|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junij 2015
7.10.2014 17:56:28   
p3traa
Še eno vprašanje ... ker imam pregled tako zelooo pooozno, me zanima, če katera od vas spremlja naraščanje noseč.hormona s testi? Sem malo po prejšnjih forumih brskala, pa vidim, da punce kar po domače primerjajo več testov zapored, da vidijo, če se user posted image kaj debeli ... sprašujem zato, ker je moja user posted image bolj kot ne enaka ... sicer nedvomno črtica, ampak vseeno ni zelo močno obarvana ...

(odgovor članu p3traa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Junij 2015
7.10.2014 20:19:09   
ancy69
p3traa....jaz nisem to nikoli....ce zelis pa probaj, hormon narasca na 2-3 dni. Ampak ko bo enkrat crtica mocna kot kontrolna mocnejsa ne bo vec mogla bit :)

Glede folne...jaz sem mela v prvi nosecnosti v zacetku elevit....pa sem bla toook zaprta...zaradi zeleza ker ga majo ful....potem sem pa zacela s femibion in je bilo super. Zdele mam pa ene od sensilab....sem si jih kupila ko sva zacela nacrtovati drugo nosecnost...da bi jih preventivno jedla...potem je bil ss in zdej bom pojedla kar jih se je potem pa sigurno dalje femibion... obstajajo za prve 3m in potem od 3m do konca.

zdej sam upam na najbols...se kar vlece do petka ko imam pregled spet. Upam da se bo srcek ze slisal, ceprav malo dvomim, bo dopolnjen 6.teden.

(odgovor članu p3traa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Junij 2015
8.10.2014 10:05:18   
maja2014
Zdravo, punce.

Čestitke vsem, ki ste se na novo pridružile user posted image

Glede folne...jaz v 1. nosečnosti nisem jemala tablet, sem vse s hrano vnašala. In bom tudi tokrat.

Jaz imam pregled 6.11. user posted image

Drugače pa glede prsi...tudi jaz imam zelo občutljive, in ja, napihujejo se, prav vidno vsak dan bolj...prebava se mi je končno spet uredila. Sem že preden sem zanosila, vsako jutro tekla, ampak odkar sem zanosila, mi pa še dosti bolj paše. Pa kislo bi jedla skoz. Zeljnato solato, pa kisle mandarine...user posted image

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Junij 2015
8.10.2014 12:58:37   
čmručk
Živjo
če bo vse po planu bom verjetno tudi jaz imela sedaj junijsko dete. Še preden je test pokazal plusek sem vedela, da je to to saj je precej podobno prvi nosečnosti-napet trebuh, boleče prsi, glavoboli, omotica, z edino razliko, da nimam takšnega apetita kot v prvo, kar mi je zelo všeč user posted image .

Kdaj pa boste kaj povedale za nosečnost sorodnikom, prijateljem, na delovnem mestu? Jaz sem najbližjim sicer že razkrila, v službi pa še ne.

Lepo nosečnost vam želim in upam, da bomo lušna skupinica user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Junij 2015
8.10.2014 13:27:14   
ancy69
Zdravo cmruck in cestitam :)

Domacim....pac starsem,sestram sva povedala...ker vem da mi bodo v vsakem primeru stali ob strani. Za ostale bova pocakala da vidiva kako se bnadaljevalo.

(odgovor članu čmručk)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Junij 2015
8.10.2014 13:38:18   
wish87
Midva sva najožjim družinskim članom že povedala, zato, ker mi je grozno slabo in so me spraševali, če sm bolna user posted image Pa sva se pogovorila in odločila, da bolš da jim poveva, ker bi težko več kot mesec dni prekrivala. user posted image itak so bli vsi ful veseli in navdušeni in komej čakajo, da bodo lahko povedali še ostalim. Sva pa prosila, če so lahko tiho vsaj do prvega pregleda, da dobimo še uradno potrditev, da smo res noseči in da je vse OK user posted image

Kako se kej počutite? Je še katera tok grozno utrujena kot jst? Jst bi kr naprej spala !1

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Junij 2015
8.10.2014 16:03:07   
p3traa
Jaz bom počakala do nuhalne za ožjo družino, preostali člani "širše" družine in služba ter vse druge radovedne duše pa bodo izvedele šele ko se bo res videl trebušček in več ne bom mogla skrivati ... a nas je večina nosečih prvič ali so v skupini bolj kot ne same izkušene mamice? :)

(odgovor članu wish87)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Junij 2015
8.10.2014 16:40:35   
Grancereale
Tudi midva sva najožjim članom družine že povedala, predvsem zato, ker mi je bilo grozno slabo ko sva bila na obisku :)

Pa tudi šefu sem morala že povedati, ker sem sama v trgovini in v primeru, da je z menoj kaj narobe in ne morem priti na šiht trgovina ostane zaprta, tako da mora pravočasno najti zamenjavo zame :)

So bili pa vsi veseli saj sva že kar nekaj časa skupaj in so potiho že vsi to pričakovali.

Počutje je pa malo mešano, kakšen dan cel dan bruham, drug dan sem ok, včasih mi paše jest, včasih ne... vsega po malem :) Utrujena pa nisem čisto nič bolj kot ponavadi user posted image



< Sporočilo je popravil Grancereale -- 8.10.2014 16:44:23 >

(odgovor članu p3traa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Junij 2015
8.10.2014 16:52:52   
ancy69
Drugace je to moja tretja nosecnost...imam dve leti in pol staro puncko, druga se je koncala v 9.tednu, sedaj pa upam da bo vse ok kljub hematomu.

(odgovor članu Grancereale)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Junij 2015
8.10.2014 19:24:01   
soncica8
Pozdravljene,

še ena srečnica, ki se vam pridružuje user posted image Kot rečejo, če ne bi imela ušes, bi imela nasmeh okrog in okrog glave user posted image Po 3 letih je tudi nama končno uspelo. Tik pred tem (po grozno dolgem čakanju), ko sva bila naročena v ambulanto za zdravljenje neplodnosti. Po mojem izračunu bi tudi moj PDP, kot Grancereal-in ;), naj bil 4.6.
Kako sem? Iskreno? Popolnoma živčna in zaskrbljena. Bolj kot si govorim naj več ne berem razno raznih forumov o SS, praznih GV, IMN, bolj me vleče in berem. Toliko časa kot sva čakala na ta + me res skrbi, da se kaj ne zalomi. Res komaj čakam na prvi pregled drugi teden in se sprašujem, če se mi od čakanja do takrat slučajno ne zmeša user posted image .
Drugače imam rahle slabosti, dojke me bolijo, ampak trenutno že malenkost manj kot so me, zdaj so bolj občutljive bradavice, kipijo pa že zdaj iz vseh modercov :D. Moja energija ni enaka 0, ampak je kr -10 user posted image Pa še grozn prehlad se me je lotil, ki se žal z vsemi naravnimi pripomočki v napadu poslavlja bolj počasi.

< Sporočilo je popravil soncica8 -- 8.10.2014 19:29:15 >

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Junij 2015
8.10.2014 20:15:07   
rdeča pesa
Midva še nisva nikomur povedala, sploh, ker sem še toliko krvavela. Ampak zadnje 3 dni se mi zdi, da se mi je umirilo!
Upam, da se ne bo ponovilo več.
Jaz sem bila v prejšnjih dveh nosečnostih precej bolj utrujena, zdaj pa me pomoje adrenalin drži pokonci, ker skoz lovim
tamale zunaj okoli.
Veselim se vseh novih nosečk in, NE brat forumov o ss+... ker ne more dobro vplivati. Držim pesti za vse nas!!!

(odgovor članu soncica8)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Junij 2015
8.10.2014 20:46:00   
ancy69
rdeca pesa a sem kaj zgresila a se nisi nic pisala? Kdaj si zacela krvaveti? Pregled si ze imela?

(odgovor članu rdeča pesa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Junij 2015
8.10.2014 21:39:11   
rdeča pesa
Nisem še nič pisala. V 5.tednu sem začela krvavet, no, bolj rjavo-črne izcedke sem imela. Pregleda še nisem imela, sem
šla pa.po dabroston, ker sem imela v prejšnji nosečnosti isto situacijo in mi je to pomagalo. In zdaj je bolje in ne vem, ali naj
ga še jemljem, ali ne... do pregleda imam še 14 dni, se mi zdi

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Junij 2015
9.10.2014 6:25:11   
ancy69
Pa so prvic kaj ugotovili zakaj si krvavela? Pa si ginekologinji omenila da krvavis?
jaz sem klicala da imam malo rjavega izcedka me je takoj naslednji dan narocila in jutri imam spet pregled. Upam na najbolje.

(odgovor članu rdeča pesa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Junij 2015
9.10.2014 9:08:31   
Grancereale
tudi meni se je včeraj zvečer pojavil rjav izcedek, danes pa me poleg izcedka še špika v spodnjem delu trebuha. Moj ginekolog danes ne dela tako da nimam pojma kaj naj naredim. Naj počakam do jutri ali naj grem kar na urgenco danes? Ko berem forume je naštetih 100 razlogov za izcedek, pri vseh pa piše da je treba čimprej na pregled....

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Junij 2015
9.10.2014 9:58:38   
p3traa
v moji ambulanti velja oz. vsaj je veljalo, da če je nujni primer in če oseben ginekolog tisti dan ne dela, te pregleda pač tisti, ki je tam ... morda je v tvojem primeru enako

(odgovor članu Grancereale)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Junij 2015
9.10.2014 10:07:47   
Grancereale
pri nas je tako da ginekolog dela samo v ponedeljkih, sredah in petkih ostale dni je ambulanta prazna. Bom kar počakala do jutri, danes itak delam do 19h, če bo pa zvečer hujše grem pa na urgenco.

Malo me panika daje ker je vse to zame prvič in sem že po naravi paničar :)

(odgovor članu p3traa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Junij 2015
9.10.2014 10:14:10   
maja2014
Jutro, nosečke user posted image

Kar se tiče tega, kdaj se komu pove...moja starša sta žal že dolgo pokojna...starši od mojega so pa daleč in ne preveč navdušeni nad tem, tako da ne bo dosti tega...prijateljem bova povedala po 3. mesecu...moja najboljša prijateljica je pa že sama pogruntala user posted image

Mene je pa včeraj zvečer tako močno zbadalo pri jajčnikih, da sem se morala it ulešt...

Glede izcedka. Jaz bi stopila kar do G, seveda pa mora sprejeti tisti G, ki takrat dela.

To je moja 2. nosečnost, doma imam sončka, starega 8 let user posted image


(odgovor članu Grancereale)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Junij 2015
9.10.2014 10:15:21   
maja2014
Aja, pa še nekaj...imate blage krče v maternici? Kot pred M, ampak v zelo blagi obliki? Jaz sem imela v 1. nosečnosti, ker se pač maternica širi, zdaj pa ne...

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Junij 2015
9.10.2014 10:16:25   
maja2014
Aja, pa še nekaj user posted image Jaz ne dojemam...moj ja. Jaz pa se sploh ne zavedam, da je to to, končno. Sem rekla, da bom šla še kar en test naredit user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Junij 2015
9.10.2014 10:21:12   
Grancereale
Jaz sem imela krče še preden sem test naredila, sem takoj vedela da je to to. Potem so se nehali in me do danes ko me špika ni nič bolelo.

Drugače pa tudi sama še ne dojemam, sploh ker nisva načrtovala. Pomoje bom začela dojemati ko mi bo začel rasti trebuh user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Junij 2015
9.10.2014 10:28:16   
p3traa
Maja2014, jaz teste še kar delam, tako da te povsem razumem, hehe : ) Jaz imam blage, ampak resnično blage krče v maternici mogoče cca 5 minut na vsaka 2 dni, bolj kot ne zvečer, ko se uležem, se umirim in postanem malo bolj pozorna na simptome ... jajčniki pa so povsem druga pesem : ) včasih me tako zaboli, da se minutko sploh premaknit ne morem ... enkrat en, drugič drug, nekajkrat na dan ... pa ta napihnjenost ... grrrr ... bom morala po kakšne hlače ali krilo v večji številki, ker se že precej mučim z gumbi : ) zjutraj je trebušček raven, potem popoldan pa sem kar naenkrat v tretjem mesecu in s premalimi hlačami : ) hehe

(odgovor članu Grancereale)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Junij 2015
9.10.2014 11:00:53   
maja2014
Hihi, p3traa, sem se nasmejala user posted image

Jaz tudi opažam, ja, da sem proti večeru napihnjena...ampak zaenkrat mi še ne postajajo oblačila preozka, bodo pa kaj kmalu, ja user posted image Joj, mene tudi taaako močno zašpika v jajčnikih, ampak to me je že kak teden pred pričakovano M. Pa galav booooli user posted image

(odgovor članu p3traa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Junij 2015
9.10.2014 11:54:51   
jagodka1
dan,
jest sem mela dons pregled, sm misla da se bo vidl srček pa vse, sem pa šele 3 tedne noseča in ne 6 kokr sm jest misla...tko da se nč ni vidl :) razn to da nekej je :) in nasledn pregled šeele 6.11. deeleč...user posted image
prvič sva povedala po nuhalni, drugič sm prej krvavela tko da sm mogla prej povedat, zdej bi pa kr že zj povedala...če bi se srček vidu bi skor zih tko pa mal kolebam še...
za vse tiste ki krvavite sploh svežo kri, pejte na pregled, magari na urgenco v najbližno bolnco..zihr je le zihr in nč ni preveč za naše stručke :) če ni nč, je najslabi kar je lohka, da te kakšna sestra mogoč kj grdo pogleda, češ kaj sploh delaš tam...ampak to se da prebolet hit z kakšno čokoladco user posted image

lep dan še naprej user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Junij 2015
9.10.2014 12:31:01   
p3traa
Jagodka 1, potem a bo ziher fantek : )

(odgovor članu jagodka1)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?