|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2015
13.8.2015 12:23:11   
sladkorčica
Hehe špelička dobr si to napisala po vročinske valu vse v porodnišnico. ...Ja po vremenski napovedi bi blo kar fajn....

Glede patronažne je verjetno povsod drugac....Pri nas recimo se mogla pri svoji g izpolnite listek kdaj imam pdp svojo cifro pa kam pride patronažna. ...Tako da nevem najbrž ni treba nikamor nič klicat. ...

To glede spanja in obračanja dojenčka sem se tud jst spomnila pa sem bla v šoli za starše na negi otroka pa ni nič to omenila ....sam bi lahko ker je to kar pomembno da je glavica lepo oblikovana....

Tamara jst to glede zobarja prvič slišim. ..To itak skoz neki spreminjajo da ne dohajaš vseh novosti....

(odgovor članu Tamara81)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: Avgustovke 2015
13.8.2015 13:02:04   
sladkorčica
Glede epiduralne vem da je pri nas v novomeški p čisto brezplačna. ...Tako da je verjetno zelo različno. ...

Špelička kaj ti boš epiduralno mela????

(odgovor članu sladkorčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: Avgustovke 2015
14.8.2015 8:40:07   
sladkorčica
Ojla nosečke kako ste????

Ninči87 že par dni se nisi javila ,je kaj novega?????

Se danes ta vroč dan potem pa pridemo na svoj račun ko se bo Mal ohladilo

(odgovor članu sladkorčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: Avgustovke 2015
14.8.2015 8:41:51   
Ninči87
Hei punce. Kako se držite? Pri meni še vedno nič, razen močnih (kao menstrualnih) bolečin. Ponoči in včeraj mi je nekaj kapljalo, upad, da je bila plodovnica. user posted image Evo, zdaj grem spet na pregled čez eno uro, pa da vidimo, kaj bojo gospa doktor rekli. user posted image

Jaz bom pa imela ultivo, ker se epiduralne bojim.

(odgovor članu sladkorčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: Avgustovke 2015
14.8.2015 8:49:01   
Špelička
sladkorčica jaz bom imela epiduralno, sem jo mela že v prvo in tudi tokrat ne grem rodit brez nje.
Si že bila na pregledu, danes imaš pdp kajne?

(odgovor članu Ninči87)
Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: Avgustovke 2015
14.8.2015 8:53:07   
Ninči87
Sladkorčica, danes imaš PDP? Jaz pa v ponedeljek. 😊 Zdaj pa smo res že vse zelo blizu. Malo šeee. user posted image

(odgovor članu Špelička)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: Avgustovke 2015
14.8.2015 12:02:58   
sladkorčica
Evo mene ja punce danes je pri meni uradni dan pdp. Bla v porodnišnici. ...nardit so mi ctg nobenih krčev. ...uz je še nardila plodovinice je zadosti edin posteljca pač zori ....To ni pa nič nenavadnega kajti gremo h koncu....V pon moram spet na kontrolo...

(odgovor članu Ninči87)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: Avgustovke 2015
14.8.2015 12:20:33   
jesse16
Zivijo.
No punce kaj zdaj stavkate. Evo jutri ohladitev pa se kr nobena ne gre v P. Jaz cakam da se mu katera pridruzi v cartanju user posted image .
Kako ste? Sladkorcica in Ninci vidve bosta naslednje?? Srecno punce.

(odgovor članu sladkorčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: Avgustovke 2015
14.8.2015 12:38:41   
LeyaPrive
Mah, to so pametni otroci, nočejo ven pri tej vročini, ker vedo, kako je vroče v porodnišnici:)

Jaz sem imela v torek CTG, ginekologinje pa je ugotovila, da sem malo že odprta. Samo ok, to sem bila lahko že cel mesec prej. Včeraj sem imela ponovno CTG in me je sestra presenetila, ker je rekla, da se na CTG že vidijo malo popadki Samo jaz nisem nič čutila, razen kosti zaradi neudobne postelje. Imam ponovno kontrolo v ponedeljek, če se ne vidimo čez vikend. Me je moj zafrkaval, da bom še na lastni porod zamudila, samo pomoje mali pikec samo tašče noče še srečatiuser posted image

(odgovor članu jesse16)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: Avgustovke 2015
14.8.2015 13:44:49   
sladkorčica
Hehe mas čist prav leyaprive. ...Jst sm že včeri mojmu rekla da naj bebi zdrži se ta pa jutrišnji dan pol pa kar na plan....tudi mene je blo strah vročine. ...

Pri men doma so že vsi nestrpni kdaj bomo zibali.... Ja ko bo cajt za to ....drugac me skoz neki boli sam zgleda da ni to to....včeri sem mal bol bla v zagonu za pospravljanje in vam povem da me vse boli celo noč nisem spala v bokih me kar razriva. ..nič ne morem....Tako da sem že malo sita vsega bi rada da se čimprej rešim

(odgovor članu LeyaPrive)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: Avgustovke 2015
15.8.2015 0:48:38   
strukla
Evo punce, jst sm ze v dveh kosih. Mam prelepega fanta, tezkega 3980g in velikega 54cm :)
rodila sem vaginalno z vakumom, zaradi oci. In babcam sem bla nadvse hvalezna za to potezo, ker sm bla ze popolnoma obupana. Tamalga kr nisem in nisem mogla iztisnit.
Popadki so se mi zacel vceraj ponoc, potem sem se cez dan odpirala ker so bli cedalje bolj pogosti in ob pol stirih sm bla sprejeta v porodnisnico v lj. Ob osmih sem pa rodila. Mela sem pa samo smejalni plin, ki pa pri bolecini ni dost pomagal, me je pa vsaj mal zadel :) zdej pa obcudujem svojga lepga fanta in nikakor ne morm zaspat :)

Srecno vsem ki boste se rodile, bodite pogumne :)

(odgovor članu sladkorčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   RE: Avgustovke 2015
15.8.2015 2:32:16   
jesse16
Cestitam mami.
Kje si rodila?

(odgovor članu strukla)
Neposredna povezava do sporočila: 1662
   RE: Avgustovke 2015
15.8.2015 4:02:49   
strukla
V ljubljani sm rodila. Osebje in izkusnja super. Je pa res da sem jim stoprocentno zaupala, ceprov mislm da nism znala potiskat na konc pravilno, zato tud vakum in sivi.
Kako pa vi kej jesse? Se veselite konca vrocine? Midva sva se hecala da se bo najin gospod odlocu rodit, ko bova klimo montirala, in tocno to se je zgodil se isti dan user posted image

(odgovor članu jesse16)
Neposredna povezava do sporočila: 1663
   RE: Avgustovke 2015
15.8.2015 5:39:24   
jesse16
Uf potiskanje na koncu je kr kriza. Mene je babca posten nahrulila da sem zacela pravilno potiskat.
Vakum in sivi, boga si bila ampak se vse pozdravi vazno da je z vama vse ok.
In kako je vasem korenjaku ime?
Je bil p to konkreten fant.
Mi smo v redu. Komi cakam konc vrocine. Malo nas krci dajejo.
Mami pocivaj in uzivaj s svojim sonckom.

(odgovor članu strukla)
Neposredna povezava do sporočila: 1664
   RE: Avgustovke 2015
15.8.2015 8:35:06   
Špelička
Čestitke strukla!!! Fajn se cartajte s svojim fantičem!

Zdej pa mislim, da bomo šle kar ena za drugo v porodnišnico, k smo se vse bale vročine user posted image . Verjamem, da se včasih zgodi takrat, ko se sam podzavestno odločiš - kot je strukla opisala s klimo. Jaz tudi pravim, da prvo noč, ko bomo spali v novem stanovanju (ki ga zdaj finiširamo), bom šla jaz rodit, ker zdaj mamo še čisto preveč dela z renoviranjem, da bi še jaz šla vmes rodit user posted image user posted image user posted image . No kadar bo, pa bo ane. Ravno danes sem razmišljala, kolikšna je verjetnost, da bom spet čez rok in mi bodo morali sprožit, se to lahko zgodi dvakrat?!

Glede potiskanja se spominjam, da sem tudi jaz narobe delala, potem mi je pa babca tko lepo razložila, kako pritisnem (kar se zdaj ne spomnim več user posted image ) in je potem šlo brez problema.

(odgovor članu Špelička)
Neposredna povezava do sporočila: 1665
   RE: Avgustovke 2015
15.8.2015 9:03:21   
sladkorčica
Strukla iskrene čestitke. ..user posted image

Ja jst bi tud rekla da bomo kot po tekočem traku zdaj ko se je ohladilo....Pri meni trenutno čisto nič ne kaže. ...V ponedeljek grem spet v porodnišnico na kontrolo....

Jah to se men vsak dan poraja v glavi kak porod bom mela...pomoje bo moj mali tud blizu 4kg tako da se mi nič dobrega ne godi....

(odgovor članu Špelička)
Neposredna povezava do sporočila: 1666
   RE: Avgustovke 2015
15.8.2015 12:44:56   
Tamara81
Čestitke strukla!

Ja, nekaj bo res na tem, da dokler si v pogonu ne greš rodit. Meni se je pri prvi zgodilo to - ko sem ravno zaključila s službo (okrog 35. tedna), se sprostila in rekla (ter začela) da lahko sedaj v miru pripravljam stvari za dojenčka, mi je odtekla voda... Aja, pa tudi na tem, da naj bi se baje porodnišnice ob ohladitvah "nafilale", naj bi baje nekaj bilo.

Pri meni nič novega, no razen tega, da mi je sedaj (dva meseca po tem, ko sem izgubila mami) umrla še stara mama in me pred porodnišnico očitno čaka še en pogreb :( Je pa dojenček danes nekam sumljivo pri miru (glede na prejšnje dni). V ponedeljek imam sicer spet CTG...

Držite se in srečno!

(odgovor članu sladkorčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1667
   RE: Avgustovke 2015
16.8.2015 10:11:39   
jesse16
Živijo
Tamara zelo mi je žal za tvoje izgubo.

Glede na to da nobene ni, ste verjetno na poti v P? (malo heca)
Kako ste kaj?

(odgovor članu Tamara81)
Neposredna povezava do sporočila: 1668
   RE: Avgustovke 2015
16.8.2015 10:29:42   
Tamara81
Hvala jesse16. Lani in letos res ni moje leto, kljub dogodkom, ki bi se jih v drugačnih okoliščinah lahko ful veselila...
Ja, sem se tudi že jaz spraševala, če ste vse poniknile v porodnišnico, seda,j ko je napovedana ohladitev user posted image

(odgovor članu jesse16)
Neposredna povezava do sporočila: 1669
   RE: Avgustovke 2015
16.8.2015 11:50:39   
sladkorčica
Ojla punce....

Jst se kar doma ze 2 dni čez rok ....nevem kaj sploh lahko pričakujem. ...Al bo kmal al ne bouser posted image ......zaenkrat ni nič konkretnega ...

Tamara tudi iz moje strani sožalje...To so zelo boleči dogodki. Drzi se....

Kako ste ostale? Kako si ti Jesse16? Ti si že polna raznih izkušenj ko me še kar čakamo. ...user posted image verjetno za vaju z malim tale ohladitev je poslana z neba ugaja bolj kot nevem kaj. ...

(odgovor članu Tamara81)
Neposredna povezava do sporočila: 1670
   RE: Avgustovke 2015
17.8.2015 9:36:43   
Špelička
Nobene nikjer, ste vse v porodnišnicah?

Pri meni vse po starem, nobenga špikanja ali kakršnega koli znaka, da se porod bliža. Razen tega, da sem se prehladila in sem vsa nikakva, tako da počivam še iz tega razloga user posted image .

(odgovor članu Špelička)
Neposredna povezava do sporočila: 1671
   RE: Avgustovke 2015
17.8.2015 10:14:27   
sladkorčica
Ojla avgustovke moje....

Jst sm danes ponoči mogla v porodnišnico. Voda mi je odtekla sredi noči. ....Zdaj pa čakamo. ....Upam da bom dobila dost svojih popadkov da bi že danes kaj blo če ne pa jutri zjutraj sprožijo. ....držite pesti. Pa ko bo kaj novega vam javim

(odgovor članu Špelička)
Neposredna povezava do sporočila: 1672
   RE: Avgustovke 2015
17.8.2015 11:39:39   
LeyaPrive
Jaz pa še vedno čaka, da se kaj začne (3 dni čez rok). CTG je bil danes ok, plodovnice dovolj, 2 prsta odprta. So me kar lepo domov poslali naj čakam popadke ali pa, da voda odteče. Drugače pa me čaka amnio v četrtek.

< Sporočilo je popravil LeyaPrive -- 17.8.2015 11:41:05 >

(odgovor članu sladkorčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1673
   RE: Avgustovke 2015
17.8.2015 12:45:44   
Tamara81
Živjo!

Sladkorčica sedaj se ti pa verjetno že kaj dogaja user posted image , držim pesti, da gredo stvari tako kot si želiš!

LeyaPrive a z amniocintezo bodo preverjelai kakšna je plodovnica? Zanimivo. Meni to niso nič - v 2. nosečnosti, ko sem bila že skoraj en teden čez rok...

Tudi jaz sem imela danes CTG - se mi nič ne dogaja, kar mi je OK, saj si želim iti naslednji petek v porodnišnico.

Paše tale ohladitev - a ne!

Srečno vsem! In uživajte z user posted image ali v njihovih brcikah.

(odgovor članu LeyaPrive)
Neposredna povezava do sporočila: 1674
   RE: Avgustovke 2015
17.8.2015 12:57:40   
jesse16
Sladkorcica srecno. Upam da bo hitro minilo.

No pa se je le zacelo. Srecno punce.

(odgovor članu Tamara81)
Neposredna povezava do sporočila: 1675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?