|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo julija 2015
20.7.2015 9:03:36   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Jutro punce! Kako vam kaj uspeva prezivljat to noro vročino? Jst sm ze kar pozabila, kako je bit pod 35+°C! user posted image
Tikie, hvala za lepo napisan post. Je vedno dobrodošlo slisat se drugo plat zgodbe, z drugega zornega kota in najbrs imas cist prav! Najlazje bi nam blo vzet kake tablete, ki razresijo vse tezave.. user posted image Neplodnostne se pa dejansko 'bojim' zato, ker se mi zdi, da čim stopim skozi vrata, bom mogla na operacijsko mizo.. user posted image drug problem je pa moj, si ga sploh ne predstavljam, da bi sel 'oddat seme', lol... Glede na to, da zelja po otroku se ni presla meje razumnega, bova rajsi se nekaj casa poskusala na good old fashion way. user posted image


Zakaj pa tvoj ne bi oddal semena????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   [Brisano sporočilo]
20.7.2015 9:09:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo julija 2015
20.7.2015 9:21:03   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Ja ne vem, nepredstavljivo mi je. Sej nisem rekla, da ga noce, nisva se prisla do tega, samo tako.. Da bi moral nekje v neki sobici v bolnici na silo si ga.. Meni je to nepredstavljivo.. V bistvu ga niti ne bi hotela skozi kaj takega dat, zato pac upam, da se bo prijelo pac 'po domace'.. Pa ne recem, da je kej narobe s tem, itak da ne, ko berem, da od kaksne fant kar sam hoce skozi to, mi je to tok iiiiii <3.... Ful lepo.


Eni majo pač predsodke glede tega .... samo, če si tako zelo želiš otroka greš čez vse stvari, tako ženske kot moški....
Upam, da vaja kej tazga ne čaka ,.... drugače pa ... si lahko ti zarven prisotna in 'delo' ti opraviš user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo julija 2015
20.7.2015 14:45:20   
MauMow
Tudi moj ko sva se že o vseh stvareh pogovarjala je bil malce skeptičen glede tega pregleda semena. Na koncu pa je to vzel kot izziv da vidi kako super so njegovi plavcalci user posted image Moški rabijo malo več časa da ugotovijo da to ni nič takega.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo julija 2015
20.7.2015 14:48:55   
Janchek81
Jaz pa tko gledam pač .. če si oba želita met otroka in če je pač 'problem' vzameš to v zakup ... sej ženske mormo tud na posege, pa vsak mesec nam pol gledajo otroka, pa gledajo kok smo odprte, k ni lih prijetno .. pa vsaj 1x na tri leta vzet bris, pa ti tm prerofkajo vse notr ... sej nam že v štartu ni nč prijetno ane ... tko, da tko k pravš MauMaw, vzameš kot en iziv ja ... in ne, da je to neki 'bad' in sramotnega ...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo julija 2015
20.7.2015 22:06:37   
Sofie
Hojla.

Kako ste kaj? Jaz se trenutno hladim v atriju. Počasi imam že dovolj te vročine. Vikend je bil super, saj sva ga preživela na vikendu, v senčki.

Z mojim bova počasi kupila letalske karte za naslednji potep, potem pa se odštevanje začne. Mogoče pa se s potovanja vrnemo trijeuser posted image

Lp,
Sofie

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo julija 2015
21.7.2015 7:35:14   
Janchek81
Hej hej ...
evo noč je bila dons znosna user posted image vsaj pri nam ...
Jaz pa že odštevam dneve k bomo šli v Čatež, da se mal sprostimo, da damo možgančke na off - dopust ....

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo julija 2015
22.7.2015 14:09:48   
Nija2014
Sem mamica, kateri je user posted image prvič uspelo in sedaj imamo izredno pridnega user posted image ker sem malo brala vaše poste, sem želela dati nasvet vsem, ki se trudijo in še niso dočakaleuser posted image .user posted image .
Pa če s tem pomagam le eni, da končno ugleda user posted image aliuser posted image , pol je vredno.
Trudila sva se več kot pol leta in ni in ni ratalo. Zato dobro vem kako je, ko znova zagledaš user posted image . Pa sem pomislila, pa da kupim ovulacijske teste in poskusimo to varianto. Z uporabo oovulacijskih testov ugotovim, da imam ovulacijo teden dni kasneje kot sem miuslila. Se pravi, sva marsikatero ovulacijo ven spustila. In glej ga, po tem naslednji mesecuser posted image . Znaki so bii, smrdeli so mi cigareti in malo so me bolele prsi. To je bilo vse in kasneje pozitiven test.


vendar po 3 dneh žal SS user posted image . Seveda žalost, ampak v vsaki stvari je potrebno najti nekaj dobrega. Se pravi, zanosim pa le lahko, sem mislila, ne rabiva na preiskave in enkrat spet bo user posted image aliuser posted image .

Tako da tudi ob takih trenutkih čimbolj pozitivno čeprav vem, da je težko.

Ginkekologinja predlaga 3 mesece premora, vendar midva pnovno takoj v akcijo, z mislijo, takoj pa ne bo uspelo. Uporabim ovulacijske teste in čez mesec dni, ko sem najmanj pričakovala se me loteva nenormalna u
trujenost in zaspanost. Sploh nisem pomislila na user posted image , sem imela dela ogromno, že službeno potovala in nič razmišljala. Potem pa spoznanje, čakaj, user posted image bi morala imet, zamuja že več kot teden dni
.. In glej ga testek, spet ]user posted image ...
Tako da na kratko: spremljajte ovulacijo da je ne zgrešite kot sem jo jaz, user posted image na 3-4 dni, da je kvaliteta dobra in čimbolj pozitivno pa enkrat bo user posted image aliuser posted image .
Glede ovulacijski testov. Kupite na spletu čimcenejše, ker se jih dost porabi. Test npsečnosti pa delajte najprej 14-15 dni po ovulaciji, prej je brezveze in ste samo zmedene. Jaz osebno uporabim clear blue digital, ker tam ne gledam tistih črtic če so ali niso in je res brezdvomno. tudi cenejše sem probala, pa so tudi že dajali napačne rezultate. Zato pa delam test 16 dni po ovulaciji, sedaj ni problema ko veš kdaj jo imaš in če takrat ni menstruacije je itak že 80% da je user posted image , ker ovulacija vedni nastopi 13-17 dni po ovulaciji. Zato tistih 8 eur za digitalni test ponavadi ni stran vržen denar.

Pa čimprejšnjeuser posted image ali user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo julija 2015
22.7.2015 14:17:13   
Janchek81
Nija2014 super za zdravega otročka in objemček za splav ... super, da ti je uspelo tako hitro ... meni je npr tudi uspelo iz prve neuspele nosečnosti ( UPN v 24. tednu ) kmalu zanositi drugič .. ampak stvari se spreminjajo ... glede na to, da sem bila sama pozitivist in bila prepričana v to, da z mano pa ni nč narobe me je letos marca doletela IMN .... in tam mi je rekla odklopiti in da bo, ko bo ... problem je v tem, da se nekako ne bojim, da nama ne bi uspelo, ampak ves stres, a bo v maternici ali bo prišlo ponovno do IMN ( glede na to,d a sem bila prejšnji mesec na prehodnosti jajcevodov in da imam desni jajcevod neprehoden ) .. poleg tega, da imam prvo neuspešno nosečnost tudi še vedno v glavi .. tako, da sej bom vesela ko bom zagledala user posted image ampak prvo bo strah ali je pravilno distanciran, drugo pa a bo z otročkom vse vredu ( prva nosečnost je bila UPN zaradi spina bifide otroka ) ... na sploh pa, ginekologi čedalje bolj pišejo in govorijo o vsakdanjem sexu, če ne gre vsak dan VSAj na 2 dni .. tako, da na 3 ali 4 dni je že res mal težka, ker se seme ne zadržuje dolgo časa v jajčniku, .... kar se tiče O testov mam pa npr jaz ful slabo izkušnjo, ker mam zgleda mal preveč enga hormona ( bog si ga vedi kerga ) in mi je non stop kazal, da ovuliram, al pa da nikol ne ... še tisti mesec pri drugi nosečnosti je kazalo, da ne ovuliram pa sm zanosila ... en mesec prej pa da skoz ovuliram user posted image
Jaz sem bolj mnenja, da je vsako žensko telo mal drugačno in da naj vsaka pri sebi presodi kako in kaj ... mislm pa, da vse tukaj vemo, da 'narediti' otroka ni najlažje ... jaz npr svojega telesa skor da ne prepoznam več kar se tiče ovulacije, prihoda M ... itd

(odgovor članu Nija2014)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo julija 2015
22.7.2015 15:24:23   
Nija2014
Žal mi je za neuspelo izm nosečnost. Upam, da kmalu znova postneš user posted image in tokrat uspešno donosiš. Seveda te je strah, tudi mene je bilo po SS, vsak drugačen izcedek je predstavljal paniko. Ampak vse nosečnosti niso enake in slej ko prej se izide kot se mora, zato je potrebna ta pozitivnost.
Glede zanositve pa sledeče. res je, da je vsaka ženska drugačna in da ne delujejo vse metode pri vseh. Se samo napisala mojo izkušnjo, v kateri sem navajala kako pomembno je izbrati pravi čas, vsaj v mojem primeru. Morda bo kateri tudi uspe na ta način. In če potem veš kdaj je ovulacija ni problem takrat poskusit, meni so takrat svetovali 2-3x tedensko. Ja, se opravičiujem sem se zatipkala, mislila sem user posted image na 2-3 dni in n 3-4. To bi bilo res malo dolgo.

Žal mi je, da da tebi testi ne pokažejo pravega časa ovulacije, meni je veliko lažje tako, ker sedaj ko imaš že 1 otroka ne greuser posted image tako pogosto kot prejuser posted image

In še enkrat ponavljam, na tak način je meni ratalo. Mogoče rata še kateri, poskusit ni greh

Pa čimveč ohladitve v teh vročih dnevih

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: II pričakujemo julija 2015
22.7.2015 15:26:38   
Janchek81
Nija2014 no, naša pupa je tko pridna, da si kr lepo čas uzameva za naju in slončkava vsak dan user posted image
jaaa...sej treba je pozitivno naprej ... se to strinjam, sej grem sama tud s pozitivo naprej in upam na najboljši izid ...
Lep dan

(odgovor članu Nija2014)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo julija 2015
22.7.2015 15:51:23   
MauMow
Nija2014 tudi meni so v prvi N pomagali O testi. Zal se je koncala z zam.splavom. Po tem pa nikakor ni ratalo niti z O testi pa smo z G ugotovili da imam mogoce premalo hormona da se zagnezdi, saj sem med ciklom rahlo krvavela. In ja prvi mesec z uporabo O testov in Dabrostona zanosila. Sedaj sem v 10 tednu in trenutno vse ok izgleda.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: II pričakujemo julija 2015
22.7.2015 15:52:32   
MauMow
Aja pa pozabila napisati da je pri nama ze skoraj dve leti naokoli od kar sva zacela delati na bebiju.

Pa meni je N test pokazal + 13 dni po O. Obakrat

< Sporočilo je popravil MauMow -- 22.7.2015 15:53:24 >

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo julija 2015
22.7.2015 16:57:53   
Nija2014
MauMow, seveda testi že prej pokažejo nosečnost. Sem želela samo poudarit, da prisegam na digitalne teste, ker sem se pri navadnih vedno matrala ali je ali ni user posted image .Poleg tega so mi enkrat dali lažne negativne rezultate zenakim urinom kor clearblue pozitivnega, čeprav je bil oni ta poceni bolj občutljiv. Zdaj pa rajši čakam da mine tistih dni in takrat naredim test z clearblujem. Bomo vidli kaj bo tokrat, user posted image ne pričakujem ta teden

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: II pričakujemo julija 2015
22.7.2015 21:29:04   
Beat
Živjo punce user posted image

Moja M je včeraj prišla, tako da se bom selila v naslednji mesec user posted image Midva imava redne SO, ampak zaenkrat še ni uspelo. Pa imam zadnje čase dela čez glavo in res ne razmišljam o tem, tako da pri nama odklop ne deluje user posted image Ampak bo že, ko bo čas za to user posted image

(odgovor članu Nija2014)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: II pričakujemo julija 2015
22.7.2015 23:36:16   
PupaOdA
Ojla punce kako ste? Mi komaj dihamo tle na primorskem user posted image
No jaz sem se odločila, da ta mesec probam z ovulacijskimi testi, ker kljub temu, da jo "čutim", bi rada videla če je res to to... hmmm...
Sem pa začela že prejšnji cikel z merenjem btt in bomo videli, kaj bomo pogruntali...

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo julija 2015
22.7.2015 23:47:44   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Živjo punce user posted image

Moja M je včeraj prišla, tako da se bom selila v naslednji mesec user posted image Midva imava redne SO, ampak zaenkrat še ni uspelo. Pa imam zadnje čase dela čez glavo in res ne razmišljam o tem, tako da pri nama odklop ne deluje user posted image Ampak bo že, ko bo čas za to user posted image


Enako pri nama. Ovulacije nikakor ne morem zgrešit. Najbolj me jezi, ko mi kdo reče ja sam sprostit se moreš pa bo....Ko bi le bilo vse tako preprosto.


(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: II pričakujemo julija 2015
22.7.2015 23:49:44   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: PupaOdA

Ojla punce kako ste? Mi komaj dihamo tle na primorskem user posted image
No jaz sem se odločila, da ta mesec probam z ovulacijskimi testi, ker kljub temu, da jo "čutim", bi rada videla če je res to to... hmmm...
Sem pa začela že prejšnji cikel z merenjem btt in bomo videli, kaj bomo pogruntali...



Tudi v Ljubljani je vroče. Komaj čakam ohladitev. Še dobro, da imava doma klimo, ker drugače ne bi bilo nič od mene. Se nama stanovanje hitro segreje in ni luštno.

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: II pričakujemo julija 2015
23.7.2015 7:50:08   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Nija2014

MauMow, seveda testi že prej pokažejo nosečnost. Sem želela samo poudarit, da prisegam na digitalne teste, ker sem se pri navadnih vedno matrala ali je ali ni user posted image .Poleg tega so mi enkrat dali lažne negativne rezultate zenakim urinom kor clearblue pozitivnega, čeprav je bil oni ta poceni bolj občutljiv. Zdaj pa rajši čakam da mine tistih dni in takrat naredim test z clearblujem. Bomo vidli kaj bo tokrat, user posted image ne pričakujem ta teden


Vidš, kako smo si različne, meni pa je ravno CB digitalni test pokazu + pa sploh nism bila noseča ... user posted image

(odgovor članu Nija2014)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo julija 2015
23.7.2015 7:52:12   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Živjo punce user posted image

Moja M je včeraj prišla, tako da se bom selila v naslednji mesec user posted image Midva imava redne SO, ampak zaenkrat še ni uspelo. Pa imam zadnje čase dela čez glavo in res ne razmišljam o tem, tako da pri nama odklop ne deluje user posted image Ampak bo že, ko bo čas za to user posted image


Enako pri nama. Ovulacije nikakor ne morem zgrešit. Najbolj me jezi, ko mi kdo reče ja sam sprostit se moreš pa bo....Ko bi le bilo vse tako preprosto.




Pomoje, da so ti ljudje hotl povedat, da probi čim bolj odmislt ... sej v celoti ne morš ...jaz sem svoji kolegici isto rekla, ker to kar je ona delala je blo res pretiravanje že ... vsak dan delala O teste, preverjala izcedek, razmišljala že veliko naprej pa še zanosila ni ... pol 1000 in en vprašanje .... maybe s tem misljo, da odmislš, da se res za vsak 'drek' ne sprašuješ kaj je in kako bo, čeprav še ni ženska noseča ... itak, da vse, ki delamo na otročku vemo, da se popolnoma odmislt ne more, tud če katera misl, da odmisl je pomoje še malo v podzavesti ...

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   [Brisano sporočilo]
23.7.2015 9:00:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo julija 2015
23.7.2015 9:03:15   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Hehe, jaz lahko komot odmislim od M do začetka plodnih dni, tj. ene tri tedne na cikel imam mir.. Med O in M pa je cist druga pesem, sicer ni dramatično, lahko rečem, da nisem obsedenc, ampak tistih nekaj dni pred pričakovano M, takrat je pa hudič. user posted image Pa se trudim skulirat, ampak ne gre. S tem, da jaz vseeno nisem tooooook hudooooo na mus za otrocka dobit, tako da povsem razumem tiste, ki si nemogoce noro zelijo zanosit, pa ne morejo. Verjamem, da se jim srce trga vsakic znova. Edin potrpežljivost lahko svetujem pa posljem na tisoce user posted image ..
Beat user posted image se vidimo v avgustu! user posted image
Nija2014, na kaksen nacin pa ti uporabljas O teste?



Jaz pa npr zdj totalno odmislim, od začetka M do prihoda M user posted image ker si kr rečem, da rajš dobim user posted image kokr pa da je ne bi, pa da bi bla ponovno IMN, ... s tem se maybe tolažm in motiviram .. itak pa nama je v prvo ratal marca ko sva začela delat na bejbiju, zdj ta mesec je pa že spet prvi k sva začela delat po IMN ... tudi nama se nekako ne mudi, zato se niti ne obremenjujem,....je pa res, da vsako stvar pol k je drgačna začnem v glavi razmišljat ... ampak sm si rekla, da nej že mati narava poskrbi,d a ko bo, da bo vse ok user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   [Brisano sporočilo]
23.7.2015 9:04:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo julija 2015
23.7.2015 9:47:06   
Sofie

Jaz ne razmišljam ful o nosečnosti itd. Ne delam ovulacijskih testov, niti ne spremljam plodnih dni. Delava vse enako kot sva prej.

Sva si kupila letalsko karto za Azijo, tako da jeseni si bova privoščila 3 tedne potepanja. Komaj čakamuser posted image In to je še en razlog zakaj trenutno ne razmišljam o zanositvi...ampak prepuščam zadeve naključju...kar bo pa bo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo julija 2015
23.7.2015 9:52:02   
Sofie
IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Hehe, jaz lahko komot odmislim od M do začetka plodnih dni, tj. ene tri tedne na cikel imam mir.. Med O in M pa je cist druga pesem, sicer ni dramatično, lahko rečem, da nisem obsedenc, ampak tistih nekaj dni pred pričakovano M, takrat je pa hudič. user posted image Pa se trudim skulirat, ampak ne gre. S tem, da jaz vseeno nisem tooooook hudooooo na mus za otrocka dobit, tako da povsem razumem tiste, ki si nemogoce noro zelijo zanosit, pa ne morejo. Verjamem, da se jim srce trga vsakic znova. Edin potrpežljivost lahko svetujem pa posljem na tisoce user posted image ..
Beat user posted image se vidimo v avgustu! user posted image
Nija2014, na kaksen nacin pa ti uporabljas O teste?


Ja meni se kar se tiče let nikakor ne mudi. Če bi bila starejša bi pomoje paničarla, če bi trajalo zelo dolgo. Ampak glede na to da niti 30 še nimam se sploh ne sekiram. Sploh ker Pušenjak pravi, da je normalno da zanosiš nekje v 1 letu. Pri meni še ni eno leto mimo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?