|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
11.10.2015 21:45:23   
Marčevka2010

IZVIRNO SPOROČILO: Ashaya

Marčevka, vidim da je danes tvoj dan D..kako kaže?user posted image stiskam pesti!!

Zaenkrat je še ni! user posted image user posted image Upam, da tako ostane.user posted image Držite pesti na rokah in nogah.user posted image

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
11.10.2015 21:57:57   
Amour
IZVIRNO SPOROČILO: Shana86

Amour: ni treba plačevat spermiograma, tvoj enostavno dobi napotnico pri svojem osebnem zdravniku.


To mi je jasno user posted image , ampak sumim, da ga bom za ta način težko prepričala, ker je njegov osebni zdravnik njihov družinski prijatelj user posted image , zato me zanima, kako to izgleda samoplačniško (in kako drago je, na netu nikjer ne najdem cen user posted image ). No, saj, mislim, da bi vseeno šel, ko / če bi nama voda v grlo tekla, prej se bo pa najbrž z vsemi štirimi upiral. Se morava pogovoriti, itak, nekako mi ni za jemati klomifena kar tako na lepe oke, pa je trenutno spet odsoten, po telefonu pa nočem takih resnih zadev načenjat ...

Marčevka, tebi pa seveda stiskam vseh 20 prstov v pesti in navijam user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Amour -- 11.10.2015 22:05:54 >

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
12.10.2015 7:31:44   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010


IZVIRNO SPOROČILO: Ashaya

Marčevka, vidim da je danes tvoj dan D..kako kaže?user posted image stiskam pesti!!

Zaenkrat je še ni! user posted image user posted image Upam, da tako ostane.user posted image Držite pesti na rokah in nogah.user posted image



Držim pestkeeee .... mislim nateeee, da zagledaš user posted image
Kdaj maš namen delat test?

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
12.10.2015 7:48:15   
Anonimen
Amour sou je samoplacnisko ker pri nas je tudi os zdravnik druzinski prijateljuser posted image
Poklices v dravlje se narocis in dobis datum...mi2 sva dubla v roku enga mesca..placal 45 e in to je blo to

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
12.10.2015 12:05:15   
Marčevka2010
Amour in Janchek hvala. Upam, da se user posted image ne bo prikazala.

Test bom mogoče jutri delala, če je še ne bo. Pa je zanimivo, da me niti ne matra test delat. Po svoje se bojim, da ne bo nič, pa m tudi ne, kot ene par mesecev nazaj. Imam pa precej belega toka, krče dol spodaj,...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
12.10.2015 12:08:46   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Amour in Janchek hvala. Upam, da se user posted image ne bo prikazala.

Test bom mogoče jutri delala, če je še ne bo. Pa je zanimivo, da me niti ne matra test delat. Po svoje se bojim, da ne bo nič, pa m tudi ne, kot ene par mesecev nazaj. Imam pa precej belega toka, krče dol spodaj,...





Držim pestke ... res res res .... oh zaboga kako ti prvoščim, res ... user posted image user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
12.10.2015 12:21:11   
Marčevka2010
Hvala. Saj jaz tudi tebi, resnično!user posted image Da nama le rata!user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
12.10.2015 12:34:58   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Hvala. Saj jaz tudi tebi, resnično!user posted image Da nama le rata!user posted image



Ma sej enx nam pa ja bo .. in upam, da teb že jutri pokaže test user posted image oz. ko ga boš pač delala ... bom mislila nate in pošiljam pozitivoooo .... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
12.10.2015 12:37:27   
Marčevka2010
user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
12.10.2015 16:39:28   
Marčevka2010

IZVIRNO SPOROČILO: Beat



Punce, začela sem tudi razmišljati, da bi začela maco piti? Ima katera izkušnje z njo? Je pripomoglo k zanositvi ali je to samo stran vržen denar?

Maca lahko celo skrajša oz. pobrklja cikluse. Za urejanje cikla je boljši vitex. Jaz sem si kapsule z iherb-a naročila, so mi kar pomagale. Na netu je ogromno napisanega o vitex-u, malo poglej. Imam pa ravno novo škatlico nabavljeno in upam, da je ne bo treba več jest.user posted image

Ali pa čaj krvomočnice, zadebeli sluznico, da se lažje vgnezdi. Lahko kar oboje, se ne izključuje.

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
12.10.2015 19:05:26   
Anonimen
Marčevka, tut moje pestke imaš!!! user posted image

Jaz ta mesec sploh nisem testa kupila in če se gospa tečka do petka ne prikaže, ga bom šla šele v petek popoldne kupit in potem delala v soboto ali nedeljo. user posted image Sita sem tistega ugibanja, a je šibka črtica al je ni, pol se pa čez en dan ulije user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
12.10.2015 19:58:48   
Amour
Ma, ja, jaz tudi pravim, da ne bom delala testa ... sem sicer malo nestrpna vedno znova, ampak res imam feeling, da s testom samo jinxam :)

Punce, ker sem bolj nova na tem forumu - v čem je razlika med tole temo in temo "bodoče nosečke"? Vidim, da ful istih punc klepeta v obeh temah. (se opravičujem za tale off topic)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
13.10.2015 7:42:21   
Janchek81
Marčevka2010 to ne morš verjet .. sploh se osebno ne poznava, pa se mi je sanjal o teeeeeb ...
čakam na dobre novice o user posted image da začnem skakat tukej na šihtu user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
13.10.2015 8:14:36   
mojamiška
Ena je spraševala za maco....jaz jo pijem zdaj drugi mesec, ker sm brala, da naj bi uravnavala ciklus.....Imela sem zelo neredne m, od 28-72 dni, s tem, da se niti ne spomnim več kdaj je prišla na 28 dni. Pa sem rekla ajde saj nimam kej zgubit. In evo prvi cikllus je prišla 31 dan, čutila sem tudi o. Ali je naklučje ali ne, nevem ampak jaz sem nadaljevala. Če ta mesec ne rata, začnem še s krvomočnico.

Ta mesec ni še nobenega pluskauser posted image  Hitr lulat tiste, ki ste na vrstiuser posted image

Moja m se je poslovila, tko,da akcijaaaaauser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
13.10.2015 12:05:37   
Marčevka2010
Janchek, kaj, celo sanjala si o meni? Saj jaz sem tudi malo preden sem vstala zjutraj, sanjala kako sem delala test, še doma pri mojih starših, v kurilnici. user posted image Da o tem, da včeraj zvečer nisem mogla zaspat raje ne bi.

Torej narejen test iz Muellerja. Druga črtica bolj svetla, a je bila vidna.user posted image To je to kajne? Ne glede na to koliko je močna črtica?
Sem šla prej pa še krvnega delat v Adrialab, sem preklela dež. Upam, da pokaže kaj hormona. Ampak saj mora, kajne?
Ne dojemam najbolj, kakor je videt. user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
13.10.2015 12:09:27   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Janchek, kaj, celo sanjala si o meni? Saj jaz sem tudi malo preden sem vstala zjutraj, sanjala kako sem delala test, še doma pri mojih starših, v kurilnici. user posted image Da o tem, da včeraj zvečer nisem mogla zaspat raje ne bi.

Torej narejen test iz Muellerja. Druga črtica bolj svetla, a je bila vidna.user posted image To je to kajne? Ne glede na to koliko je močna črtica?
Sem šla prej pa še krvnega delat v Adrialab, sem preklela dež. Upam, da pokaže kaj hormona. Ampak saj mora, kajne?
Ne dojemam najbolj, kakor je videt. user posted image



Jaaa, jaaaa, jaaaaa .... to je to ... sej ti bo krvni tud pokazal ...
Tuki me gledajo k budalo ( namreč sem dons v eni drugi pisarni, ker nadomeščam bolniško ) k nism sama v svoji pisarni user posted image
Wiiii wiii wiiii ..... veš kako sem vesela ... ZELO!
Pa še ... VEDLA sm nooooo user posted image k se mi sanjalo ... pa se niti ne poznava nooooo ....
wiiii wiii ... ne morm ti povedat kako sem vesela zateeeeeee ......
Kdaj dobiš še test iz Adria laba?

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
13.10.2015 12:14:33   
Anonimen
Zivjo punce...evo tudi jaz se javljam z enim velikim PLUSKOMuser posted image

Srecna do neba in nazaj...
Tebi Marcevka pa cestitke...to je touser posted image
Za ostale drzim pestiiii

Anonimna user posted image

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
13.10.2015 12:16:09   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zivjo punce...evo tudi jaz se javljam z enim velikim PLUSKOMuser posted image

Srecna do neba in nazaj...
Tebi Marcevka pa cestitke...to je touser posted image
Za ostale drzim pestiiii

Anonimna user posted image



Uuu čestitke .... user posted image
No pa so se odprli oktoberski pluski user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
13.10.2015 12:21:54   
PupaOdA
Waaaa super punci čestitke user posted image
Marčevka 2010 pri meni je bla tut najprej bleda pa mi zamuja že 5.teden user posted image tako da kar začni dojemati to je to user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
13.10.2015 12:40:58   
Marčevka2010
Janchek hvala. user posted image Ti si naslednja. Pazi se. user posted image
Rezultati bodo do 15. Dolga bo še.

Anonimna user posted image čestitke tudi tebi! Srečno do konca. No, pa so se plusi le začeli kazat. user posted image

Hvala vsem za držanje pesti.user posted image

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
13.10.2015 12:44:01   
mojamiška
Anonimnauser posted image user posted image user posted image čestitke in srečno do konca
Marčevka tudi tukaj čestitkeuser posted image user posted image user posted image

Končno malo lepši seznamček, tole drugo polovico bi bilo lepo, da je cel user posted image , če je že prvo tko žalostno, ostale pa sledimo v novembruuser posted image

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
13.10.2015 12:45:20   
Marčevka2010

IZVIRNO SPOROČILO: Amour



Punce, ker sem bolj nova na tem forumu - v čem je razlika med tole temo in temo "bodoče nosečke"? Vidim, da ful istih punc klepeta v obeh temah. (se opravičujem za tale off topic)

Na Bodočkah smo tiste, ki že dlje čakamo na plus, tiste, ki so v tem času že zanosile,...malo mešano vglavnem. Vsak mesec se pa še posebej tema odpre. Tam so pa lahko iste članice ali pa tudi čisto nove. In potem pišeš na dveh temah hkrati, kot jaz danes. user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
13.10.2015 12:47:51   
Beat
user posted image O K T O B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

4.10.2015
user posted image mojamiškauser posted image

7.10.2015
user posted image Beatuser posted image

11.10.2015
user posted image Marčevka2010user posted image

14.10.2015
dejkaa
SRCE

15.10.2015
user posted image Anonimna user posted image user posted image

16.10.2015
Anonimna user posted image

21.10.2015
Anonimna user posted image

22.10.2015
Ashaya

29.10.2015
Janchek81
Amour

31.10.2015
Beat

x. oktober 2015
Sofie
Sandyy

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, Beat, Tara9, telly, niinii, Pajama, Maumow, PupaOdA, mava1975, Pajama

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
13.10.2015 12:49:07   
Beat
Marčevka2010 in Anonimna user posted image user posted image user posted image user posted image Supeeer user posted image Čestitam user posted image Je že malo lepši seznamček user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
13.10.2015 13:04:30   
Anonimen
Hvala punce...noro lepo...po 18 mesecih se nama je le nasmehnila sreca...sicer s pomocjo a vendarleuser posted image

Sj se nisem dojela da je to res..
Tudi za ostale mocno navijamuser posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?