|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
25.8.2015 12:27:44   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

S temile mačkami mešate jabolka in hruške. Mačke niso prostoživeče živali, ampak brezdome domače živali, kar je bistvena razlika. Prostoživeče živali je pa že zdaj po zakonu prepovedano hranit.


Ne vem no......če se ravno meša.....marsikatero društvo za zaščito živali imenuje te mačke "prostoživeče mačke".......oni pa ne mešajo jabolk in hrušk......user posted image


Google draga moja, pa poišči zakon o zaščiti živali, ne bom ti limal linkov, sam zato ker ti ...ne veš.


Zzz ne pozna termina brezdomne domače živali.....zato, če se že gremo terminologijo razlagat, bodimo dosledni...user posted image

Drugače pa imamo kar nekaj zakonov, ki urejajo živalsko problematiko in kjer uporabljena terminologija skupin živali ni usklajena, kar zna predstavljati problem....zato se verjetno na strani macjelovke upporabi termin prostoziveca mačka, ki pa ni čisto v skladu z zzz....

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
25.8.2015 13:09:08   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Ma, kaj pa vem. Mene malo boli, da ne bom smela več krmiti račk na Špici. Pa kakšni veverici dam kdaj kakšen lešnik, ko grem na Grad.




Krmljenje račk in labodov sploh ne spada v ta zakon, ker ne reka ne jezero nista javni površini, ampak sta javni dobrini. In tudi iz linka ni razvidno, da bi se odlok dotikal problematike krmljenja vodnih ptic oz. živali.

Meni je odlok všeč čisto iz estetskih in tudi higienskih razlogov. Celo varnostnih.

Pri nas imamo noro z vranami, potem pa vidiš par modelov, ki te vrane še dodatno futrajo. In to pred vrtcem.
Zadnjič sva šli s kolegico po tamali v vrtec, tamali sta glodali kruh od malice in ko smo se še pogovarjali pred avtom, so nas vrane dobesedno napadle. O tem, kako sta se tamali dve prestrašili, raje ne govorim. Dobesedno smo morali bežati. In to samo zaradi kruha, ki sta ga mali jedli tik ob kraju, kjer trije modeli redno futrajo vrane.
Zdaj jih bom pa prijavila, res, ker vrane, ki že sicer razvlečejo vso svinjarijo po parkih iz košev za smeti, niso prav nič bogicane, da jih je treba še dodatno krmiti.
Poleg tega zaradi njih grlic ne poznamo več pri nas, včasih pa jih je bilo ogromno, tudi srake ni nobene več, št. golobov, kosov in vrabcev pa se je drastično zmanjšalo.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
25.8.2015 13:21:37   
ronja
Ne vem, premalo poznam situacijo. Na splošno sem kar za, da se ne pušča hrane kar povprek... Nekoč smo posvojili potepuško psičko, ki si je bila navajena sama najt hrano in takrat šele vidiš, kaj vse zmečejo ljudje na tla! Špageti, bedrca, ma svašta je našel ta ljubi cucek! Res je bila carica, ko smo jo imeli, ni bilo v hiši nobenega mrčesa, vse je požrla... Ampak vseeno - sem bila presenečena, koliko hrane je med bloki na tleh... Tudi tu vidim kdaj kako miš ali podgano in mi ni najbolj všeč način, kako bi se jih nekateri radi znebili - da bi zaredili ogromno potepuških mačk... (jim nastavijo hrano, ki si jo potem vse te živali lepo razdelijo, imam občutek...)

Se mi pa zdi totalno mimo, da bi te kdo kaznoval, ker na gradu ponudiš veverici lešnik in po moje to niti ne bo nikoli v praksi izvedeno, tako da si lahko brez skrbi, vijoličarka:). Mislim, da se nihče ne boji prenaseljenosti z vevericami:D. Zakon je mogoče napisan na splošno, gotovo pa bodo inšpektorji dobili bolj jasna navodila, kaj je res problem in kaj naj preverjajo.

Vsaka žival je lahko srčkana, če jo pogledaš iz pravega kota, pa vsaka je grozna, če jih je preveč. Tudi mi smo negravžni, če pogledaš kak fast forward posnetek kake javne kamere - vso tisto gomazenje trum ljudi - bljak! En sam človek, praktično katerikoli od njih bo pa čisto ok zgledal, samo prenaseljenost nam je odvratna, ker ni v naravnem ravnotežju.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
29.8.2015 22:45:56   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
in tudi živalim ne pomagam zato, da bi lahko kdo rekel "o, lej, kako je pa ta fajn, ker pomaga) ali, Bog ne daj, celo zato, da bi sama sebe povzdigovala v nesmiselne višave zaradi tega. Pomagati živalim je zame nekaj naravnega (pri tebi verjetno to lahko primerjam kvečjemu z dihanjem) in v zvezi s tem sem sentimentalna samo, ko se spomnim na kakšen dogodek (ali vidim fotografijo) izpred večih let in potem pogledam današnje stanje - kako je bila takrat žival brezdomna in na robu smrti zaradi podhranjenost in bolezni, danes pa uživa pri čudovitih lastnikih, zdrava, sita in na varnem.

Tu si se povzdignila.....v nesmiselno višavo......user posted image

Ne, nisem se... samo replicirala sem ti na tisto, kar si ti predtem napisala o hraniteljih prostoživečih ali brezdomnih živali.

Tvoji poskusi poniževanj in/ali žaljenj drugače mislečih od tebe so pa (vsaj na RR) tako ali tako že poznani... glede na tvojo forumaško kilometrino bi pa lahko že vedela, da pri meni nimajo efekta.

Ker pa preziram ljudi, ki na takšen način, kakršnega imaš ti, komunicirajo z drugimi, sem debatiranje s tabo zaključila... Nimam ne časa, ne volje, da bi prepričevala prepričane.


< Sporočilo je popravil Kerensa -- 29.8.2015 22:48:40 >


_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
30.8.2015 8:25:54   
liliana
Tvoj post na temi o migrantih lahko drugače misleči od tebe tudi razumejo kot poniževanje in žaljenje......

Zato ne igraj spet naivne francoske sobarice, ki se želi zasmiliti vsem okrog sebe......



< Sporočilo je popravil liliana -- 30.8.2015 8:26:18 >

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
30.8.2015 10:11:02   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Krmljenje račk in labodov sploh ne spada v ta zakon, ker ne reka ne jezero nista javni površini, ampak sta javni dobrini. In tudi iz linka ni razvidno, da bi se odlok dotikal problematike krmljenja vodnih ptic oz. živali.



Reka in jezero sta javni površini, poleg tega pa sta skupaj z ostalimi vodnimi viri zaščitena še kot javni dobrini.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
30.8.2015 17:50:34   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko



Meni je odlok všeč čisto iz estetskih in tudi higienskih razlogov. Celo varnostnih.

Pri nas imamo noro z vranami, potem pa vidiš par modelov, ki te vrane še dodatno futrajo. In to pred vrtcem.



Enako razmišljam.

Tudi če se uvedejo še konjederci, ki bi poskrbeli za potepuške pse in mačke, ne bi bilo nič narobe.

In verjamem, da me zaradi metanja suhega kruha račkam ne bo doletela kazen.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
30.8.2015 18:30:26   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Zato ne igraj spet naivne francoske sobarice, ki se želi zasmiliti vsem okrog sebe......

Tega nisem nikdar počela, zato je ta tvoj spet odveč.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
30.8.2015 19:03:05   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Zato ne igraj spet naivne francoske sobarice, ki se želi zasmiliti vsem okrog sebe......

Tega nisem nikdar počela, zato je ta tvoj spet odveč.


Sem že mislila, da si iz prezira do mene, debato z mano spet zaključila.......user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
31.8.2015 9:43:26   
Kerensa
Tako, kakor se ti spet, ker nimaš pametnega argumenta, zapičiš v eno besedo in potem cinično poskušaš provocirati, pri čemer je, glede na celotno debato, popolnoma očitno, da ti je samo dolgčas in da imaš resne težave z izražanjem svojega mnenja v realnem življenju (al' si ga ne upaš povedati al' te pa nihče ne posluša/upošteva, četudi ga poveš).

Je že čas, da dojameš, da ne na RR, še manj pa na svetu, ne obstajaš samo ti in da se svet ne vrti izključno okrog tvojega (za večino nepomembnega) mnenja o čemerkoli, temveč, da obstajamo tudi ljudje, ki se s tabo ne strinjamo (ali pa ti ne z nami, kakor obrneš), a vendar zato nismo nič manj inteligentni in/ali ne/pomembni in ne žalimo ljudi samo zato, ker niso "narejeni po našem kopitu".

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
31.8.2015 19:42:04   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Tako, kakor se ti spet, ker nimaš pametnega argumenta, zapičiš v eno besedo in potem cinično poskušaš provocirati, pri čemer je, glede na celotno debato, popolnoma očitno, da ti je samo dolgčas in da imaš resne težave z izražanjem svojega mnenja v realnem življenju (al' si ga ne upaš povedati al' te pa nihče ne posluša/upošteva, četudi ga poveš).

Je že čas, da dojameš, da ne na RR, še manj pa na svetu, ne obstajaš samo ti in da se svet ne vrti izključno okrog tvojega (za večino nepomembnega) mnenja o čemerkoli, temveč, da obstajamo tudi ljudje, ki se s tabo ne strinjamo (ali pa ti ne z nami, kakor obrneš), a vendar zato nismo nič manj inteligentni in/ali ne/pomembni in ne žalimo ljudi samo zato, ker niso "narejeni po našem kopitu".


A moj zgornji post si pa spregledala......?

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
31.8.2015 22:28:19   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
.......je pa vrag, da ko tega vraga od glodalcev opaziš, da je v bližini, je že prepozno, ker se znajo lepo skriti.....zato se nam mogoče tudi zdi, da to sploh ne predstavlja problema........da če podgane ne vidimo, da je enostavno ni.......


Argument bogih zivalic in milosrdnosti clovekolikih empatov sprejmem, ko bodo ti isti nahranili tudi misa in podgano, ki se priselita v njihovo shrambo.... Podgana ni nic manj zival kot racka, muca ali kanarincek.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
31.8.2015 22:34:08   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
.......je pa vrag, da ko tega vraga od glodalcev opaziš, da je v bližini, je že prepozno, ker se znajo lepo skriti.....zato se nam mogoče tudi zdi, da to sploh ne predstavlja problema........da če podgane ne vidimo, da je enostavno ni.......


Argument bogih zivalic in milosrdnosti clovekolikih empatov sprejmem, ko bodo ti isti nahranili tudi misa in podgano, ki se priselita v njihovo shrambo.... Podgana ni nic manj zival kot racka, muca ali kanarincek.


Ljudje smo različni, eni imajo radi muce, drugi račke, tretji podgane. Slednji se najbrž samo skrivajo z njimi, da jih ni opaziti v njihovi podganljubnosti user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
1.9.2015 18:42:32   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
.......je pa vrag, da ko tega vraga od glodalcev opaziš, da je v bližini, je že prepozno, ker se znajo lepo skriti.....zato se nam mogoče tudi zdi, da to sploh ne predstavlja problema........da če podgane ne vidimo, da je enostavno ni.......


Argument bogih zivalic in milosrdnosti clovekolikih empatov sprejmem, ko bodo ti isti nahranili tudi misa in podgano, ki se priselita v njihovo shrambo.... Podgana ni nic manj zival kot racka, muca ali kanarincek.


Ljudje smo različni, eni imajo radi muce, drugi račke, tretji podgane. Slednji se najbrž samo skrivajo z njimi, da jih ni opaziti v njihovi podganljubnosti user posted image


Zato pa potrebujemo odlok. Da bo red.... user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
3.9.2015 13:17:08   
ronja
No, meni so miške in podgane zelo srčkane živali, ravno tako kot račke... Samo mi je jasno, kaj prenaseljenost z njimi pomeni... In mi je jasno, da je njihov cikel hiter in se bojo veliko hitreje zaredile kot recimo race. SO pa vse živali grozne, če jih je preveč na enem mestu, če ni več v ravnotežju. In seveda si miši in podgan ne želim zraven svojih otrok, sploh najmlajšega vseljubca, ki bi vsako prijel in pobožal in prinesel in dal v lonček in opazoval... Se mi pa ne zdi rešitev proti mišim to, da naseliš krdelo potepuških mačk... Ker navsezadnje so problem bolezni, zato so miši problem... in te bolezni prenašajo tudi mačke...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
14.9.2015 14:21:10   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

No, meni so miške in podgane zelo srčkane živali, ravno tako kot račke... Samo mi je jasno, kaj prenaseljenost z njimi pomeni... In mi je jasno, da je njihov cikel hiter in se bojo veliko hitreje zaredile kot recimo race. SO pa vse živali grozne, če jih je preveč na enem mestu, če ni več v ravnotežju. In seveda si miši in podgan ne želim zraven svojih otrok, sploh najmlajšega vseljubca, ki bi vsako prijel in pobožal in prinesel in dal v lonček in opazoval... Se mi pa ne zdi rešitev proti mišim to, da naseliš krdelo potepuških mačk... Ker navsezadnje so problem bolezni, zato so miši problem... in te bolezni prenašajo tudi mačke...


Zal ronja, veliki empati hranijo potepuske macke se bolj vneto kot miske in podgane, pa si potepuske macke niso vec pripravljene same priskrbeti hrano.... Torej vse bo ok, samo moramo prepreciti ljudjem, da zivali clovecijo.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
15.9.2015 0:07:43   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
So pa vse živali grozne, če jih je preveč na enem mestu

Isto je z ženskami na forumu. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
15.9.2015 6:09:29   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
So pa vse živali grozne, če jih je preveč na enem mestu

Isto je z ženskami na forumu. user posted image


Še dobro, da se praktično vedno, ko prideš na RR malo pogledat, pritožuješ, da je tuga, da crkuje itd......bi drugače človek pomislil, da misliš na RR forum.....user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
25.9.2015 11:19:29   
ronja
Zal ronja, veliki empati hranijo potepuske macke se bolj vneto kot miske in podgane, pa si potepuske macke niso vec pripravljene same priskrbeti hrano.... Torej vse bo ok, samo moramo prepreciti ljudjem, da zivali clovecijo.

To se strinjam. Smo imeli točno ta problem s sosedom. Ker on bi futral muce, da kao ne bo miši in podgan in nas prepričeval, da serjejo po zelenici neki mali kužki - so pa seveda njegove muce;). Seveda zavaljene muce nimajo prav nobene želje, da bi lovile miške in dokaz za to je bil na dvorišču, ga je sam našel:D. Mrtva miš, ki se je nobena mačka ni dotaknila:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
25.9.2015 13:12:22   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
.... in nas prepričeval, da serjejo po zelenici neki mali kužki - so pa seveda njegove muce;).


mačke zakopavajo svoj drekec v naravi. vedno. psi ne.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
25.9.2015 19:52:43   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: ronja
.... in nas prepričeval, da serjejo po zelenici neki mali kužki - so pa seveda njegove muce;).


mačke zakopavajo svoj drekec v naravi. vedno. psi ne.


Ne, pa ne vedno......vedno seveda mačka dela s tačkami, kot da zakopava (v prazno namreč, da zadosti svojemu nagonu), pa če to dela po betonu, asfaltu ali na zelenici.......marsikdaj najdem na zelenici mačji drek....in marsikdaj jo tudi vidim, da zakopava v prazno....poleg dreka.......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
25.9.2015 20:30:05   
mateyka
a veš, da še nisem vidla mačke na betonu kakat. nit da bi kr neki po zraku kopala. vse naše mačke so kopale in če je bil kak blem, je bil, da so sosedi bentili, ker so kopali po vrtovih, ne pa da se kakec kje vidi. a so to kake notranje mačke pri vas, ki niso velik zuni in potem neki mahajo okol, ker ni clean magica, bonamija ali tigerin peska zunaj?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
25.9.2015 20:43:16   
ronja
Te mačke ga ne. Preverjeno, ne samo od naju, tudi od drugega soseda;). Niso te mestne muce iste;).
nit da bi kr neki po zraku kopala.

Jaz pa že zelo velikokrat... Mogoče jih nisi dovolj opazovala;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
25.9.2015 20:44:42   
ronja
mateyka, to so potepuške mačke, ki jih pač nekaj ljudi hrani. NIso notri, nikoli, ves čas zunaj in ja, kakajo po zelenicah in ne, ne zakopavajo dreka, pa če še tako mislite, da ga;). Stvar je zelo enostavno preverit. Mimogrede: tudi pasji in mačji drek nista enaka, se ju da ločit;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
25.9.2015 21:28:57   
mateyka
lej, jaz sem svoje mačke gledala in naše so jih vestno zakopavale. zdaj jih sicer nimam, sam ne bi rekla kr neki na pamet, če ne bi čekirala in vidla. samo enga mačka sem do sedaj vidla srat tko da ni zakopal in on je bil notranji maček, ki je bil prvič zunaj, ko je bil star 9 let (lastnica je umrla in smo ga mi vzeli). je pa res, da nisem študirala pasjih in mačjih drekov, da bi jih lahko razločila. verjetno pinč in mačka imata dokaj podobne?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?