|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2014
3.12.2014 11:04:00   
witch
Pri meni nič novega. Nobenih znakov za M ne za N. S testom bom verjento še do petka počakala.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo decembra 2014
3.12.2014 12:39:39   
kris26
azalea
egleria
Zewa
mony213
kindersuprise pozdravljene kako ste kaj. Je na planu kakšen znakecuser posted image Jaz imam zelo malo možnosti, da bi kaj bilo pa me vseeno živčki dajejouser posted image
kako pa ste ostale , ki čakate na user posted image user posted image za miklavža

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo decembra 2014
3.12.2014 12:41:28   
Neza007
Punce bila pri ginekologinji, vse super, še bolj super pa je, da mam ta mesec kar dva jajčeca, ki lepo dozorevata user posted image . Se je ginekologinja kar začela smejat, jst pa OJOJ :). No pa sj bomo vidl, sam je rekla, da mam sluznico super, sluz je še bolj super, ampak da mam mjčken cistic ampak da to ni problem. Pol mi je pa dala nasvet, je rekla ne jest belega kruha in sladkarij, saj je to velik razlog za policistične jajčnike. Pa rekla je, po seksu kar mal še polež, da gre lahko sperma naprej user posted image , sej to sem že vedla hehe. Čist sm dobre volje in optimistična, pa tud če ta mesec ne bo, vem da pr men vse štima. Aja zej edin še čakam na rezultate brisa. Kako ste ve kaj? Je katere že ugledala user posted image user posted image ?

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo decembra 2014
3.12.2014 12:59:49   
egleria
Jaz sem OK, znakcev še ni, razen v zizah me nekaj špika vsake toliko. Ampak to je lahko znak M ali pa N. Tak da nič ne bom rekla. Sem pa sanjala ponoči da mi teče mleko iz zize user posted image in da mi ni bilo jasno zakaj user posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo decembra 2014
3.12.2014 13:13:48   
Stars619
Hej, punce. Tako, pri meni je tudi vse po starem. Nobenih znakov več ni danes, dva dni sem imela močan pritisk in napihnjenost, danes pa čisto povprečno počutje. Je že 44.dan od prejšnje M! Očitno bo pošteno zamujala, letos se mi še to ni zgodilo, je pa res, da je prvi postopek ivf za mano in očitno se je vse zmrdalo! Škoda...verjetno bi me kap, da bi bila sedaj noseča naravno!!!;))) No, nikoli se ne ve, saj pri prvi nisem nič čutila, nobenih znakov imela in šele 10.dan po izostanku sem videla magični plusek.;)

Včeraj sva z možem imela veliko debato o tem, a iti v preostale 3 postopke in pač poskusit ali prenehat! On je bolj za prvo, jaz pa za drugo..;) Ampak po vsej verjetnosti bom se za 2.postopek še odločila, potem pa bom videla, kako in kaj...

Držim pesti za vse, ki čakate na Miklavževo darilo!!! Naj bo december poln user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: II pričakujemo decembra 2014
3.12.2014 13:15:02   
azalea

IZVIRNO SPOROČILO: egleria

Jaz sem OK, znakcev še ni, razen v zizah me nekaj špika vsake toliko. Ampak to je lahko znak M ali pa N. Tak da nič ne bom rekla. Sem pa sanjala ponoči da mi teče mleko iz zize user posted image in da mi ni bilo jasno zakaj user posted image


Mene tudi bolijo zize že par dni. Najprej je bila taka bolečina, kot da bi me kdo zbadal z nožem. Še moj me je čudno gledal, ker sem s drla zraven, tak me je bolelo. Lahko je to samo grdi pms.
Danes je 25 dan cikla, zaenkrat še belina :) glede da mi je prejšnji mesec malo zamujala, bom sedaj s testom počakala na vsaj 35 dan. Če ne ga bom pa 16 naredla za svojo 30ko :) pa ima da je user posted image :) pod pogojem da se prej M ne prikaže :)

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: II pričakujemo decembra 2014
3.12.2014 13:35:05   
kindersurprise
Pri meni nič novega...glede na neredne cikluse bi lahko user posted image prišla že predvčerajšnjim, ampak tja do sobote ne bom (verjetno) delala testa user posted image ...

me pa že nekaj "šraufra" tam okrog jajčnikov, tko da se verjetno user posted image bliža

(odgovor članu azalea)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: II pričakujemo decembra 2014
3.12.2014 14:28:37   
roca
najprej čestitike obema ki sta zagledali user posted image joj mene pa took špika v jajčnikih groza, v soboto sem bila na pregledu v lj in mi je reku da je vse v redu tko da sem user posted image mi je pa rekel da veliko punc ko neha jemat klomifen takoj prvi mesec zanosi.. tko da upam da bo pri meni tud tko user posted image je še katera tuki na klomifenu?

(odgovor članu kindersurprise)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: II pričakujemo decembra 2014
3.12.2014 15:00:21   
egleria

IZVIRNO SPOROČILO: roca

najprej čestitike obema ki sta zagledali user posted image joj mene pa took špika v jajčnikih groza, v soboto sem bila na pregledu v lj in mi je reku da je vse v redu tko da sem user posted image mi je pa rekel da veliko punc ko neha jemat klomifen takoj prvi mesec zanosi.. tko da upam da bo pri meni tud tko user posted image je še katera tuki na klomifenu?


Jaz sem prvi ciklus na klomifenu..

(odgovor članu roca)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: II pričakujemo decembra 2014
3.12.2014 16:57:46   
Zewa
witch ti si res dobra! Da lahko zdržiš brez delanja testov.. Svaka ti čast :)

Jst ne vem.. Prsa me res skoz nekej špikajo.. v trebuhu me je prej tako špiklno, da sem prav naglas zajamrala.. še nikoli tako.. Bog ve kaj ej blo.. nočem si nekega upanja puščati, da bom potem razočarana..

Pa druge? Katera bo lulala naslednja..

In drugače? Vreme ;) Pr nas lije kot iz škafa, pa očitno so že piz**rije, ker sam rešilce in gasilce slišim zunaj user posted image Nekej tudi o poledici govorijo, upam da ne bo nič iz tega, ker tega me je pa bolj strah kot 1m snega :)

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: II pričakujemo decembra 2014
3.12.2014 17:11:46   
kindersurprise
Punce, meni ne bo treba lulat, ker je user posted image že prišla na obisk 😝....

Sicer glede na moj cikel še vedno ostajam na decembrskem seznamu, samo prestavite me tam nekje na 28-30. december...
Za vas pa še vedno držim pesti user posted image

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: II pričakujemo decembra 2014
4.12.2014 8:11:33   
tajazan
Jutro punce...evo tud moja user posted image se je prikazala...
Zdj bova mal izklopla vse skupi ker naju ze vse mal spravla v slabo voljo...navijam pa za vse vas in vas bom spremljala se naprej...upam da vas cimvec zagleda user posted image user posted image

(odgovor članu kindersurprise)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   [Brisano sporočilo]
4.12.2014 9:18:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   [Brisano sporočilo]
4.12.2014 9:35:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Neza007)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: II pričakujemo decembra 2014
4.12.2014 9:42:07   
Neza007
LadyJen, ja itak komot greš, tko sem šla jst in ker je blo 2 leti pa pol od zadnjega brisa, mi je še to naredila, pa čeprav je na vsake 3 leta. Men je pregledala za pregrado če je kje, pa je rekla, da je ni, no vsaj da ne vidi, pa sluz, pa pretipala me je pa tko... Moja ginekologinja je res fajn. Je pa rekla, da če prej kot v enem letu nav nič naj pokličem, pa me bo takoj naprej na preiskave poslala, tam pa pregledajo prehodnost jajčnikov pa take stvari.

< Sporočilo je popravil Neza007 -- 4.12.2014 9:44:22 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: II pričakujemo decembra 2014
4.12.2014 9:52:14   
SU
LadyJen jaz srčno upam, da, če greš na tist "3-letni" bris, da tudi kej drugega pogleda, če prosiš... Jaz nameravam točno to naredit, ker sem naročena sredi decembra in bom mal povprašala, če je vse ok, glede na to, da je skoraj eno leto kar se trudiva za otročka...
Neza007 user posted image Zdaj pa le izkoristit ti dve jajčeci... user posted image Pričakujemo "dvojni" plus!!! user posted image
No, pri meni pa se je danes nek flekec pojavil... user posted image Jaz srčno upam, da bo M!! Če bo, potem ujamem še december... user posted image
Kdo bi si mislil, da se bom zdaj, ko delava na otročku, razveselila M?!?!? user posted image
Ampak po....hm.... 46ih!!!!! user posted image dnevih bi pa menda lahko prišla!!! (prej pa na 25-26 dni...sej ni čudn, da sm bla sveto prepričana, da sem N!?!!!)user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: II pričakujemo decembra 2014
4.12.2014 10:15:00   
witch
LadyJen seveda lahko greš. Jaz grem januarja spet čisto tak na pregled.

user posted image user posted image user posted image za vse ki je ta mesec M spet obiskala.

pri meni NIČ. Bojim se, da bo spet 70 dni dolg cilkel user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: II pričakujemo decembra 2014
4.12.2014 10:18:27   
Pajama
Jupi, sem na seznamu user posted image

Čisto odvisno od ginekologinje. Nekatere komplicirajo, druge ne. Če pa plačaš, se vse da. Sistem pač.

Držim pestke in navijam na same pluske od danes naprej!!!!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: II pričakujemo decembra 2014
4.12.2014 10:25:15   
MauMow
Uff ste se pa razpisale punce user posted image .

Držim pesti še naprej za pluseke.

Kar se G tiče. Jaz sem pri svoji vsako leto na pregledu. In prav nič ne komplicira, ker mi je tudi sama rekla naj bo tako. PAP pa delama vsačih vsako leto včasih vsako drugo. Kako to uredi ne vem, ampak meni je super!

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: II pričakujemo decembra 2014
4.12.2014 13:33:19   
*viva*
Helow punce.

I am back user posted image user posted image user posted image

Pa recimo, da je ta mesec ne pričakujem, pa rečimo še da je ne pričakujem 28.12.. Krogov več ne bom štela user posted image

Močno,močno navijam za vse da se user posted image ne prikaže in da zaškripa tudi izdelovalcem vložkov in tamponov user posted image user posted image

_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: II pričakujemo decembra 2014
4.12.2014 14:47:57   
Zewa
ooo mama mia, kako mi je slabo po kosilu.. Res sem preveč pojedla.. user posted image al sem koza user posted image

Zdej sem pa v službi, pa se mi tak spi.. Da komi čakam, da preguram še te 3 ure in grem domov..

Kako ste ve? Je katera imela doma težave z žledom? Sem videla po TVju, da je bil že včerej ponekod.. user posted image

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: II pričakujemo decembra 2014
4.12.2014 16:29:05   
1aneja1
LadyJen, jaz sem tudi šla "kar tako" na pregled, pa sva komaj kake 3-4 mesece poskušala.

Me je tudi bolj osnovno pregledala (kakih bolj specifičnih testov tak mislim da ne more delat), potem mi je pa kar dala napotnico za ginekološko v LJ. Drugače to dajo šele, ko ti kako leto, leto in pol ne uspe zanosit - ampak mi je rekla, da tako ali tako čakaš eno leto da prideš na vrsto. In da naj se pač prijavim in če po enem letu še ne bo nič, pač grem na pregled.
Na koncu sploh ni tako dolga čakalna vrsta, so me poklicali že čez dober mesec user posted image ...

Končalo se je tako, da smo ugotovili problem pri fantovem spermiogramu (pri meni vse ok) in slabo leto po tistem "kar tako" pregledu sem noseča 6 tednov po uspešnem IVF postopku user posted image .

Lahko rečem samo, da imam srečo, da me je G takoj poslala naprej, drugače bi se še celo leto brezveze trudila.

Ti kar pojdi čimprej na pregled, če bi blo slučajno kaj narobe, je boljše da čimprej rešijo. Baje najbolj pogosta je kaka pregradica, ki jo odstranijo s čisto enostavnim postopkom, pa potem brez problema zanosiš...
Seveda pa ti želim, da je vse ok in se pač še ni nasmehnila sreča - bo kmalu ;)

(ena iz sosednjega foruma, ki vas občasno bere in navija user posted image za user posted image )

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: II pričakujemo decembra 2014
4.12.2014 17:35:59   
Tikie
Hei punce.Kako kaj?Vprašanje za vse tiste s PCO.Ali ve kdaj čutite oz.ste čutile zbadanje v jajčnikih takoj po koncu menstruacije?Pa ne mislim zaradi ovulacije,ker je pri meni definitivno še prezgodaj za to.Katera ve kaj bi to bilo?Je to zaradi cist?
Navijam za vse,ki upate v veselem decembruuser posted image Se mi pa zdi,da se nas čedalje več kar pobira s tega seznamauser posted image Jaz imam v torek tirologa in potem naslednji teden ima še moj spermiogram.Upamo na čim boljše rezultate.

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   [Brisano sporočilo]
4.12.2014 22:09:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SU)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: II pričakujemo decembra 2014
5.12.2014 0:48:21   
roca
polhek2 iskrene čestitke.. koliko časa sta pa delala na otročku?
jst imam še 11 dni do menstruacije pa so me took začele joške bolet na otip, zdj ne vem a je to ovulacija a kaj user posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pomanjkanje Omega 3 maščob: depresija in A...
Omega 3 maščobe skrbijo za ravnovesje v našem telesu. Pomanjkanje naj bi se kazalo v poporodni depresiji in nastanku ADH...
Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?