|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prosim za nasvet kaj storiti....
21.4.2015 18:15:47   
sarchika93
Ker ne zmorem več, se obračam na vas. Nekako čutim, da se moram nekomu izpovedati in prositi za kak nasvet.
Moja zgodba na kratko je pač taka:
1. problem:
Živim s fantom, s katerim sva se na začetku dobro razumela. Sedaj pa je katastrofa oz je moja pozornost vsmerjena v nekoga drugega. skupaj sva 3 leta ampak mislim da v tej zvezi ni več ljubezni Imava pa skupno lastništvo stanovanja, jaz sp, vendar ga vodi on....
Zaradi težke preteklosti in težav s staršem imam sedaj probleme s psiho. Vsak dan se počutim nemočno, potrto, čutim tesnobo, najraje bi končala s tem in za vedno zaspala... Prijateljev nimam ker sem pred kratkim zamenjala svoje okolje, zaradi ločitve staršev, nimam nikogar ki bi ga lahko poklicala, fant pa se ne zmeni za moje težave in če mu poskušam kaj povedati se začne dreti name.
Jemljem cymbalto in hodim k psihiatru, a mi tudi ti AD ne primejo. Prej sem jemala tudi Asentro a ni sprememb.
Kaj sploh še lahko naredim? kaj? kako do tega da pridem v bolnišnico, saj je to moja želja?
2. problem:
Imam sp, ki ga vodi moj fant. Sama sem stara 20 let in nimam nobenih izkušen z vodenjem podjetja itd. Gre se za smer gostinstva. Sedaj imam že skoraj vse račune blokirane in dolgove, vendar bom to nekako morala poplačati. Kredita ne morem dobiti zaradi izvržbe z DURSA. Kaj lahko naredim? Z živci sem čisto na koncu, tako da tudi ponoči ne morem več mirno spati

Vesela bom vsakega odgovora
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prosim za nasvet kaj storiti....
21.4.2015 18:48:02   
Stanislava_
Poišči nujno psihiatrično pomoč in brezplačno pravno pomoč. Mogoče še uporabnico ringaraja.net, z imenom Kerensa.

Če je res, kar pišeš, si totalno v dreku.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu sarchika93)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
22.4.2015 12:36:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sarchika93)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prosim za nasvet kaj storiti....
22.4.2015 12:58:28   
ronja
Kaj sploh še lahko naredim? kaj? kako do tega da pridem v bolnišnico, saj je to moja želja?

Ali si že vprašala v Ljubljanskem polju? Moja ex sodelavka se prostovoljno prijavi tja, kadar ima krizo in ne more prehvalit vsega skup. Njej res pomagajo, saj sicer nikoli ne bi uganil, da ima kakšne težave, če ne bi tega sama povedala. Vsake toliko se ji poslabša, gre tja in je hitro boljše.
Če rabiš koga, da se pogovarja s teboj zvečer, da bi lažje zaspala, lahko pokličeš kak zaupni telefon.
Za brezplačno pravno pomoč pa vprašaj še na CSDju, mislim, da tam to urejajo (mogoče tudi kje drugje), pa tudi ena rrjevka ima moža pravnika, ki dela tudi brezplačno pravno pomoč, pa se trenutno ne morem spomnit nika, ima pa mislim da ona blog 220stopinj ali nekaj takega.

Naj s.p. prevzame fant al pa jo zapri in iz tega potegni kar največ lahko, da se dolgovi čim prej nehajo nabirat in jih boš lahko postopno odplačevala. vprašaj na AJPES, obrtno zbornico, furs in brezplačno pravno pomoč, kakšne so tvoje opcije glede zapiranja, prenosa in odplačila dolga. Nabiraj informacije, s katerimi boš lahko reševala posamezne težave.

Podpis. Glede firme je verjetno res najboljše, da čim prej zapreta to zadevo - mogoče prej, preden se razideta, ker bo tako lažje dorečt stvari, eno po eno, saj prizadeti/besni ljudje dostikrat ne razmišljajo najbolj trezno. S tem novim mogoče malo počakaj oz. mu razloži, da moraš reševat eno po eno stvar. Če te ima rad, bo razumel in počakal. Če pa čutiš, da sama ne boš zmogla, je pa boljše, da imaš nekoga ob strani, to vsekakor, vendar imamo tu premalo informacij, da bi ti lahko svetovali glede tega...

Pa vedno za dežjem pride sonce. Zdaj si na dnu, ampak od tam gre lahko samo še navzgor! Ne zdaj zaspat, bori se in prej ali slej bo šlo gor! Včasih se nam zdi, da je brezveze, da se sploh trudimo, ker samo drsimo dol. Ampak zato, ker smo takrat tako brcali, smo si naredili utore na tisti gladki strmi steni, na katere se lahko zdaj opremo, ko gremo gor. Ni brezveze živet in tudi tebe čaka še veliko lepše življenje, samo ne daj se trenutnemu stanju!

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu sarchika93)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?