|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILčice 2016
14.8.2015 15:38:32   
tincamarinca89
tudi jaz bi prosila, da če že obstaja fb skupina, da me dodate :)

(odgovor članu LoveB)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: APRILčice 2016
14.8.2015 15:40:51   
MEGi20
Evo bejbe skupina je narejena,na željo vseh nas bo skupina zaprta in skrita,saj sem tudi sama mnenja da je to en intimni dogodek ki ga ne rabi prebirati vsak. Vse mi lahko v zs pošljete link vašega profila in vas dodam. Nato se lahko skupaj odločimo če bomo imele kake tabele o pregledih itd.

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu LoveB)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: APRILčice 2016
15.8.2015 15:04:17   
Anonimen
Pozdravljene aprilčice! Tudi naju je konec julija razveselil plusek. izracunan pdp je 3.4.2016. prvi pregled pri g ke caka 26.8. koomaj cakam! v fb skupino se vam pridruzim po nuhalni oziroma ko veselo novico izvejo se vsi najblizji. zaenkrat skrivnost cuvava midva in skoraj dvoletnica. bomo videli kako dolgo bomo zdržali. :) mojca

(odgovor članu MEGi20)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: APRILčice 2016
16.8.2015 12:08:07   
MEGi20
Trenutno sem pri svarijo v Kranju in malo odklopljena od interneta tako da v torek postimam zadeve glede fb skupine...lp

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: APRILčice 2016
17.8.2015 9:07:15   
Anonimen
Nina**, kako si? Si še z nami?

Jaz sem super, nosečniški znaki so zelo očitni, pojavljati so se začele močne slabosti.

Na FB se vam pridružim, ko povem najbližjim.:)

Anonimna JJ

(odgovor članu LoveB)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: APRILčice 2016
17.8.2015 12:01:01   
soncek_ok
hej nosečke kako ste kaj?
Mene tale nosečnost 5x bolj matra kot me je prva. Slabosti non stop, vrtenje v glavi, utrujena in zaspana da bi lahko cel dan kar spala. Upam, da kmalu mine ker zelo težko funkcioniram v službi, pa gospodinjstvo in zivahna hčerkica doma jao user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: APRILčice 2016
17.8.2015 12:38:10   
Tejca_8
Nosecke user posted image

Meni so se tudi zacele pojavljati slabosti sele zdaj v 7. tednu, sicer ne tako hude, ampak so. Prsa zelo občutljiva in utrujena skoraj vedno. Zbujam se ponoci, ze 10 dan zapored, okoli 3. ure, kot sova. Tako da se komaj prisilim nazaj zaspat. user posted image

Komaj cakam naslednji pregled cez tocno 10 dni user posted image .

(odgovor članu soncek_ok)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: APRILčice 2016
17.8.2015 12:49:39   
pumpkin2016
No, tudi mene dajejo rahle slabosti čez cel dan. Non stop sem utrujena, ponoči pa se kar naprej zbujam. Prsi niso občutljive (kar mi je čudno, ker prvič je bilo noro). Komaj čakam prvi pregled konec meseca in pa konec prvega trimesečja, ker takrat se začne pravo veselje. :)

Uživajte user posted image

(odgovor članu Tejca_8)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: APRILčice 2016
17.8.2015 15:30:10   
nina**
Še sem z vamiuser posted image ni nič hudega samo tak čas bi mogla imet user posted image in je še mal tega. Je pa že skor vse zginilo in je vse normalnouser posted image

Jaz sem tudi tako utrujena in zaspana, da hodim spat s kuramiuser posted image , slabo mi je pa samo občasno, voham vse nenormalno in me mami že mal čudn gleda doma user posted image

(odgovor članu pumpkin2016)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: APRILčice 2016
17.8.2015 17:15:31   
Bonni233
Jaz sem tudi slabo počutim, napihjeno, slabosti- komaj se iz postelje spravimuser posted image , no ampka ni druge še dva tedna imam večja doma, potem pa bo spet lažjeuser posted image

(odgovor članu nina**)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: APRILčice 2016
18.8.2015 10:08:26   
Zelenkaa
En lep dopustniški pozdrav user posted image

IIIII ful vesela ker nas je že tolko user posted image

V glavnem moj prvi del dopusta ob morju je bil najslabši do sedaj. Še dobro da ima mož 100 x več energije kot jaz, da se je igral s hčerko. Jaz sem na plaži samo spala. Čisto brez energije sem bila in slabo mi je bilo. Da ne govorim o nespečnosti, dva dni nazaj sem se zbudila ob pol dveh in ni šans zaspati nazaj. Danes je malo boljše, tudi tišči me ne nič, ker prejšnje dni sem se počutla kot da bi imela preozko kožo in me je vse ščipalo, tiščalo in oh in sploh. Pa tečna sem tudi, še sama sebi user posted image No toliko o nosečniškem jamranju user posted image

FB skupini se jaz pridružim po prvem pregledu, to je 14.9., da vidimo kako je vse ok user posted image

Nič grem kuhat kosilo, lep preostanek dneva želim in upam da ne bo deževen user posted image

(odgovor članu Bonni233)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: APRILčice 2016
18.8.2015 11:47:56   
soncek_ok
jap te čisto razumem, tudi moj dopust letos je bil silno lep ker sem 1.dan na morju delala test, a po drugi strani groza stoje bi spala na plaži če bi lahko :)

(odgovor članu Zelenkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: APRILčice 2016
18.8.2015 13:22:47   
leliika
Pozdravljene punce!

Evo danes sem imela pregled in tako kot sem si mislila sem spet bila prehitro naročena user posted image (isto v prvi nosečnosti) noseča sem komaj 5t in 6dni.. Me je pa G prestrašila ko je rekla: joj to pa nebo vredu, datum se ne ujema po zadnji M.. Ampak mi je potem razložila, da sem najverjetneje kasneje zanosila.. tako da sem na UZ spet naročena za 3 tedne torej 9.9. jojj kako je še to daleč user posted image Upam samo da bo do takrat vse vredu in bo pikica zrasla (zdaj je komaj 3mm velik/a) in bom srčeka slišala.

Drugače sem ok, krče imam take kot pri menstruaciji; imam pa tudi kar močan beli tok.. Slabosti so pa prisotne zjutraj na tešče, moram obvezno nekaj pojesti pa je ok user posted image

(odgovor članu soncek_ok)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: APRILčice 2016
19.8.2015 10:02:37   
Bonni233
Pri nas je zgodnji v 6. tednu za plačat 35 evrov, sem bila prijavljena, potem pa je mož prepričal z argumenti, da češ kaj če se ne bo vidlo, potem se bom pa sekirala, tak da nisem šla in ga imam čez dva tednauser posted image

< Sporočilo je popravil Bonni233 -- 19.8.2015 10:03:09 >

(odgovor članu leliika)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: APRILčice 2016
19.8.2015 12:10:19   
soncek_ok
meni bi bilo idealno nekje v tem tednu (8.teden) ko se že mora videt če srček bije itd.. ampak pri nas pa bolj pozno naročajo tako da se mi bo do 7.9 še kar vleklo :(

(odgovor članu Bonni233)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: APRILčice 2016
19.8.2015 12:24:35   
Kekoa
Tudi jaz sem zjutraj zagledala močno črtico! user posted image
Predvideni pdp bo okrog 20.4.2016.

(odgovor članu soncek_ok)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: APRILčice 2016
19.8.2015 16:06:35   
nina**
Jaz sem bila Danes se pri svojem ginekologu, je vse vredu srcek se je lepo videl kako utripa, noseca sem pa 6 tednov :) moram pa pocivati no se sreca da sva na morju ;) naslednji pregled imam pa sele 2.9.

(odgovor članu Kekoa)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: APRILčice 2016
19.8.2015 17:33:29   
Anonimen
Mi smo imeli danes neplaniran prvi pregled.user posted image

Vse super, detece veliko za šest tednov, srček že veselo tiktaka.

Vesela do neba!user posted image

Anonimna JJ

(odgovor članu nina**)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: APRILčice 2016
20.8.2015 11:35:44   
Anonimen
evo še jaz se vam pridružjem... predviden PDP 15.4., pregled pri G šele 23.9. (uff dolga bo še).
Bo pa to moj 3 otroček.

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: APRILčice 2016
20.8.2015 11:52:28   
leliika
punce malce sem zaskrbljena ker mi G ni našla utripa v 6 tednu user posted image upam, da se bo čez 3 tedne videl.. me mantra da bi šla na samoplačniškega prej, ma nevem.. nina** in Anonimen kdaj pa imata rok??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: APRILčice 2016
20.8.2015 12:59:29   
soncek_ok
jaz bi na tvojem mestu šla v naslednjem tednu samoplačniško. V mb stane 40 € (pač toliko za info)

(odgovor članu leliika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: APRILčice 2016
20.8.2015 12:59:45   
Anonimen
leliika verjetno je samo prehitro... zato, pa je boljše, da je pregled kasneje vsaj po 8 tednu... da ni preveč skrbi, ker to je šele negativno za psiho nosečnice... sprosti se in misli pozitivno, boš videla tri tedne bo tik tak mimo in boš slišala utrip svojega sončka user posted image

(odgovor članu leliika)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: APRILčice 2016
20.8.2015 13:10:47   
leliika
Saj v prvi nosečnosti je bilo isto: na pregled sem bila naročena prehitro (6t in 1 dan) in še ni bilo srčka za videti; naročena bila za 3 tedne, prej začela krvareti šla v bolnico k dežurni in tam slišala srčka user posted image Nepopisno doživetje - najpreš šok potem pa veselje!
Tako, da upam da bo se na pregledu vse videlo, itak da se sekiram, ne morem da se nebi, ampak poskušam ostati pozitivna in upam da se bo skupaj dobro izteklo user posted image
Hvala soncek_ok bom premislila user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: APRILčice 2016
20.8.2015 17:43:20   
nina**
Rok naj bi imela 4.4. Samo je rekel Ginekolog da bova tocen datum malo Kasneje dolocila heh dal mi je pa se za vsak slucaj dabroston tablete, ceprav se je krvavitev ze skoraj cisto ustavila :) Je pa tudi mene prenarociu, je rekel da bi bilo drug teden se prekmalu in se ne bi nic videlo.

(odgovor članu leliika)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: APRILčice 2016
20.8.2015 18:41:37   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: leliika

punce malce sem zaskrbljena ker mi G ni našla utripa v 6 tednu user posted image upam, da se bo čez 3 tedne videl.. me mantra da bi šla na samoplačniškega prej, ma nevem.. nina** in Anonimen kdaj pa imata rok??


Jaz imam PDP 13 ali 14.4.16. Na pregledu je bilo dete veliko za 5 5/7, srček se je takoj videl.user posted image
Tudi tvojemu plodu zagotovo že bije srček, brez skrbi, opazi ga pa le zelo natančen ginekolog.

Jaz sem dobro. Občasno mi je slabo, nič hujšega.

Uživajte v nosečnosti!user posted image

Anonimna JJ

(odgovor članu leliika)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?