|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Parfum za 18-letnico...
19.12.2014 20:17:42   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Hm, jaz sem vse parfume ki sem jih v življenju dobila dala naprej. Nobeden mi ni bil všeč, imam full specifičen okus, najboljši so mi - moški user posted image ... Pogojno gre skozi še kaj citrusnega in to je to. Ostalo m i diši, ampak na sebi ga pa ne morem imet, mi gre na bruhanje...


To so že izjeme oz. ekstremi....večina najstnic vseeno ni takšnih, da bi se jim bruhalo ob diorju ali versaceju, pa kakršenkoli že je......


Čisto posploševanje. Osebno poznam kar dosti najstnic, pa med njimi ni nobene, ki bi ji bilo vseeno s čim je nadišavljena.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Parfum za 18-letnico...
19.12.2014 21:26:29   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

No....govorimo o 18 letnici....ki se verjetno razveseli vsakega parfuma, ki ga dobi....še posebno, če je neko ime.....ker večina 18 letnic vseeno nima toliko denarja, da bi si vsakodnevno kupovala parfume in tako izoblikovanega okusa, da bi versaceja ali diorja podarjala naprej.......

In po mojem se v 20 letih to "doživljanje" parfumov pri najstnicah ni kaj prida spremenilo......ker vseeno se pa vsaka familija spet tako ne presereva, da neka najstnica ne bi bila zadovoljna recimo z diorjevim parfumom in bi ga zaradi svojega že izoblikovanega okusa za parfume podarjala naprej.....

Jaz sem pri 22 dobila Tresor.....in mi ni padlo na kraj pameti, da bi ga podarila naprej......ker je stal za takratne moje pojme celo premožnje in dišal tudi ni tako slabo.....

Včasih pozabljamo, da smo me stare že 40 let in več, da govorimo o 20 - 25 let mlajšh ženskah (res je, da čas hitro teče in da bi najraje pozabile, koliko smo stareuser posted image )....ko "osebno in intimno" darilo čisto drugače pojmuje kot me......user posted image

To je kar nekaj. Osemnajstletnica ni 6- letna punčara. To so že resna dekleta oz. ženske, ki že kar dobro vedo kaj hočejo. Osebno, kot sem že omenila, bi se mi bedno zdelo, da mi nekdo podari še pa još drag parfum- da zanj pol premoženja, potem pa je to parfum, ki ti povrhu vsega ne potegne oz. preprosto rečeno smrdi.
Ni vse le preseravanje. In , če je parfum drag, še ne pomeni, da bo kar vsaki najstnici všeč. Mogoče ga iz spoštovanja do tistega, ki ji ga je podaril, ne bo dala naprej in ga ne bo obdržala zaradi tega, ker je drag in potem zdravo za gotovo všečen. Osebno bi se mi zdelo malo smotano, da nekdo toliko reskira za nekaj kar mi ni všeč, saj bi si v nasprotnem primeru za isti denar lahko privoščila nekaj, kar mi pa je.
Osebno je meni takšno obdarovanje malo nasilno in prav nič osebno. Kot bi te nekdo hotel prisiliti, da zato ker je parfum drag , vonjaš na sebi nekaj, kar te odbija.
Jaz se tega ne bi šla. Bistvo obdarovanja je vendar ta, da obdarovanca razveseliš in ne spraviš v neprijeten položaj, ko ti mora biti hvaležen, pa čeprav ti v resnici ni.



Različni smo.
Klasični parfumi, ki obstanejo leta na tržišču, so lahko zelo všečni mnogo ljudem. Moderni, močni, specifični...z leti izginejo s polic.

Ne kupujem zgoraj omenjenega Poison-a..se pa spomnim njegovega vonja, ko sem bila nekje zgoraj omenjenih let. Če bi mi ga nekdo danes prinesel, bi ga zagotovo uporabila pri določenih dogodkih in ga zagotovo ne bi vsak dan, ker je za mene premočen.
Podobno je s klasiko a la Tresor, Chanel No5..ali sodobno klasiko ( po moje user posted image ), Kenzo Flower.

Izgleda, da sem edina, ki menja parfume, vedno uporabljam vsaj dva, tri naenkrat. Mislim, ne vse tri en špric za drugim user posted image , ampak za različne priložnosti. In včasih gre kakšen na stand by, ker se ga naveličam in ga ne zaznavam več.
Menjam tudi vonje, vsake toliko poskusim kakšnega novega.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Parfum za 18-letnico...
20.12.2014 11:02:39   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

To je kar nekaj. Osemnajstletnica ni 6- letna punčara. To so že resna dekleta oz. ženske, ki že kar dobro vedo kaj hočejo. Osebno, kot sem že omenila, bi se mi bedno zdelo, da mi nekdo podari še pa još drag parfum- da zanj pol premoženja, potem pa je to parfum, ki ti povrhu vsega ne potegne oz. preprosto rečeno smrdi.
Ni vse le preseravanje. In , če je parfum drag, še ne pomeni, da bo kar vsaki najstnici všeč. Mogoče ga iz spoštovanja do tistega, ki ji ga je podaril, ne bo dala naprej in ga ne bo obdržala zaradi tega, ker je drag in potem zdravo za gotovo všečen. Osebno bi se mi zdelo malo smotano, da nekdo toliko reskira za nekaj kar mi ni všeč, saj bi si v nasprotnem primeru za isti denar lahko privoščila nekaj, kar mi pa je.
Osebno je meni takšno obdarovanje malo nasilno in prav nič osebno. Kot bi te nekdo hotel prisiliti, da zato ker je parfum drag , vonjaš na sebi nekaj, kar te odbija.
Jaz se tega ne bi šla. Bistvo obdarovanja je vendar ta, da obdarovanca razveseliš in ne spraviš v neprijeten položaj, ko ti mora biti hvaležen, pa čeprav ti v resnici ni.



Isto je tvoje pisanje kar nekaj......ker prav tako kot jaz, izhajaš zgolj iz sebe......ki si se pri 18 letih parfumala s specifičnim vonjem in bila že čisto izoblikovana osebnost, z razmišljanjem kot pri 50 letih.......dandanes se je baje ta meja pomaknila že na 10 let in imamo že 10 letnice s čisto izoblikovano osebnostjouser posted image in 50 letnice, ki so ostale na ravni 18 letnic (tako po obnašanju kot po oblačenju)user posted image ....

In pri 18 letnici je preseravanje, če nekdo želi samo poseben vonj Diorja, Luis Voiton torbico in si želi brisati rit zgolj z odišavljenim "srat papirjem"......je preseravanje, ni zgolj osebnost, ki ve kaj hoče........in ne gre se zgolj za drag parfum, lahko gre tudi za rang Naomi Campell...

Drugače pa, če gledaš na darila tako, da obdrovancu nič ne bo všeš, se lahko podarja zgolj denar......ker to je pa itak vsakemu všeč......vendar to ni smisel obdarovanja......dati kuverto in si kupi kar si želiš (da ja ne boš kiksnil z izbiro parfuma, šala, knjige ali miške, ker so ljudje tako izbirčni oz. se preseravajo)......to je zgolj linija najmanjšega napora.....

Bistvo obdarovanja je pa tudi to, da se osreči eden in drugi.....tako obdarovanec, kot obdarovalec......ni bistvo obdarovanja zgolj to, da se osreči obdarovanec.......gre za obojestransko zadovoljstvo.....kjer je verjetno potreben tudi nek kompromis, da sta oba zadovoljna.......

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Čisto posploševanje. Osebno poznam kar dosti najstnic, pa med njimi ni nobene, ki bi ji bilo vseeno s čim je nadišavljena.


Bruhajo pa vseeno ne ob parfumu, ki ga dobijo za rojstni dan.....

Kot osebnost, ki si izoblikovana in zrela že od 18 leta, bi lahko vedela o čem govorim oz. pišem........razen če se je tvoja zrelost in izoblikovanje osebnosti končalo tam pri 18 letih......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Parfum za 18-letnico...
20.12.2014 11:29:28   
patrino
Mimo bistva spet. Nihče ne govori o bruhanju zaradi smrdečega parfuma. Gre se za to, da obdarovanje nekoga ne pomeni siljenje obdarovanca z nečim, kar je všeč tebi oz. še slabše, mu riniti v naročje neko drago zadevo v prepričanju , da mu bo všeč zato ker je pač draga ( in ker so po tvojem vse 18- letnice še puhloglave punčare brez svojega prepričanja, želja in okusa), temveč resnično obdarovati njega samega in ga ob tem razveseliti. Če vidiš, da si nekoga res razveselil, je pač to povratno darilo zate. Če znaš tako gledati na to. Ni neke filozofije tu.

Nihče ne pravi, da bi se bilo potrebno preseravati in kupovati le neko fensi znamko česarkoli že. Izoblikovan okus še ne pomeni, da so ti všeč le drage stvari. Se ti ne zdi? Izoblikovan okus je nekaj, kar si ti. Nekaj kar ti je všeč, ne zaradi cene , temveč zato ker ti diši, ti je prijetno, ti je na pogled lepo- nekaj kar je lahko čisto poceni ali pa astronomsko drago. In če se nekdo le malo potrudi izvedeti kaj ti je pri srcu ( vonj, najljubša barva, sladkarija...) je tu stvar preprosta in cilj dosežen.



< Sporočilo je popravil patrino -- 20.12.2014 11:34:07 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Parfum za 18-letnico...
20.12.2014 12:30:28   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Mimo bistva spet. Nihče ne govori o bruhanju zaradi smrdečega parfuma. Gre se za to, da obdarovanje nekoga ne pomeni siljenje obdarovanca z nečim, kar je všeč tebi oz. še slabše, mu riniti v naročje neko drago zadevo v prepričanju , da mu bo všeč zato ker je pač draga ( in ker so po tvojem vse 18- letnice še puhloglave punčare brez svojega prepričanja, želja in okusa), temveč resnično obdarovati njega samega in ga ob tem razveseliti. Če vidiš, da si nekoga res razveselil, je pač to povratno darilo zate. Če znaš tako gledati na to. Ni neke filozofije tu.

Nihče ne pravi, da bi se bilo potrebno preseravati in kupovati le neko fensi znamko česarkoli že. Izoblikovan okus še ne pomeni, da so ti všeč le drage stvari. Se ti ne zdi? Izoblikovan okus je nekaj, kar si ti. Nekaj kar ti je všeč, ne zaradi cene , temveč zato ker ti diši, ti je prijetno, ti je na pogled lepo- nekaj kar je lahko čisto poceni ali pa astronomsko drago. In če se nekdo le malo potrudi izvedeti kaj ti je pri srcu ( vonj, najljubša barva, sladkarija...) je tu stvar preprosta in cilj dosežen.




Avtorica teme predvideva, da se bo 18 letnica parfuma razveselila.....

Zato je tvoje palamudenje o parfumu kot o osebni in intimni zadevi in izoblikovanem okusu najstnice povsem brezpredmetno......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Parfum za 18-letnico...
20.12.2014 13:22:06   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

temveč resnično obdarovati njega samega in ga ob tem razveseliti. Če vidiš, da si nekoga res razveselil, je pač to povratno darilo zate. Če znaš tako gledati na to. Ni neke filozofije tu.


Ne, ni filozofije.
Punca se bo razveselila parfuma, metulj333 bo srečna, da je punca vesela, in to je to.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Parfum za 18-letnico...
20.12.2014 13:25:10   
Stanislava_
Vsako darilo med bližnjimi je intimne narave, že po definiciji.

Neintimna so samo darila v določeni skupini, npr. darilo dedka Mraza za vse otroke v mestu. Vse kar je med bližnjimi, je intimno. Če ni intimno, to ni tvoj bližnji.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Parfum za 18-letnico...
20.12.2014 13:39:50   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Mimo bistva spet. Nihče ne govori o bruhanju zaradi smrdečega parfuma. Gre se za to, da obdarovanje nekoga ne pomeni siljenje obdarovanca z nečim, kar je všeč tebi oz. še slabše, mu riniti v naročje neko drago zadevo v prepričanju , da mu bo všeč zato ker je pač draga ( in ker so po tvojem vse 18- letnice še puhloglave punčare brez svojega prepričanja, želja in okusa), temveč resnično obdarovati njega samega in ga ob tem razveseliti. Če vidiš, da si nekoga res razveselil, je pač to povratno darilo zate. Če znaš tako gledati na to. Ni neke filozofije tu.

Nihče ne pravi, da bi se bilo potrebno preseravati in kupovati le neko fensi znamko česarkoli že. Izoblikovan okus še ne pomeni, da so ti všeč le drage stvari. Se ti ne zdi? Izoblikovan okus je nekaj, kar si ti. Nekaj kar ti je všeč, ne zaradi cene , temveč zato ker ti diši, ti je prijetno, ti je na pogled lepo- nekaj kar je lahko čisto poceni ali pa astronomsko drago. In če se nekdo le malo potrudi izvedeti kaj ti je pri srcu ( vonj, najljubša barva, sladkarija...) je tu stvar preprosta in cilj dosežen.




Avtorica teme predvideva, da se bo 18 letnica parfuma razveselila.....

Zato je tvoje palamudenje o parfumu kot o osebni in intimni zadevi in izoblikovanem okusu najstnice povsem brezpredmetno......


eeeee, wrong again in tudi tvoje palamudenje o tem, da je treba gledati tudi na veselje tistega , ki obdaruje in mora zaradi lastnega veselja podariti tisto kar je všeč njemu je še bolj mimo in brezpredmetno.

Avtorica, ni menila da ima 18- letnica rada parfume. Ona očitno le predvideva tako kot ti, da imajo vse 18- letnice rade isti vonj in iste parfume- skupno jim je predvidoma le to , da so dragi user posted image

torej, kaj naj ji kupim, nekaj dražjega? saj vem, nehvaležno je podarjati parfume, ampak ker jz nič ne voham, se moram zanašat na predloge

Tako da- v tem smislu si ji ti prav odgovorila. Če se bo držala tvojega nasveta, bo zagotovo srečna. Drago in moderno in tisto kar je všeč drugim- sama tako ali tako ne voha ( kaj diši slavljenki pa tako ni važno)user posted image Kako bo zadovoljna obdarovanka oz. slavljenka je pa druga zgodba-po tvojem mnenju brezpredmetnauser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Parfum za 18-letnico...
20.12.2014 13:42:32   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Vsako darilo med bližnjimi je intimne narave, že po definiciji.

Neintimna so samo darila v določeni skupini, npr. darilo dedka Mraza za vse otroke v mestu. Vse kar je med bližnjimi, je intimno. Če ni intimno, to ni tvoj bližnji.

Točno tako- prav zato je tudi treba tako gledati ob izbiranju darila. To dopovej Lili, ki trdi da je vsem 18- letnicam všeč isto- pač tisto kar se vidi na plakatih in tisto kar sprazne denarnico za en mesec. Ni važno če je čisto mimo slavljenčeve želje in stila- važno da je ženskam srednjih let všeč.user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Parfum za 18-letnico...
20.12.2014 15:55:27   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Vsako darilo med bližnjimi je intimne narave, že po definiciji.

Neintimna so samo darila v določeni skupini, npr. darilo dedka Mraza za vse otroke v mestu. Vse kar je med bližnjimi, je intimno. Če ni intimno, to ni tvoj bližnji.

Točno tako- prav zato je tudi treba tako gledati ob izbiranju darila. To dopovej Lili, ki trdi da je vsem 18- letnicam všeč isto- pač tisto kar se vidi na plakatih in tisto kar sprazne denarnico za en mesec. Ni važno če je čisto mimo slavljenčeve želje in stila- važno da je ženskam srednjih let všeč.user posted image


Neeeeeee user posted image , ne trdi ona tega.
Pravi samo, da vse 18-letnice še nimajo izoblikovanega okusa in jim ni treba kupiti točno njihovega že izbranega parfuma.

In dodajam,  in se ponavljam user posted image . Če ga kupiš, ne kupuj cenenega, ker ceneni so lahko hitro ne všeč, tudi če so tvoji, npr. če imaš rada sladkaste okuse, bo cenen hiro ne všeč. Čeprav se je po mojih izkušnjah tudi ta industrija v zadnjih letih zelo razvila.

Klasičen drag parfum bo pa vedno ostal klasičen. Veliko lažje se da nosit tudi če ni točno tvoj vonj.

Podobno je kot z vinom, če kupiš cenenega, bo temu primeren tudi okus.
V srednjem in višjem cenovnem razredu se zazna razlika v kvaliteti.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Parfum za 18-letnico...
20.12.2014 17:26:28   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Točno tako- prav zato je tudi treba tako gledati ob izbiranju darila. To dopovej Lili, ki trdi da je vsem 18- letnicam všeč isto- pač tisto kar se vidi na plakatih in tisto kar sprazne denarnico za en mesec. Ni važno če je čisto mimo slavljenčeve želje in stila- važno da je ženskam srednjih let všeč.user posted image


Veš, da včasih vseeno mislim, da ne provociraš......ampak da resnično nisi sposobna razumeti bistva, ki ga nekdo napiše.......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Parfum za 18-letnico...
20.12.2014 18:06:50   
patrino
Seveda razumem bistvo tvojega pisanja v tej temi- ti rada podarjaš ljudem darila ki so všeč tebi, to da niso všeč njim ni bistvenouser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Parfum za 18-letnico...
20.12.2014 18:38:19   
liliana
The end.......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
20.12.2014 22:33:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
20.12.2014 22:36:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Parfum za 18-letnico...
21.12.2014 10:14:27   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

đizs, patrino, a ti dobivaš za določeno število napisanih besed na RR kake bone al kaj user posted image eno simpl vprašanje si tko silno zafilozofirala, da tole sploh ni debata o konkretnih parfumih, ampak kr neki. brezvezno prepucavanje.
v glavnem, kupila sm fensi šmensi drag parfum, punca navdušena. brez nepotrebne filozofije.


Hja, no kar tolaži se user posted image .
Drugače pa bolj ko tole berem bolj mi je hecno. Na vsak način si hotela dekletu kupit parfum pa konec. Pri tem te ni oviralo to, da se sama očitno ne spoznaš na njih ( če ne ne bi tule gor spraševala), da mogoče dekle sploh nima želje po njih, sama preferiraš moške parfume, ne veš, kakšen vonj je všeč obdarovanki in za konec - tarraaaaaa še nič ne vohašuser posted image Dol padeš.

Seveda ni dvoma , da si kupila fensi šmensi parfum. Neka se vidi razkošuser posted image

Bog ti požegnaj.

< Sporočilo je popravil patrino -- 21.12.2014 10:18:12 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Parfum za 18-letnico...
21.12.2014 10:22:48   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

v glavnem, kupila sm fensi šmensi drag parfum, punca navdušena. brez nepotrebne filozofije.


Pri tem te ni oviralo to, da se sama očitno ne spoznaš na njih ( če ne ne bi tule gor spraševala), da mogoče dekle sploh nima želje po njih,


Očitno punca ima željo, če je bila navdušena user posted image .

Ajme bože tebi. Jaz otroku tudi kupim Barbiko pa nisem nad njo ne navdušena niti spoznam se ne.

Metulj333, kaj si izbrala?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Parfum za 18-letnico...
21.12.2014 11:02:55   
patrino
Jaz otroku tudi kupim Barbiko pa nisem nad njo ne navdušena niti spoznam se ne.

Če nad njo ni navdušen niti tvoj otroček in če jo kupiš zato, ker je ravno hit in šmensi darilo- potem zna biti tole malo čudno.
Eh, ne sekiraj se - mogoče pa bo všeč tvojemu možuuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Parfum za 18-letnico...
21.12.2014 11:12:37   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Jaz otroku tudi kupim Barbiko pa nisem nad njo ne navdušena niti spoznam se ne.

Če nad njo ni navdušen niti tvoj otroček in če jo kupiš zato, ker je ravno hit in šmensi darilo- potem zna biti tole malo čudno.
Eh, ne sekiraj se - mogoče pa bo všeč tvojemu možuuser posted image


Ajme.
Dodajam kratek podnapis - meni ni všeč. Otroku je všeč.

Pa kaj se toliko razburjaš zaradi ene tako lepe stvari kot je darilo in posebej tako lepe in dišeče kot je parfum user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Parfum za 18-letnico...
21.12.2014 11:48:47   
patrino
Pa kaj se toliko razburjaš zaradi ene tako lepe stvari kot je darilo in posebej tako lepe in dišeče kot je parfum .


Jaz se nič ne razburjam - meni je ravno do Kosova- vse dokler mi ni treba nase dati nekaj kar smrdiuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Parfum za 18-letnico...
21.12.2014 12:17:46   
mateyka
patrino = party pooper

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Parfum za 18-letnico...
21.12.2014 12:47:00   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Jaz otroku tudi kupim Barbiko pa nisem nad njo ne navdušena niti spoznam se ne.

Če nad njo ni navdušen niti tvoj otroček in če jo kupiš zato, ker je ravno hit in šmensi darilo- potem zna biti tole malo čudno.
Eh, ne sekiraj se - mogoče pa bo všeč tvojemu možuuser posted image


A nisi ti že znala citirati......?

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Parfum za 18-letnico...
21.12.2014 12:57:07   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Jaz otroku tudi kupim Barbiko pa nisem nad njo ne navdušena niti spoznam se ne.

Če nad njo ni navdušen niti tvoj otroček in če jo kupiš zato, ker je ravno hit in šmensi darilo- potem zna biti tole malo čudno.
Eh, ne sekiraj se - mogoče pa bo všeč tvojemu možuuser posted image


A nisi ti že znala citirati......?

Lilči- hja veš to je pa tako- klasično citiranje je lahko včasih dolgočasno in si pač rad izbereš kaj po svoje, če si tak tip- tako kot si ustvarjalni, inovativni itd ljudje radi izberemo tudi parfum, ki resnično odgovarja nam ne glede na njegovo ceno in ne tako kot nekateri, ki gledajo pač na to user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Parfum za 18-letnico...
21.12.2014 13:01:20   
liliana
Ustvarjalna in inovatorska je rekla.....user posted image user posted image user posted image

Pa izbere najbolj enostaven in turoben način citiranja.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
21.12.2014 21:19:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




kater ime?
marjetica23

:)

viljam (4%)

fabijan (8%)

saša (24%)

živa (41%)

marko (24%)


Število vseh glasov: 130

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!