|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
24.9.2014 14:42:00   
MauMow
Dgirl ti si le ena ki si grozno želi otročička, tako kot ostale... Držim pesti da boš kmalu nosečka!user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
24.9.2014 14:52:25   
sončnica24
Zdaj pa se bo začelo dolgo čakanje, sicer preveč ne upam ta mesec da bi se kaj prijelo, ker sem bila najprej jaz full prehlajena zdaj ima moj gnojno angino - sicer sva včeraj zvečer bila pridna ampak me je cel dan prej pikalo po jajčnikih zvečer pa je minilo O bi naj bila zdaj nekej te dneve sicer še pa vedno ne vem na koliko dni imam M tako da bi mogoče celo bilo boljše da bi še enkrat prišla da si bom lahko potem malce bolj natančno izračunala te dneve ker za teste ne mislim denarja zapravljat - sem tip človeka ki se pusti presenetiti, prvič sem tudi test delala full pozno - nisem rabla potem preveč dolgo čakat na pregleduser posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
24.9.2014 15:13:10   
Shana86
Dgirl jaz sem pri prvem detecu isto naredila glede folne. Itak so se po pol leta rednega jemanja nafilale zaloge, folno pa bitjece potrebuje ravno takrat enkrat, ko bi morala priti M. Tako da ni nic zamujenega. Teh cajev pa nisem nikoli pila, ker sem imela redne cikle.

Jaz bom pomoje danes malo testkala, bi morala dobiti M...

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
24.9.2014 15:18:42   
Tikie
DGirl za maco velja enako kot za krvomočnico.Samo do o načeloma,ker učinki na plod niso raziskani.
Shana86 držimo pesti.Sporoči!

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
24.9.2014 16:56:07   
Shana86
Minus... pa saj glede na prvič bi bilo smešno, če bi uspelo s samo enimuser posted image Zdaj pa upam, da M čim prej pride, da gremo v akcijo user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
24.9.2014 19:54:37   
roses
Shana86 zelim da se user posted image cim prej zlije, da bosta loh naprej user posted image v mislih na novega clana .
Jaz sem ta ciklus zacela z pitjem kapljic smrdljicke, tako da cakam na 11.10 da vidim ce se bo tud nama i nasmehnila sreca

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
24.9.2014 20:00:06   
_pika_
biba88: Jaz pijem krvomočnico od konca m do o. Jaz nimam nobenih težav po tem čaju. Še okusa sem se navadila, tako da mi je sedaj OK.

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
24.9.2014 21:08:11   
Shana86
Hvala punce user posted image Me je moj že tako prepričal v to, da sem user posted image , da sem kar malo žalostna... Tisti slabi spomini od prvič so mi spet prišli na plan. Ah par dni depresije, potem pa spet veselo delat otročka user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
25.9.2014 13:43:40   
telly
Pa sem se preselila v oktober. Sem včeraj dočakala user posted image . Glede na to, da nisva mogla in sem vedela da bo prišla, sem jo kar težko čakala. Sedaj pa upam da je ne bo 21.10.

Ker do sedaj z zanositvijo nisem imela težav (vedno kasneje), upam da bo pri drugem user posted image enako. Ste me kar mal prestrašile nekatere, ki ste prvič takoj zanosile, sedaj se pa ne prime. Ampak sem še vedno optimist in upam da bo oktobra plusek.

Navijam pa tudi za vse ostale user posted image in prosim če me lahko daste tudi pod navijačice.
.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
25.9.2014 15:17:18   
Tikie
Shana86user posted image vedno nas prihod tečke zdepresira.Glavo gor in pogumno v nove boje.Sj bo,boš vidlauser posted image za srečo
Telly midve sva pa nekje na istem,kar se tiče nepričakovaneuser posted image .Upam,da nama ta mesec rata obemauser posted image

(odgovor članu telly)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
25.9.2014 19:04:10   
Shana86
Tikie hvala user posted image Ampak moje user posted image še ni... če je do jutri ne bo, bom še enkrat testkala. Ker včeraj sem delala kar en najcenejši test iz milerja, popoldne, potem ko sem popila kar nekaj vode... imam še CB digital. Tako da nekaj upanja še je, ampak do sedaj nikoli nisem bila med srečnicami, ki se jim minus spremeni v plus user posted image Lahko je pa vse skupajsamo zbrka hormonov po porodu in pač M zamuja. G mi je rekel, da traja eno leto, da se hormoni zrihtajo na stanje pred porodom. Uglavnem sporočim zjutraj. Potem pa neham smetiti temo, tale pogovor bolj paše k septembru...

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
25.9.2014 21:24:44   
biba88
jaz bom zdaj namesto krvomočnice probala vitamin e jest menda je full za plodnost user posted image pa pol rajšuser posted image ...no jest bi že zj vsak danuser posted image kaj bo šele pol.... hahahahahah

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
26.9.2014 13:14:38   
Tikie
Shana86 si lulala?Je kej pokazalo?
biba88 poročaj kakšni bodo učinki po e vitaminuuser posted image

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
26.9.2014 13:28:11   
Dgirl
Biba88 kaj si pa prebrala o vitaminu e? Kje si ga kupila? Ga bom še jaz user posted image . Neki bo pa že prijelo ali pač.
Maumow Upam da se hitro pridruzis user posted image .Js pa upam da me ne bo več tukaj user posted image .

Zdej sem se malo pomirila. Lahko me vpišete pod 19.10. Ko jo spet pricakujem. Zdej jo pa pricakujem. Ker moja nepričakovanja se nikoli ne uresničijo.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
26.9.2014 13:42:50   
Shana86
Dgirl sem jo tudi jaz ta mesec pričakovala, pa glej zdaj, cela zbrka user posted image Saj bo user posted image

CB minus, tečke pa ni user posted image Ne vem. Res pa so me prejšnji vikend nekaj čudno jajčniki boleli, kot takrat ko sem bila na klomifenu, tako da lahko da je bila šele takrat O. Po tej logiki bo M šele naslednji vikend. Tako da pojma nimam. Pač bo cakala in vsakih par dni naredila kak FS ali podoben poceni test.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
26.9.2014 16:20:58   
MauMow
Dgirl jaz tudi upam da se bom lahko hitro pridružila... Drugi teden je UZ - malo me je strah da ni šlo vse vn, ker pol bi mogla na čiščenje... Ampak moramo pozitivno razmišljat ne?? user posted image

Dgirl ti pa res NE SMEŠ ME ČAKATI V TEJ TEMI user posted image

< Sporočilo je popravil MauMow -- 26.9.2014 16:21:38 >

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
26.9.2014 21:12:03   
beba92
no tA mesec sva pridnouser posted image tudi mi2, zato user posted image ne pričakujem na začetku oktobra :) imam rahlo bolečino tam spodaj, vendar je za vse še prehitro. držite pesti da bo en velik + user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
27.9.2014 17:44:20   
Shana86
Držim pesti za vse user posted image

Moje M še ni, pomoje je res komaj en teden od O, takrat sva samo 1x nezaščiteno user posted image , tako da nimam ravno veliko upanja. LadyJen če boß laj urejala seznamćek, mi prosim popravi datum na 5.10. Hvala user posted image

Kako ste ostale?

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
27.9.2014 19:45:06   
ancy69
Shana86.....jaz sem imela vsak mesec veliko vec upanja kot pa ta mesec....ker sva vedno vexkrat, ta mesec pa okrog ovulacije samo 1x....sem se mojega okregala da nama dnevi uhajajo....pa da ga oktobra okrog ovulacije ne spustim nikamor :) no pa mi je v torek ze pokazalo dve crtici, ceprav bi sele danes morala tecka priti :)
torej....je sansa, verjemi...ko najmanj pricakujes :)

Vpisite med navijacice, da se mi pridruzite v cvekanju pricakujemo junija ;)

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
27.9.2014 20:14:42   
beba92
najlepše pride vedno takrat ko najmajn pričakuješ :) tudi jaz sem v takšnem upanju user posted image čeprav računam da bo nama v prvo uspelo, vendar je zelo malo možnosti, saj se velikokrat v prvo ne posreči user posted image ampak upanje ostaja da bo test pokazal user posted image

lep većer želim

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
27.9.2014 20:18:00   
telly
Tikie bova obe naenkrat živčne, ko bo zamujala...sam v bistvu nama sploh ne bo zamujala, ker je itak ne bo user posted image

Shana86 Si že kakšen FS polulala? Kaj ti pokaže? Meni je FS pri prvi nosečnosti full kmal pokazu dve črtici, eno sicer čist rahlo.


(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   [Brisano sporočilo]
27.9.2014 20:24:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
27.9.2014 21:45:46   
Shana86
ancy69 hvala user posted image

Telly sem pred prvo nosečnostjo polulala tooooliko negativnih FS, da jih ne morem videt user posted image Takrat mi je na dan, ko bi morala dobiti M, CB popoldne narisal konkreten plus (tisti mesec nisem kupila FS). Ravno zato sem pesimistična, moji testi so vedno ostali - user posted image Bom pa šla v ponedeljek zihr po FS, če še ne bo M, ker že zdaj vem, da bom preveč firbčna user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
28.9.2014 19:29:10   
SU
Pozdravljene... nekatere spet, nekatere na novo...user posted image V septembru naju je sabotirala viroza, kot sem že napisala in ni šlo med O hopsat... bi se lahko zgodilo kaj "neprivlačnega", če bi vztrajala (beri: bruhanjeuser posted image ) tako, da... Srčno upam, da bova v oktobru brez takih in podobnih pripetljajev user posted image "v nedogled", ko bo O...user posted image Mal sem se zamotila med vikendom tako da nisem bila preveč pesimistična, ko je spet pricurljala hud..... user posted image user posted image Tko, da sem vseeno, kljub vložku, malce bolj optimistična kot prejšnje mesece... V glavnem, M NE pričakujem nekje 24.10. Zdaj pa res, res, RES, RESnično upam, da izginem s teh tem, kot je... "pričakujemo II" ... in grem na npr. "junijke/julijke" ipd. user posted image Pa srečno tudi vsem vam! Da skupaj čimprej dočakamo user posted image user posted image !! user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
29.9.2014 7:57:31   
biba88
hej punce!!!! danes dobim izvide za prolaktin in me kr mal skrbi.....pa sej bo...user posted image ...pa imela SEM ČUDOVIT VIKEND...sonček ...iiiiiiiiiiiiiiii....če bo tako lepo vreme bomo sigurno ta mesec vse user posted image
DGIRL brala sem na netu http://www.ringaraja.net/forum/Za_zanositev_potreben_E_vitamin/m_2809570/tm.htm jest bom tole ta mesec probala....če je ostalo vse ok z manouser posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?