|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILčice 2016
21.8.2015 10:16:41   
Bonni233

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: leliika

punce malce sem zaskrbljena ker mi G ni našla utripa v 6 tednu user posted image upam, da se bo čez 3 tedne videl.. me mantra da bi šla na samoplačniškega prej, ma nevem.. nina** in Anonimen kdaj pa imata rok??


Jaz imam PDP 13 ali 14.4.16. Na pregledu je bilo dete veliko za 5 5/7, srček se je takoj videl.user posted image
Tudi tvojemu plodu zagotovo že bije srček, brez skrbi, opazi ga pa le zelo natančen ginekolog.

Jaz sem dobro. Občasno mi je slabo, nič hujšega.

Uživajte v nosečnosti!user posted image

Anonimna JJ


Moja g prav naroča v 6.t, kao zg. nosečniški pregled. Plačljiv 35evrov.najprej sem bila prijavljena, potem sem se pa premislila itak kar vidi je št plodov in srček, ampak če se ne bi čulo bi bila fertik. je pa res, da v 2. nosečnosti sem ga imela in se je čulo, sam na konc me je mož prepričal, da raje ne in počakam na normalni pregled v 8 tednu.user posted image Mislim, da se nimaš kaj sekirat počakaj pa boš vidla!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: APRILčice 2016
21.8.2015 17:54:32   
Neli_31
Evo, še ena Aprilčica, ki ji je zjutraj test pokazal + in 2-3 tedne od spočetja. super za skupino tudi jaz se bom pridružila ko bo čas. Glede znakov ni še nič kaj razen izostanka. Čestitke vsemuser posted image in lepo user posted image .

(odgovor članu LoveB)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: APRILčice 2016
23.8.2015 18:09:40   
PridnaBiba
Živjo, sem se vrnila z dopusta, od koder sem klicala gin. in so me naročili že jutri :D tako da imam nepričakovano pregled že sedaj - Po mojih izračunih stopim jutri v 8-mi teden(7t1d).user posted image
Nekih slabosti še vedno nimam, sem pa dobila težje in boleče prsi, morda rahlo večje.
Pridružujem se tudi vsem vam Sovicam, ki se zbujate sredi noči in ne morete zaspati nazaj.. grrrr A spat pa bi šla že pol 10h!!
V glavnem..javim jutri kako bo pregled, srčno upam, da je vse oky!

(FB se pa tudi jaz pridružim okrog 12tedna)

(odgovor članu Neli_31)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: APRILčice 2016
24.8.2015 13:32:55   
***nena***
Hej, pa da se vam pridružim še jazuser posted image

Zaenkrat sem vas samo brala in sem se vam želela priključiti šele po pregledu, ki bo jutri...ampak nisem zdržala;)

Je pa to moja druga user posted image ...doma že imamo 1,5 letnico.

Za prvo nosečnost lahko rečem, da razen vse večjega trebuščka, sploh nisem vedela zanjo...sedaj pa ojoj. slabosti čez cel dan, kar naprej utrujena - samo ulegla bi se in že spala - kar pa ob naši navihanki ravno ni najbolj izvedljivo:)

Vsem želim srečno in zdravo ter lepo nosečnost, ter se tipkamo zopet po pregledu:)



(odgovor članu PridnaBiba)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: APRILčice 2016
24.8.2015 18:09:56   
PridnaBiba
user posted image jeej prvi pregled opravljen, smo pa cca.5dni manjši. Tako da sem šele zdaj v 7.tednu. Srček lepo močno bije,
veliki smo pa 6mm (mičkeni)user posted image
Pregled je bil ful lep, sploh ko ti da še srček za poslušat user posted image
Drugače pa nič posebnega. Izogibat se slanemu in sladkemu in ne pretiravat z OH, čimveč sadja/zelenjave.
Naslednji pregled 8.9 v cca. 8.tednu.

To je to punce, pišite kako je kaj vam, kakšni so simptomi (meni se je že 3 dni luštalo špagetov bolonjeze -pa jih ne maram preveč ->danes sem si jih pa z užitkom le pripravila, hehe)

Ostanite pozitivne user posted image , papa

(odgovor članu ***nena***)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: APRILčice 2016
26.8.2015 10:50:40   
Zelenkaa
Evo mene nazaj z dopusta.

Danes je končno prvi dan, ko mi ni nič slabo, ko nisem utrujena, ko sem naspana, ko me nič ne tišči, ko nisem nič tečna. user posted image Mi je pa ful smešno, ker še včeraj zvečer sem se počutila tako zelo nosečo, danes pa ne user posted image

Čestitke vsem za uspešne preglede, jaz ga imam komaj 14.9.

Glede prehrane med nosečnostjo, jaz jem vse kar mi zapaše, no razen seveda surovih jedi, ki jih tako in tako ne maram. Mi pa ful diši pašta, tako da bi jo lahko jedla po večkrat na dan (lahko tudi brez omake), pa zelenjava mi ful diši, mnjami ravno si predstavlja skledo solate pred sabo in se mi že cedijo sline user posted image

Lepo bodite user posted image

(odgovor članu PridnaBiba)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: APRILčice 2016
26.8.2015 11:57:21   
marcela123
Tudi jaz se pridružujem aprilčicam 2016.
Sem v 7 tednu, seveda tudi to nosečnost z slabostjo, čudnim okusom v ustih in zaspana tudi čez dan.
Prvi pregled pri ginek imam 9.9., rok poroda pa tam nekje orkog 20ga aprila.
Tudi jaz se vam bom pridružila na FB strani.
Me pa zanima če je med vami katera ki je iz okolice Sl. Knj?


(odgovor članu Zelenkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: APRILčice 2016
26.8.2015 14:45:28   
Kekoa
Danes sem imela prvi pregled. Sem v 6 tednu in 3/7. Pdp je 17.4.2016. Naslednji pregled imam 9.9. Naročena pa sem tudi že na nuhalno svetlino, ki bo 8.10.
Čestitke vsem aprilčicam! user posted image

(odgovor članu marcela123)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: APRILčice 2016
27.8.2015 8:44:10   
leychi
Živijo, tudi z moje strani...Glede na zadnjo M imam rok okoli 20. 4. 2016. Po prvem pregledu se vam pridružim na fb. :)
Srečnoooo

(odgovor članu Kekoa)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: APRILčice 2016
27.8.2015 11:55:04   
škorpijonka22
pozdravljene,

tudi jaz se vam pridružujem, po zadnji M imam pdp 17.4.2016, prejšnji petek sem že bila na prvem pregledu, kjer je nosečnost potrdil, majhna pikica je bila takrat velika 4mm user posted image .. naslednji pregled imam 14.9, takrat pa se vam tudi jaz pridružim na fb oz. ko izvedo tudi domači user posted image bo pa to najin drugi otrok, doma imava že navihanega 15m srčka user posted image se tipkamo.. uživajte! user posted image

< Sporočilo je popravil škorpijonka22 -- 27.8.2015 12:07:38 >

(odgovor članu leychi)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: APRILčice 2016
27.8.2015 14:35:33   
Tejca_8
Pozdravljene mamice! user posted image

Jaz sem že iz drugega pregleda. Tako hitro rastemo, da so nam PDP prestavili na 3.4.2016 user posted image . Pikica velika 2cm, videla sem gibe, slišala utripek, res nekaj neprecenljivega user posted image user posted image .

Naslednji pregled je nuhalna, in sicer 23.9.. Upam, da se bo pikica prav obrnila, da vidimo spol user posted image .
Moje počutje je super, poleg utrujenosti, slabosti nimam, samo napete in boleče prsi.

Srečno vsem ostalim še naprej.user posted image

< Sporočilo je popravil Tejca_8 -- 27.8.2015 14:36:03 >

(odgovor članu škorpijonka22)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: APRILčice 2016
27.8.2015 21:02:44   
PridnaBiba
Ful vas je vse fajn brat :)

user posted image jaz mam pa danes tak zamorjen dan. Ponoči sem slabo spala in se mi pozna že cel dan. Pa tak čuden občutek - niti ne v želodcu ampak nasploh, ne vem. Mogoče je to slabost ampak je do sedaj še nisem občutila.

Jaz še vedno živim doma (končno je moj dobil službo in sva začela sanjat o mansardi) in že res težko prikrivam simptome. So se že začela vprašanja, kaj mi je, da zgledam utrujeno (ker ponavadi sem polna energije skos), zakaj ne pijem več tolko kave, da to mi pa ja ni podobno,...

Ampak kak teden ali dva pa bom še zdržala -upam s prikrivanjem (do drugega pregleda v 9.tednu) Fingers crossed da bo vse oky :)

Manjka mi delovnega elana in še od doma delam in se moram prav silit silit silit!! Bi bilo lažje iti v službo, oddelat in potem spat doma. hehe.

Aja, ful zakon, meni so tudi prestavli PDP na 17.4. Ampak mam občutek, da bo itaq prej. Mami je mene in sestro kar 3 tedne prej rodila pa sva 7 let narazen. (mogoče bo na moj rd. 6.4 :D)

Fajn nosečkajte in pišite user posted image user posted image

(odgovor članu Tejca_8)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: APRILčice 2016
28.8.2015 11:13:49   
pumpkin2016
Pozdravljene vse user posted image

Se po daljšem času spet malo oglasim. Že nestrpno pričakujem prvi pregled v ponedeljek. Ta teden sem imela preglede pri kardiologu in sem pomirjena, da je vse ok. :)
Se mi pa zdi, da se mi je trebušček že kar napihnil. V prvi nosečnosti mi je šlo vse v prsa, zdaj pa ne user posted image . Sem zelo utrujena, neprestano me mučijo slabosti in ponoči nespečnost. Pa še najin 13m user posted image je prehlajen in zobki, da je pestro.

Uživajte! user posted image

(odgovor članu PridnaBiba)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: APRILčice 2016
28.8.2015 11:49:29   
Neli_31

IZVIRNO SPOROČILO: pumpkin2016

Smem vprašati zakaj si imela pregled pri kardiologu, sama imam namreč aritmijo in me tudi malo skrbi.

Jaz se bom še načakala za pregled, šele 10.9.


(odgovor članu pumpkin2016)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: APRILčice 2016
28.8.2015 12:41:32   
Lumpika86
Pozdravljene. Se ena nova med vami. Berem vas ze nekaj casa in zbiram pogum za javljanje. Imam ze eno slabo izkusnjo za seboj, tako da sem zdaj bolj na trnih. Me pa celodnevne slabosti, mozolji in spahovanje redno opominjajo, da se nekaj dogaja. user posted image

Prvi pregled imam sele 7.9. ze skoraj v devetem tednu. Upam, da bo vse ok.

Kako se pa ve spopadate s slabostjo in ostalimi tegobami?

Lp vsem

user posted image

(odgovor članu Neli_31)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: APRILčice 2016
28.8.2015 14:49:10   
pumpkin2016
Neli_31, sem ti odgovorila na ZS. user posted image

(odgovor članu Neli_31)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: APRILčice 2016
28.8.2015 15:12:15   
tk13
Pozdravljene,

še ena nova med vami. Nisem še bila na pregledu, ker sem prej bila na dopustu in sem komaj tam ugotovila, sedaj pa je moja ginekologinja na dopustu. Po mojih izračunih je moj datum nekje 23.4.2016. Jupiiiii! :)user posted image

(odgovor članu pumpkin2016)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: APRILčice 2016
28.8.2015 21:17:53   
***nena***
Živjo.

Se javljam s pregleda... Sem v 7t4d in se že lepo vidi utripajoči srček in tudi slišala sem gauser posted image če to ni nekaj najlepšega...

Drugače imam pa sedaj naslednji pregled 20. 9., ko bom v bistvu že 10t4d V bistvu bom imela sedaj vse na 3 tedne, tako moja g naročauser posted image

A na nuhalno ste se že vse prijavile? Jaz razmišljam ali naj se že, ali naj še počakam naslednji pregled? Ampak se mi zdi, da bom takrat že kar pozna za kakšen termin, se bojim da bo že vse zasedeno.

Se mi pa slabosti (moram potrkati) nekoliko umirjajo...ali pa samo zato, ker pogosteje jemuser posted image Je pa sigurno sedaj veliko "težje" kot prvič...imam včasih kar malce slabo vest, da sedaj ne namenim toliko pozornosti nosečnosti nasplohuser posted image

Kako ste kaj ostale?

Lep vikend vam želim in izkoristite iztekajoče se vroče dni poletja...

(odgovor članu tk13)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: APRILčice 2016
29.8.2015 7:35:24   
Nija2014
Pozdravljene bodoče mamice. Tudi jaz sem nova med vami, CB je pravkar pokazal magični plusek. Moj pdp pa je po mojih izračunih 29.4. 2016.

Vso srečo vsem nam, ap tudi tistim ki še zmeraj čakajo na user posted image aliuser posted image

(odgovor članu ***nena***)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: APRILčice 2016
29.8.2015 13:47:11   
Anonimen
pozdravljene.
Tudi jaz zagledala magični user posted image Saj nemorem vrjet, ampak prvotni šok je za nama ;) nenačrtovano in popolno presenečenje :) zaenkrat ostajam anonimna, se vam pa z veseljem pridružim tudi na fb, pa razčvekam o meni in najini družinici, po pregledu, je pa po izdračunih sedaj 6t user posted image <3 user posted image user posted image lep dan, vam želi še ena srečka nosečka ;)

(odgovor članu Nija2014)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: APRILčice 2016
29.8.2015 14:31:18   
pumpkin2016
Ooo, koliko se nas je že nabralo. :) Kako lepo. user posted image

Katera punca je zadnjič delala seznam? Ga bomo kaj posodobile? user posted image (Jaz še ne znam.)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: APRILčice 2016
29.8.2015 16:05:48   
PikaPokaPolonca
Heila srečke-nosečkeuser posted image
Tudi jaz se vam pridružujem, PDP naj bi imela (po mojih izračunih) 26.04.2016 user posted image . Prvi pregled pa 18.09...komaj čakam!!
Nuhalna pa v oktobru, torej sedaj sem v 4-5 tednuuser posted image .
Kar se tiče znakov: prsa občutljiva sto na uro, zbujanje, čudno počutje ampak še ne meji na slabost... To bo najin prvi otroček..me lahko katera doda na fb? Pozdravček aprilčicamuser posted image

(odgovor članu |Deteljica|)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: APRILčice 2016
30.8.2015 21:36:21   
Anonimen
Cao...sem cisto nova na formu in moja prva nosecnost :)
Imam pa malo tezavco...pojavlja se mi bolecina v spodnjem delu trebuha...je kaj.narobe? :/
Pregled imam v sredo in po mojih izracunih sem v 5 tednu :)

(odgovor članu PikaPokaPolonca)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: APRILčice 2016
31.8.2015 10:33:57   
jaz_sem_jaz
Prosim, če me dodate na FB.user posted image

Nič več "anonimna JJ"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: APRILčice 2016
31.8.2015 10:42:25   
nina**
Čestitam vsem novimuser posted image

Meni je pri krčih pomagal Magnesol, sedaj ga pa ne spravim več dol se mi samo obrne user posted image

Sedaj so pa tudi mene doletele slabosti, pa sem bila že tako vesela, ker so bile samo občasne, sedaj pa komaj kaj spravim vase nič mi ne paše. Utrujena in zaspana sem pa tudi tako, da ni nič z mano. Bomo videli kako bo po koncu dopusta, upam da bo kaj boljše ko bom v službi. Pa ta teden sem opazla sem ena velka jokica.

Komaj čakam sredo in pregleduser posted image

uživajte na sončkuuser posted image

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?