|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
13.4.2015 9:25:47   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Upam že, samo dame ne hodimo ven s tipi, ki se ne znajo nost v kafičih in ženske pošiljajo v PM, ker so zanje verbalno prekratki user posted image
Sicer pa bi znala biti zanimiva izkušnja. Mene še nikoli ni noben tip poslal v PM, ti pa tudi še nisi verjetno dobil kave v naročje zaradi svojega dolgega in kosmatega jezika. Vse je enkrat prvič user posted image


A za damo se imaš? Nisem moški, ki bi se obnašal kavalirsko do žensk samo za to, ker so ženske, če mi gre ženska na jetra bo od mene dobila popolnoma enako dozo PM, kot bi moški, pa je zarad mene lahko dvojnica Monice Belluci, me ne gane, je že marsikatera doživela hladen tuš, ker njeni čari name niso imeli vpliva, ena ravno včeraj. A pa s kofetom bi me polivala, in za damo se imaš. Dober je tvoj, da zdrži, al ga maš na štriku, al pa prekleto dobro vlečeš.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 13.4.2015 9:28:32 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
13.4.2015 9:45:40   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


aja, pa še to- ne reče se kleješ temveč preklinjaš...sori tvoje "klekljanje" me je nekako zbodlo v uho.user posted image


če se pri vas tak ne reče, še ne pomeni, da nekdo res tak ne govori...ti šolana matrona bi pa ja mogla vedet, koliko dialektov je v sloveniji....user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   [Brisano sporočilo]
13.4.2015 9:47:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RIJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
13.4.2015 11:58:38   
ronja
No, ti si definitivno slabša kot jaz.

Patrino, pred bogom smo vsi enaki, baje. Verjetno bi mel vsakemu kaj za povedat...

.tebe recimo v oni temi o učenju v 2. razredu nisem dregala.......če pa ne bi šlo ravno zate, bi pa skoraj verjela, da "ronja" drega mene...

Zdaj ne vem, a naj to jemljem kot kompliment ali kot grajo ali kot zajebancijouser posted image user posted image

ne projiciri, ni ona biolog kot ti. user posted image

RR je njena terapija pucanja psihe, sej je to že potrdila.

Maš prav, spet to delam - projekcije... Samo tisto dreganje, da potem drugi skoči, meni takoj potegne na miške...
Ampak da je rr njena terapija, je rekla patrino, ne lili. Lili je rekla, da je rr njena zabava, tako da to je res, hotela sem samo razložit, da so vzroki, zakaj tu gor visimo, pri vseh precej neškodljivi in nobena nobeni nič hudega noče:). Se pa malo prcamo, da je bolj zabavno;).

si temperamentna na miren način


user posted image Lili, ti pa mene vedno znova nasmeješ!user posted image Pa če citiraš mene ali pa koga drugega, vedno znaš tako fajn stvari povzet, da ratajo čisto absurdne in ful hecne! Hvalauser posted image

Dober je tvoj, da zdrži, al ga maš na štriku, al pa prekleto dobro vlečeš.

Haha, po moje je tako kot pri vseh ostalih: mamo svoje tečne momente, včasih se tu gor spucamo, včasih nam je fino, če lahko komu pomagamo, samo ima pač vsaka svoj način, kako. Doma smo verjetno vse mal manj zafilozofirane;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
13.4.2015 12:26:56   
kalbo
Ronja, ne prmerjaj se ti s tole vljudno nesramnico. Si daleč od tečnosti in zbadljivosti zavite v celofan. Ti si na strani žensk, do katerih se vedno kavalirsko obnašam, kar za patrino žal ne morem rečt.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
13.4.2015 18:07:32   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
... vljudno nesramnico.


ko bi vsaj bila vljudna! user posted image

samo ni glih, samo sebe kiti s tujim damskim perjem in upa da se bo prijelo.. user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
13.4.2015 18:15:08   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Dober je tvoj, da zdrži, al ga maš na štriku, al pa prekleto dobro vlečeš.


user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
13.4.2015 19:20:37   
Stanislava_
Dama user posted image user posted image user posted image ?

Prej vaška babura, ki leta okrog s predpasnikom in metlo, misli, da vse ve, pa nima pojma o ničemer.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
13.4.2015 19:31:00   
malaMravljica
Stanislava

a ha ha ha ha ha...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
13.4.2015 20:29:16   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
a ha ha ha ha ha...


MM,
to pa se tako počasi smeješ, kot da testenine delaš zraven na strojček ... user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
13.4.2015 20:37:53   
mateyka
patrino je fauš ronji in mravli, ko mata dobre mašine za pašto, to bo...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
13.4.2015 20:41:29   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
a ha ha ha ha ha...


MM,
to pa se tako počasi smeješ, kot da testenine delaš zraven na strojček ... user posted image


ljuba dusa, moja masina sama dela pasto, mi ni treba zraven svetit. Takrat mam cas za kaj druzga user posted image user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
13.4.2015 20:47:10   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
a ha ha ha ha ha...


MM,
to pa se tako počasi smeješ, kot da testenine delaš zraven na strojček ... user posted image


ljuba dusa, moja masina sama dela pasto, mi ni treba zraven svetit. Takrat mam cas za kaj druzga user posted image user posted image


Za patrino in deljenje receptov in nasvetov? user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
13.4.2015 21:00:42   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
a ha ha ha ha ha...


MM,
to pa se tako počasi smeješ, kot da testenine delaš zraven na strojček ... user posted image



ljuba dusa, moja masina sama dela pasto, mi ni treba zraven svetit. Takrat mam cas za kaj druzga user posted image user posted image


Za patrino in deljenje receptov in nasvetov? user posted image


neeeee



(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
14.4.2015 13:07:25   
ronja
patrino je fauš ronji in mravli, ko mata dobre mašine za pašto, to bo...

Jaz nimam kake ful hude. Imam dobro Ampio (ročni), ampak to ni neka strašno draga reč, kupljena je bila za 7000 sit. Pa zdaj mam ta gorenjev mikser z nastavkom za testenine, pa nisem ravno navdušena, tako da... ni treba bit fauš, mislim, da si lahko patrino s svojim multipraktikom to privošči;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
14.4.2015 14:54:18   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
mislim, da si lahko patrino s svojim multipraktikom to privošči;)


kaj govoriš - patrino JE multipraktik ali pa vsaj ima živečega multipraktika.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
14.4.2015 15:15:27   
ronja
ja, saj to sem mislila - s svojim multipraktik možem si verjetno lahko privoščita en tak mikser kot ga mamo mi;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
14.4.2015 16:11:17   
mateyka
ne razumeš - mož je mikser
user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   [Brisano sporočilo]
14.4.2015 19:12:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
14.4.2015 20:54:47   
ronja
Za kvašeno testo, ker včasih potem zadeva vzhaja... saj veš, kako pravijo angleži "bun in the oven".

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
15.4.2015 19:33:13   
patrino
Pa gremo lepo po vrstiuser posted image ...
A za damo se imaš? Nisem moški, ki bi se obnašal kavalirsko do žensk samo za to, ker so ženske, če mi gre ženska na jetra bo od mene dobila popolnoma enako dozo PM, kot bi moški, pa je zarad mene lahko dvojnica Monice Belluci, me ne gane, je že marsikatera doživela hladen tuš, ker njeni čari name niso imeli vpliva, ena ravno včeraj. A pa s kofetom bi me polivala, in za damo se imaš. Dober je tvoj, da zdrži, al ga maš na štriku, al pa prekleto dobro vlečeš.

Hja, no, ne morem reči da ravno za damo- to sem navrgla bolj za štos-poleg kažina okrog frocov, dela doma, v službi itd, se ponavadi ne počutim ravno kot dama. Sem pa očitno definitivno razvajena glede tretiranja s strani moških, ker pač nimam izkušenj, da bi me kdo kam pošiljal. Očitno kljub vsemu "groznemu" obnašanju ( ob katerem bi ti - kot praviš,že visel s tramauser posted image ), nekako ne čutijo potrebe da bi se do mene grdo obnašali. Ne tisti, s katerimi grem na kofi in ne moj doma. Očitno privlačim oz. rada kofetkam s takimi , ki brez dvoma uživajo v moji družbi in jaz v njihovi. K temu pač ne spada pošiljanje v vse mogoče " dežele" in polivanje s kavo.
Ker pa se med nama že ob virtualnem debatiranju pojavijo prvinske želje po zmerjanju in polivanju eden drugega- bova midva pač očitno bolj malo kofetkala user posted image

Glede štrika in vlečenja pri mojem pa- hja, ga ni štrika in ne takšnega in drugačnega vlečenja, ki bi ga moj toleriral in prenašal, če mu to ne bi resnično pasalo user posted image




_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
15.4.2015 19:53:24   
patrino
Pri nas se kolne. Izgovorjava: koune. user posted image

Tudi pri nas. Pa pri bolj finih včasih tudi preklinja. Definitivno pa ne kleje- zato mi je bilo to hecnouser posted image


če se pri vas tak ne reče, še ne pomeni, da nekdo res tak ne govori...ti šolana matrona bi pa ja mogla vedet, koliko dialektov je v sloveniji....user posted image
Vem, da ljudje govorijo svega i svašta- tudi prej predenj sem postala šolana matrona, sem to vedela. Pa vseeno to ne pomeni, da se mi določeni izrazi ne zdijo smešni.

Ronja, ne prmerjaj se ti s tole vljudno nesramnico. Si daleč od tečnosti in zbadljivosti zavite v celofan. Ti si na strani žensk, do katerih se vedno kavalirsko obnašam, kar za patrino žal ne morem rečt.

Ja Ronja, ne se primerjat z mano - vljudno nesramnicouser posted image - tu ima Kalbo prav .Če uporabim malo prirejen njegov izraz- ti si zelo vljudna prijaznica, ki marsikomu polepša dan. Tudi meni. Bolje zate, da se me virtualno preveč ne dotikaš. Saj veš- dandanes je vsemogoče nalezljivo. Mogoče tudi vljudna nesramnostuser posted image .


ko bi vsaj bila vljudna! user posted image
Pa saj sem. A nisi prebrala zgoraj pri Kalbotu. Sem vljudna, samo na čisto poseben načinuser posted image

Prej vaška babura, ki leta okrog s predpasnikom in metlo, misli, da vse ve, pa nima pojma o ničemer.

Sicer nisem vaška- ker nisem na vasi- vendar dostikrat z metlo in s predpasnikom okrog bokov. Ja pa marsikaj tudi vem in znam. Med drugim kuhati in pometatiuser posted image

kaj govoriš - patrino JE multipraktik ali pa vsaj ima živečega multipraktika

Ja tako pač je. Sva kar oba. Ne gre drugače. Če ne bi bila, eden drugega ne bi dohajala in ne bi šla vštricuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
15.4.2015 21:16:12   
mateyka
me zanima kje maš pa ti un knofek, ki ga ma mož-blenderman na popku user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
15.4.2015 22:00:50   
patrino
Če izvzamemo dejstvo, da so tele slikce rahlo spookyuser posted image ...
gumb- ga nimava- delava dokler ne zariba motoruser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
16.4.2015 9:44:21   
kalbo
Naj ti prevedem, ker sem pozabil dat vljudna v navednice. "vljudna"

Sam nikakor ne mislim, da si vljudna, to misliš in tud večkrat poveš sama. V bistvu si nesramna do amena brez vljudnosti. Sicer poizkušaš svoje nesramnosti zavijat v poceni celofan, samo ti ravno ne ratuje. V bistvu je vse skupi še bolj za kozlat.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?