|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 22:14:44   
mateyka
pelin, patrino, isto s.....

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 22:40:36   
Vijoličarka
Zelo težko je svetovati, ker je veliko odvisno od širše situacije in osebnosti ljudi, ki so vpleteni.

Načeloma se jaz držim, da sla, ki prinese slabo novico, ubijejo in da veliko ljudi meni, da kar ne vedo, jih ne boli.

Scenarijev je veliko. Možno je, da je svakinja malo zaplavala, da probleme rešuje s spogledovanjem z neko novo romanco, z nečim svežim. Možno je tudi, da bo temu sledila streznitev in resna ocena situacije, predvsem kaj vse lahko izgubi. Skratka, možno je, da se bo tudi brez tvojega posredovanja zadeva lepo uredila in kar brat ne bo vedel, ga ne bo bolelo.

Če se vmešaš, ne vem, kako bo. Brat bo lahko, ali hvaležen ali pa tudi ne. Dostikrat so znaki, ki jih kdo namerno spregleda, ker noče, da bi bilo res in se noče s tem ukvarjati. Dejstvo, da ti veš, bo od brata zahtevalo, da se nekako ukvarja s tem.

Po drugi strani pa svakinjo res lahko brezobzirno nese in bi bilo dobro, da se na tej točki ustavi. Ne vem.

Če človek 'prisluškuje', ob tem lahko zve tudi kaj takega, kar mu ne bo všeč. Žal.

To je zelo občutljiva situacija in ker res ne poznam teh ljudi, ne vem, kaj bi bilo prav. Če malo razmislim, bi se mi zdelo nekako bolj primerno, da vse, predvsem svoje strahove, razložiš njej.

Kakorkoli se boš odločila, bo treba s tem živeti. Če se boš odločila biti tiho in bi kdaj kasneje izbruhnilo, pa za božjo voljo, ne hodi takrat govorit bratu, da si vedela.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Naj povem bratu?
27.3.2015 23:45:05   
Stanislava_
Povej 1. aprila. Vse kar veš.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 9:23:57   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

smolo si mela, da je taka pozabljiva kura in te je s tem spravla v tole zagato, res.

Smolo imaš naprimer, če na sprehodu, ko gledaš v luft namesto pod noge, stopiš v smrdeč kupček. Namerno branje tuje pošte ni smola. user posted image

ce bi to naredila moja svakinja bi jaz povedala bratu in ce bi naredu moj brat bi povedala svakinji, njemu pa se eno okol buce prpopala.
MM ti si pa ena čveka. Mogoče bi ti pa oba povedala, da vesta da ga digidagata čez planke in da imata free zakon in da je to njuna stvar. Pol bi pa mela nos tiščat tja k ni treba user posted image


A nisi rekla prej, da boljše citiraš kot jaz......user posted image


Seveda. In to je res. Vedno citiram tako kot hočem in tako kot je meni všeč. Tudi tokrat sem. In to je seveda najbolje in najbolj prav.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 9:25:54   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Če človek 'prisluškuje', ob tem lahko zve tudi kaj takega, kar mu ne bo všeč. Žal.

No, to je tisto. Zato vse takšne in drugačne šnoflje- bodite pripravljene na to. In ne se potem izgovarjati, da se je to zgodilo po nesrečiuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 9:43:39   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Povej 1. aprila. Vse kar veš.


hahahahaha, Stana - genialno! način kako it okol...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 9:48:21   
malaMravljica
uff.. se vedno je tecna patrino, pa tud nima enga moskega doma, da bi jo ze koncno enkrat podru in bi dala mir. Po moje ima Lukka doma in ta ga utika bolj drugim kam in ne njej user posted image user posted image pa tolk ga je zagovarjala.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 10:36:23   
Mikolina
patrino da nisi slučajno ti ta bratova lajdrasta žena, da ti je šlo tako v nos, da nekdo bere "tvojo" pošto hihihi user posted image

(odgovor članu Zelena0)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 12:22:15   
LuLu
mene pa zanima kake nadnaravne moči mora človek imeti, da ko odpre okno v internet, brez , da bi pogledal ekran, videl, da je na napačni strani? A to je kak program, ki si ga naložiš in ti zapiska, ko tipkovnica in miška začutita prstni odtis in poveže z računom maila in če to ne štima ti da zvočni signal? Samo vprašam... user posted image

(odgovor članu Mikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 12:34:12   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

uff.. se vedno je tecna patrino, pa tud nima enga moskega doma, da bi jo ze koncno enkrat podru in bi dala mir. Po moje ima Lukka doma in ta ga utika bolj drugim kam in ne njej user posted image user posted image pa tolk ga je zagovarjala.

O fej, kakšno nežensko zlivanje greznice in vulgarno govorjenje- pisanje. user posted image Samo, nič ne zamerim in sočustvujem s tabo.Žal je pri vas pač tako. MM, verjamem, da je pomanjkanje ( kulture, prijaznosti, nežnosti, pismenosti, ...SEKSA) ena huda reč. Mogoče ti lahko dam en majčken nasvet. Malo manj časa porabi za delanje rezancev in podobnih zadev in se posveti dedcu. Bo takoj bolje. Pa še to: tistih pravih dedcev...saj veš konkretnih- packasto in možačasto govorjenje ne vzburja preveč, zato se raje v tej smeri drži nazaj user posted image



_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 12:35:47   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Mikolina

patrino da nisi slučajno ti ta bratova lajdrasta žena, da ti je šlo tako v nos, da nekdo bere "tvojo" pošto hihihi user posted image

Kdo si pa ti ljubica?Sori- sva si na ti?

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Mikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 12:39:02   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

mene pa zanima kake nadnaravne moči mora človek imeti, da ko odpre okno v internet, brez , da bi pogledal ekran, videl, da je na napačni strani? A to je kak program, ki si ga naložiš in ti zapiska, ko tipkovnica in miška začutita prstni odtis in poveže z računom maila in če to ne štima ti da zvočni signal? Samo vprašam... user posted image

Lulu- ejejej, spet se brukaš. Ni treba imeti nadnaravnih moči. Treba je le znati malo brati in že takoj ob prvem stavku vidiš, pri čem si. Ali pri sebi ali pri sosedu. Aja, pa moraš biti tudi pošten in moralen seveda. Aja, prav imaš, to pa zate zna biti nadnaravna lastnost. O ti šment. Pa smo tam. Tu si pa res ne moreš pomagati, če ti je Bog ni dal. user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 13:03:22   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

mene pa zanima kake nadnaravne moči mora človek imeti, da ko odpre okno v internet, brez , da bi pogledal ekran, videl, da je na napačni strani? A to je kak program, ki si ga naložiš in ti zapiska, ko tipkovnica in miška začutita prstni odtis in poveže z računom maila in če to ne štima ti da zvočni signal? Samo vprašam... user posted image

Lulu- ejejej, spet se brukaš. Ni treba imeti nadnaravnih moči. Treba je le znati malo brati in že takoj ob prvem stavku vidiš, pri čem si. Ali pri sebi ali pri sosedu. Aja, pa moraš biti tudi pošten in moralen seveda. Aja, prav imaš, to pa zate zna biti nadnaravna lastnost. O ti šment. Pa smo tam. Tu si pa res ne moreš pomagati, če ti je Bog ni dal. user posted image


koji faktor zdaj tebe srbi, da mene tako profesionalno spet opisuješ? Brukaš se ti tukaj na tem forumu s prvim tednom, odkar si pod tem vzdevkom user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 13:04:59   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino




pa še tvoj komentar si bom sposodila in velja samo zate .. Kdo si pa ti ljubica?Sori- sva si na ti?

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 13:13:39   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino




pa še tvoj komentar si bom sposodila in velja samo zate .. Kdo si pa ti ljubica?Sori- sva si na ti?

Seveda sva si . Si pozabila? To sem jaz Patrino- tista , ki te vedno rada spomni da moraš biti pridna, da se ne smeš obnašati grdo in da bi bilo fino, če bi malo več energije, namesto v prenašanje marn in šnofanje, vložila v izobraževanje in širjenje obzorja po tej platiuser posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 28.3.2015 13:14:12 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 13:17:58   
LuLu
nevzgojena, nekulturna in nepotešena oseba si... na tej temi te nisem sploh nagovorila. Odrasti punca...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 13:24:38   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

nevzgojena, nekulturna in nepotešena oseba si... na tej temi te nisem sploh nagovorila. Odrasti punca...

Ni bilo treba. Vedno rada pomagam ljudem v stiski in kadar vidim, da česa ne razumejo. Tako , da sem se odzvala kot good Samaritan in ti priskočila na pomoč. Lahko se mi zahvališ , če hočeš user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 13:26:41   
malaMravljica
ej Patrino, jaz imam enga ta pravega moskega doma, ne delaj si skrbi. Sam ti, kaj imas pa ti za enga, pa te ni nategnu ze kolk casa, da si tok tecna. Dej rec mu no, da te vsaj enkrat prtegne, ker tu na rr te imamo vsi ze cez glavo.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 13:29:17   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

ej Patrino, jaz imam enga ta pravega moskega doma, ne delaj si skrbi. Sam ti, kaj imas pa ti za enga, pa te ni nategnu ze kolk casa, da si tok tecna. Dej rec mu no, da te vsaj enkrat prtegne, ker tu na rr te imamo vsi ze cez glavo.

A takšen je ta tvoj ta pravi moški, ki te vsake tolk časa malo prtegne- kot praviš ti? Hja, no v tem primeru bi pa tudi jaz raje delala nudlce in podobne zadeve, kot pa kaj imela z njimuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 13:30:35   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Seveda. In to je res. Vedno citiram tako kot hočem in tako kot je meni všeč. Tudi tokrat sem. In to je seveda najbolje in najbolj prav.


user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 13:32:07   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

A takšen je ta tvoj ta pravi moški, ki te vsake tolk časa malo prtegne- kot praviš ti? Hja, no v tem primeru bi pa tudi jaz raje delala nudlce in podobne zadeve, kot pa kaj imela z njimuser posted image


Očitno še ne veš kaj je dober f.u.k.......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 13:34:10   
malaMravljica
ne, jaz pRRavim tebi ze non stop, naj te tvoj nategne, polozi, .. karkoli ze, .. ko te bo ne bos vec tolk tecna. Torej, dokler si tok tecna vemo, da ne laufa nic pri vas.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 13:41:15   
mateyka
mogoče je pa patrino res plačana s strani RR, da dviguje obisk? možno je. če je Lukkca zagovarjala tudi ko je bil očitno idiotski, je možno, da imata oba istega plačnika... honorarci se splačajo te dni v sloveniji, ko ni ravno rožnato... mogoče je RR že tako daleč, da se zateka k takim pristopom in nekdo je prirpavljen pisat ravno karkoli za denar.....

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 13:41:44   
patrino
Pa punce drage ve ste čist totalno obsedene s seksom ali pa res toliko dolgo na suhem, da nič drugega ne tuhtate. user posted image
Dober seks je po moje čisto relativna stvar. Če povem primer: MM npr. ljubi packasto govorjenje v postli, kar meni ne sede in ni pojem nekega dobrega seksa. Hkrati je le takrat dobre volje in za štos, ko to prejšnji dan počne. In ker je trenutno takšna, kot bi lulala na koprive, se mi zdi, da včeraj ni bilo nič.user posted image
Moje razpoloženje tule gor nima preveč veze z mojimi spolnimi potešitvami. Jaz sem vedno ok.user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 13:44:19   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

mogoče je pa patrino res plačana s strani RR, da dviguje obisk? možno je. če je Lukkca zagovarjala tudi ko je bil očitno idiotski, je možno, da imata oba istega plačnika... honorarci se splačajo te dni v sloveniji, ko ni ravno rožnato... mogoče je RR že tako daleč, da se zateka k takim pristopom in nekdo je prirpavljen pisat ravno karkoli za denar.....

O, iz tvojih ust v božja ušesa. user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?