|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
25.9.2015 22:13:19   
malaMravljica
oh macke ja, eno je imet eno ali dve mucki doma, drugo pa je hranit potepuske macke, to je zame neumen idiotizem. Meni mi na vikendu tik za zivo mejo en tip hrani potepuske macke in se ima za heroja. Vsak dan ob 8.30 prinese futer in ga razdeli ob nasi zivi meji in macke jejo in se mnozijo, mnozijo, .. mislis, da je ena crna in ena pisana in ena rdeca, potem opazis par crnih, par rdecih in par crno belih. Pozimi se je sicer nekaj zgodilo, ker jih je letos precej manj, bilo jih je ze okoli 20. In zakaj mi te macke niso vsec? Ker mi na terasi smrdi po urini in po vrtu so dreki, tudi v zeliscni gredi recimo, ker futer privablja podgane in teh macke ne lovijo in ker mi pac ni imeti na mojem vrtu 20 mack. In tip, ki misli kaj je naredil dobrega, nic. Macke dobijo hrano in nimajo doma, se podijo, napadajo, prihaja do konfliktov s psi, podgane in smrad. Ko bo nekomu enkrat pocil film pa bo nastavil strup in bo. Ja, jaz sem proti temu.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
26.9.2015 0:53:46   
ronja
mateyka, konsistenca je drugacna, ker imajo razlicno prehrano. In ocitno si imela premajhen vzorec, ker ocitno macke tako v prekmurju kot v Lj. kot nevemkje, odkoder je doma mm, drekov ne zakopavajouser posted image . Kljub splosnemu prepricanju.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
26.9.2015 9:50:58   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
mateyka, konsistenca je drugacna, ker imajo razlicno prehrano. In ocitno si imela premajhen vzorec, ker ocitno macke tako v prekmurju kot v Lj. kot nevemkje, odkoder je doma mm, drekov ne zakopavajouser posted image . Kljub splosnemu prepricanju.


science project gone bad user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
26.9.2015 11:04:08   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

mateyka, konsistenca je drugacna, ker imajo razlicno prehrano. In ocitno si imela premajhen vzorec, ker ocitno macke tako v prekmurju kot v Lj. kot nevemkje, odkoder je doma mm, drekov ne zakopavajouser posted image . Kljub splosnemu prepricanju.


Glede na to, da se je v zadnjih 15 - 20 letih okolica hiš in blokov bistveno spremenila, nimajo niti kam zakopavatiuser posted image ......dvorišča so vsa v betonu, z "angleško" travico, tisto malo kar je gredic so posipane s kamenčki ali z onim dekorativnim lesom.....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Hranjenje prostoživečih živali v Ljubljani
29.9.2015 11:39:19   
ronja
Tu so hiše, ki imajo spredaj travo, ni ravno angleškal, vsaj pri nas ne;). Ampak mačkam se ne da več:D. Brcnejo 2x po zraku, to že mogoče, to je pa vse. Mi grejo pa na živce njihovi dreki, jasno, ker se mali zunaj igrajo. Ampak muca sama ni nič kriva.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?