|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2015
8.11.2014 17:00:38   
Mini me
V bistvu sem si sama prvo zračunala, pol mi je pa še G, ko sem ji povedala kdaj sem imela M.
Ker se kao šteje od prvega dneva zadnje M, čeprav tedaj še niti približno nisi noseča user posted image
Sem pa po naravni poti zanosila, sva se pa kr neki časa 'matrala'user posted image

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Julijke 2015
8.11.2014 17:18:13   
ely85
No super uglavnem ni se vse izgubljeno,nesmes se zdej prevec sekirat ker stres tud ni dober za plodek,zato pa ponavad g. narocujejo 7,8,9teden nosecnosti ker je plodek ze dost velik da se ga vidi in srcek tudi...drzim prstke da bo vse ok user posted image

(odgovor članu Mini me)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Julijke 2015
8.11.2014 17:29:25   
Mini me
Hvala, sej probam čim manj mislit na to user posted image

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Julijke 2015
8.11.2014 17:46:58   
ely85
No zdej grem pa na sprehod na izi ker sem ze cel dan doma zarad slabosti lezala ,micek na svez zrak ...tebi pa tud priporocam en na izi sprehod da micken pozabis na sok ki si ga dozivela user posted image lep vecer se naprej in brez skrbi no vse ok...user posted image

(odgovor članu Mini me)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Julijke 2015
9.11.2014 11:29:30   
Anonimen
sem 3 dni pred user posted image ....
imam že od včeraj galvobol, zaprt nos, napihjena sem, zaprta...občasno ( 2x sem ga začutla) imam kovinski okus.....a je katera že imela znak nosečnosti kot glavobol in zaprt nos par dni pred user posted image

upajmo da bo user posted image

(odgovor članu ely85)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Julijke 2015
9.11.2014 19:11:50   
Multiipraktik
Ojla, kako smo, jst sm cisto neucakana zarad tega uz. Mam ga sele 21.11, izracunan rok pdp pa 13.6.15. Full me skrbi tale vrocina, pa vse-no edin ce ne bo tak poletje kot je bil letos , nekak si ne predstavljam, ker je prvi sine novembrcek....ampak ok...no sem cist not padla glede hrane in telovadbe..ker res nebi bla rada cist zafrustrirana poleti kje na morcku, ko se bo spet sprostil...ja pa se angel sound sem si zrihtala, mi ga bo ena posodila, komi cakam pregled. Doma bomo okrog bozica razglasili, sva narocila neko majcko, postal bom bratec...pol sva pa rekla, da bova itak spet koledar dala babicam pa dedkom...pa da bi kar julija oznacila mal posebi, da bo ocitno....bomo vidl, ce nas ne bodo prej pogruntal, sploh k bo veseli december, jst sm pa itak prva na kuhancih al pa pivu in drugih neumnosti,...pa se kadila sem, joj, bo tezko da nas ne pogruntajo ja. Drugac pa u izy slabost cez dan, pa ponoc se zbudim med 2-3 urco, mal posrfam, ker ne morem spat, pol pa kul. Aja pa full sem ratala neki organizirana okol gospodinjenja in pospravljanja...zgodnji sindrom gnezdenja mrbit. V glavnem sem cist navdusena in komi cakam vse, glede na to da mi prva nosecnost sploh ni bla fajn, pa niti obdobje dojencka mi ni fajn, pa nobenih tezav nisem imela, sam res mi je to kr neki. Sploh ko vidis enkrat, kako je zakon, ko mali okol 1,5 l -2l veselje po bajti trosi. Sam da bomo zdravi. Drzte se!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Julijke 2015
9.11.2014 19:37:47   
leški
Evo pa se je začelo...cel dan skos nekaj jem pa še vedno sem lačna...v prvi nosečnosti sem se zredila za 28 kg in me zdej še kr skrbi tole...ma kera kak nasvet kake telovadbe al pa vaj...mal miganja...??? Jutri mam že uz in sem cela na trnih :-) user posted image

(odgovor članu Multiipraktik)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Julijke 2015
9.11.2014 20:16:41   
ely85
Mini me in leski srecno jutri user posted image anonimen jst sem mela vse te znakce kot ti razen kovinskega okusa nisem mela,drzim pesti da bos zagledala user posted image multipraktik super plancek za majcko in koledarcek user posted image user posted image glede vrocine takrat pa mene nic ne skrbi ker mi je.itak na prvem mestu zdej da sploh vidim ce je vse ok....kokr pravis sam da smo vsi zdravi pa je superuser posted image men se pa tok dnevi vlecejo do 1 uz user posted image sploh nevem kaj naj sama sabouser posted image no srecno vsem jutr k imate uz user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leški)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Julijke 2015
10.11.2014 8:59:00   
tree
Pozdravček vsem. Uf kok mam še jst do 1. uz... šele 5.12. ga imam (bom v 10 tednu), men se bo tut preveč vleklo. Srečno vsem ki imate v teh dneh uz.
Je pa moje počutje drugačno kot v prvi nosečnosti, skozi cel dan mi je po malem slabo tako da poskušam imet redne in zdrave obroke. Prvič res niti en dan nisem občutila nobene slabosti, ni bilo zgage in ostalih nosečniških simptomov :) Edino zadnji mesec sem ponoči vstajala za nočni obisk wc. Se mi zdi da bo tale nosečnost tik tak minila ker je doma itak skos živ žav, čeprav do prvega pregleda se mi bo malce vleklo.
Pozdravček vsem.

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Julijke 2015
10.11.2014 12:16:40   
Anonimen
Sem pa sedajle naredila test,z baby checkom mini,2 dni pred procakovano menstr., vendar je test negativen,mogoce vpliva ler ga nisem naredila z jutranjim urinom,bom pa se pocakala...

(odgovor članu tree)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Julijke 2015
10.11.2014 12:26:07   
leški
Glihkar prišla domov z uz-ka...pri nas je vse skupaj še tako majhno da imam 18.11. še en uz...partnerju še vedno nič ni jasno...hehehe bo počasi dojel...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Julijke 2015
10.11.2014 18:04:16   
Anonimen
mi smo pa user posted image zagledali 7.11. sma se kr dolgo trudla, tak da sma fuuul vesela.

(odgovor članu ely85)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Julijke 2015
10.11.2014 19:03:21   
ely85
Bravo leski user posted image super sej 18.11 bo hitr user posted image anonimen cestitke za user posted image dobrodosla user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Julijke 2015
10.11.2014 19:08:04   
leški
Anonimen čestitke za user posted image
ja 18. ... user posted image zdaj bomo še njega komaj čakali

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Julijke 2015
10.11.2014 19:13:41   
ana88
Hojla punce!

Čestitke vsem novim user posted image Tudi jaz se bom načakala do prvega pregleda, ki je 5. 12. Smo pa doma že povedali in so seveda zelo veseli. Pri prvi nosečnosti (ki se je končala s ss) sva hotela počakat do vidnega srčka, pa ga nisva nikoli ugledala. Pa sva potem staršem vseeno povedala kaj se dogaja. Tako da, ne glede na izid, sva potem v drugo in tudi tokrat povedala kar takoj. Je potem preveliko breme v sebi držat, če gre kaj narobe.
Mini me kako je bilo danes na pregledu?
A ste za kakšen seznamček? Lahko ga jaz napišem...sem ga že pri februarkah imela čez. Lahko se pa tudi katera druga javi, če ima željo.

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Julijke 2015
10.11.2014 19:45:25   
Mini me
Čestitke vsem na novo pridruženim user posted image user posted image
Js mam pa v sredo pregled, ne danes. V sredo moram še enkrat kri dat, potem imam pa še pregled. Prosim držite pesti za naju s pikico user posted image

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Julijke 2015
10.11.2014 20:02:04   
Multiipraktik
Ja dejmo seznamcka nardit. Bravo za pluske in. Komi cakam za preglede. ana88, svaka cast za to, da sta kuj povedala, jst se tok bojim te prve 3 m, ze v prvi nos me je bilo strah, kaj ce..., sam moram preusmerit misli. V glavnem, ena je sprasevala za vaje v nos, je vse na ringaraja fit pa na youtube, jst kr to delam, bom probala cim vec migat, v prvo sem se 22 kg poredila, sej je slo vse dol, sam, ce si fit, res lazje zadnje 3 m preguras...no bom sam zase govorila za zacetek...ma sej k bo prvi pregled mim, bo slo pa mal hitrej a ne ;) komi cakam da sporociva.user posted image ..a bo kera plavala med nosecnostjo, pa kej hrano spreminjala? Jst bom zacela vsak drug dan plavat.

(odgovor članu Mini me)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Julijke 2015
11.11.2014 8:13:46   
Petrarca91
Živjo punce user posted image

Jaz odštevam zadnji teden do prvega pregleda, res se vleče. Glede na znake (utrujenost, boleče prsi, zaprtost, izrazit voh) mi najbrž kar dobro kaže, kaj pravite?

Jaz sem za to, da se naredi seznam user posted image

Kakor sem si sama računala je moj PDP 1.7.2015, če se kaj spremeni pa sporočim ;).

Uživajte in srečno vsem nam, ki še nismo videle male pikice user posted image .

(odgovor članu Multiipraktik)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Julijke 2015
11.11.2014 10:10:05   
TammiZeko
ja ana88, kr naredi seznam. user posted image hvala vsem. danes se grem naročit na pregled, pa bomo vidli kako bo naprej. to bo moja prva nosečnost, tak da bom vesela vsakega nasveta, ki ga bom prebrala na forumu predvsem iz strani tistih, ki ste že dale to skozi. user posted image

(odgovor članu Petrarca91)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Julijke 2015
11.11.2014 11:42:30   
Multiipraktik
Joj jst pa razen da m ni, nimam nobenih ocitnih znakov, razen straha. In danes sem sanjala, da sem wc papirju zagledala kri, cist mal, pol sem se pa zbudla....ah, kaj podzavest dela! Upam da se razzivimo tu gor ;) drzim pesti za vse uz in komaj cakam novicke!

(odgovor članu TammiZeko)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Julijke 2015
11.11.2014 12:17:22   
Mini me
Js tud nimam nekih znakov, edino včeraj zvečer sem mela spet ful napihnjen trebuh pa zize me bolijo za znoretuser posted image

(odgovor članu Multiipraktik)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Julijke 2015
11.11.2014 21:30:45   
TammiZeko
pozdrav nosečke
jaz sem se danes naročila na pregled, ki bo 25.11. juhu bo še veliko za čakat :) sem si pa računala pdp po navodilih ginekologinje in pride 13.7. če bo še kaka sprememba pa javim :) uživajte nosečke in upam da nam čimprej vsem mine do prvega pregleda; tistim, ki še nismo bile seveda :)

(odgovor članu Mini me)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Julijke 2015
11.11.2014 23:00:53   
ana88

user posted image




nick, starost, kraj, št. malih žabic doma (leto rojstva, spol), št. srčkov v trebuhu, spol, naslednji pregled


1. 7. 2015
Petrarca91, 1user posted image , user posted image NP 18. 11.
sunprincess, 1user posted image , user posted image , NS 19. 12.

4. 7. 2015
Mini me, 1user posted image , user posted image

7. 7. 2015
karena, 1user posted image , user posted image , NP 24. 11.

10. 7. 2015
tree, 1user posted image , user posted image , NP 18. 11.

13. 7. 2015
Multiipraktik, 1user posted image (2013, user posted image ), 1user posted image , user posted image , 21. 11.
TammiZeko, 1user posted image , user posted image , 25. 11.

14. 7. 2015
ana88, 26, okolica Celja, 1user posted image (2013, user posted image ), 1user posted image , user posted image , NP 5. 12.

24. 7. 2015
ely85, 1user posted image , user posted image , NP 24. 11.

X. 7. 2015
lola79, 1user posted image , user posted image , NP 18. 11.
leški, 1user posted image , 1user posted image , user posted image


Skupaj nas je že: 11 user posted image






< Sporočilo je popravil ana88 -- 11.11.2014 23:12:32 >

(odgovor članu TammiZeko)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Julijke 2015
11.11.2014 23:10:46   
ana88
Evo, tako nekako sem si zamislila seznam..še par osnovnih podatkov, da se bolje spoznamo. user posted image Tako da če katera želi, naj še napiše ostale podatke, pa dodam na seznam. Aja, srček sem pa zaenkrat vsem naredila samo en, po potrebi še dopišem, če jih bo kje več. user posted image
Multipraktik glede na to, da si napisala, da imate doma že enega skoraj 2-letnika sem sklepala, da je mogoče letnik 2013? Ali je 2012?
lola79 in leški povejta pdp, da vem kam vaju vpisat. user posted image
Pa če se katera ne najde na seznamu, naj pove. Je bilo na začetku kar nekaj anonimnih, tako da ne vem za vse, kam spadate.

Drugače pa moj novi simptom je pogosti obiski WC-ja in pa zaprtje. Blah. Pa takole ob večerih čutim maternico, kot da imam en mehurček zraka not.
Pojutrišnjem pa še sestri povem za nosečnost. Je tudi noseča, rok ima maja. Tako da bo lušno. user posted image

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Julijke 2015
11.11.2014 23:19:38   
leški
V torek izvemo vse skupaj...bom sporočila datum pdp ;-)

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?