|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJčice 2016
5.10.2015 18:07:37   
makaroncek
O luštno. Ma kako ste pridni no. Te, ki ste tretjega naročile! In lepe novice za vse, ki ste že videle srčke. Jaz še na nuhalno čakam, potem pa se pridružim na fb do takrat pa upam, da bo potekalo vse ok.Z vadbo bom začela pa potem po nuhalni...zdaj je hoja več kot dovolj. Še bolj pa je važen počitek, saj nam telo na polno dela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: MAJčice 2016
6.10.2015 9:24:39   
Kiana
joj ta slabost, upam punce, da vam hitro mine.

PupaOdA -kako si? Še čutiš bolečino? Neka prisotna bolečina naj bi bila normalna, saj se maternica širi. Počivaj in upam, da boš dobro.

za vse, ki 3 pričakujete vauuu super user posted image

(odgovor članu makaroncek)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: MAJčice 2016
6.10.2015 10:59:29   
Rina2
makaroncek ti si spraševala za DHT? Meni so v drugi N odvzeli kri za DHT na dan, ko sem imela nuhalno. V prvi N pa so mi rekli, da ga sploh ni potrebno delati, ker je bil rezultat NS itak takšen, da ga DHT ne bi spremenil v tisto "kritično" vrednost, stara sem pa bila takrat 34.



_____________________________

Junij 2012, Marec 2014, .... Maj 2016?

Dum spiro, spero!


(odgovor članu Kiana)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: MAJčice 2016
6.10.2015 11:01:35   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LeJo

makaroncek ti si spraševala za DHT? Meni so v drugi N odvzeli kri za DHT na dan, ko sem imela nuhalno. V prvi N pa so mi rekli, da ga sploh ni potrebno delati, ker je bil rezultat NS itak takšen, da ga DHT ne bi spremenil v tisto "kritično" vrednost, stara sem pa bila takrat 34.




(odgovor članu Rina2)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: MAJčice 2016
6.10.2015 12:04:25   
PupaOdA
Ojla punce, dolgo se nisem oglasila, ampak sem imela pester vikend.
Feli12 hvala za nasvet, sem v soboto zaradi zaprtja popila čez dan cel liter Donata in res je sedaj ok.
V glavnem včeraj se mi je končno prebava mal zbudila, v nedeljo pa sem bila v dežurni lekarni, saj sem se zaradi zaprtosti počutila zelo slabo in sem morala po svečke.
Slabosti pa me napadajo le zvečer, ko se umirim in ležem na kavč, začele pa so se ko sem dopolnila 7.teden - točno ko urca user posted image . Rešim se jih pa tako da se takrat kar spat spravim user posted image torej niso ravno hude.
mava 1979 sem se ravno spraševala kako si ti. No sem vesela, da je vse ok.
Kiana ja mam pa skoz občutek neke napetosti, kot pri M. Ampak vem da to pride zraven, nič hudega vsaj vem da se nekaj dogajauser posted image No pa hrbet me je tudi začel matrat.
Danes pa sem ravno iz pregleda za ščitnico in me je moj tirolog lepo pomiril, da je vse ok in sedaj me bo nadzoroval do konca.

Ufff sem se pa razpisala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: MAJčice 2016
6.10.2015 13:06:24   
Pikolina_
Pozdravljene!

Tudi jaz se pridružujem user posted image :) Prva nosečnost, stara sem 26. PDP cca. 10.5. (po tabeli, ginekolog mi še ni rekel točnega datuma?)
Slabosti so, ampak blage, pa še ugotovila sem kako jih pregnati :D majhni obroki na 3 ure me rešujejo pred slabostjo!
Utrujenost je zmerna, le kakšen dan vmes me pa čisto podere.

Kako se kaj prehranjujete? Jaz sem sveto prisegala da se bom zdravo prehranjevala, ampak nimam nobenega nadzora nad sabo, haha. Grem v trgovino po zelenjavo, ven pa pridem s testeninami in kruhom user posted image . Se bom morala malo bolj organizirati!!

Sicer pa mi je na začetku noro pasalo kislo, sedaj sem pa bolj sladkosned.

;) Lep pozdrav!

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: MAJčice 2016
6.10.2015 14:04:35   
SleepingBeauty
Še jaz se vam pridružujem user posted image
predviden PDP je 18.5., predviden pa zato, ker sem bila pred 14 dnevi na prvem pregledu a se je premalo videlo saj sem bila šele v 6.tednu. drug teden imam ponovni pregled in takrat bom v 9 tednu. pa tudi upam, da so bo kaj bolje videlo in da dobim točen PDP.

drugače ja pa to moja prva nosečnost, stara pa sem 30 let in zadnje dve leti sem se zdravila zaradi policističnih jajčnikov, zato je čudež da sem sploh zanosila (glede na to da so mi rekli da ne bom mogla).user posted image

(odgovor članu Pikolina_)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: MAJčice 2016
6.10.2015 14:31:25   
Rina2
Pa samo da še nekaj pojasnim, včeraj sem se pridružila forumu z nikom "anonimna", da ne boste debelo gledale, kdo je sedaj ta, ki se ne predstavi ;-).

_____________________________

Junij 2012, Marec 2014, .... Maj 2016?

Dum spiro, spero!


(odgovor članu SleepingBeauty)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: MAJčice 2016
7.10.2015 7:41:43   
mava1975
No da se javim, včeraj opravila svoj prvi pregled, sem v polnem 7 tednu. PDP je 24.5.2016. Zaenkrat vse v redu, videla rokice, nogice, srček lepo bije, dobila 4 slikce... Danes sem bom naročila na dvojni hormonski test, pa na nuhalno... Dobila sem tudi napotnico za genetsko ambulanto, ker sem že v tistih letih, ko mi pripada amniocinteza in se nikakor ne morem odločit.... Moram pa zopet pohvaliti mojo ginekologinjo, ker je res najboljša na svetu, vzela si je čas (40 minut) in mi vse pojasnila sama od sebe ne da bi jaz rabila kaj spraševat... Ko sem dobila napotnico sem se šla takoj prijavit v genetsko (Medgen) kjer mi je tudi prijazna sestra vse razložila in pojasnila, me napotila naj prvo opravim nuhalno in dvojni hormonski in da se bom potem posvetovala kako pa kaj.... res fulllll zadovoljna, da so na svetu taki ljudje, ki si vzamejo čas....user posted image

(odgovor članu Rina2)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: MAJčice 2016
7.10.2015 7:42:46   
mava1975
PupaOdA.... še zate, upam, da ti ne bo preveč slabo, meni je itak še fulll, ampak saj vem zakaj mi je in sem vesela.... svetujem ti raje šumeče tablete magnezij, se mi zdi da bolj učinkujejo kot Donat.... lp vsem

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: MAJčice 2016
7.10.2015 8:26:03   
Pomaranch
Medgen je samo samoplačniški, ane?

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: MAJčice 2016
7.10.2015 8:27:12   
mava1975
Jaz sem bila v Postojni in delajo na napotnico tudi...

(odgovor članu Pomaranch)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: MAJčice 2016
7.10.2015 9:38:18   
mava1975
Evo punce, naročila sem se na nuhalno pri dr. Pušenjaku v začetku novembra...

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: MAJčice 2016
7.10.2015 10:49:38   
Anonimen
Živjo, punce,
tudi sama čakam na pregled, končno dočakala, imam ta teden. Sem pa v 9.tednu.

Tudi mene čaka amniocenteza, čeprav sem stara 26. Strah je velik, da se napaka prejšnje nosečnosti ponovi. Upam, da mi bodo zvezde tokrat bolj naklonjene, saj smo prejšnjega dojenčka izgubili v 6.mesecu nosečnosti user posted image

Držite pesti zame!

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: MAJčice 2016
7.10.2015 15:37:36   
Rina2
Anonimna držim pesti zate user posted image user posted image user posted image .

Tudi mene čaka amniocenteza.ker pač nisem več rosno mlada. Predvidevam oz. upam da mi jo bo delal dr. Pušenjak. Se bom pa vseeno še prej naročila na NS, to pa po moje pri dr. Strahovi ali Pušenjaku. Ne vem še.


_____________________________

Junij 2012, Marec 2014, .... Maj 2016?

Dum spiro, spero!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: MAJčice 2016
7.10.2015 15:39:55   
Rina2
mava1975 na Medgen greš na posvet zarad tistega krvnega testa, ki je namest amniocenteze?

_____________________________

Junij 2012, Marec 2014, .... Maj 2016?

Dum spiro, spero!


(odgovor članu Rina2)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: MAJčice 2016
7.10.2015 15:45:19   
mava1975
Rina2 ja na posvet bi šla, ker se odločam med samoplačniškim krvnim testom in amniocintezo... bi ti pa priporočala za nuhalno Pušenjaka ali pa dr. Tul, tudi v Dravljah imam res dobra priporočila za njiju (verjemi), baje se je dr. Strah kar poslabšala... Mi je pa super sestra Branka in Medgena svetovala naj prvo opravim nuhalno in DHT, da bomo potem videli na čem smo in se bom na podlagi teh podatkov potem lažje odločala...

(odgovor članu Rina2)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: MAJčice 2016
7.10.2015 23:23:18   
Nia*
Živio punce!

No, pa sem le našla skupino, ki so v pričakovanju takrat kot jaz. :)

Prvi pregled sem imela 2.10., PDP imam 13.5.2016, naročena sem že na nuhalno in to 26.10.2015, ki je kar ne morem dočakati.
Mi je precej slabo in to skoraj čez ves dan (bruham sicer ne ampak to tako nikoli), precej sem utrujena in zaspana, malo me zbada in že zdaj postajam precej lačna, tako da se moram kar nazaj držat. :P
Imam že sinka, ki bo vsak čas star 4 leta in se že zelo veseli dojenčka.
Na FB sem iskala skupino, pa je nisem našla, a me lahko dodate?

Srečno in veselo nosečnost vam želim! :)

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: MAJčice 2016
8.10.2015 9:56:36   
mamiteja78
Pozdravljene vse majčice 2016, tudi jaz se vam pridružujem, stara bom 37 let,doma imam že sedemletno hčero.Prejšnji petek sem bila na pregledu in videli smo dva srčkauser posted image . Nisem pa še dobila točno določenega pdp-ja, ker imam jutri še enkrat ultrazvok, ki bo pokazal, če še oba srčka bijeta. Sem v devetem tednu. Se vam javim jutri, in vam poročam naprej, do takrat lepo pozdravljene, Če bi bil eden sem si izračunala pdp 13.5.2016user posted image

(odgovor članu Nia*)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: MAJčice 2016
8.10.2015 9:58:50   
mamiteja78
Tudi jaz sem iskala na fb-ju skupino, a me lahko dodate? Hvala

(odgovor članu mamiteja78)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: MAJčice 2016
8.10.2015 13:30:52   
Pikolina_
Rina2, tudi jaz sem od parih že slišala, da se je Strahova zelo poslabšala.
Vem da je bila med najboljšimi v Sloveniji, ampak zadnje čase jo ne pohvalijo.
Srečno! Ti samo pozitivno razmišljaj user posted image

(odgovor članu mamiteja78)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: MAJčice 2016
8.10.2015 14:06:02   
Lunca133
mava1975 imas pa enak PDP kot jaz user posted image .

Od katerega leta starosti (jaz sem 34) pa moras it na amniocintezo? To je moja prva nosecnost.

(odgovor članu Pikolina_)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: MAJčice 2016
8.10.2015 14:15:49   
Pupaa
tiste, ki bi rade prišle v skupino na FB mi pišite na zasebno sporočilo. Vidim, da vas je kar nekaj pa nevem kolko tiste, ki so že na fb, spremljajo forum :)
Je skrita skupina :)

(odgovor članu Lunca133)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: MAJčice 2016
8.10.2015 20:17:46   
makaroncek
Počakam do nuhalne in se potem z veseljem pridružim na fb.

(odgovor članu Pupaa)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: MAJčice 2016
8.10.2015 21:23:52   
mava1975
Lunca133 od 37 leta ti pripada brezplačno ali pa če imaš ful slabo nuhalno (če se ne motim). Ni ti nujno iti, imaš to možnost. Jaz bom počakala na nuhalno in DHT, potem pa se bom glede na rezultat odločila ali grem na NIPT test, ki je samoplačniški in je neinvazivni (vzamejo ti kri) cena je od 600-800 EUR ali grem na amniocintezo, ki je brezplačna, vendar je tam določeno tveganja. Oba testa imata svoj + in -, pri tem ne gledam na ceno. Aja jaz sem ravno dopolnila 40...user posted image

(odgovor članu makaroncek)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?