|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ureditve doma
26.2.2015 13:13:20   
šlogarca
Stvar je taka, s patnerjem sva nujno potrebna spremebe. Živiva v dokaj urejenem stanovanju, rada pa bi ga opremila sodobno in z okusom, problem je to, ker nobeden izmed naju nima izkušenj niti smisla za opremljanje, primanjkuje pa nama tudi časa za te zadeve, saj sva precej zaposlena z delom in družino.

Prelistala sva že kar nekaj revij o opremljanju, vendar nisva našla nič pametnega, zadnje čase pa razmišljam o najemu arhitekta za notranjo opremo. S temi arhitekti nimam izkušenj, niti jih nima kdo od najinih bližnjih...vendar malce berem in se sliši kar zanimivo http://www.livein.si/zakaj-se-odlociti-za-nas/, se je že kdo loteval opremljanja na tak način. Zrihtajo oni tudi pohištvo? Vrjetno nebi bilo najceneje vendar nama več pomeni čas, ki ga tu lahko prihraniva, kot pa sam denar. Je že katera opremljala na tak način?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ureditve doma
26.2.2015 14:03:39   
ronja
Čeprav je to verjetno reklama, vseeno mojih 5 centov. Omenjenega poznam, je pa najela moja mami arhitektko za svoje stanovanje in milo rečeno ni bila zadovoljna z njenimi "rešitvami", ker arihitekti veliiiikokrat delajo stanovanja za gledat, ne za živet not. Seveda zgleda minimalističen slog lep, vendar večinoma potem na mizi nimaš tiste ene vaze z enim cvetom, ampak čuda stvari, ki jih v pomanjkanju odlagalnih površin nimaš kam odložit.
Sem pa bila zelo prijetno presenečena nad krajinskimi arhitekti - pojma nimam, kdo je dizajniral zdaj naš vrt, vendar sem zelo vesela, da so se odločili za profesionalce, ker so dejansko mislili na vse zares pomembno in mi je rezultat zelo všeč in lahko mirno rečem, da sama ne bi znala tako dobro, kar v večini notranjih opremljanj ni tako. Ker vem, kako živimo in kaj rabimo, arhitekti pa sami pravijo, da mora bit rezultat kompromis med strankinimi željami in njihovimi. Za to pa ne bom nekoga plačevala, ker živeli bomo tu mi in nam je pač všeč, da je tako, kot si mi želimo, ne tako, kot si želi en arhitekt:D. Za hišo bi ga vzela, vsekakor, ker tega ne znam. Za notranjo opremo pa res samo, če bi imela zelo veliko denarja in zelo veliko živcev.
Vendar smo različni, meni to ne pomeni toliko, kot nekaterim drugim. Je pa fino prej malo potipat, koliko se je studio pripravljen prilagodit željam stranke...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu šlogarca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
26.2.2015 14:14:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ureditve doma
26.2.2015 14:15:29   
RIJA*
ne.
ideje so bile moje, na papir jih je prenesla ena arhitektka, izdelal pa znanec mizar. in to je to.
dodatki pa se itak naberejo skozi življenje...vidiš nekaj tu nekaj tam....
da bi mi pa vse drugi rihtali pa ni šans.

(odgovor članu šlogarca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ureditve doma
26.2.2015 14:47:34   
malaMravljica
ne, nobenga notranjega arhitekta. Prijatelj, ki ima mizarsko podjetje, pa se umetnost je studiral in zilico za te zadeve. Njemu povem kater prostor bi rabli pohistvo zamenjat oz on ko pride mimo vidi in vzame en blok in svincnik, jaz naredim vecerjo, on pa cak cak cak po papirju in naredi noro pohistvo. Super zadovoljna. Pa vem kaj dobim sele ko montirajo. In ima tudi kolega slikarja, on pa pride in nam stanovanje pomala, ko gremo na dopust. Sem zihr, da se notranji arhitekt ne bi tako obnesel kot ta naveza.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ureditve doma
26.2.2015 17:11:46   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: šlogarca

se je že kdo loteval opremljanja na tak način. Zrihtajo oni tudi pohištvo? Vrjetno nebi bilo najceneje vendar nama več pomeni čas, ki ga tu lahko prihraniva, kot pa sam denar. Je že katera opremljala na tak način?


Žal ne, ampak naslednjič - zagotovo, tudi če pomanjkanje okusa ni ravno doma pri meni.

Kolikor sem videla stanovanj in hiš, ki so bila opremljena skupaj z arhitekti, ti njihova roka pomeni predvsem to, da je izbira materialov in kompoziij brezčasna, to pomeni, da tisto, kar je danes videti modern, bo moderno tudi čez deset ali dvajset let. Bistvo modernosti ni v besedi, ampak v harmoniji in brezčasnosti materialov in kompozicije. Pri dobri arhitekturi se celo pogosto zgodi, da te pusti brez uauu efekta, ki so mu podrvžene domače kompozicije in barvno materialni presežki, ki z leti postanejo kup kiča. Ni to pravilo, se pa prepogosto dogaja.

Pri delu z arhitektom moraš vedeti, da tudi to zahteva tvoj vložek časa in specifikacije želja in potreb. Kaj potrebuješ (funkcionalno) in kaj želiš oziroma v čem se dobro počutiš (materiali, barve, odprti ali zaprti prostori). To je potrebno definirati, ker nihče ne vidi v tvojo glavo. Kot bi šla k frizerju na striženje; če ne poveš, kaj in kako bi rada, te bo postrigel kot on misli, da je prav. Včasih so frizerji tudi strigli tako, ampak časi se spreminjajo in z njim ponudba in navade. Tako kot te frizer danes ostriže po tvoji želji, bo tudi arhitekt narisal po tvoji želji in potrebi.

Pošlji povpraševanje na več naslovov, in boš videla, kakšna je ponudba in s kom bi lahko sodelovala, zagotovo se z nekom ujameš (in z marsikom ne).

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu šlogarca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ureditve doma
26.2.2015 18:44:30   
mateyka
sem šla pogledat link in na referencah projektov so 3d izrisi, ni pa realiziranih fotk projekta? user posted image danes zna že vsak 10 kaj v 3d zrisat, kaj je pa potem realizirano, je pa druga zgodba...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ureditve doma
26.2.2015 18:59:24   
Stanislava_
Tukaj je nekaj primerov prej/potem - v živo user posted image :

http://www.detajl-celota.si/notranje_oblikovanje#29

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ureditve doma
26.2.2015 19:30:21   
RIJA*
evo, edino temle bi pustila izvedbo skoraj do konca....ko bi samo rekla: ja maredite....ampak še prej moram na loteriji dobiti user posted image


http://www.gaserarhitekti.com/index.php?page=static&item=2&get_treerot=1

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ureditve doma
26.2.2015 19:52:10   
mateyka
Stanislava, se pravi eni drugi, ne uni na prvem linku user posted image

Rija, teli majo tud vse v 3d in nič konktetnih fotk - pa kaj je zdaj to, neka nova vrtualna moda? user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ureditve doma
26.2.2015 19:54:48   
mateyka
kva bi mela tale kamin al kaj to že je - vsak drug dan al kake hrenovke al pa kak kruhek - ziher bi neki nabodla in spekla s tamalo user posted image
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ureditve doma
26.2.2015 20:01:10   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Stanislava, se pravi eni drugi, ne uni na prvem linku user posted image

Rija, teli majo tud vse v 3d in nič konktetnih fotk - pa kaj je zdaj to, neka nova vrtualna moda? user posted image


mogoče na strani...na fb je kar nekaj original slik.

pisani na mojo kožo user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ureditve doma
26.2.2015 20:02:17   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

kva bi mela tale kamin al kaj to že je - vsak drug dan al kake hrenovke al pa kak kruhek - ziher bi neki nabodla in spekla s tamalo user posted image
user posted image


da te potolažim mogoče bo želja manjša: a maš živce to pucat? pa menjavat zadeve okoli, ko frcne žerjavico iz tega kamina?

jaz mam raje zaprtega. pa še tu se ustvari kar veliko umazanije okrog....

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ureditve doma
26.2.2015 20:17:24   
mateyka
moram priznat da nimam izkušenj - nikoli nisem mela "tega" doma user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ureditve doma
27.2.2015 0:17:17   
malaMravljica
ta kamin in te fotke, to zgleda full lepo ja, ma samo na slikci. Doma tak kamin, no way, odprt, da se ti po moznosti zakadi, da frcne kaj ven, cistit tam pepel ven in cistit okoli, pa se prostora zavzame cist prevec za en kamin.
Tudi kopalnico sem gledala gor na slikah, za razstavni prostor je lepa ja, ma ko ti tam ven zaliva vodo, ker je lijak tako oblikovan, pa policke za prah glancat. To je bolj za gledat kot za zivet tam.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ureditve doma
27.2.2015 0:43:11   
ronja
mm, se strinjam, to ni za take kuharce, ki bi potem pašto sušile po tem kaminu:D. Ne, to je lepo na sliki, ko zmontiraš, potem ko je pa to v uporabi, pa če nimaš neke čistilke... zgleda grozno. ALi pa non stop pucaš.
PS: daj ti odlutaj na zs pogledat, pa mi na mail napiši, če želiš poročilo;)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ureditve doma
27.7.2017 13:16:54   
OrionBABY
Mene so letos so letos na sejmu Dom navdušili http://artidea.si/. Rad imam enostaven, minimalističen slog opremljanja stanovanja. Čiste linije brez polic :) Vem, da si v majhnem stanovanju ne moreš privoščiti takega pohištva, ker potem nimaš kam dati stvari. Res je, da je takšno pohištvo dražje od tradicionalnega. Kako je vam všeč takšen slog?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ureditve doma
3.12.2018 10:02:58   
MatijaZ
Zakaj pa ne bi direkt probala dobit kakega neodvisnega opremljevalca? Takega, ki ni vezan na prodajo točno določenih izdekov.

(odgovor članu šlogarca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ureditve doma
19.12.2019 9:45:59   
speliica
Je katera že delala z Lidijo Rutar iz https://www.habitare.si/? Zadnjič sem gledala en od TV ambienti in se mi je ful dopadlo. Zanimajo pa me izkušnje iz prve roke.

(odgovor članu MatijaZ)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ureditve doma
23.9.2020 15:55:43   
popotnik1
Pri urejanju stanovanja je vse odvisno od tega, kakšen slog izberete. Ko se odločite, kakšno pohištvo boste kupili - moderno ali morda tradicionalno, nakup preostale opreme ne bo problem. Ko gre za visokokakovostne izdelke (pohištvo, dodatki), priporočam spletno mesto VidaXL. Tam sem kupil jedilni stoli in bil zelo zadovoljen z izdelki, ki so jih ponujali. Priporočam, da si ogledate njihovo ponudbo - https://www.vidaxl.si/g/5886/jedilni-stoli

(odgovor članu speliica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?