|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2016
10.7.2015 8:46:07   
SmallBear
Marcica zelim ti hitro okrevanje in srecno naprej 😘

Punce, vem da je mogoce prehitro, pa vendar. A ze kaj nacrtujete nakupe? Jaz sem prvic noseca, pa si pocasi pisem seznam kaj moram nakupiti, ker mi bo lazje vsak mesec nekaj kupiti kot pa potem naenkrat.

A obstaja ze kaka facebook skupina?

Lp

(odgovor članu valy25)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Marčevke 2016
10.7.2015 10:20:55   
Link
Hey!
Paradise, kot bi sebe poslušala user posted image ! Napihnjena sem popoldan in proti večeru nenormalno, nobenih hlač ne stlačim nase user posted image , o svojem fantastičnem spancu sem se pa že v prejšnih postih razpisala user posted image . Slabosti so mi zaenkrat še prizanesle, imam pa nenormalen apetit, kot da zadnjič v življenju jem! V prejšnji nosečnosti sem se precej zredila pa se mi zdi, da se nisem tako basala s hrano.

Kar se nakupov tiče bi jaz sigurno počakala vsaj do nuhalne, sicer pa svetujejo večje nakupe šele po 20. tednu! Je pa res, da je za prvič vse naenkrat kar precejšen finančni zalogaj, tako da je s tega vidika bolje prej začeti. Tokrat se mi očitno precej prej obetajo kakšne nosečniške hlače user posted image
Sem pa prejšnjo nosečnost odlašala vse do zadnjega, malo, ker sem se bala, da bo šlo kaj narobe, malo pa tudi zato ker sem do 30. tedna delala in nisem imela časa, nato pa sem morala počivati, ker sem se začela odpirat. Ko je izgledalo, da očitno ne bom kar rodila sva šla hitro v akcijo . Tako sva do novembra (rok sem imela sredi decembra) imela kupljen le voziček in sva konec novembra v Ikei kupovala še opremo za sobico user posted image . Oblekice sem pa kupovala šele v decembru kakšnih 10 dni pred rokom, katastrofa user posted image . Še dobro, da sem, kljub temu da sem bila od 30. tedna 2 cm odprta rodila le dan pred rokom!

user posted image uživajte v prijetni ohladitvi!

(odgovor članu SmallBear)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marčevke 2016
10.7.2015 15:40:11   
niinii
Joj tudi jaz sem ful napihnjena, se mi zdi, da se mi že zdej pozna trebuh. Katastrofa. Pa še 14 dni do pregleda, ko sva rekla da bova povedala. Me je kar strah, da že sumijo vsi neki. Je pa res, da mi je nemormalno slabo. Včasih skuham kosilo, ki ga imam zelo rada, ko pa pride mož iz službe, da bomo jedli, mi je pa tolk slabo za znoret, da mi nič ne paše jesti.

V prejšnji nosečnosti sva kupila edino voziček že prej, ker je bil glih v akciji, cunjc sem veliko dobila, sem kupila nekaj bolj za dušo, še dobr, da sva imela vse doma, ker sem rodila potem v 36 tednu in doma še nič pripravljeno. Je mož sestavljal posteljico, ko sem bila v porodnišnici :D

Fb skupine pomoje še ni.

(odgovor članu Link)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marčevke 2016
11.7.2015 7:21:41   
paradise
Tok me veseli, da nimam samo jaz teh zgodnjih znakov. Jaz tud ful več pojem kot v prvi nosečnosti. Madona ko da bo vsak dan konec sveta, ne vem od kje mi tok apetita.

Jaz se ne spomnim dobro kdaj sem začela v prvi nosečnosti kupovat stvari, vem pa, da sem imela skoraj vse nakupljeno pred 30 tednom, ker sem v 33 že rodila in delala paniko ko par stvari nisem imela. Tako, da jaz ne bi ravno zadnji mesec vse kupovala, ampak malo sproti.

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marčevke 2016
11.7.2015 15:03:28   
niinii
Jaz sem pa včeraj po spolnem odnosu zakrvavela in seveda panika. Sva letela zvečer z mojim na urgenco. Je rekla G, da sem verjetno zakrvavela iz brazgotine na MV. In videla sva tud malo pikico, kateri je srček noro bil <3. Imamo pa 6t5d :) Edino škoda, ker na urgenci ne dajo slikice.

(odgovor članu paradise)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marčevke 2016
11.7.2015 17:03:17   
Link
niinii, joj res so stresne te krvavitve, ampak super, da je vse ok in čestitke za srčkauser posted image user posted image !
Jaz pa komaj čakam 17.7., se mi že kar vleče. Bom pa sigurno precej živčna, v prvi nosečnosti sem bila pred UZ na trnih kot, da grem na izpit user posted image . Občutek tam, ko prvič zagledaš malega utripavčka, pa nepopisno lep in euforičen!
Kar se nakupov tiče se povsem strinjam s paradise, moj primer je kako se NE lotiti stvari user posted image ! Namesto, da bi v tem uživala sem v stresu in z ogromnim trbuhom lazila po trgovinah tik pred zdajci!

Lep preostanek sobote!

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marčevke 2016
11.7.2015 20:28:55   
happy85
ajoj mi nagaja RR, spišem cel roman potem pa zamrzne user posted image

izcedek kot pred menstruacijo še vedno občasno prisoten, ampak kaj več pa na srečo ne. Tako da upanje ostaja.

Nakupi - jih to rundo zagotovo ne bo, ker imamo vse od prejšnjih dveh. Edino osnovna kozmetika in plenice, to bo pa malo pred porodom. Če bi kaj prehitevalo, bojo to že drugi nakupili, če bo šlo pa vse po planu bo pa itak točni dan poroda znan teden pred dnevom d (če niso kaj spremenil pravil).
Jaz sem pri prvem tudi na hitrico nakupila in vse pripravila nekje v 7 mesecu, ko me je nekaj zvilo. Potem seveda počakala do roka. Sem pa imela srečo, sem cunjce vse "podedovala", nekaj opreme pa nakupila. Še nekaj pa dobila, ko so prišli dojenčka gledat - so se kar fino najbližji organizirali in nam kupili kar smo potrebovali user posted image

Napihnjenost - odklop, mi gre prav na živce, ker zgledam kot da bi bila v 5.mesecu ne pa tednu. Nosečniška oblačila so pa še na posoji in jih še nečem iti iskat, ker hočem počakati, da bo bolj sigurno vse skupaj.

Kdaj povedati sploh ne vem. Najbljižjim verjetno po prvem pregledu (ki pa ne bo 22.7. user posted image ampak 24.), v službi pa odvisno od počutja. Zagotovo ne pred pregledom, če bom OK pa verjetno septembra. Kdaj boste pa otrokom povedale? Pri nas bo ta velik že razumel in bo verjetno cel navdušen potem razlagal ostalim zato bo treba verjetno še počakat.

Folne ne jemljem, nisem nikoli niti z ginekologinjami govorila o tem) in na nuhalno tudi nimam namena iti. Zaupam, da bo vse ok, na pregledih pa itak če mi še ne vem koliko razlagajo jaz še vedno nič ne vidim na ekranu user posted image


(odgovor članu Link)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marčevke 2016
13.7.2015 12:43:55   
RIKEC
Punce, tudi jaz sem vam pridružujem.user posted image Vidim, da nas je kar nekaj bilo na umetni oploditvi. Tudi jaz, tokrat drugič, mamo pa iz IVF že eno punčko doma. V petek sem mela krvni test, ki je potrdil nosečnost. 22. julija :-) mam pa ultrazvok na neplodnostni. Upam, da bo vse ok. Je pa nosečnost po IVF ful stresna. V prvi nosečnosti sem krvavela kar nekaj tednov. Pa prisiljen si povedati okolici, da si v postopkih oz. da si noseč zaradi bolniškega staleža in same rizičnosti nosečnosti. Tako da v službi pri meni že vejo, pa tudi vsi domači, ker sva jih prosila za pomoč pri skrbi za hčerko, da jo jaz čimamnj dvigujem. Trebuh mi ful napenja, mam bolečine v spodnjem delu trebuha, občasno me bolijo prsi in občasno so tudi že slabosti. Upam, da ne bo tako kot v prvi nosečnosti, ko sem ogromno prebruhala. Nakupovali tokrat ne bomo kaj veliko, ker večino stvari zdaj imamo. Sem pa v prvi nosečnosti začela kupovati po opravljeni morfologiji v 22. tednu, ko so potrdili, da je z otrokom vse ok, prej nisem upala.Se pa da kar poceni nabavljati, če malo pobrskaš po Bolhi, se včlaniš v Babybonus v DM, vzameš knjižico kuponov v Mullerju, se včlaniš v Babyklub v Babycentru in ob torkih, ko je dan nosečniških trebuščkov kupuješ v Pikapolonici. Pa seveda se da vedno tudi kaj izposoditi.

(odgovor članu happy85)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marčevke 2016
13.7.2015 12:45:39   
RIKEC
Punce, tudi jaz sem vam pridružujem.user posted image Vidim, da nas je kar nekaj bilo na umetni oploditvi. Tudi jaz, tokrat drugič, mamo pa iz IVF že eno punčko doma. V petek sem mela krvni test, ki je potrdil nosečnost. 22. julija :-) mam pa ultrazvok na neplodnostni. Upam, da bo vse ok. Je pa nosečnost po IVF ful stresna. V prvi nosečnosti sem krvavela kar nekaj tednov. Pa prisiljen si povedati okolici, da si v postopkih oz. da si noseč zaradi bolniškega staleža in same rizičnosti nosečnosti. Tako da v službi pri meni že vejo, pa tudi vsi domači, ker sva jih prosila za pomoč pri skrbi za hčerko, da jo jaz čimamnj dvigujem. Trebuh mi ful napenja, mam bolečine v spodnjem delu trebuha, občasno me bolijo prsi in občasno so tudi že slabosti. Upam, da ne bo tako kot v prvi nosečnosti, ko sem ogromno prebruhala. Nakupovali tokrat ne bomo kaj veliko, ker večino stvari zdaj imamo. Sem pa v prvi nosečnosti začela kupovati po opravljeni morfologiji v 22. tednu, ko so potrdili, da je z otrokom vse ok, prej nisem upala.Se pa da kar poceni nabavljati, če malo pobrskaš po Bolhi, se včlaniš v Babybonus v DM, vzameš knjižico kuponov v Mullerju, se včlaniš v Babyklub v Babycentru in ob torkih, ko je dan nosečniških trebuščkov kupuješ v Pikapolonici. Pa seveda se da vedno tudi kaj izposoditi.

Pa jemljem Femibion 1. Še dva mesca nazaj sem jemala Femibion 2, ki sem ga jemala ves čas dojenja, zdaj smo pa spet na enkici zaradi folne v nove nosečnosti.user posted image

(odgovor članu happy85)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marčevke 2016
13.7.2015 12:48:36   
RIKEC
Se opravičujem za dvojno objavo - net nekaj zafrkava.

(odgovor članu RIKEC)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marčevke 2016
13.7.2015 12:53:36   
RIKEC
Se opravičujem za dvojno objavo - me net zafrkava.

Ena je spraševala o FB skupini. Doma imam junijko 2015 in takrat so punce iz tega foruma organizirale skupino potem, ko so se začele nuhalne in so bla kritična tromesečja mimo. Prej se nekako nobena ni želela razkrivati, saj tam ni anonimnosti in je stvar čisto drugačna kot tukaj. Smo se pa v skupini fajn povezale in smo še zdaj, ko naši sončki začenjajo že hoditi en za drugim, aktivno sodelujemo.

(odgovor članu RIKEC)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marčevke 2016
13.7.2015 16:35:35   
Stars619
Ojla punce! user posted image Saj ne morem verjet, da sem spet tukaj, ampak sedaj v vlogi vesele nosečnice!! user posted image user posted image
Namreč, po neuspelem 1. postopku ivf, sva se konec januarja odločila, da ne greva v nov postopek (v feb), ampak če že, potem nekje jeseni. Jaz sem bila bolj na ne, mož pa si je zelo želel še drugega otroka. Namreč, imava punčko, ki je stara 6.
Ker mi je bilo 3 dni grozno slabo, res, grozno slabo, mi je mož rekel, naj grem po test, preden se odpravim k zdravniku - ker niti slučajno nisem pomislila na nosečnost, tudi M ni nič kaj zamujala. In, seveda, pridna žena uboga moža, grem po test, ki mi je takoj pokazal user posted image !!!! Mene je skoraj kap!!!! Potem sem šla še takoj po digitalnega, ki mi ji tudi takoj pokazal user posted image in 3+. In to je to...prvi pregled imam 15.7., rok pa bo po moje nekje 3.3.?!
Bomo videli...držimo pesti, da bo vse ok, saj me ločita še samo 2 dneva do prvega pregleda.
Vsem želim obilo lepega, super nosečnost (moja je trenutno v katastrofi po počutju, prva pa je bila brez trohice slabosti) in Arual, vesela sem tudi zateuser posted image , in da se spet srečava tukaj...menda sva bili na forumu ivf jan,feb, mlace v pogovorih, a ne? user posted image

(odgovor članu RIKEC)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marčevke 2016
13.7.2015 18:10:32   
SmallBear
Meni se je ocitno danes zacela nosecniska slabost. Najprej zjutraj, ko sem si zobe umivala sem skoraj bruhala (ampak ni bilo materiala). Pa cez dan mi je bilo oz. Mi je se je slabo. 😐
Kar se tice oblacil, kar ni na elastiko ne pride v postev ker me tako tisci da ni za nikamor. Trebuh imam ful napihnjen (verjetno bolj od hormonov in ne zaradi nosecnosti).
Drugace sem pa vredu in ni nekih vecjih posebnosti.
Pa komaj ze cakam prvi pregled ☺️

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marčevke 2016
13.7.2015 21:11:41   
valy25
Zdravo,

čestitke novim nosečkam :)))

Joj, Starš, skoraj kot bi svojo zgodbo brala. Nikoli, ampak res nikoli nisem verjela, da nama bo z možem kljub diagnozam uspelo naravno zanositi ... Se te spomnim iz teme jan/febr. Sem vam sledila, ker sem bila takrat noseča po ICSI-ju, ampak se nosečnost ni dobro končala.

Kako se kaj počutite? Jaz sem od znakov predvsem zelo vesela. ;) Drugače mi je pa tudi malo slabo, prsa so malo napeta in vsa napihnjena sem. Ampak za enkrat prav nič posebnega. Strah odrivam stran od sebe in nekako verjamem, da bo s to nosečnostjo vse ok. Mora biti. ;) Se pa prav domače počutim, ker je toliko IVF/ICSI-jevk v skupini. user posted image

Kako ste pa kaj s službami? Meni avgusta poteče pogodba. Sem imela v mislih menjavo službe, ker mi vožnja vzame preveč časa. Sedaj pa ne vem kaj naj. Če bo slučajno nosečnost uspešna, bom lahko samo zelo vesela, če mi bodo v sedanji službi podaljšali pogodbo ...

Kar se pa nakupov tiče, bo to dete zelo ekonomično. Opremo imam še vso od prvega, oblačil pa tudi ne bom veliko kupovala, ker je med kolegicami cel baby boom in kar krožijo od ene do druge. ;)

(odgovor članu SmallBear)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marčevke 2016
13.7.2015 23:17:21   
Arual
Stars Točno tako. Nam ni januarja uspelo ampak zdaj pa je.

Danes sem bila pri zobarju in ko sem prišla domov, sem imela kr velik rjavega izcedka. Seveda jaz takoj v jok in pokličem ginekologa. Takoj sem se morala javit tam.
No uz je potrdil nosečnosti v maternici srček bi naj že bil. Veliki smo 2.2 mm. user posted image Bolniška brez odlašanja. Kontrola čez 14 dni. Imam pa strogo mirovanje.
Lepo bodite


_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu valy25)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marčevke 2016
15.7.2015 0:20:33   
Anonimen
Kot sem obljubila, se javljam po prvem pregledu. Danes sem imela samoplacniski pregled, kjer se je ze videl utrip. Zaenkrat kaze vse ok, tako da sem se narocila se k svoji osebni ginekologinji, upam, da bom kmalu dobila datum. Sem pa danes ravno dopolnila sedem tednov. Ce prejsnjic nisem imela nobenih znakov, jih imam pa zato sedaj: slabost, utrujenost, napihnjen trebuh, zaprtost... mava1975 si ze imela pregled?

(odgovor članu Arual)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marčevke 2016
15.7.2015 7:30:37   
Stars619
Hej, Anonimen, super, da imaš potrjeno nosečnost! user posted image Arual, ti pa se le čuvaj, če je bolniška je bolniška. Moraš pazit! Saj bo... Valy25, čestitke!!!!user posted image user posted image user posted image , sploh se nisem zavzela, da si tudi ti med nami. Se te pa tudi jaz spomnim...je že moralo biti tako, če se tista nosečnost ni ok končala! Glavno je, da si sedaj srečka nosečka in da tako ostane.
Danes bi morala imeti pregled, pa me je včeraj klicala naj pridem v soboto!user posted image user posted image Jaz pa sem že tako komaj čakala, da grem danes in da mi pove, če je vse ok...user posted image ! Ampak saj bom zdržala do sobote...potem pa poročam! user posted image
Moja slabost je včeraj bila malce boljša, ni mi bilo tako zelo slabo in srčno upam, da se bo tako nadaljevalo. Trebuh imam napet kot da sem vsaj 4 mesece noseča in ga več ne morem skriti. Skrivam ga s širokimi oblekami, pa še pri teh moram pazit, da se ne opazi...joj, joj! user posted image
Glede nakupov pa mi ne bomo nič prehitevali. Ogromno stvari imam od hčerke, tako da bomo najprej počakali na spol, potem pa, če bo kontra, bomo to vse prodali in vmes kupili vse potrebno. Nekaj stvari sem že prodala, kot so voziček ipd., tako da bom videla, če si bom kje kaj sposodila, ali pa kupila. Vse okoli mene so mamice in marsikatera ima veliko stvari, ki jih ne potrebuje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marčevke 2016
15.7.2015 8:39:14   
She1
Pozdravljene!

Jaz sem tudi med marčevkami, dolgo me ni bilo na ta forum ... skratka, imam en velik problem:(
Zadnja dva meseca sem imela same šoke, sam stres in se mi je prejšnji mesec menstruacija prikazala komaj 45. dan (drugače sem imela v povprečju 30). Imela sem neke zdravstvene težave in sem bila ta dva meseca skoncentrirana na to. Tudi ta mesec mi je menstruacija zamujala. Sem mislila, da je spet stres pa ni bil. Test sem naredila na 35. dan in ni bil pozitiven. 36. IN 37. dan ciklusa sem imela preiskavo, in sicer mr glave en dan in mr vratu drug dan, ni bilo kontrasta, oboje skupaj je trajalo 30 minut, torej eno 15 in drugo 15. Tam mi je sestra še rekla, da če sem noseča, da ne bodo delali pa sem rekla, da test ni bil pozitiven. No, potem pa sem 38. dan še vseeno naredila enkrat test in se je na first sign pokazala druga rahla črtica. Šla sem po cb in tudi tam je bila viden plus. To je bilo v soboto. Potem sem pa včeraj delala spet, first sign je bila močna črtica druga in na digitalnem cb je pisalo 2-3 tedne. Na uz sem bila v pon in je videla, da je nosečnost in da meri 3mm, kar bi naj bilo nekje med 4. in 5. tednom. Zdaj pa imam strašanski problem. Namreč ne vem ali naj grem na splav ali ne :((( zaradi magnetne resonance.

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marčevke 2016
15.7.2015 8:49:11   
Anaina
She sicer ne spadam v to temo ampak ti vse eno samo odgovorim. MR ni nevaren tako kot rentgen. Itak pa ti doktorji če bi vedeli da si noseča ne bi zaradi svoje varnosti delali preiskav. Mislim da ti je tudi že dr. Pušenjak napisal, da zaradi tega ni potrebno razmišljanje o splavu. Tak da glavo pokonci in pozitivno naprej.

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marčevke 2016
15.7.2015 8:56:58   
She1
Hvala ti, ja je res ja, vsi doktorji so rekli, tudi moja ginekologinja in na genetiki. Sem pa prestrašena. Samo glede na moje črtice na testu, kaj mislite, da je možno, da je bila zanositev kasneje? Najhuje mi je, ker je sestra pred mr preiskavo rekla, če ste noseči in mislite otroka obdržat, vam preiskave ne bomo naredili. Pa sem rekla, ja da nisem menda pa je rekla, če sem test delala, sem rekla, da sem in da je bil neg. Pa je rekla, no potem zdaj tudi ne bopozitiven. In glej zaj to :( Če je first sign pokazal en dan po preiskavi zvečer rahlo črtico, potem verjetno še ni bilo nič v četrtek in petek?
Najbolj em skrbi, kr sta bili dve preiskavi ne :S pač nisem bila naenkrat izpostavljena 30minut, ampak en dan 15 in drugi dan 15.

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marčevke 2016
15.7.2015 9:29:26   
Anaina
She verjami zdravnikom. Samo pozitivno naprej In zaradi tega res ne razmišljaj o splavu.
Glede zanositve pa itak da je možno da je kasneje prišlo sploh če nisi imela redne menstruacije. In tudi tako zgodaj na pregledu težko točno izmeri in če se zmoti za en milimeter je to lahko že dosti. Sama sem zaradi izcedkov šla tudi prej na prvi pregled, kjer so mi rekli, da je plod manjši. Na naslednjem pregledu je bil pa že večji kot bi dejansko moral bit. In tako smo zdaj že tik pred koncem. Sem pa celo nosečnost imela težave z izcedki in tudi obilno svežo krvavitvijo. Samo moraš bit čim bolj pozitiven in čim več božat svoje pikice v trebuščku. Srečno vsem do konca in samo pozitivno pa iz lastnih izkušenj vem, da je kdaj res težko to.

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marčevke 2016
15.7.2015 9:35:39   
She1
Hvala, imaš prav ja. Po eni strani si želim, da bi bila kasnejša zanositev, torej da sem res v ponedeljek bila komaj med 4. in 5. tednom in to samo zaradi tega, ker potem je v čet in pet veljalo še načelo "vse ali nič". V nasprotnem primeru pa ne vem ... tudi moj fant me tako sekira, pravi, da naj grem na splav, da je tveganje itd ... meni pa je tak hudo, taka težka odločitev, ker me skrbi, da bi kaj bilo narobe. Tak se točem po glavi, da sem šla na mr, ko sem vedla, da mi zamuja menstruacija, samo je možno, da bi v polnem petem tednu kazalo rahlo črtico samo?

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marčevke 2016
15.7.2015 10:15:17   
Stars619
Hej, She1! Verjamem, da ti ni lahko, ampak jaz bi tudi še počakala. Saj pa ti lahko naredijo kakšno preiskavo, da vidijo, če je z otrokom vse ok. Če pa imaš viška 650 evrov, pa si lahko plačaš sama krvni pregled, ki ti bo 99,9% zagotovil, kakšno je stanje z razvojom otroka, če je vse bp ali ne. Glej, po moje se nimaš kaj bat. Kaj pa ženske, ko ne vem kako dolgo sploh ne vejo, da so noseče, imajo M in delajo vse običajne stvari (jedo tudi zdravila, ki jih v nosečnosti absolutno ne bi smele), pa se na koncu vse dobro konča... ti samo pozitivno naprej in to je to!
Držim pesti...

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marčevke 2016
15.7.2015 10:34:30   
She1
Hvala za vaša mnenja. Starš619, kateri krvni test pa je to? Vsi mi isto pravijo, ginekologi, radiologi, genetiki.

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marčevke 2016
15.7.2015 11:47:45   
Anonimen
Živijo še od mene. :)

Tudi pri nas se veselimo nove user posted image . Doma že imamo eno pikico, ki bo postala velika sestrica. Upam, da nam rata speljati do konca, glede na vso situacijo, ki jo imam.

En pregled sem že imela, kjer smo samo potrdili nosečnost (pa vseeno dobili slikico z eno pikico), zaradi pridobivanja nove napotnice. Namreč poslana sem na kolposkopijo - ker moj bris (pred nosečnostjo) ni bil ravno najboljši. Tako, da sem malo v dvomih kako in kaj bo, ampak upam na najboljše. user posted image

V teh "toplih" dneh se zadržujte bolj v senčki in počivajte.

user posted image user posted image

(odgovor članu She1)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




IMENA
kostekova

KATERE IME TI JE VSEC

ANDREA (17%)

SANDRA (20%)

SNEZANA (3%)

PETRA (26%)

KATIC A (6%)

KRISTINA (27%)


Število vseh glasov: 219

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!