|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJčice 2015
20.10.2014 21:16:18   
PMB9
živjo!

najprej čestitke vsem za pluske, user posted image ali user posted image .

Se pa veselo pofočkam, da se vam tudi jaz pridružujem v pričakovanju maja. PDP imam 24. 5., prejšnji teden sem imela prvi pregled, srček dela, mali/mala pa pridno raste.

sem se pofoččkala tudi na mail za pridružitev FB skupini.

sicer pa - tole je moja prva nosečnost, stara sem pa 29 :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: MAJčice 2015
21.10.2014 7:49:06   
Melanie1
Dobrodošla, PMB9user posted image  Tudi tebi zdravo in breskrbno nosečnost ter seveda zdravega otročiča. user posted image



Preživite lep dan! Jutri se baje začne zima. Bljek, bljek, bljek...  user posted image

(odgovor članu PMB9)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: MAJčice 2015
22.10.2014 13:58:18   
Melanie1
Hej hoj. user posted image

Za mano že tretji pregled. Vse bp. Mali škrat je že pravi dojenček. Veselo plava, se kobaca, vmes še mamici pomaha. Mi je pa ginekologinja vmes preklopila UZ na 3D. Ahhh, zlata je. user posted image  Velik je 6,2 cm, kar naj bi pomenilo PDP 02.5.2015. Zaenkrat še ni spremenila datuma. Čakamo nuhalno svetlino, ki jo imam drug teden. In če je to to, sem pridobila skoraj cel  teden. user posted image   No, pa starejša mi je kao zabičala user posted image , da Bog ne daj, da se rodi na 28.4, ker je to pač njen dan. Sodelavka pa navija za 30.4 in jo nič ne moti, če bi skupaj praznovala. No, jaz nekako upam na 1.maj. Lep prazničen dan za rojstvo otročka. Bom morala potegniti vse vezi... user posted image



(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: MAJčice 2015
23.10.2014 21:43:54   
Anonimen
user posted image
Živjo srečke nosečke, jaz sem svoj zakladek že povila... ni dolgo nazaj. Rada bi vam pa samo priporočila fantastični fotografinji, mislim res imata občutek in sta ful prijazni pa še cena je res kul ;)
https://www.facebook.com/mamizobjektivi

Jaz objave nisem želela javno, ker se itak podpiše pri samem terminu o tem, so pa slikice toook lepe. Skos jih gledam in se spominjam prekratkih 9 mesecev. Punci sta res super. Priznam, da sta me sami prosili, da naredim malo reklame, ker sta ful skromni in nevsiljivi :) pa res škoda, da je tako, ker imata kaj pokazat!

Uživajte v preostanku nosečnosti in vse dobro!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu GregUr)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: MAJčice 2015
27.10.2014 13:39:42   
miami10
Oj..vas malo zanemarjam..bom se potrudila...
Nuhalna za mano...glede na to da to sem pri prvi imela tveganje in posledicno AC..sem vesela da je tokrat vse ok.
aicer am pa jst full zbolela in pristala na antibiotiku...
se doma povemo pa se vam pridruzim na fb...
uzivate...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: MAJčice 2015
29.10.2014 7:16:50   
anika11
Zivjo se ena majcica tukaj.
sicer sem v 12 tednu.
Izacunan pdp je 16.5. :)
to bo moj prvi user posted image
in sem zelo vesela.
naslednji pregled imam 20.11. In kokr sem brala se v 15 tednu ze lahko ugotovi spolm zelo me zanima kaj je.
Cestitke vsem mqjcicam.

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: MAJčice 2015
3.11.2014 13:18:06   
Stellaria84
Lepo pozdravljene punce! Se ena majcica se pridruzuje. Rok imam 16.5 kot predhodnicauser posted image in bo moj drugi soncek ali soncica. Doma imam veselega stiriletnika user posted image in upam da bo vesel user posted image 😊. 6.11 imam nuhalno in opravila sem ze DHT na priporocilo ginekologinje. Malo me je strah ...upam pa na najboljse. user posted image Lep dan vam zelim.

(odgovor članu anika11)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: MAJčice 2015
3.11.2014 13:59:59   
Melanie1
Dobrodošla, Stellaria.  user posted image  Pa srečno v četrtek na nuhalni.


Jaz sem jo imela prejšnji torek, ko so mi tudi odvzeli kri za DHT. Analizo pričakujem po pošti v tem tednu. user posted image

(odgovor članu Stellaria84)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: MAJčice 2015
4.11.2014 18:14:28   
Stellaria84
O hvala za topel sprejem. user posted image Meni so rekli, da mi bodo upoštevali DHT rezultate ob izračunu za nuhalno svetlino. DHT pa sem opravila v 8 tednu. Nekaj se trudim z napravico Angel sounds a imam vselej težave z iskanjem srčnega utripa ali pa je ta zelo počasen. Zato sem z misijo ugotavljanja prenehala. Sicer pa sem stara 29 in bo moj drugi otroček. Upam, da izvem spol, ker sem velik firbec user posted image . Zanima me kako se lahko pridružim tudi fb skupini? Hvala in LP! user posted image

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: MAJčice 2015
9.11.2014 17:13:25   
majci86
Pozdravljene,

tudi jaz sem majčica, rok pa imam 5. 5. 2015. Bo katera majčica rodila v Mariboru?

:)


(odgovor članu Stellaria84)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: MAJčice 2015
11.11.2014 22:22:28   
issuesolver
Pozdravljene drage dame user posted image

Najprej iskrene čestitke vsem v imenu Ringarajine ekipe user posted image . Pazite nase in ena na drugo, da se bomo lahko čez dobre pol leta vsi skupaj veselili z vsako posebej user posted image .

Opravičujem se, da motim vašo debato, želel bi vas le povabit k testiranju našega novega foruma. Vsak komentar, predlog ali kritika bo dobrodošla, saj želimo oblikovati rešitev, ki vam bo pisana na kožo.
Če katero zanima, se lahko za test prijavi na tej povezavi: http://php.ringaraja.net/BigBelly/web/landingpage.

Si pišemo. Pa srečno vsem.

Lp, IS

(odgovor članu majci86)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: MAJčice 2015
16.11.2014 14:20:46   
karolina*
Pozdravljene nosečke

Upam, da mi ne boste zamerile, ker sem vstopila v vaš pogovor. Septembra sem postala tretjič mamica in ker sem sklenila, da je v naši družini otročkov dovolj, prodajam svoja nosečniška oblačila po simboličnih cenah, če bi katero zanimalo.
Podrobnosti so objavljene tukaj: http://www.bolha.com/oblacila-obutev-modni-dodatki/zenska-oblacila-obutev/oblacila-za-bodoce-mamice/hlace/nosecniska-oblacila-st-36-38-prodam-1295637920.html

Uživajte s svojimi trebuščki user posted image

(odgovor članu issuesolver)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: MAJčice 2015
21.11.2014 9:27:29   
anika11
Živjo majčice kako ste kaj?
Meni si vceraj uhotovili spol ceprav ni 100% ampak naj bi bila punčkauser posted image
vem da he se dalec ampak me zanima ce bo kira v celju ? user posted image

(odgovor članu karolina*)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: MAJčice 2015
21.11.2014 9:59:58   
Melanie1
Četitke za punčko. user posted image  Naš dojenček pa kar trmasto skriva svoj zakladek. user posted image

(odgovor članu anika11)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: MAJčice 2015
21.11.2014 11:53:22   
anika11
Hvallauser posted image
sej se bo pokazal bos vidla. Sumis pa ze kaj naj bi bilo? user posted image

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: MAJčice 2015
24.11.2014 17:31:17   
taajsa
Živjo punce!
Sem čisto nova na forumu in seveda čisto presrečna, da bova s partnerjem maja (PDP 10.5.) sprejela obisk štorklje :)
NS sem imela v začetku novembra, jutri imam pregled pri svoji g.
Sicer je to moja prva nosečnost, za katero se je bilo potrebno kar nekaj časa trudit in ponavljat vajo user posted image . Ampak je končno tu - kaže bolj na punčko, kaj več pa seveda zvem malo kasneje user posted image . Stara sem 24 let, sedaj v 17t, pridobila kakšen kg, in mislim da super napredujem:) Trebuh imam pa kakšen dan takšen kot da sem v 6 mescu - napihnjena kolikor se le da! user posted image Hvala bogu nisem imela nekih slabosti, nekaj znakov pa je bilo. Tudi, če so 'moteči' so dobrošli, saj je tale izkušnja res nekaj posebnegauser posted image
Čestitke vsem ostalim majčicam user posted image

(odgovor članu anika11)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: MAJčice 2015
27.11.2014 8:26:24   
Anonimen
pozdravljene!

evo še ena majčica bi se vam rada pridružila pri čvekanju.. pdp 31.05. doma imamo že živahnega 3 letnika:)

včeraj sem poslala mail za pridružitev fb skupini, upam, da me dodate..

lp t*

(odgovor članu taajsa)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: MAJčice 2015
30.11.2014 21:54:13   
miami10
Jst imam namen rodit v Lj..sicrr pa sem iz okolice celja...
od jutri dalje na bolniski zaradi migren, krcev v trebuhu in zraven se nosecniske ze ugotovljene sladkorne...
tudi jaz sm blue wing poslala zs za fb..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: MAJčice 2015
1.12.2014 7:22:35   
anika11
Dobro jutro punce :)
A je že katera občutla prvo brcanje malcice ali malcka ?

(odgovor članu miami10)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: MAJčice 2015
1.12.2014 8:01:18   
miami10
jutro..jst še ne...sem jih tudi v prvo full pozno, tko da še "ne pričakujem" :)

(odgovor članu anika11)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: MAJčice 2015
1.12.2014 9:57:22   
Melanie1
Pozdravljene! user posted image


Jaz tudi še ne, pa sem danes že 17T 3D. No, tu in tam, kot da bi me nekdo nežno požgečkal, ampak pravih brcik pa še ni. Še pridejo... user posted image


(odgovor članu miami10)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: MAJčice 2015
1.12.2014 10:11:27   
anika11
Superuser posted image
pri meni je podobno cisto nezni in rahli in neredni hehe
kmalu bo prislo ja
tudi jaz semv 17t 3dni user posted image

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: MAJčice 2015
2.12.2014 13:51:30   
miami10
Oj...a me lahko katera doda na fb..sen pisala blue wing pa ma mogoce guzvo...
bondova.zenska@gmail.com je moj mail na fb
thx

(odgovor članu firbcna)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: MAJčice 2015
2.12.2014 16:25:22   
taajsa
Živjo!

Sem že 2x poslala za pridružitev na fb...pa še kar nič :( blue wing, še vedno čakam na povabilo ;) ga bom pa zelo vesela user posted image . Če me lahko katera druga še povabi pa tudi ne bom nič hudauser posted image
hvalaaaauser posted image

(odgovor članu miami10)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: MAJčice 2015
3.12.2014 10:10:01   
tjasyka
pozdravljene!

tudi jaz čakam povabilo že kar nekaj časa.. mogoče pa ne sprejemajo več..??

_____________________________

Ko ne moreš pomagati, vsaj nagajaj. Najvažnejše je sodelovati. <3

(odgovor članu taajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?