|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prvošolčki 2015
8.2.2015 9:39:40   
mini86
mini, vso srečo, meni je bilo super, ko so mi dali šraufe ven! Sem se psihično pripravila na spet bergle, si pa ko nov:). Ko da ne bi mela operacije, ma prav super mi je bilo! Pa še tako zmatrana nisem bila in sem lahko vse res budno poslušala vmes, precej se je tudi videlo v zdravnikovih očalih, meni je bilo zelo zanimivo:).


no js sm definitivno pod narkozo..user posted image so mi predlagali spinalno že ko sem se zlomila sam misel na tisto žago al vrtanje a-a hvala..

ahaaaa pol bergel ne rabim, sm vedno miselna da so mi pozabili rečt da jih vzamem s seboj..
srčno upam da grem pol isti dan domov da normalno maškare pa valentinovo preživim doma..

je pa tako da je bila z mano gospa ki so ji dali ven šraufe in če nebi videla nebi verjela da lahko potem hodiš..no ona si je zaradi boljšega občutka še malo pomagala z berglami..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Prvošolčki 2015
8.2.2015 22:29:58   
ronja
srčno upam da grem pol isti dan domov da normalno maškare pa valentinovo preživim doma..

Isti dan greš domov in veselo plešeš na valentinovo oz. rajaš za pusta:). Šraufe pa vzami za spomin, meni je noro, kako ti not v kost lepo zašraufajo 10 cm šrauf, pa ploščico z manjšimi vijaki... prav hudo!
ok, če ti ni za poslušat, potem narkoza. Ampak meni je pa ful zabavno, vsaj nekaj dobrega od vsega tega:). Čeprav je narkoza tudi huda, meni so dali tistih edinkrat, ko sem jo imela, eno tako noro, da sem bila tako fajn zadeta, da sem razumela, zakaj se đankiji zadevajo... Ker tisto je bilo pa res noro lepo! Ne mislim tega nalašč delat, seveda, ima preveč posledic in str. učinkov, ampak je bila pa noro lepa izkušnja! Glasba, pa tiste nore barve, spirale, ma, hudooooo!!! Naj ti bo tako lepo!:) In še boljše na pustovanju:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Prvošolčki 2015
8.2.2015 23:31:12   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ok, če ti ni za poslušat, potem narkoza. Ampak meni je pa ful zabavno, vsaj nekaj dobrega od vsega tega:). Čeprav je narkoza tudi huda, meni so dali tistih edinkrat, ko sem jo imela, eno tako noro, da sem bila tako fajn zadeta, da sem razumela, zakaj se đankiji zadevajo... Ker tisto je bilo pa res noro lepo! Ne mislim tega nalašč delat, seveda, ima preveč posledic in str. učinkov, ampak je bila pa noro lepa izkušnja! Glasba, pa tiste nore barve, spirale, ma, hudooooo!!! Naj ti bo tako lepo!:) In še boljše na pustovanju:).


S čim so te tebe zadeli.....? jaz sem že nekajkrat dobila narkozo, pa kaj tako čudovitega nisem doživela.....barve, spirale, glasbo.......user posted image Enostavno me je zmanjkalo in potem sem se spet prebudila, skoraj tako kot zjutraj doma v postelji......

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Prvošolčki 2015
9.2.2015 7:31:50   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
ok, če ti ni za poslušat, potem narkoza. Ampak meni je pa ful zabavno, vsaj nekaj dobrega od vsega tega:). Čeprav je narkoza tudi huda, meni so dali tistih edinkrat, ko sem jo imela, eno tako noro, da sem bila tako fajn zadeta, da sem razumela, zakaj se đankiji zadevajo... Ker tisto je bilo pa res noro lepo! Ne mislim tega nalašč delat, seveda, ima preveč posledic in str. učinkov, ampak je bila pa noro lepa izkušnja! Glasba, pa tiste nore barve, spirale, ma, hudooooo!!! Naj ti bo tako lepo!:) In še boljše na pustovanju:).

S čim so te tebe zadeli.....? jaz sem že nekajkrat dobila narkozo, pa kaj tako čudovitega nisem doživela.....barve, spirale, glasbo.......user posted image Enostavno me je zmanjkalo in potem sem se spet prebudila, skoraj tako kot zjutraj doma v postelji......


user posted image
To tudi mene zanima.
Ker v dosedanjih narkozah tega še nisem doživela. Niti nikogar slišala o čem takem. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Prvošolčki 2015
9.2.2015 9:15:49   
mini86
ej sam res..kje si bila in kaj so ti daliuser posted image user posted image

js sm imela 2x narkozo
prvič ko so mi operirali slepič..takrat je bilo super občutek-ampak daleč od tega kar opisuješ ti..čutila sem take prijetne mravljince od zgornjega dela telesa do spodnjega in me že ni bilo več..sem tudi jaz večkrat rekla da tako bi pa lahko vsak dan zaspala

no pa sedaj pri zlomu drugič k pa ni bilo nič čutiti pol pa tema..
čeprav sem bila panična bolj zaradi tubusa ki ti ga vstavijo-so rekli da ko se zbudim da naj dam znak al z roko, očmi da mi ga vn vzamejo..in pol sm se spomnila na kakšen film k un daje znake, ne more dihat pa ga nben ne sliši in sem bila pol panična zarad tega in pozabila na nogo in vseuser posted image no ko sem se dejansko zbudila se odstranitve tubusa niti ne spomnimuser posted image
ne vem pa a je to praksa pri vsaki operaciji

srčno pa upam da dobi moj bolniško za spremljevalca za čet ko me more do 12h pripeljav v novo mesto in potem petek ko me (naj) pride iskat..
ker tašča je odsotna in skoraj noben ne more jt po otroke in grobo gledano me ne more noben pelat..a kera kaj ve o tem-vsi dohtarji delajo danes pop


no danes imava vpis pa poročam kaj je bilo treba..ob vabilu nismo nič papirjev dobili za izpolnit samo piše da je treba imet osebni dokument sabo od otroka

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Prvošolčki 2015
9.2.2015 9:39:25   
ronja
Bila sem v Lj., na urgenci, mela zlomljeno roko, še v srednji šoli, torej že pred skoraj 20 leti:D. Kaj točno so mi dali, nimam pojma, vem pa, da so mi dali malo manjši odmerek "sej bo dost, k je tko drobčkana". No, dovolj je res bilo, ker me je zmanjkalo takoj in se nisem vmes zbujala in kljub manjšemu odmerku se vseeno nisem mogla res zbudit še v ordinaciji, enkrat sem malo k sebi prišla, ko so mi dajali gor mavec, potem pa spet padla nazaj in takrat je bilo to super! Potem ko sem se res ovedla, sem bila na hodniku in vmes še parkrat mal odjadrala v te barveuser posted image .
Ko so mi dali zadevo v žilo, tudi jaz nisem nič sanjala, samo zaspala sem, ampak potem, ko sem se prebujala. Ko sem se do čisto ovedla, je bilo pa konec - in moja prva misel: "Zdaj pa vem, zakaj se zadevajo! Ob tem pa res pozabiš na vse skrbi..." Potem sem šla pa na bus domovuser posted image . Me je pa potem glava bolela in sem bila malo omotična še na busu in potem doma (dohtarjem se ni glih dopadla ideja, da bi šla z busom:D).

Vem, pa, da drugi niso meli teh izkušenj z narkozo, vsaj noben, ki ga poznam, mi ni o tem govoril, pa tudi takrat noben od ostalih, ki so jih naravnali. Je pa res, da sem precej občutljiva na vse te kemične substance, zato tudi nič ne jemljem:D. Enkrat sem spila pol deci vina in se mi je vrtelo in enkrat sem bila zadeta od travce, ko je prezračevanje v disku odpovedalo - čeprav sem bila na plesišču, kjer ljudje niso kadili... Ampak meni je bilo takrat vse noro smešno! Najprej sploh nisem porajtala, kaj se dogaja, šele potem mi je kapnilo. Takratni fant ni mogel verjet, da je to mogoče, ampak je videl, da mi je nekaj:D. Zato zares probala nisem še nič:D. Smo različni in meni se hitro začne dogajat, zgleda:D. Mislim pa, da zdaj nisem več tako občutljiva, vsaj na kavo ne - včasih sem delala celo noč po eni brezkofeinski, zdaj pa rabim čisto normalno kavo... Glih zlomit se pa ne bom šla, da bi izvedela, toliko me ne zanima:D.

Še vedno pa sanjam (budna), da bi enkrat znala narisat to, kar sem takrat videla... ker je bilo res lepo... in tako živih barv nisem še nikdar videla, pa da bi se tako ene v druge prelivale in zvijale... kot bi bile žive... Mogoče če se naučim, pa mi še kdaj uspe naredit tako animacijo:).

< Sporočilo je popravil ronja -- 9.2.2015 9:42:03 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Prvošolčki 2015
9.2.2015 11:03:23   
mamica deklicam
Ronja, ko berem tvoj post in vidim, da te vrže že pol kozarca vina, se spomnim nase. Jaz tako poredko pijem, da moram imeti res poln želodec, ker drugače tudi mene takoj vržejo že pari požirki user posted image user posted image

Drugače sem bila tudi jaz enkrat pod narkozo a meni se to ni zgodilo. Sem takoj zaspala, zbudila sem se pa šele v sobi. Kaj se je vmes dogajalo, ne vem nič. Ker je bila operacija bolj ginekološke narave, sem morala pred operacijo dati spodnje hlače dol. No, v sobi, ko sem se zbudila, so bile na moji ritiuser posted image in jaz še danes ne vem, kako so se na njej znašle. Ali mi jih je sestra obleklauser posted image ali so me toliko zdramili in sem jih sama navlekla naseuser posted image user posted image

Moja hči je že prejšni teden dobila pošto, samo kuverta še ni prišla do domauser posted image user posted image . To pa zato, ker so ji poslali k mojim staršem na začasni naslov. In moj dragi kot večina moških jo že cel teden nosi a je pri tašči še ni vzel. Jutri popoldne imajo na šoli dan odprtih vrat in lahko tja nesemo izpolnjene papirje, ki so v kuverti. A glede na to, da ta šola ni naša izbira, hčerke ne bom peljala na ogled. Se pa spomnim od lanskega leta, da je bil vpis bolj konec meseca. No, saj danes dobim kuverto in vse pregledam.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Prvošolčki 2015
17.2.2015 11:15:27   
MladaMamiMojca
pozdravljene,
pa da se spet vrnem na našo temo: hčerkico sem vpisala v šolo, eno željo smo lahko izrazili glede otrok v razredu, bila je le formalnost, kot sem predvidevala, sem pa dobila bonbonček za otroka;
povedala mi je, da bomo imeli v aprilu še eno druženje z novinci, nato pa dobimo domov za izpolnit glede OPB in seznam potrebščin, potem pa tudi zdravniški pregled in še en sestanek pred začetkom šole; glede septembra je tudi že rekla, da prvi dan pridejo otroci s starši in brez torbic, drugi dan pa s torbicami ter samo pomahajo in se šolsko leto prične;

toliko z moje strani, uživajte user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Prvošolčki 2015
19.2.2015 7:18:08   
lily32
No, da se še jaz malo javim. S hčerko sva šli na vpis prejšnji torek. Čeprav je bila le formalnost, sem jo vzela s sabo, ker je tako pisalo tudi na vabilu. Medtem ko sem jaz izpolnjevala papirje, ji je psihologinja dala list, na katerega je risala. Povedala sem, da razmišljamo o prepisu na drugo šolo, na koncu pa je mala za spomin dobila ogrlico z obeskom, na katerem piše "Vpisala sem se v prvi razred osnovne šole". Moram reči, da je bilo vseeno prijetno srečanje, saj psihologinjo dobro pozna, ker pri njih v vrtcu, ki deluje v okviru šole, izvaja "Bralnega palčka", z njimi prebira knjige in so otroci kar navezani nanjo. Poklicala sem tudi psihologinjo na drugo šolo, kamor naj bi hčer vpisali, in sva se dogovorili, da se oglasim pri njih enkrat v začetku marca.

Sicer pa mi sedaj situacijo zapletajo še v službi, saj je na šoli, ker delam, v prvi razred vpisanih 28 prvošolčkov in si vodstvo grozno želi, da bi se od nekod pojavil še eden, da bi bila 2 majhna oddelka, kar bi bilo veliko bolje zaradi dela v oddelku in zaradi zaposlitev. In sedaj izvajajo nad mano "mobing", naj malo vpišem k nam, čeprav mi ne diši najbolj. user posted image Upam, da se bo kdo preselil in da bo ta pritisk izginil.

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Prvošolčki 2015
19.2.2015 8:30:58   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: lily32
Upam, da se bo kdo preselil in da bo ta pritisk izginil.

lily32,
Izmed teh vpisanih otrok nima noben kakšne odločbe, na osnovi katere bi šola lahko poskusila pridobiti možnost delitve na 2 oddelka?

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Prvošolčki 2015
19.2.2015 8:36:30   
lily32
Mislim, da ne. user posted image Je pa drugače naša šola znana med starši, ki se odločajo za šolanje na domu, tako da obstaja tudi tu še kakšen potencialen prvošoleček. Bomo videli, na srečo je še nekaj časa.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Prvošolčki 2015
19.2.2015 9:35:04   
mini86
lily upam da se vse dobro izteče s čim manj pritiska zate



do kdaj bote pa imele otroke v šoli..
jaz študeram da do konca julija..v avgustu gremo itak zadnjih 14 dni na morje tako da bo pol 14 dni doma pa je..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Prvošolčki 2015
19.2.2015 10:04:54   
MladaMamiMojca
mini86 - si mogoče mislila do kdaj jih bomo imeli v vrtcu?
jaz bom svojo pustila do sredine julija, potem gremo na morje, nato pa ima 1 mesec počitnic user posted image
šolske potrebščine bom pa nabavila v avgustuuser posted image

uživajte

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Prvošolčki 2015
19.2.2015 10:14:29   
lily32

IZVIRNO SPOROČILO: MladaMamiMojca
mini86 - si mogoče mislila do kdaj jih bomo imeli v vrtcu?
jaz bom svojo pustila do sredine julija, potem gremo na morje, nato pa ima 1 mesec počitnic user posted image


Mislim, da bo pri nas enako.


(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Prvošolčki 2015
19.2.2015 10:23:17   
mini86
upsuser posted image user posted image ja ne vem od kje mi to v šoliuser posted image

js bom prvo počakala da vidmo kaj bomo rabili oz prvo v katero šolo bomo hodili, pol bom pa čez poletje počas da nimaš vse na kupu, pa 2x morje..

no kupujem pa že sedaj kakšne lušne nalepke za na zvezke k te za v 1. razred so prou grdiuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Prvošolčki 2015
23.2.2015 14:22:15   
mini86
evo..že dobili pošto-žal ne bodo sprejeli nobenega iz drugega okoliša..


BAJE da jih imajo 53, za 3 razrede pa rabijo 56 učencev
čeprav so pa lansko leto isto imeli splanirano za dva razreda pa so zadnji teden v avgustu naredili tri..ne vem kako je to možno, tako zadnji trenutek..zdj bom pa spet vsa na trnih ker gremo zmeri zadnje 14 dni v avg na morje

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Prvošolčki 2015
23.2.2015 16:40:59   
petea
Iahko da je kateri otrok se kasneje priselil, lahko da je kateri pridobil odlocbo o usmerjanju ipd.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Prvošolčki 2015
23.2.2015 16:41:58   
mini86
sj ne vem a nj se sprijaznim-itak nimam izbire da bomo pač tja hodili al nj upam še za avgust

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Prvošolčki 2015
23.2.2015 16:46:26   
ronja
mini, a bi se dalo letos morje prestavit? meni se zdi to najlažja možnost, če se da. Itak je za prvošolčke fajn, da so en teden prej na domačem terenu, da niso direkt iz počitnic v šolo... Pa v miru pogledaš in razložiš otroku, kam bo hodil itd... Ne vem, jaz bi tako naredila...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Prvošolčki 2015
23.2.2015 16:48:58   
mini86
morje prestavituser posted image user posted image

ne sj zanga me ne skrbi, sva se že prej pogovorila in to je to..ko mi odstranijo šive in bom lahko dalj hodila oz bo lepše vreme gremo peš pigledat..
mislim da mu ne bo hudega če v petek pridemo domov potem pa v šolo..on je rakec in je nor na vodo in mislim da je to najmanjši problem:)

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Prvošolčki 2015
25.2.2015 13:46:07   
Balerina
mini86, mal v tolažbo. Mojadva sta bila tudi lani zavrnjena na šoli kamor smo ju hoteli vpisati. Nam je bližje in bi lahko potem ko bosta malo večja peš sama hodila v solo, res pa nismo v okolišu. No v času vpisa sta otroka imela začasno bivališče v okolišu pa smo bili kljub temu zavrnjeni, češ da ni prostora.
Sedaj smo na drugi šoli, pašemo na njihov okoliš in ko gledam mi je dosti bolje. Imamo fine učitelje res vse imajo tako kot mora bit, in mi ni prav nič žal da sta na tej šoli. Tako da včasih je tudi dobro de ni ravno tako kot smo si mi že vnaprej v glavi predstavljali.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Prvošolčki 2015
25.2.2015 18:08:13   
mamica deklicam
mene pa zanima, kako gledajo? Koliko otrok morajo imeti max, da tvojega zavrnejo, če nisi iz njihovega okoliša? Ker letos bo več prvošolčkov kot lansko leto in kjer ne bodo mogli povečati števila oddelkov, bodo morali postaviti mejo. Ali bo to 28 otrok, kot je po normativu? Ali bodo gledali na 30 otrok, 31-tega pa bodo zavrnili?

Ker v našem koncu bodo očitno kar problemi. Se na vseh šolah otepajo prepisov otrok, češ da imajo že svojih dovoljuser posted image
Za našo družino bo problem, če je ne bom uspela prepisati na željeno šolo, ker bomo nonstop zamujali z prevzemom hčerke. To pa seveda tudi za šolo ne bo ugodno.

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Prvošolčki 2015
25.2.2015 20:02:05   
canca
Ni max koliko otrok vzamejo v oddelek. Šola sama odloči ali bodo sprejeli prepisane otroke ali ne glede na svoje zmožnosti, ni nujno, da jih imajo v vsakem oddelku 30. Šola je dolžna vzeti vse otroke iz svojega okoliša, ostale pa le če imajo prostor in želijo in ne podirajo oddelkov drugi šoli iz katere želiš prepisati otroka.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Prvošolčki 2015
26.2.2015 6:39:09   
lily32

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

Se na vseh šolah otepajo prepisov otrok, češ da imajo že svojih dovolj[sm=zmeden.gif]
Za našo družino bo problem, če je ne bom uspela prepisati na željeno šolo, ker bomo nonstop zamujali z prevzemom hčerke. To pa seveda tudi za šolo ne bo ugodno.


Ne, mene to vaše pisanje kar preseneča, ker na našem koncu se za učence kar borijo in nisem slišala še niti za en primer, da bi koga zavrnili. user posted image

Zakaj pa bi zamujali s prevzemom hčerke? Vam je s poti?

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Prvošolčki 2015
26.2.2015 7:03:29   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: lily32


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

Se na vseh šolah otepajo prepisov otrok, češ da imajo že svojih dovolj[sm=zmeden.gif]
Za našo družino bo problem, če je ne bom uspela prepisati na željeno šolo, ker bomo nonstop zamujali z prevzemom hčerke. To pa seveda tudi za šolo ne bo ugodno.


Ne, mene to vaše pisanje kar preseneča, ker na našem koncu se za učence kar borijo in nisem slišala še niti za en primer, da bi koga zavrnili. user posted image

Zakaj pa bi zamujali s prevzemom hčerke? Vam je s poti?


smo vozači in matična šola na deželi je premalo časa odprta, da bi jo lahko dvignili pravočasno. Zato jo poskušava spraviti v eno izmed mestnih šol, mimo katerih se vozimo domov. V tem mestu je bilo v zadnjem desetletju ogromno novih blokov zgrajenih in s tem posledično priseljenih veliko družin. Vrtce so dogradili šol pa ne in sedaj se soočajo s prostorsko stisko.

Sem klicala kar na nekaj šol a so me povsod preusmerjali drugam, kot češ, mi imamo že svojih dovolj.

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?