mala
Jaz sem ze 2x poslala zs Blue wing za fb... pa nc? A si dobila?

(odgovor članu Njegova)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: MAJčice 2015
10.9.2014 9:44:01   
Happiny
Možno da je odsotna ali pa je spregledala.
Pošlji meni podatke in te dodam v skupino

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: MAJčice 2015
10.9.2014 9:53:02   
Blue wing
Lahko da sem spregledala. Sem mela malce guzve pa se nepregledna sporocila so tu. Poslji svoj email meni ali tu, ali pa hapily da te dodamo. Povabilo za skupino vcasih prileti v Spam mapo tako da preveri tam.

Lp wing

(odgovor članu Happiny)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: MAJčice 2015
10.9.2014 11:43:17   
Blue wing
Tamala sem pogledala med sporocili in zal nisem nasla nobenega tvojega sporocila. Tvoj email ce zelis, napisi kar tule.


(odgovor članu Blue wing)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: MAJčice 2015
10.9.2014 14:48:41   
Melanie1
Lep pozdrav user posted image

Evo, moj prvi pregled je za mano. Noseča 5T 4D. Seveda absolutno prezgodaj, da bi se karkoli konkretnega videlo. Po moje se je sestra malo uštela, ko me je naročala. user posted image
Vglavnem nosečnost je potrjena. Gestacijska vrečka je lepo vidna, tudi rumenjaček. Ploda seveda še ni. Zaradi tega imam dodaten UZ čez deset dni. Sem nažicala soboto, da mi ni treba za vsako dajati dopusta. user posted image Če bo takrat vse v redu, je moj naslednji pregled 1.10, ko bom imela redne laboratorijske preiskave in tudi dobila materinsko knjižico. Toliko o tem. user posted image

Kako ste ostale? Upam, da niste vse pobegnile na FB. user posted image Sama sem s FB prekinila že pred leti, zato bom z vami čvekala samo tukaj. user posted image


Ostanite dobro!

(odgovor članu Blue wing)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: MAJčice 2015
10.9.2014 17:16:06   
majčica15
Olla

tudi jaz sem nova tu :) vidim da vas je že nekaj na FBju sem si tudi odprla FB :) po mojih izračunih imam 07.05.2015... prvi pregled imam 23.09, tako da lahko vsaj tu z vami zaenkrat delim občutke :) kako ste kaj ostale ;)

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: MAJčice 2015
10.9.2014 18:53:41   
miami10
Pozdravljena...
tudi mi bomo imeli majčka/majčico...in sicer PDP 3.5.
prvi pregled je že za mano...gestacisjka vrečka je in tudi malo rumene pege se je že videlo...
upam da me sprejmete med se :)

lp

(odgovor članu majčica15)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: MAJčice 2015
10.9.2014 19:14:13   
Blue wing
Živjo Melanie, Miami in Maja!

Danes sem imela prvi UZ in prvič v življenju slišala bitje srčka, ki raste v meni. Nekaj neprecenljivega. Drugi teden imam ponovni UZ, saj se mali klopek drži bolj zadaj. Jutri dopoldne oddam še kri. PDP imam 2.5. In še vedno ne morem verjet :D Pomojem bom začela dojemat, ko se moj dragi vrne po skoraj 1 mesecu iz Nemčije in ko bova začela razmišljat za prenovo otroške sobice (trenutno je še v procesu ometavanja in sušenja estriha). On pa tudi še ne dojema, da se bo vrnil domov ne samo k eni, ampak k dvem :D hehehe

Toliko za danes, bodite skrajno lepo in uživajte na polno user posted image




(odgovor članu miami10)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: MAJčice 2015
10.9.2014 19:30:45   
miami10
Tudi jaz se vam pridruzim na fb..ampak cez kak mesec..za 1x sem zaradi sluzbe povedala le v sluzbi..doma se razen mojega se ne vedo...

(odgovor članu Blue wing)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: MAJčice 2015
12.9.2014 15:51:06   
ta*mala
Sem poslala se zs happily. Ce ne bom pa tle napisala :-)

(odgovor članu miami10)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: MAJčice 2015
13.9.2014 8:35:42   
Sassika
Hitro te je narocila na pregled,jaz imam prvega sele konec 8 tedna :( sem imela pa en drug pregled v 5t in 3d in se je videla vrecka rumenjacka pa se ne,ampak je tudi rekla da je se prezgodaj za karkoli da bi se videlo

(odgovor članu majčica15)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: MAJčice 2015
13.9.2014 13:26:22   
Anonimen
Pozdravljene, tudi jaz sem zagledala user posted image , pdp je 17.05., čakam na prvi pregled in upam da bo tokrat vse ok, ker sem v aprilu imela missed abor.

(odgovor članu Sassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: MAJčice 2015
13.9.2014 17:30:10   
Melanie1
Pozdravljene vse nove majčice. user posted image Lepo in mirno nosečnost vsem, pa zdravega dojenčka na koncu te nepozabne poti. user posted image

Saj spremljam vas redno preko mobitela, le pisati me ni volja. Ko pa se končno dokopljem računalnika, pa pozabim kaj sem mislila napisati. user posted image

Blue wing- čestitke za srčeka. user posted image O, se dobro spomnim tega prvega srečanja z otročkom. Res neprecenljivo.

Sassika- me je že skrbelo, da se ti ni kaj zgodilo, ker te ni bilo nič okoli. Kako gre? Mehur pozdravljen?


Meni pa v tej nosečnosti ni v redu teči. Mislim, uživam v teku, ampak po njem, ponavadi zvečer, ko se umirim, dobim takšne krče, da je groza. Da ne rečem, da se vlečejo še dva, tri dni potem. Tako da ne gre riskirati... user posted image

Nič grem še kaj postoriti po hiši. Čaka me kubik perila za zlikati...user posted image

(odgovor članu rozica85)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: MAJčice 2015
13.9.2014 19:49:58   
meta21
Ojla!

Tudi jaz se vam pridružujem, čeprav še malo z dvomom ... To je sicer moja 3. nosečnost, imam 3,5 in 6 let stara fanta ampak tako se ni začelo še nikoli. M bi mogla dobit v nedeljo 7.9., namesto običajnih poplav pa sem dobila občasne mini krvavitve oz. izcedke. Vseeno sem naredila test, ker sem pomislila na zakasnelo vgnezditev in je bil pozitiven. Že skoraj leto dni sva brez zaščite in itak sva si želela ampak sploh ne vem, kaj naj si mislim. No, za zdaj ostajam z vami (v upanju, da do konca) :) Pdp pa imam 22.5.

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: MAJčice 2015
13.9.2014 22:00:08   
Happiny
Čestitke vsem ki ste zagledale pluske. Lahko se nam pridružite tudi na fb strani.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: MAJčice 2015
14.9.2014 8:13:40   
firbcna
Evo me še ena. Sicer kakor kaže tukaj ena izmed najstarejših (36) :) Trenutno v 5. tednu.
Na pregledu še nisem bila, ker me itak ne bo naročila prej kot pa 7. ali 8. teden.
Držim pesti, saj smo na dete čakali kar nekaj časa...


Lp

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: MAJčice 2015
14.9.2014 9:00:05   
angelsi
Fribčna, tudi jaz ne spadam vec ravno med najmlajse. In zame je to 4. nosečnost. Kdaj imaš pdp?

(odgovor članu firbcna)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: MAJčice 2015
14.9.2014 14:28:16   
meta21
Se se jaz pofockam med tastare :) Jaz sem stara 34.

(odgovor članu angelsi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: MAJčice 2015
14.9.2014 15:37:10   
Melanie1
Dober dan! user posted image

Evo, še ena izkušena veteranka tukaj... se javlja na dolžnost. user posted image

36 let in tri user posted image doma. OK, mojim ravno dude ne pašejo... user posted image
Kaj hočemo, ko pa leta prehitro drvijo... user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: MAJčice 2015
14.9.2014 17:34:09   
angelsi
Očitno bom mesec maj poln veterankuser posted image .

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: MAJčice 2015
15.9.2014 5:57:28   
meta21

IZVIRNO SPOROČILO: angelsi

Očitno bom mesec maj poln veterankuser posted image .


user posted image

(odgovor članu angelsi)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: MAJčice 2015
15.9.2014 10:00:48   
firbcna

IZVIRNO SPOROČILO: angelsi

Fribčna, tudi jaz ne spadam vec ravno med najmlajse. In zame je to 4. nosečnost. Kdaj imaš pdp?


PDP po izračunih prek neta 21.5. Nisem še bila na pregledu. Bo pa to moj drugi otrok. ;)


(odgovor članu angelsi)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?