|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Parfum za 18-letnico...
23.12.2014 12:49:37   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Sama mislim, da patrino res misli, da si metulj izmišljuje...


kar patrino misli, je njena stvar in me ne moti to, kar misli. moti me, kar piše o meni.


patrino tako misli, ker sodi po sebi. to, da pa pušča diareje po temah, to je pa druga zgodba, ki jo njen mož ne bo nikoli zvedel..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Parfum za 18-letnico...
23.12.2014 13:56:53   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Sama mislim, da patrino res misli, da si metulj izmišljuje...


kar patrino misli, je njena stvar in me ne moti to, kar misli. moti me, kar piše o meni.


patrino tako misli, ker sodi po sebi. to, da pa pušča diareje po temah, to je pa druga zgodba, ki jo njen mož ne bo nikoli zvedel..


Da pravilno obrnem besede...trenutek.
Ona misli dobro, samo procesira slabo user posted image

< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 23.12.2014 13:57:21 >


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   [Brisano sporočilo]
23.12.2014 15:26:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Parfum za 18-letnico...
23.12.2014 16:51:24   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

se razburja kot njen drugi jaz - Lukkec user posted image

Ljuba Mateyka- kdaj boš izpljunila svoj konkretni odgovor na moje vprašanje? Verjetno nikoli.
Jaz sem ti lepo vljudno odgovorila. Pri tebi sem pa tako navajena, da ko je treba kaj konkretnega izpljuniti- hvataš krivine ali skriješ glavo v krtinouser posted image

Res se nerada ponavljam toda????
Drugače pa Mateyka- moj dobro ve, da visim in ga sračkam tule gor, saj me konstantno sprašuje, kaj se tako režim, kako do strele se mi da brat določene bolane komentarje in ko mu kakšno še posebej sočno zadevo preberem, kje do user posted image živijo določene ženske da take mečejo ven. Priznam - večkrat me draži, da sem internetna prepirljivka in provokatorica - ko pa sem mu dala zadnjič prebrati en od tvojih "veleumnih" komentarjev , pa je rekel:" ali si že vprašalo tole žensko, če pije..."

Kakor že- naflodraj dokaze o tistem česar me obtožuješ, potem se me pa na daleč lahko izogneš kot muha dreka. Ne bom nič jokala.

< Sporočilo je popravil patrino -- 23.12.2014 16:52:02 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Parfum za 18-letnico...
23.12.2014 17:13:17   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
patrino tako misli, ker sodi po sebi.


ja, saj to je tud men padlo na pamet.

Metulj- težave z vonjem niso nikoli bile in nikoli ne bodo označene za invalidnost. To je motnja. Zelo mi je žal, vendar tako je. Če te zaradi tega tretirajo in ti priznavajo invalidnost, bom pošteno povedano sila presenečena. Ne zato, ker je motnja tako enostavna, temveč zato, ker bi bilo potem 90 % ljudi na svetu od časa do časa označeno z invalidi.Kakor že, ta tvoja " invalidnost" nima nobene veze s tvojim neustreznim obdarovanjem nekoga.

Kar se tiče tvojih ostalih " invalidnosti" in "bolezni", sem s tem mislila na to, da ti konstantno iščeš in se umikaš v izgovore, ko ti nekdo svetuje , komentira, odgovarja tako kot ti ni všeč ...na tvoja različna vprašanja tule gor.Pa naj se gre za otroke, za kuharijo, za opremo, za darila. Ti vprašaš in ko ti nekdo odgovori, ne odgovoriš v smislu, bom v tej smeri razmislila, mogoče pa ni čisto mimo...itd. Ne , ti napadeš , čeprav prej prosiš za predlog in odgovor. Vidi se, da imaš že naprej nekaj določeno in potem požegnaš samo tiste odgovore, ki te podprejo , ostali pa so vredni le kritike Če ti kdo potem pove kakšno v tej smeri, si pa na hitro invalid. Takšen ali drugačen.
Nazadnje pa se vedno odločiš po svoje - tako kot si imela zastavljeno že preden si sploh odprla temo. Tudi tokrat je bilo tako. Parfum, ki si ga kupila na blef ( ker ga pač nisi mogla niti povohati kot praviš), ti ni nobena svetovala. Torej v čem je torej point tele teme, ki si jo odprla? Aja, verjetno v tem, da si se pohvalila, da si kupila fensi šmensi parfum ( ki ti ga nobena sploh ni svetovala) in ker vse nismo omedlele od foušije, si čisto zgrožena in si se zatekla v " invalidnost".

Sočustvujem s tabo- zaradi tega, ker rabiš to početi.

Upam, da te ne bere kakšen tetraplegik ali kaj podobnega, ker se verjetno ob tvojem dojemanju " invalidnosti" super počuti.user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Parfum za 18-letnico...
23.12.2014 17:59:05   
mateyka
patrino, sej ni tvoj edini - moj se tud sprašuje, če si laktozno intolerantna, ko take spuščaš tukaj po temah user posted image saj mu ponavadi ne berem teh babjih čenč, samo recimo, da nam malo božičnega smeha tudi RR lahko kdaj prinese user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Parfum za 18-letnico...
23.12.2014 18:00:47   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

patrino, sej ni tvoj edini - moj se tud sprašuje, če si laktozno intolerantna, ko take spuščaš tukaj po temah user posted image saj mu ponavadi ne berem teh babjih čenč, samo recimo, da nam malo božičnega smeha tudi RR lahko kdaj prinese user posted image

Čakam na odgovor Mateyka- ga boš izpljunila ali boš še naprej dokazovala, da kleftraš in zasmrajaš ljudi brez dokazov?

Kakor že- naflodraj dokaze o tistem česar me obtožuješ, potem se me pa na daleč lahko izogneš kot muha dreka. Ne bom nič jokala.



< Sporočilo je popravil patrino -- 23.12.2014 18:03:20 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Parfum za 18-letnico...
23.12.2014 18:23:17   
mateyka
sem ti že zgoraj odgovorila česa ne podpiram in da ne pljuvam in zasmrajam ter podobne domislice iz tvojega repertoarja, tk da; raje premisli kaj pišeš in kdo koga žali, da ne boš sama sebe kavsala v jezik tle na RR..

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Parfum za 18-letnico...
23.12.2014 18:37:06   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

sem ti že zgoraj odgovorila česa ne podpiram in da ne pljuvam in zasmrajam ter podobne domislice iz tvojega repertoarja, tk da; raje premisli kaj pišeš in kdo koga žali, da ne boš sama sebe kavsala v jezik tle na RR..

Ne izmotavaj se- kako te ni sram?user posted image Nikakor ne izpljuneš kje si me brala, da sem se norčevala iz invalidov. Enostavno ti je fino zlivati greznico , ko pa jo je treba podkrepiti z dokazi, pa ni nič s teboj. Torej- briši in odmagli dol z mene- ne sedaj name, če nimaš hrbtenice.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Parfum za 18-letnico...
23.12.2014 18:41:21   
mateyka
spin patrino, spin - bo takoj lažje user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Parfum za 18-letnico...
23.12.2014 18:46:08   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

spin patrino, spin - bo takoj lažje user posted image user posted image user posted image user posted image

Eh, Mateyka- kakšen slabič. Kdo bi si mislil po tolikem napihovanju. Mogoče je pa pač bolje tako.Tudi tako se marsikaj pojasni.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Parfum za 18-letnico...
23.12.2014 19:21:11   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

se razburja kot njen drugi jaz - Lukkec user posted image

Ljuba Mateyka- kdaj boš izpljunila svoj konkretni odgovor na moje vprašanje? Verjetno nikoli.
Jaz sem ti lepo vljudno odgovorila. Pri tebi sem pa tako navajena, da ko je treba kaj konkretnega izpljuniti- hvataš krivine ali skriješ glavo v krtinouser posted image

Res se nerada ponavljam toda????
Drugače pa Mateyka- moj dobro ve, da visim in ga sračkam tule gor, saj me konstantno sprašuje, kaj se tako režim, kako do strele se mi da brat določene bolane komentarje in ko mu kakšno še posebej sočno zadevo preberem, kje do user posted image živijo določene ženske da take mečejo ven. Priznam - večkrat me draži, da sem internetna prepirljivka in provokatorica - ko pa sem mu dala zadnjič prebrati en od tvojih "veleumnih" komentarjev , pa je rekel:" ali si že vprašalo tole žensko, če pije..."

Kakor že- naflodraj dokaze o tistem česar me obtožuješ, potem se me pa na daleč lahko izogneš kot muha dreka. Ne bom nič jokala.


pa saj ne misliš, da ti kdo verjame, kar si zdaj tu gor napisala? user posted image

glede na to, da si napisala, da si tukaj drugačna kot v reali... torej, če si v reali ok, poštena in iskrena, bla bla bla... potem tukaj na RR lažeš, nisi iskrena,... bla bla bla user posted image


< Sporočilo je popravil LuLu -- 23.12.2014 19:22:34 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   [Brisano sporočilo]
23.12.2014 20:16:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   [Brisano sporočilo]
23.12.2014 20:18:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Parfum za 18-letnico...
23.12.2014 20:22:47   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
spin patrino, spin - bo takoj lažje user posted image user posted image user posted image user posted image

Eh, Mateyka- kakšen slabič. Kdo bi si mislil po tolikem napihovanju. Mogoče je pa pač bolje tako.Tudi tako se marsikaj pojasni.


lol, jup, kr hitro se zaspinaj, da ja ne bo treba v ogledalo pogledat user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Parfum za 18-letnico...
24.12.2014 11:35:24   
uškinamama
Šment, zamudim kar se zamuditi da.

Svetovala bi ti armanija - v vseh izvedbah :)

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Parfum za 18-letnico...
24.12.2014 14:44:22   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Kakor že- naflodraj dokaze o tistem česar me obtožuješ, potem se me pa na daleč lahko izogneš kot muha dreka. Ne bom nič jokala.


Tudi, če ti jih naflodramo boš rekla, da to nisi bila ti.....da si vedno bila le patrino na RR.....jaz sem si pač zapomnila, da si se norčevala iz "moje invalidnosti" oz. je bilo izrečeno s tvoje strani nekaj v tem smislu (ni zdaj bilo dobesedno tako, pomen je pa bil tak), da se naj neham delati Ivano Orleansko in si naj ne pripisujem neko navidezno herojstvo......

Sem poskušala najti temo, pa je ne najdem.....bilo je že nekaj časa nazaj in nisi bila takrat patrino.....kaj za teme je pa bilo se pa tudi več ne spomnim....zapomnila sem si pa tvoj "čustven izpad".....


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Metulj- težave z vonjem niso nikoli bile in nikoli ne bodo označene za invalidnost. To je motnja. Zelo mi je žal, vendar tako je.


Tudi cerebralna paraliza je motnja......



< Sporočilo je popravil liliana -- 24.12.2014 14:50:07 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Parfum za 18-letnico...
2.10.2015 11:26:15   
robista
Če kdo išče parfume, sem našel stran kjer za parfumi akcija https://www.myspirit.si/parfumi-akcija, pa še ta nov vonj od Rebeke Dremelj imajo.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 143
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?