|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: previjanje-ivanje rok
29.12.2014 21:00:57   
liliana
user posted image user posted image

A ko pa greš poleti po sladoled pa imaš one medicinske rokavice gor.....?


(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: previjanje-ivanje rok
29.12.2014 21:08:29   
RIJA*
ne, one vrtne user posted image pisane

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: previjanje-ivanje rok
29.12.2014 21:15:07   
liliana
rija ni packa....rija je sterilno čista, vedno in povsod.....estetsko sicer iznakažena, ampak to malenkost lahko zanemarimo.....user posted image

Vseeno pa si ni prala rok preden je previjala svojega otroka.....

< Sporočilo je popravil liliana -- 29.12.2014 21:16:38 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: previjanje-ivanje rok
29.12.2014 22:46:59   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


skratka ne držimo rok pod pipo 90 % delovnega dneva......





A jih kdo user posted image .



Izgleda.....user posted image glede na to, koliko si jih perete....doma.....

v službi si jih potem izgleda ne perete vseeno toliko....recimo ob vsakem prijemu kljuke, ob vsakem rokovanju s poslovnim partnerjem, ob vsakem čiku, ob vsakem dotiku roke z mizo v sejni sobi in priklopu prenosnika v vtičnico.....do takrat, ko pridete domov in se vržete aktivno v pranje rok se vsi ti bacili in mikrobi že razširijo po vsej notranjosti vašega telesa....pronicajo skozi kožo, sluznico, mikroskospsko ranico na roki, v nosu.....



Sklepaš po meni? Slabo računaš, če drugega ne user posted image user posted image .

Tudi tehnika napreduje, vrata, ki se odpirajo sama, kabel še ni družbena lastnina, da bi ga prijemali vsi, kadim ne. In ja, tudi v službi perem roke user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: previjanje-ivanje rok
29.12.2014 22:58:04   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

rija ni packa....rija je sterilno čista, vedno in povsod.....estetsko sicer iznakažena, ampak to malenkost lahko zanemarimo.....user posted image

Vseeno pa si ni prala rok preden je previjala svojega otroka.....


sicer nimam pojma, kaj želiš povedatiuser posted image ampak rok si pa pred previjanjem res nisem prala....


hmmmm, kaj pa ko si vstavljate tampon brez aplikatorja?
si takrat operete roke prej?
za pozneje ne dvomim
user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: previjanje-ivanje rok
29.12.2014 23:05:46   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

hmmmm, kaj pa ko si vstavljate tampon brez aplikatorja?
si takrat operete roke prej?
za pozneje ne dvomim
user posted image


Seveda.
Na javnem wc ju pa še z intimnim robčkom.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: previjanje-ivanje rok
30.12.2014 18:17:32   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Tudi tehnika napreduje, vrata, ki se odpirajo sama, kabel še ni družbena lastnina, da bi ga prijemali vsi, kadim ne. In ja, tudi v službi perem roke user posted image .



Jaz tudi......user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: previjanje-ivanje rok
30.12.2014 18:17:55   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


sicer nimam pojma, kaj želiš povedatiuser posted image ampak rok si pa pred previjanjem res nisem prala....



Da se nimaš za packo, si pa v bistvu packa......user posted image

hmmmm, kaj pa ko si vstavljate tampon brez aplikatorja?
si takrat operete roke prej?
za pozneje ne dvomim user posted image


Operem si jih prej.....tudi, ko sem hčerki svečko v ritko tiščala, sem si jih oprala.....zgolj pred previjanjem jih pa nisem prala......in tudi od obiskov nikoli nisem zahtevala, da so si prali roke preden so stopili iz hodnika v jedilnico ali dnevno......prav tako si jih ne perem tik preden grem k šiptarju po sladoled, na malico v oštarijo, po hotdog v kiosk, tudi pred seksom si jih vedno ne operem.....skratka, nisem obremenjena z umivanjem rok, da bi si jih striktno, vedno in povsod prala.....pa drugače fajn skrbim za svoje roke, še celo poleg osnovne higiene in kreme jim privoščim kopel, olje, masko......nisem pa obsedena z umivanjem rok tako kot avtorica teme, še posebno ne iz vidika prenosa bacilov....prej si jih umijem, če so umazane....zgolj zato, ker pa primam z njimi v trgovini denar in voziček, pa si jih ne grem prat, če grem direkt iz trgovine na kavo ali na sladoled......

p.s. za vse, ki jim nisem razumljiva: opisujem le določene situacije, da mi tiste, ki se ne klasificirajo v packe in se imajo za higiensko neoporečne povedo, ali si res tako zelo vedno in povsod umivajo roke kot pravijo....



< Sporočilo je popravil liliana -- 30.12.2014 18:19:10 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: previjanje-ivanje rok
30.12.2014 19:02:42   
mateyka
vprašanje je: ali greš srat ali not držiš, če ni vode zraven, da si potem lahko umiješ roke?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: previjanje-ivanje rok
30.12.2014 19:29:10   
mateyka
toaletni humor / nevermind me, preskočite me user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: previjanje-ivanje rok
30.12.2014 20:00:55   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

vprašanje je: ali greš srat ali not držiš, če ni vode zraven, da si potem lahko umiješ roke?


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

toaletni humor / nevermind me, preskočite me user posted image


Ne morem user posted image user posted image


Ampak roke se ščiti, tudi zato so ženske včasih nosile rokavice, predvidevam.
Ali Japonci, ki nosijo masko čez nos in usta, imajo tudi higienske razloge.

Imamo srečo, da živimo v zdravi dobi, relativno, ko epidemij praktično ni...in ko pridejo, totalna panika in polni nasveti, kako naj se umivajo roke in kako naj držimo razdaljo do drugih ljudi - osnove higiene.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: previjanje-ivanje rok
30.12.2014 22:15:45   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Ampak roke se ščiti, tudi zato so ženske včasih nosile rokavice, predvidevam.



Bile so bolj ko ne modni dodatek.......ker jih je nosilo predvsem plemstvo, kralji in vladarji.....kasneje pa so postale tudi del uniforme in obvezni modni dodatek žensk na večernih plesih......niso imele tako velike zaščitne funkcije, bolj so bile odraz "visokega stanu", ker raja jih je nosila zgolj v mrazu in tiste niti niso bile estetske.....

Ali Japonci, ki nosijo masko čez nos in usta, imajo tudi higienske razloge.


Ja.....ko so prehlajeni recimo, da ne bi okužili drugih.......mi gremo raje na bolniško v takem primeru, pa ne zato, da ne bi okužili drugih, ampak zato, da se pozdravimo in ker je to naša pravica......

Imamo srečo, da živimo v zdravi dobi, relativno, ko epidemij praktično ni...in ko pridejo, totalna panika in polni nasveti, kako naj se umivajo roke in kako naj držimo razdaljo do drugih ljudi - osnove higiene.


Epidemije so.....epidemija gripe je praktično vsako leto......in samo z osnovno higieno gripo ne moreš preprečiti.....ker si je praktično nemogoče vsak mikrob sprati s telesa in živeti povsem izolirano (se izogibati avtobusov, zaprtih prostorov - recimo vrtci in šole itd).....lahko verjetno malo omiliš, preprečiti pa tega ne moreš......jaz sem gripo dobila recimo samo enkrat v življenju (in se ne cepim proti gripi), pa naj bi bila moja osnovna higiena baje vprašljivauser posted image , mogoče pa sem ravno zaradi tega sorazmerno zdrava in zlepa ne zbolim....

In čisto normalno je, da se v "zdravi" dobi ne obnašamo tako kot v "bolani" dobi.....po avtocesti tudi v lepem vremenu in dobrih pogojih ne vozimo 60, kot recimo v času megle ali snežnega viharja....v "miru" se tudi ne obnašamo tako kot, če bi bili v "vojni".....







< Sporočilo je popravil liliana -- 30.12.2014 22:16:48 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: previjanje-ivanje rok
30.12.2014 22:22:01   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

vprašanje je: ali greš srat ali not držiš, če ni vode zraven, da si potem lahko umiješ roke?


Je moj sodelavec imel en tak "primer"....ko ga je na terenu poslovna partnerica, ki je bila brez prevoza, prosila, če jo zapelje do najbližje gostilne (ki je bila 15 km vstran od prireditve), ker je bil na prireditvi le dixie, brez vode....njo pa je srat pritisnilo......user posted image

Tako da ni to zgolj toaletni humor.....to je tudi reala......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: previjanje-ivanje rok
30.12.2014 23:36:28   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Tako da ni to zgolj toaletni humor.....to je tudi reala......


za ene res, ne dvomim. user posted image jaz bi si naročila pol litra radenske in opravila obredno umivanje user posted image če bi se pa zavedala občutljivosti in krhkhosti rituala svojega odvajanja, bi pa verjetno mela skoz mokre intimne robčke v torbici; ene jih majo ko majo otroke in zakaj ne za sebe?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: previjanje-ivanje rok
31.12.2014 9:29:49   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Tako da ni to zgolj toaletni humor.....to je tudi reala......

za ene res, ne dvomim.



V srednji šoli sem imela sošolko, ki ni uporabljala javnih stranišč, če se prav spomnim, niti za lulanje. Na (njeno) srečo je bila doma 5 min peš hoje od šole. No, in včasih je v glavnem odmoru šla domov, opravila, kar je morala opraviti in prišla nazaj ...

< Sporočilo je popravil petea -- 31.12.2014 9:30:29 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: previjanje-ivanje rok
31.12.2014 9:57:52   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


p.s. za vse, ki jim nisem razumljiva: opisujem le določene situacije, da mi tiste, ki se ne klasificirajo v packe in se imajo za higiensko neoporečne povedo, ali si res tako zelo vedno in povsod umivajo roke kot pravijo....




nisem se opredelila za nobeno user posted image
user posted image user posted image

tak da.....

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   [Brisano sporočilo]
31.12.2014 10:46:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: previjanje-ivanje rok
31.12.2014 12:13:30   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

vprašanje je: ali greš srat ali not držiš, če ni vode zraven, da si potem lahko umiješ roke?


Je moj sodelavec imel en tak "primer"....ko ga je na terenu poslovna partnerica, ki je bila brez prevoza, prosila, če jo zapelje do najbližje gostilne (ki je bila 15 km vstran od prireditve), ker je bil na prireditvi le dixie, brez vode....njo pa je srat pritisnilo......user posted image

Tako da ni to zgolj toaletni humor.....to je tudi reala......

jaz sem imela pododben primer, ko sem šla na gradbišče in me je lulat pritisnilo. Odprem vrata DIXIJA - naslednjo sekundo zaprem. Minilo me je v trenutku. ko sem uredila stvari, sem šla v gostilno.

Liliana, kot otrok raje nisem jedla sladoleda v kornetu, če sem vedela, da si ne bom mogla umit rok.

Roke moram imet čiste in namazaneuser posted image .

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: previjanje-ivanje rok
31.12.2014 12:14:08   
mateyka
se pravi, Ankice ni še nikoli srat prijel sredi gozda, kjer ni zraven potoka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: previjanje-ivanje rok
31.12.2014 12:23:26   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Ampak roke se ščiti, tudi zato so ženske včasih nosile rokavice, predvidevam.


Khm, a niso bile rokavice najbolj moderne prav v tistem času, ko se šteje, da je visoka družba precej slabo skrbela za osebno higieno...



< Sporočilo je popravil nananaja -- 31.12.2014 12:30:14 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: previjanje-ivanje rok
31.12.2014 12:51:19   
mateyka
če rokavice ščitijo roke, ali naj si jih potem nataknemo, ko gremo na wc? user posted image

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   [Brisano sporočilo]
31.12.2014 13:12:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: previjanje-ivanje rok
1.1.2015 17:40:53   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Liliana, kot otrok raje nisem jedla sladoleda v kornetu, če sem vedela, da si ne bom mogla umit rok.



A sedaj, kot odrasla, ga pa ješ....? Ali pa sploh več ne ješ sladoleda v kornetu.....?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: previjanje-ivanje rok
1.1.2015 17:47:27   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Tako da ni to zgolj toaletni humor.....to je tudi reala......


za ene res, ne dvomim. user posted image jaz bi si naročila pol litra radenske in opravila obredno umivanje user posted image če bi se pa zavedala občutljivosti in krhkhosti rituala svojega odvajanja, bi pa verjetno mela skoz mokre intimne robčke v torbici; ene jih majo ko majo otroke in zakaj ne za sebe?


Saj, če si precej na terenu in uporabljaš javna stranišča, včasih tudi kako grmovje (ker vsi ljudje tudi ne morejo recimo zadržati pol ure ali več naravne potrebe, da pridejo do civilizacijeuser posted image )....tudi dixije....imaš robčke in dišeče ročke za roke, tudi s sabo....če pa ne, pa se znajdeš z tudi z radensko, vodo iz potočka......v sili pač vrag mlade žre....user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: previjanje-ivanje rok
1.1.2015 18:12:03   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mika
Liliana, kot otrok raje nisem jedla sladoleda v kornetu, če sem vedela, da si ne bom mogla umit rok.

A sedaj, kot odrasla, ga pa ješ....? Ali pa sploh več ne ješ sladoleda v kornetu.....?


zdaj že nekaj let kornete sladoledarji - vsaj pri nas - zavijejo v papirnato servieto - v času naše mladosti jih niso ... user posted image

podobno se sedaj kruh striktno zavija v vsaj eno plast papirja/folije, nekoč pa se ga je dalo na (premajhen) košček papirja in takšnega direktno v kovinsko nakupovalno košarico ...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?