|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo aprila 2015
1.4.2015 13:43:11   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: She1

Aja no kr sn to opazala prejsnji mesec in ta tudi ... Drugac prej pa sam nekje dva dni ... Sem ze mislila da je kak hudega z jajcniki 😞


Ne pri meni je tako v času O. No razen zdajle ene 2 meseca me skos boli med O pa še toliko bolj. Tako da vrjetno mam že vse prekurblan. Al pa bom mogla mal svojo G spet obiskat. Sicer pa jaz pravim dokler nimam izcedka al pa hudih bolečin še kr gre.

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo aprila 2015
1.4.2015 13:49:35   
She1
Ja mas prav. Jz tudi nimam izcedka ampak to tiscanje, nic pa ne boli, razen spikanje tu in tam. Al je to črevesje, saj ne vem
... Sam je pa vedno par dni pred o.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo aprila 2015
1.4.2015 13:50:30   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: She1

Ja mas prav. Jz tudi nimam izcedka ampak to tiscanje, nic pa ne boli, razen spikanje tu in tam. Al je to črevesje, saj ne vem
... Sam je pa vedno par dni pred o.


Ja prebavo imam jaz velikokrat tako da notri noro boli. Tako da mislim da če ni prehudo in je v času O je to zaradi O ker se širi.

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo aprila 2015
2.4.2015 19:43:57   
hribovkati
Evo, punce, zdej pa vse vem kaj se dogaja z mano; noseča sem user posted image . Drug teden se uz, ker se danes ni vse videlo, ker se na začetku nosečnosti.
Sem prašala tudi ginekologinjo, zakaj mi test ni pokazal nič, in je rekla, da je bila možna oploditev kasneje in zato test ni pokazal.
Vesela sem pa full. Včeraj sem začela spet s sluzbo po 1 letu, danes pa zvedla za nosečnost.... jupi..

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo aprila 2015
3.4.2015 7:34:10   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: hribovkati

Evo, punce, zdej pa vse vem kaj se dogaja z mano; noseča sem user posted image . Drug teden se uz, ker se danes ni vse videlo, ker se na začetku nosečnosti.
Sem prašala tudi ginekologinjo, zakaj mi test ni pokazal nič, in je rekla, da je bila možna oploditev kasneje in zato test ni pokazal.
Vesela sem pa full. Včeraj sem začela spet s sluzbo po 1 letu, danes pa zvedla za nosečnost.... jupi..


Čestitkeeeee user posted image user posted image jaz sem tudi danes opravila ponovno test ( baby check mini ) pa je pokazu negativno ... ne duha ne sluha o user posted image tko da mi ni več NIČ jasno user posted image za na podaljšane počitnice sem si pa kr spakirala vložke, ker sm rekla zdj u glavi, da jo bom pa dobila user posted image

(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo aprila 2015
3.4.2015 9:34:19   
~pikapoka~
hribovkati čestitam!! Same dobe novice, zdaj pa uživaj user posted image user posted image
Kako ste kaj ostale? Vse ste se poskrile... Ali bo katera pekla potico? Jaz se bom kar lotila izziva user posted image pospravit celo stanovanje-to je danes moj plan. Malo bolj generalno, upam, da me vmes ne mine user posted image
Zunaj že lepo sije sonček in je prav izboljšanje proti grozni jutranji megli!

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo aprila 2015
3.4.2015 9:40:52   
MauMow
Marec / april je noro razširjen z pluseki. Super čestitke čisto vsem.

Mi bomo bolj u izi čez praznike. Potice ne bomo pekli. Bomo pa kaj drugega user posted image

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo aprila 2015
3.4.2015 10:05:12   
hribovkati
Pri meni se je april začel noro, s 1. aprilom se podpisala pogodbo za zaposlitev, z 2. pa zvedela da sem noseča

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   [Brisano sporočilo]
3.4.2015 16:16:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hribovkati)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo aprila 2015
4.4.2015 8:04:04   
Passion
Punceee nekaj casa me ni bilo... user posted image no moja intucija je imela prav, prejsnji mesec sem rekla, da sigurno zanosim v marcu ali aprilu. In jeeeeeejuser posted image danes sem zagledala prvic v zivljenju user posted image . Jeeej user posted image ful sem vesela res. Vsem ostalim cestitke za nosecnost user posted image , drzim pesti za rozast april. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: II pričakujemo aprila 2015
4.4.2015 8:21:24   
kindersurprise
Čestitam za user posted image Passion user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa uživaj v nosečnosti user posted image .

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo aprila 2015
4.4.2015 9:19:03   
Passion
Hvala kindersurprise user posted image
Upam, da se najde kaksna prehodna pot v tvojih jajcevodih in splava plavalcek na cilj in mi tudi ti sporocis lepo novicko. user posted image

(odgovor članu kindersurprise)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: II pričakujemo aprila 2015
4.4.2015 22:39:08   
kindersurprise

IZVIRNO SPOROČILO: Passion

Hvala kindersurprise user posted image
Upam, da se najde kaksna prehodna pot v tvojih jajcevodih in splava plavalcek na cilj in mi tudi ti sporocis lepo novicko. user posted image


Ta mesec plavalci niso dosegli cilja, ker je user posted image že na vratih user posted image . Ampak glede na to, da sem se nekako že sprijaznila s tem, da brez laparoskopije ne bo šlo, me niti ni potrlo...tko da do nadaljnjega ostajam med vami kot zvesta navijačica user posted image .

Jeseni pa (če bo laparoskopija uspešna) se spet pridružim klubu čakajočihuser posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo aprila 2015
5.4.2015 6:52:26   
MauMow
Čestitke Passion.

LadyJen dobrodošla nazaj!

(odgovor članu kindersurprise)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: II pričakujemo aprila 2015
5.4.2015 7:10:49   
Passion
Kindersurpise no potem pa bo jesen itak tvoja za plusek user posted image

Maumow hvala user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   [Brisano sporočilo]
5.4.2015 11:03:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Passion)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo aprila 2015
5.4.2015 11:11:08   
MauMow
Ni za skrbeti LadyJen. Jaz bom sigurno se nekaj casa tukaj. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   [Brisano sporočilo]
5.4.2015 11:28:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: II pričakujemo aprila 2015
5.4.2015 12:02:46   
Passion
Hvala LadyJen. user posted image Res upam, da bo vse ok user posted image . Se mi zdi, da ko se toliko časa trudiš, da vidiš plusek, te je kar groza, da bi bilo karkoli narobe. Ampak mislim pozitivno in verjamem da bo vse ok user posted image in da se nam bo decembera pridruzil nov clan.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo aprila 2015
5.4.2015 13:30:10   
niinii
Z mano se tudi nekaj dogaja. Že 4 dni vsako popoldne med pol 5 in pol 6, mi je noro slabo pa vrti se mi. Pa joške imam kar dost občutljive. Tako da upam, da ta mesec bo kaj. Že prvič sem zanosila tisti mesec, ko sem se naročila h G. Mogoče bo sedaj isto. Bomo videli.
Pa vsem čestitke za user posted image user posted image :)

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: II pričakujemo aprila 2015
6.4.2015 10:04:16   
She1
Čestitke vsem za pluse!

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo aprila 2015
6.4.2015 17:44:35   
She1
Hm, kaj mislite, da je možno, da če te takoj po ovulaciji začnejo boleti prsi, da ta mesec zagotovo nisi zanosil? Ker pravi znaki so komaj po vgnedzitvi ne...

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: II pričakujemo aprila 2015
6.4.2015 19:41:38   
Shana86
Da te bolijo prsi, pomeni samo to, da se je vklopil progesteron, nič drugega. Kar se vedno zgodi po ovulaciji. Potem pa če je nosečnost, se progesteron še veča, če ne, pa pade. (.)(.) te bodo najbrž nehale bolet in čez kak dan boš dobila M. Lahko je znakov ful ali nič, ne se ozirat na to. Jaz nikoli glede na znake nisem vedela, da sem noseča, sem sprobala že toliko različnih pmsov... Resni znaki nosečnosti se pri večini pojavijo šele po plusku.

Čestitke tudi od mene za pluske user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo aprila 2015
7.4.2015 7:33:49   
Janchek81
helow punce

Passion čestitkeeee !!!! user posted image user posted image

Pri meni se dogajajo pa res čudne stvari .... v soboto in nedeljo mi je bilo izjemno slabo čez cel dan ... tud utrujena sm bla in bi sam spala ... včerej zutri nardila test in prvo negativno, ko sva z mojim gledala test kasneje na dnevni svetlobi se je vidla rahla druga črtica ... čist sva zbegana ... user posted image še ni ... sam sm se kr udala, da jo bom zagledala kmal ... spodej čutm res en tak pritisk, zdj ne vem a bi biu lahko to črevo al kaj user posted image sva se pa odločila, da če je ne dobim še do četrtka grem v četrtek na odvzem krvi in bo le tista pokazala kaj se resnično dogaja ... zlo mi je čudn, ker dons je že 32. dan od ZM in tazga ciklusa še nism mela user posted image sam vseen vsakič ko sm nardila test ( prvič in drugič ) je pokazalo pač izrazito črtico ... sam se ne spomnem na kater dan sm delala test ... tko, da ... kr neki vse skupej ... bojim se, da ni z mano kj narobe user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo aprila 2015
7.4.2015 7:52:03   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

helow punce

Passion čestitkeeee !!!! user posted image user posted image

Pri meni se dogajajo pa res čudne stvari .... v soboto in nedeljo mi je bilo izjemno slabo čez cel dan ... tud utrujena sm bla in bi sam spala ... včerej zutri nardila test in prvo negativno, ko sva z mojim gledala test kasneje na dnevni svetlobi se je vidla rahla druga črtica ... čist sva zbegana ... user posted image še ni ... sam sm se kr udala, da jo bom zagledala kmal ... spodej čutm res en tak pritisk, zdj ne vem a bi biu lahko to črevo al kaj user posted image sva se pa odločila, da če je ne dobim še do četrtka grem v četrtek na odvzem krvi in bo le tista pokazala kaj se resnično dogaja ... zlo mi je čudn, ker dons je že 32. dan od ZM in tazga ciklusa še nism mela user posted image sam vseen vsakič ko sm nardila test ( prvič in drugič ) je pokazalo pač izrazito črtico ... sam se ne spomnem na kater dan sm delala test ... tko, da ... kr neki vse skupej ... bojim se, da ni z mano kj narobe user posted image


Držim pesti da bo vse tako kot mora biti. Se pravi nosečnost na vidiku user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?