|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2016
12.10.2015 20:04:16   
Kurumba
Ja, jaz komaj čakam pregled, ker imam kar nekaj vprašanj in skrbi. Mi je pa danes, ko sem se naročila, rekla, da je to zgodaj, da bom takrat šele nekje med 5. in 6. tednom in vprašanje, kaj se bo na ultrazvoku videlo. Čas gre pa tako hitro, da bodo mimogrede prvi pregledi za nami vsemi :) Joj, ful sem vesela, še bolj kot prvič, skrbi me pa tudi bolj kot prvič :)

(odgovor članu Minnnie)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Junijke 2016
13.10.2015 7:31:13   
pridkana
Jaz, ko sem se naročila pa povedala datum zadnje menstruacije je sestra tut kr mal utihnla pa preverla če sem prou povedala. Pol je še prašala če mislim obdržat in k sem rekla da ja, je pol računala za datum k so lih počitnce un tedn k naj bi ga kao mela in me je pol dala 1 teden prej. Pa kljub 1,5 letnici doma se mi vleeeečeeeee čas do naslednje srede in res že komaj čakam. Verjetno potem ne bom mogla bit več dolgo tiho in bom povedala tudi ostalim user posted image Ena sodelavka me je itak že poštudirala, drugi sem povedala ker res skoz hodim lulat. Me pa še vedno špika predvsem na desni strani pa mela sem mal obarvanga izcedka, sam kolkr sem brala morjo bit hude bolečine in ornk izcedek da je kej narobe. Sej to drži a ne?

(odgovor članu Kurumba)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Junijke 2016
13.10.2015 7:33:14   
Minnnie
Ja, res hude bolecine, krci in sveza kri. Nazalost vem iz izkusenj, ker sem imela SS v petem tednu.

(odgovor članu pridkana)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Junijke 2016
13.10.2015 18:13:55   
brbrb
Živijo,

še ena nova. Sem se pofočkala za v FB skupino.
PDP imam 11.6.1016, prvi pregled 28.10. Pričakujemo 2. otroka, doma nam krajša čas skoraj 2 letnik user posted image

(odgovor članu Minnnie)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Junijke 2016
13.10.2015 19:15:11   
lupe9
Ojlaaa user posted image
Tudi jaz se vam na novo pridružujem user posted image
Po mojem izračunu imam PDP 11.6.2016, prvi pregled pa 29.10.
Rada bi se pridružla tudi na FB skupini, tko da prosim tisto ki dodaja naj mi piše ZS user posted image

(odgovor članu brbrb)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Junijke 2016
13.10.2015 19:31:29   
Kurumba
Jaz tudi prosim za vstop v FB skupino.

(odgovor članu lupe9)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Junijke 2016
13.10.2015 19:46:04   
Vanja13
Punce, ki zelite v FB skupino, mi v zs posljite vas link od FB-a.

(odgovor članu Kurumba)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Junijke 2016
14.10.2015 9:33:50   
dizza
Hojla! Tudi jaz se vam pridružujem, PDP 12.6. prvi pregled imam šele 9.11. Doma imamo že enega januarčka 2013. Vmes smo žal doživeli tudi SS v 7. tednu, tako da sedaj srčno upam, da se nam bo posrečilo, zaenkrat se počutim dobro, imam bolj občutljive prsi in pa malo me daje utrujenost... Srečno!

(odgovor članu Vanja13)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Junijke 2016
14.10.2015 16:49:46   
vekybel
Pozdravljene user posted image in bodoče user posted image .
Tudi mi doma čakamo če se nam bo nasmehnila že drugič sreča.
Danes sem bila pri ginekologu in pravi da imam odebeljeno sluznico kar pomeni prihod user posted image ali začetek user posted image , pravi da je prezgodaj da bi videl če sem noseča.
Zdej samo čakamo kaj bo.
Drugače pa sem naredila test danes in je pokazal samo eno črtico user posted image
Ali je imela katera od vas tak primer kot moj?

(odgovor članu dizza)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Junijke 2016
14.10.2015 16:53:32   
tinca29
https://www.facebook.com/tinca.murovec. A me lahko kdo doda, jaz tudi pricakujem junija 2016

(odgovor članu dizza)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Junijke 2016
15.10.2015 12:50:38   
NatTim
ojla junijke 2016!
a ste vse pobegnile na FB al kaj nič ne komunicirate na forumu??
jz sem danes imela kontrolni pregled v 7. tednu in videla sem srčka!!!!!
takooooo sem vesela- pri prejšnji nosečnosti ga ni bilo.. upam samo, da
bo vse ok tudi v nadalje.. pravi prvi pregled imam v začetku novembra.
držim pestke do takrtat....user posted image

drugače pa počutje: zgaga non stop, slabosti skozi cel dan, boleče joškice... ni da ni..
kak ste ve??

(odgovor članu tinca29)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Junijke 2016
15.10.2015 13:43:36   
ena_
jaz se za enkrat še vredu počutim kot da nisem user posted image .. se spomnim da sm se v prvi nosečnosti tud tako počutila.. nobene slabosti.. zvečer mi edino zgaga nagaja, pa na trenutke se mi nič ne da hehe.. sem pa včeraj iz radovednosti naredila še digitalni test pa je pokazal 1-2 tedna (predvidevam da sem proti koncu drugega tedna).. hehehhe še dobro da se šteje od zadnje M da se bolj natančno ve kolk tednov je ;).. komaj čakam prvi pregled.. imam ga komaj 17.11.

< Sporočilo je popravil ena_ -- 15.10.2015 13:45:40 >

(odgovor članu NatTim)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Junijke 2016
15.10.2015 15:34:26   
Kurumba
oj, ja očitno so vse že na FB. Vanja prosim dodaj me, sem ti poslala link na Z.S.! Jaz zaenkrat ful uredu, slabo nič, zgaga čisto malo, zadiham se, ko grem po stopnicah, joškice napete in malo boleče, edino precej se mi že vidi, domnevam da sem napihnjena. Sem pa po mojih izračunih v 5. tednu.

(odgovor članu ena_)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Junijke 2016
15.10.2015 15:39:01   
Vanja13
Kurumba... nimam tvojega sporocila v zs... poslji se enkrat, prosim.

(odgovor članu Kurumba)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Junijke 2016
15.10.2015 18:45:05   
Kurumba
Vanja a si zdaj dobila? Ne vem, kje preveriš, a je bilo poslano?

(odgovor članu Vanja13)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Junijke 2016
15.10.2015 21:09:21   
pika_polonca
Ojla,

jaz sem v rahli gužvi, ker imamo v službi konkreten kaos (beri: en kup bolniških). Drugače sem pa super, edino utrujena - ne vem, če je kriva nosečnost ali pa tempo. Najbrž zadnje. Ob večerih imam nenormalno velik trebuh, tako da po mojem ne bom dolgo skrivala.

Dobrodošle vse nove! Glede na to, da se boste najverjetneje čisto preselile na FB, se bom morala tudi sama registrirati. Mogoče čez vikend, ko bi naj bila prosta.

(odgovor članu Kurumba)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Junijke 2016
15.10.2015 21:56:13   
pridkana
Po moje se bo več dogajalo ko bomo že bolj v nosečnosti in se bolj zavedale vsega :D

(odgovor članu pika_polonca)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Junijke 2016
16.10.2015 8:33:00   
Marčevka2010
Tudi jaz se pridružujem. Upam, da boste tudi tu klepetale, meni ni za FB.

Glede na ZM je rok 19.6., pregled čez tri tedne. Komaj čakam.user posted image

(odgovor članu pridkana)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Junijke 2016
16.10.2015 15:48:54   
nelly208
Pozdravljene!

Tudi jaz se vam po veliko truda lahko pridružim :) po mojih izračunih je PDP nekje 15.junija, nestrpno pa pričakujem prvi pregled konec meseca. Komaj čakam...:)

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Junijke 2016
16.10.2015 18:57:04   
Anonimen
tukj še ena srečka nosečka. po mojih izračunih imam PDP tam okoli 18.6. bo pa to moj tretji otrok. za pregled se še nisem naročila, ker sem bila pri prvih dveh vedno prehitro naročena in se ni nič videlo, pol so pa zivčki trpeli, čeprav sem obakrat čutila, da je vse ok kljub krvavitvam. Sedaj mi je pa prav nenavadno, da nič ne krvavim. Zgleda, da ste ze vse zbezale na Fb, ker je tu čista tišina:( se spomnim kolk smo v prvih dveh nosečnostih prečvekale tukaj gor od prvega meseca.

(odgovor članu nelly208)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Junijke 2016
17.10.2015 12:35:45   
pika_polonca
Ojla,

kako ste?
Jaz sem bila ponoči dežurna in so me zjutraj presenetili krči in tak en čuden pritisk, ki ga sploh ne znam opisat, pol pa še krvavitev. user posted image Sem se čisto prestrašila (tako se je začel en SS). Ko sem se končno umirila in malo odmislila vse skupaj ter šla domov, je pa moj čisto zapaničaril, klical mamo in smo pol šli preverit stanje. Mi je naredila UZ in srček živahno bije, detece je veliko 19mm. PDP mi je določila 30.5. (ampak jaz bom vseeno raje ostala pri vas user posted image ). Je pa videla nek manjši hematom (zato tudi krvavitev), ampak mi je rekla, da me ne rabi skrbeti. Upam, da res. Pol me je še vprašala, če bi šla na bolniško, ampak nisem bila za. Če bom doma, se bom samo še bolj obremenjevala.

Čestitke vsem novim! Zdaj se nas je pa že kar nekaj nabralo! user posted image user posted image To bo vozičkov, še prej pa trebuščkov! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Junijke 2016
18.10.2015 20:29:57   
pridkana
Ja, saj se na FB tudi ne dogaja ravno veliko :)

Mene še vedno špika na desni strani, utrujena sem tudi vedno bolj, me pa ful jezi k mam v 3 tednih že tretji herpes in bom čist znorela od tega. Že mesec pa pol na tešče pijem uno limonado z ingverjem pa medom, jemljem elevit pa očitno mi imunski sistem neki pada, ker me je učeri tut cel dan zebl in danes seved anov herpes pa poln nos user posted image

Seveda pa pridno odštevam do pregleda v sredo popoldan....user posted image

(odgovor članu pika_polonca)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Junijke 2016
19.10.2015 7:49:23   
Joanfaca
O, če te pa muči imunski sistem, potem pa ti toplo priporočam jemanje matičnega mlečka. Meni ga je tudi zdravnica predpisala, ker si skorajda ne smem privoščiti, da mi imunski sistem pade, ker obstaja možnost, da mi izbruhne virus pasavca (zadnji izbruh je bil lani okoli božiča). Za zdaj kar deluje user posted image , tako da toplo priporočam.

(odgovor članu pridkana)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Junijke 2016
19.10.2015 11:54:48   
NatTim
uff, imunski sistem.. matični mleček, apimix- vse te zadeve pomagajo.. jz sem si dostikrat
delala ingver z medom in limono pa se stanje ni nič kaj bolj hitro pocajtalo..

(odgovor članu Joanfaca)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Junijke 2016
19.10.2015 11:59:51   
Megy99
Hej! Tudi jaz se vam pridružujem :) Pdp konec junija, doma pa že imam 14. mesečnega sončka :) Se pa pridružujem fb skupinici in se veselim druženja z vamiuser posted image user posted image

(odgovor članu NatTim)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?