|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2015
17.12.2014 13:13:46   
pincessa
Franchy, jaz sem na fb v skupini Dvojčki 2015 in Dvojčki prodajajo, ti samo daj prošnjo v skupino in te bomo sprejeli, tudi mene so na tak način pa nisem nikogar poznala... Če pa ne bo šlo pa mi daj ime in ti bom pomagala.

Drugače pa sporočam (glede na to sem malo v prvem postu pojamrala) da se sedaj počutim veliko bolje, slabosti so že preteklost, hodim tudi na jogo za nosečnice in nasplošno imam malo več energije, da lahko ''tekam'' za našim škratom doma. user posted image

Glede poroda tudi mene malo skrbi, ok, če bo moral bit CR pač bo-tukaj ne morem nič, vseeno pa imam veliko željo roditi vaginalno, mene osebno bolj skrbijo vsi posegi v sam porod-umetni popadki, umetno odpiranje itd. Močno si želim spontanega začetka poroda in aktivno preživljanje prve porodne dobe z zavzemanjem različnih položajev... Mogoče ima katera informacije kako je s tem? Ali je tudi tukaj praksa: leži in bodi pri miru? user posted image user posted image

LP

(odgovor članu Frachy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Dvojčki 2015
17.12.2014 13:32:08   
Frachy
princessa, sm full vesela zate, da so slabosti mimo ... jaz se jih ne smem niti spomnit, ker je bilo groznouser posted image Glede poroda si z mano ne bos kaj dosti mogla pomagati, ker bom sla v to 1. Tudi jaz sem drugač čist proti raznim umetnim zadevam, ampak na žalost se poroda bojim za znort (take travme mam odkar vem, da želim otroka), tko da zame bo EA pomagala, da ne bom vsa zakrčena, in da mi porod ne bo ostal v spominu kot ena sama muka ... nism lih ponosna nase kar se tega tiče, ampak kaj hočemuser posted image na tem področju sm čista boječkauser posted image
Ti bom poslala še zs, upam, da bom znala ... glede fb-ja.

(odgovor članu pincessa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Dvojčki 2015
5.1.2015 9:34:11   
Nanuk
Pupe, dvojne čestitke! Naši punci imata 10m... lani v takem času sem bila že sita bit noseča.. Glede oblačil, jaz sem jim oblačila 50 in 56, sta bili 48cm, 2160g in 50cm, 3060g ob rojstvu, rodila sem pa 3 tedne pred rokom s spontanim začetkom s popadki in razpokom mehurja, sem pa imela carski zaradi medenične vstave dvojčice A.
Dojenje ni steklo, ker smo bile 10 dni v bolnici in so jih filali na flaško, nekaj z AM, potem samo mojim izčrpanim. Imam blazino za dojenje dvojčkov, ki je pa nisem nikoli uporabila za dojenje.. Sta bili do sedaj izključno na mojem mleku, zdaj prehajamo na AM, ker se mi po 10m črpanja ne da več.. Voziček imam Easywalker duo in to je naš prvi in zadnji voziček za dvojčke, marela me ne prepriča.. Ga dam brez problema v prtljažnik od Aveota, super vodljiv, kupila sem rabljenega za 500€ in je še vedno kot nov, tko da ne vidim razloga za menjavo

(odgovor članu Frachy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Dvojčki 2015
16.3.2015 19:27:24   
Anerina
Pozdravljene!

jaz sem šla šele zdaj pogledat malo po forumih in vidim, da je tukaj pri letošnjih dvojčkih dogajanje kar malo zamrlo :(

oglašam se prvič in upam, da se bo katera od vas, ki ste že klepetale, še kaj oglasila in povedala pri čem je :)

PDP imam 1.aprila in sem še vedno 3v1

kako ste ve?


(odgovor članu Nanuk)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Dvojčki 2015
18.3.2015 9:07:44   
aprilcica
Živjo. Imam eno malo drugačno vprašanje- kako ste vedele da nosite dvojčke (pred pregledom). So kakšni drugačni znaki? Hvala LP

(odgovor članu Anerina)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Dvojčki 2015
18.3.2015 17:12:39   
leilla
aprilcica ni nobenih drugih znakov ...

(odgovor članu aprilcica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Dvojčki 2015
18.3.2015 22:53:44   
Anerina
dopolnili 38. teden in nič kaj ne kaže, da bi se kaj dogajalo...





< Sporočilo je popravil Anerina -- 18.3.2015 22:56:36 >

(odgovor članu leilla)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Dvojčki 2015
19.3.2015 14:03:46   
leilla
Anerina odlično!

(odgovor članu Anerina)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Dvojčki 2015
21.3.2015 15:10:12   
Anerina
Hvala leilla :)

saj kar ne morem verjet :) je toliko govorjenja, da se dvojčki rodijo prej (no saj kar nekaj se jih), da sem seveda tudi jaz to pričakovala in se temu primerno opremila s cunjicami, zdaj pa mislim, da bodo tamala oblačilca že takoj premajhna :(

(odgovor članu leilla)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Dvojčki 2015
21.3.2015 17:20:28   
leilla
Anerina naj bodo kar oblačila premala, kot da bi bila dojenčka premajhna za oblačila :)

Kar pogumno do konca!

(odgovor članu Anerina)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Dvojčki 2015
21.3.2015 23:58:33   
Anerina
ja seveda :) saj tudi jaz tako mislim, samo da bo vse vredu...

hvala za spodbudo

(odgovor članu leilla)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Dvojčki 2015
3.5.2015 11:01:32   
Kremica
Hej, je še katera tukaj? :)

Zanima me, koliko uz pripada nosečenici, ki nosi dvojčke? Mogoče kakšen več, kot pri normalni nosečnosti?

(odgovor članu Anerina)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Dvojčki 2015
3.5.2015 17:54:34   
Anerina
jaz sem imela ravno tako razporejene ultrazvoke kot pri pri prejšnjih enoplodnih nosečnostih - prvega pri 8 tednih, naslednjega čez 6 tednov nato na 4 tedne do sredine osmega meseca, potem do sredine devetega meseca na 2 tedna, čisto na koncu pa še dva UZ in CTG na 1 teden, je pa pri meni vse potekalo večinoma BP in sem rodila naročena na porod en dan pred rokom - sem imela rok prvega aprila, pa so rekli, da to ni primeren datum :)

koliko UZ ti pripada, sicer ne vem, te bo pa gotovo tvoj ginekolog naročil na tako pogosto kot bo potrebno

(odgovor članu Kremica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Dvojčki 2015
3.5.2015 18:07:54   
kobra1
Evo Kremica jaz sem tle. tudi jaz imam dvojčke in predviden PDP 29.11. Meni je moja g rekla da sicer kak več pregled bo a ne veliko več, pa čeprav imam super g.
in kako se kaj počutiš? jaz pop zelo napihnjena in mislim, da se mi že kar mal pozna. drugače pa kar utrujena in počitek paše.
upam, da se dobro počutiš in da si še izmenjava kake informacije.
lp

(odgovor članu Anerina)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Dvojčki 2015
17.5.2015 13:19:10   
mikena25
Pozdravljene,tudi jst pričakujem dvojčke in sem komaj zdaj naletela na ta forum.....moj PDP je 23.9.....
počutje je super,sem v 21 tednu in do zdaj nisem imela nobenih težav razen malo več pritiskanja spodaj.
NS imam 31.5. tako da bomo takrat kej več zvedli o naših nagajivčkih user posted image
Vsem nosečkam želim mirno in sproščeno nosečnost še naprej user posted image

(odgovor članu kobra1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Dvojčki 2015
1.6.2015 21:48:03   
leeni
Pozdravljene, tudi jaz pričakujem dvojčke in imam PDP 24.7. in se že sedaj komaj premikam...
Mikena25 kako je bilo na NS?
Mi mamo pregled 4.6. in komaj čakam da zopet vidim mala srčka;)
A katera mogoče ve kaj je s skupino na facebooku?

(odgovor članu mikena25)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Dvojčki 2015
25.6.2015 20:33:15   
Kremica
Hej,

a mogoče obstaja tudi skupina na fb Dvojčki 2015? Enkrat vem, da sem jo zasledila, mogoče je sedaj skrita? Koga moram kontaktirat za včlanitev?

(odgovor članu leeni)
Neposredna povezava do sporočila: 67
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?