|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 19:59:43   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
krščen matiček mi je stupidna kletvica ali- kako bi to zadevo lahko imenovali - in je še svoj živ dan nisem uporabila


Kakšne kletvice pa uporabljate?

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 20:37:17   
mateyka
kosmate medvede?

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 20:47:33   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
krščen matiček mi je stupidna kletvica ali- kako bi to zadevo lahko imenovali - in je še svoj živ dan nisem uporabila


Kakšne kletvice pa uporabljate?

A veš, da jih v bistvu sploh ne uporabljavauser posted image Vsaj spomnim se sedajle nobene. Moj pravi, da na trenutke komaj diha in da ga ubijam s svojim sto in enim podajanjem mnenja in argumentiranjem na sto in en način o sto in eni zadevi. Seveda nima prav. Tega ne počnem.
Sicer sva zašli s teme, pa vseeno, katere kletvice pri prepiranju pa vidva uporabljata oz. zakaj se ne prepirata oz. zakaj ne uporabljata kletvic oz. ...

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:07:14   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
A veš

A se spet tikava? user posted image

user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
jih v bistvu sploh ne uporabljavauser posted image
Moj pravi, ... da ga ubijam s svojim sto in enim podajanjem mnenja in argumentiranjem na sto in en način o sto in eni zadevi.


A RR sproščanje (več) ne pomaga? user posted image

Patrino, mimogrede, tudi ubijanje ni najbolj v skladu s krščanskimi merili ... user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Seveda nima prav. Tega ne počnem.

Seveda ne ...
Le zakaj se mi zdi, da sem nekje že brala podoben opis tebe v primerjavi z drugimi? user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
katere kletvice pri prepiranju pa vidva uporabljata oz. zakaj se ne prepirata oz. zakaj ne uporabljata kletvic oz. ...

Midva se ne prepirava, spljoh. user posted image

S kletvicami pa se še res nisva nikoli obkladala.

Jaz kletvice precej redko uporabljam, in to takrat, ko sproščam jezo, npr. v prometu, pri službenih zapletih in neumnostih ali ko doma spet čaka gora gospodinjskega dela.
Pa v kakšnem sproščenem pogovoru, ko je treba koga ali kaj treba konkretno skritizirati in pač padem v bolj 'umazan' govor. user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:08:14   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
kosmate medvede?


user posted image
Vem eno hujšo:
obriti medvedi ... user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:08:28   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

A to, da se grdo izražaš in se nakuhaš kot ekonom pisker se reče da si bolj temperamenten. O, kul. Dobro da vem za naslednjič, ko mi kdo prilima nalepko da tule gor trolam ali delam zgago.
In ja- tudi meni paše, ko takole steram zadeve s sebe- potem doma ne čutim nobene potrebe, da koga pošiljam v k...


Saj zato se mi je pa prej zdelo čudno, kako se sedaj čudiš nad kalbovim izražanjem temperamenta......ko ga ti izražaš na RR.......čeprav moram reči, je meni kalbov način bolj domač........pošlješ direktno v p.m. (in ne tako indirektno kot ti, okoli riti v žep) tistega, ki te razjezi (in ne tako kot ti, ki RR uporabljaš za filter, ko te mož, tašča, mati ali deca razjezijo).......v tem je bistvena razlika.......da jezo usmeriš v tistega, ki je kriv in ne da si pucaš ventile drugje.......v bistvu je to bežanje od problemauser posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:12:03   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


No, nad starši pa vseeno nikoli ne zijava in drživa svoj jezik bolj na vajetih.



Zakaj pa......? Saj to, da je starš starš še ne pomeni, da ima vedno le on prav.......

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

- se ti zdi , da sem se ob vsem svojem temperamentu res sposobna kdaj držati kot limonauser posted image Ful bi to kdaj rada. Fuul res fuul bi včasih kuhala mulo, pa mi ne uspe, ker nimam potrpljenja toliko časa bit tihouser posted image


Čisto mogoče, da si se sposobna držati nazaj.........baje si v ril lajfu čist drgačna kot tu na RR.......in uporabljaš RR zgolj za sproščanje ventilov......temperamenten človek ne more glih čakati, da pride do ustrezne teme na RR, da sprosti ventile, ampak jih sprosti takoj in proti tistemu, ki povzroči vretje.......user posted image



< Sporočilo je popravil liliana -- 9.4.2015 21:16:35 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:14:43   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Saj to, da je starš starš še ne pomeni, da ima vedno le on prav.......


Liliana
kako pa govoriš o starših? user posted image

Te bodo strašili ponoči ... user posted image

ali pa Patrino ... user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:23:13   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
krščen matiček mi je stupidna kletvica ali- kako bi to zadevo lahko imenovali - in je še svoj živ dan nisem uporabila


Kakšne kletvice pa uporabljate?


Prefinjene..........nametso v p.m. te pošljejo na srednjo šolo, še enkrat delat maturo, ker si tako zabit, da ne razumeš kaj patrino mislijo povedati in ker jo zlorabljaš, ker jo recimo tičeš......torej ti namesto tega, da te pošljejo še enkrat v k.... zagrozijo še s slovenskimi organi prisile, ene trikrat uporabijo dramatično besedo zloraba za vsak pasji prdec......po kaki uri ali dve, ko pa se malo ohladijo in pojedo žopo iz vročega ekonom lonca, pa vidijo, da so v svojih "kletvicah" vseeno malo pretiravili in prefinjeno vlečejo nazaj ter postanejo vsi mehki v kolenih, mi, ki kako kletvico kdaj uporabimo bi rekli, da skoraj svršijo........

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:24:58   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
krščen matiček mi je stupidna kletvica ali- kako bi to zadevo lahko imenovali - in je še svoj živ dan nisem uporabila


Kakšne kletvice pa uporabljate?


Prefinjene..........nametso v p.m. te pošljejo na srednjo šolo, še enkrat delat maturo, ker si tako zabit, da ne razumeš kaj patrino mislijo povedati in ker jo zlorabljaš, ker jo recimo tičeš......torej ti namesto tega, da te pošljejo še enkrat v k.... zagrozijo še s slovenskimi organi prisile, ene trikrat uporabijo dramatično besedo zloraba za vsak pasji prdec......po kaki uri ali dve, ko pa se malo ohladijo in pojedo žopo iz vročega ekonom lonca, pa vidijo, da so v svojih "kletvicah" vseeno malo pretiravili in prefinjeno vlečejo nazaj ter postanejo vsi mehki v kolenih, mi, ki kako kletvico kdaj uporabimo bi rekli, da skoraj svršijo........


user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:29:43   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
krščen matiček mi je stupidna kletvica ali- kako bi to zadevo lahko imenovali - in je še svoj živ dan nisem uporabila


Kakšne kletvice pa uporabljate?


Prefinjene..........nametso v p.m. te pošljejo na srednjo šolo, še enkrat delat maturo, ker si tako zabit, da ne razumeš kaj patrino mislijo povedati in ker jo zlorabljaš, ker jo recimo tičeš......torej ti namesto tega, da te pošljejo še enkrat v k.... zagrozijo še s slovenskimi organi prisile, ene trikrat uporabijo dramatično besedo zloraba za vsak pasji prdec......po kaki uri ali dve, ko pa se malo ohladijo in pojedo žopo iz vročega ekonom lonca, pa vidijo, da so v svojih "kletvicah" vseeno malo pretiravili in prefinjeno vlečejo nazaj ter postanejo vsi mehki v kolenih, mi, ki kako kletvico kdaj uporabimo bi rekli, da skoraj svršijo........


user posted image



Dekleta, mame in žene, zgrožena sem. Kako lahko uporabite besedo prdec v opisu tako čistunskih dejanj.user posted image user posted image


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:31:06   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

A to, da se grdo izražaš in se nakuhaš kot ekonom pisker se reče da si bolj temperamenten. O, kul. Dobro da vem za naslednjič, ko mi kdo prilima nalepko da tule gor trolam ali delam zgago.
In ja- tudi meni paše, ko takole steram zadeve s sebe- potem doma ne čutim nobene potrebe, da koga pošiljam v k...


Saj zato se mi je pa prej zdelo čudno, kako se sedaj čudiš nad kalbovim izražanjem temperamenta......ko ga ti izražaš na RR.......čeprav moram reči, je meni kalbov način bolj domač........pošlješ direktno v p.m. (in ne tako indirektno kot ti, okoli riti v žep) tistega, ki te razjezi (in ne tako kot ti, ki RR uporabljaš za filter, ko te mož, tašča, mati ali deca razjezijo).......v tem je bistvena razlika.......da jezo usmeriš v tistega, ki je kriv in ne da si pucaš ventile drugje.......v bistvu je to bežanje od problemauser posted image


Ne , v bistvu je to reševanje problemov brez delanja dodatnih zravenuser posted image Drugače pa ti to tudi počneš. Vztrajno stresaš jezo in bezobrazluk name, pas nisem nič kriva. Pucaš ventile kajpak. Stresi se torej na tistega , ki je kriv, če praviš, da to počneš in ne name, ki sem nič kriva , nič dolžna. Tudi tu si taka kot Kalbo. Oba se nekaj delata, da sta doma direktna in da vsakemu svoje povesta in se ne stresata na druge, ki nimajo nič zraven,v isti sapi pa izvajata teror nad menoj. Nad mano, ki lepo odkrito povem, da si dam duška tule pa tudi doma. In da ne morem nič pri tem, ker imam pač tak temperament ( the best beseda)user posted image
Pa tudi to, da stresam jezo tule , med vami virtualnimi izmišljenci, mi je vseeno bolje kot pa da resničnega človeka pošiljam v pm ali še v katere druge intimne predele v reali od blizu v faco.
Jaz se pač prepiram dostojanstveno in prefinjeno.user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:33:13   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

A to, da se grdo izražaš in se nakuhaš kot ekonom pisker se reče da si bolj temperamenten. O, kul. Dobro da vem za naslednjič, ko mi kdo prilima nalepko da tule gor trolam ali delam zgago.
In ja- tudi meni paše, ko takole steram zadeve s sebe- potem doma ne čutim nobene potrebe, da koga pošiljam v k...


Saj zato se mi je pa prej zdelo čudno, kako se sedaj čudiš nad kalbovim izražanjem temperamenta......ko ga ti izražaš na RR.......čeprav moram reči, je meni kalbov način bolj domač........pošlješ direktno v p.m. (in ne tako indirektno kot ti, okoli riti v žep) tistega, ki te razjezi (in ne tako kot ti, ki RR uporabljaš za filter, ko te mož, tašča, mati ali deca razjezijo).......v tem je bistvena razlika.......da jezo usmeriš v tistega, ki je kriv in ne da si pucaš ventile drugje.......v bistvu je to bežanje od problemauser posted image


Ne , v bistvu je to reševanje problemov brez delanja dodatnih zravenuser posted image Drugače pa ti to tudi počneš. Vztrajno stresaš jezo in bezobrazluk name, pas nisem nič kriva. Pucaš ventile kajpak. Stresi se torej na tistega , ki je kriv, če praviš, da to počneš in ne name, ki sem nič kriva , nič dolžna. Tudi tu si taka kot Kalbo. Oba se nekaj delata, da sta doma direktna in da vsakemu svoje povesta in se ne stresata na druge, ki nimajo nič zraven,v isti sapi pa izvajata teror nad menoj. Nad mano, ki lepo odkrito povem, da si dam duška tule pa tudi doma. In da ne morem nič pri tem, ker imam pač tak temperament ( the best beseda)user posted image
Pa tudi to, da stresam jezo tule , med vami virtualnimi izmišljenci, mi je vseeno bolje kot pa da resničnega človeka pošiljam v pm ali še v katere druge intimne predele v reali od blizu v faco.
Jaz se pač prepiram dostojanstveno in prefinjeno.user posted image


Pri vas je 1. april kar vsak dan. Uauuuu,bogato. Kako zadovoljen je šele župnik pri spovedi v nedeljo.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:35:43   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Dekleta, mame in žene, zgrožena sem. Kako lahko uporabite besedo prdec v opisu tako čistunskih dejanj.user posted image user posted image



Prdec je del očiščevalnega procesa.......user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:37:12   
Tippi
Tole ze po kokicah smrdi user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:38:39   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


No, nad starši pa vseeno nikoli ne zijava in drživa svoj jezik bolj na vajetih.



Zakaj pa......? Saj to, da je starš starš še ne pomeni, da ima vedno le on prav.......

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

- se ti zdi , da sem se ob vsem svojem temperamentu res sposobna kdaj držati kot limonauser posted image Ful bi to kdaj rada. Fuul res fuul bi včasih kuhala mulo, pa mi ne uspe, ker nimam potrpljenja toliko časa bit tihouser posted image


Čisto mogoče, da si se sposobna držati nazaj.........baje si v ril lajfu čist drgačna kot tu na RR.......in uporabljaš RR zgolj za sproščanje ventilov......temperamenten človek ne more glih čakati, da pride do ustrezne teme na RR, da sprosti ventile, ampak jih sprosti takoj in proti tistemu, ki povzroči vretje.......user posted image



To, da se drživa pri starših bolj na vajetih, kot v medsebojni komunikaciji, ne pomeni, da jim dava v vsem prav, temveč jima argumente posredujeva bolj premišljeno in ne tako zelo na prvo žogo, kot si jih včasih med seboj.
Nikoli nisem rekla, da sem v reali čisto drugačna kot tule. Sem pa do neke mere drugačna- seveda. Če ne drugje, v službi definitivno sem, če ne bi bila lahko kmalu brez njeuser posted image In zagotovo si tudi ti. Ker če si v reali velikokrat tako tečna in provokativna kot tule, potem bi zagotovo glas o tebi prišel čisto v naše kraje. Oz. bi bil tudi tvoj sedanji delodajalec že zdavnaj bivši. Ne delaj se svetnice Lilika.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:41:44   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Kako zadovoljen je šele župnik pri spovedi v nedeljo.


Pred ali po prdcu?

user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:41:50   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Ne , v bistvu je to reševanje problemov brez delanja dodatnih zravenuser posted image Drugače pa ti to tudi počneš. Vztrajno stresaš jezo in bezobrazluk name, pas nisem nič kriva. Pucaš ventile kajpak. Stresi se torej na tistega , ki je kriv, če praviš, da to počneš in ne name, ki sem nič kriva , nič dolžna. Tudi tu si taka kot Kalbo. Oba se nekaj delata, da sta doma direktna in da vsakemu svoje povesta in se ne stresata na druge, ki nimajo nič zraven,v isti sapi pa izvajata teror nad menoj. Nad mano, ki lepo odkrito povem, da si dam duška tule pa tudi doma. In da ne morem nič pri tem, ker imam pač tak temperament ( the best beseda)user posted image
Pa tudi to, da stresam jezo tule , med vami virtualnimi izmišljenci, mi je vseeno bolje kot pa da resničnega človeka pošiljam v pm ali še v katere druge intimne predele v reali od blizu v faco.
Jaz se pač prepiram dostojanstveno in prefinjeno.user posted image


Jaz sem ti že nekajkrat rekla, da ti mene sploh ne jeziš in da ne stresam nate jeze.....da te običajno zgolj provociram, ker so mi zanimeve tvoje reakcije........sicer pa tudi tebi provokacija ni tuja, zato ne špilaj naivne francoske sobarice.......user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:44:12   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ne delaj se svetnice Lilika.


Ne dalam se.....jaz kdaj zakolnem, pijem in prdim........user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:44:59   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
krščen matiček mi je stupidna kletvica ali- kako bi to zadevo lahko imenovali - in je še svoj živ dan nisem uporabila


Kakšne kletvice pa uporabljate?


Prefinjene..........nametso v p.m. te pošljejo na srednjo šolo, še enkrat delat maturo, ker si tako zabit, da ne razumeš kaj patrino mislijo povedati in ker jo zlorabljaš, ker jo recimo tičeš......torej ti namesto tega, da te pošljejo še enkrat v k.... zagrozijo še s slovenskimi organi prisile, ene trikrat uporabijo dramatično besedo zloraba za vsak pasji prdec......po kaki uri ali dve, ko pa se malo ohladijo in pojedo žopo iz vročega ekonom lonca, pa vidijo, da so v svojih "kletvicah" vseeno malo pretiravili in prefinjeno vlečejo nazaj ter postanejo vsi mehki v kolenih, mi, ki kako kletvico kdaj uporabimo bi rekli, da skoraj svršijo........

Sori- kva?user posted image Pol zadev - častna beseda- ne razumem. Vidim, da vlečeš nekaj v smeri, da sem pretiravala itd. No za to lahko rečem, da nikoli ne pretiravam. Vse je res kar sem napisala in za vsem stojim. Župa je še zmeraj enako vroča- mogoče sem jaz rahlo na rezervnih baterijah ob tej uri. Jamčim, da bodo čez noč polne in da lahko vse tole še enkrat argumentiram, ti dokažem, podkrepim z dodatnimi argumenti... jutriuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:45:56   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
krščen matiček mi je stupidna kletvica ali- kako bi to zadevo lahko imenovali - in je še svoj živ dan nisem uporabila


Kakšne kletvice pa uporabljate?


Prefinjene..........nametso v p.m. te pošljejo na srednjo šolo, še enkrat delat maturo, ker si tako zabit, da ne razumeš kaj patrino mislijo povedati in ker jo zlorabljaš, ker jo recimo tičeš......torej ti namesto tega, da te pošljejo še enkrat v k.... zagrozijo še s slovenskimi organi prisile, ene trikrat uporabijo dramatično besedo zloraba za vsak pasji prdec......po kaki uri ali dve, ko pa se malo ohladijo in pojedo žopo iz vročega ekonom lonca, pa vidijo, da so v svojih "kletvicah" vseeno malo pretiravili in prefinjeno vlečejo nazaj ter postanejo vsi mehki v kolenih, mi, ki kako kletvico kdaj uporabimo bi rekli, da skoraj svršijo........

Sori- kva?user posted image Pol zadev - častna beseda- ne razumem. Vidim, da vlečeš nekaj v smeri, da sem pretiravala itd. No za to lahko rečem, da nikoli ne pretiravam. Vse je res kar sem napisala in za vsem stojim. Župa je še zmeraj enako vroča- mogoče sem jaz rahlo na rezervnih baterijah ob tej uri. Jamčim, da bodo čez noč polne in da lahko vse tole še enkrat argumentiram, ti dokažem, podkrepim z dodatnimi argumenti... jutriuser posted image


Kaj zdaj delaš, pretivarš, se pucaš ali samo prdiš?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:48:25   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Župa je še zmeraj enako vroča-


Župa, župnik ...
vse je isto ...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:49:41   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Sori- kva?user posted image Pol zadev - častna beseda- ne razumem. Vidim, da vlečeš nekaj v smeri, da sem pretiravala itd. No za to lahko rečem, da nikoli ne pretiravam. Vse je res kar sem napisala in za vsem stojim. Župa je še zmeraj enako vroča- mogoče sem jaz rahlo na rezervnih baterijah ob tej uri. Jamčim, da bodo čez noč polne in da lahko vse tole še enkrat argumentiram, ti dokažem, podkrepim z dodatnimi argumenti... jutriuser posted image


Lahko noč, miren spanec in sladke sanje.....

To be continued.........

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:50:17   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ne delaj se svetnice Lilika.


Ne dalam se.....jaz kdaj zakolnem, pijem in prdim........user posted image


No, ti si definitivno slabša kot jaz. Jaz v virtuali nič od tega ne počnem. Kot sem rekla- se borim častno in dostojanstvenouser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:52:41   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Tole ze po kokicah smrdi user posted image


pazi, da se ti ne zažgejo user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?