|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pa kje ste vsi??
3.1.2016 20:44:19   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Imate tehnične ovire? To je dandanes moderno user posted image ?

Nimam... Internet deluje brezhibno... to je osnova, kakor zrak. user posted image

Intenzivno seksate?

Tudi... ampak takrat ne tipkam. user posted image

Ste se samo postarale user posted image ? Vključno z mano user posted image ?

Tudi... vendar se še vedno počutim mlada. user posted image

Ali....?

Forumi so zastareli... predvsem RR... uporabljam FB. user posted image


_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pa kje ste vsi??
3.1.2016 20:59:35   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


Forumi so zastareli... predvsem RR... uporabljam FB. user posted image



Nostalgija te pa vseeno daje......user posted image itak si svoja najboljša leta na RR pustila.....

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pa kje ste vsi??
3.1.2016 21:02:39   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Forumi so zastareli... predvsem RR... uporabljam FB. user posted image

Nostalgija te pa vseeno daje......user posted image itak si svoja najboljša leta na RR pustila.....

Nikoli nisem trdila, da nisem nostalgična... Sem.

Pojm "najboljša leta" je pa relativen... vsekakor leta, ki sem jih pustila na RR, zame niso bila najboljša... mi je zdaj veliko lepše, kakor pred cca. 10-imi leti (nekaj let + ali -).

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pa kje ste vsi??
3.1.2016 21:10:44   
liliana
Itak je vse relativnouser posted image .....zadnje tedne spoznavamo, da praktično več ne smemo uporabljati besede "normalno", "popolno", "moški, ženska", zdaj vidim, da tudi "najboljše" ne več......

Drugače pa uživaj v najbojših letihuser posted image .......nemara boš kasneje celo ugotovila, da so najboljša leta pa tista, ko boš 70 letna vdova.......


(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pa kje ste vsi??
3.1.2016 21:14:21   
Kerensa
V slednje pa močno dvomim... predvsem zato, ker starosti 70 let jaz pri mojem life-style-u najverjetneje ne bom dočakala. user posted image

Vsekakor bolj uživam zdaj... imam spodobno streho nad glavo, povprečen dohodek, potomca sta dovolj velika, da imam spet dovolj časa zase, g. Mož je normalen, kolikor je kot moški sploh lahko, pred go. Taščo imam mir, avto dela, čeprav je star, enako velja za računalnik...

Kaj več bi si človek sploh še lahko želel?

No, ups, vzamem prejšnje vprašanje nazaj... da ne bom slučajno začela naštevati. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pa kje ste vsi??
4.1.2016 8:33:13   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Itak je vse relativnouser posted image .....zadnje tedne spoznavamo, da praktično več ne smemo uporabljati besede "normalno", "popolno", "moški, ženska", zdaj vidim, da tudi "najboljše" ne več......

Drugače pa uživaj v najbojših letihuser posted image .......nemara boš kasneje celo ugotovila, da so najboljša leta pa tista, ko boš 70 letna vdova.......




In kr v vsaki temi pridejo na te debate. Ce pa ni zadosti pa še kakšno novo odprejo...

In ko kaj v miru napises, itak vsi narobe razumejo in je kr nek rezvezni kreg..
Pa se to vedno eni in isti.


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pa kje ste vsi??
4.1.2016 10:40:11   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Itak je vse relativnouser posted image .....zadnje tedne spoznavamo, da praktično več ne smemo uporabljati besede "normalno", "popolno", "moški, ženska", zdaj vidim, da tudi "najboljše" ne več......

Drugače pa uživaj v najbojših letihuser posted image .......nemara boš kasneje celo ugotovila, da so najboljša leta pa tista, ko boš 70 letna vdova.......




In kr v vsaki temi pridejo na te debate. Ce pa ni zadosti pa še kakšno novo odprejo...

In ko kaj v miru napises, itak vsi narobe razumejo in je kr nek rezvezni kreg..
Pa se to vedno eni in isti.




Bodi vesela, da je temu tako. Brez tega je namreč tukaj gor tak silen dolgčas, da se človeku še umreti ne da user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pa kje ste vsi??
4.1.2016 11:30:08   
madjanca
Ma vseeno.. namesto, da bi lepo povedal vsak svoje mnenje se samo pričkajo in dostikrat je to razlog, da se ne odločim za komentiranje..

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pa kje ste vsi??
4.1.2016 11:55:31   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Ma vseeno.. namesto, da bi lepo povedal vsak svoje mnenje se samo pričkajo in dostikrat je to razlog, da se ne odločim za komentiranje..

user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pa kje ste vsi??
4.1.2016 12:07:49   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Ma vseeno.. namesto, da bi lepo povedal vsak svoje mnenje se samo pričkajo in dostikrat je to razlog, da se ne odločim za komentiranje..


Pa kje vi vidite skoz pričkanje user posted image Ok, nič ne rečem, da se včasih tudi kaj takega zgodi, ma pretežno gre za debatiranje. Se mi pa zdi, da je za marsikoga že čisto vsaka debata pričkanje in kreganje. Ja, pride tudi do tega, ne rečem, da potem dejansko postane stvar nekonstruktivna in gre samo še za prepucavanje, kdo ima prav, ampak načeloma se potem debata tudi zaključi, ker selj ko prej pametnejši odneha, haha.

Ampak debata je dejansko miselna tekmovalna disciplina, stara že nekaj tisočletij. Lahko je formalna ali neformalna, ampak njeno bistvo je v obeh primerih naslednje:

Kaj je debata?

Izobraževalna debata je uravnoteženo strukturiran komunikacijski dogodek o pomembni temi, v kateri se soočita dve (lahko tudi več) nasprotujočih si strani in poskušata prepričati publiko/sodnike. Razumeti jo moramo kot proces, ne kot enkraten, zaključen dogodek. Debato kot tekmovalno disciplino v taki ali drugačni obliki pozna skoraj polovica držav na svetu. //

Vsaka debata ima naprej določeno debatno trditev, o kateri se debatira, kar omogoča, da je razprava bolj osredotočena na določen problem, kot je to običajno pri neformalnem pogovoru. Običajno so debatne trditve zanimive in pomembne za debatirajoče in publiko. Trditev mora biti ubesedena tako, da omogoča argumente tako za kot proti, biti mora jasna in preprosta. Odvisno od trditve se lahko debatira o vrednotah, dejstvih ali najpogosteje o različnih politikah oz. strategijah. Debatna trditev mora biti vedno uravnotežena tako, da omogoča tako argumente za kot proti. Ena stran tako predstavi argumente, ki trditev zagovarjajo, druga strani predstavlja argumente, ki trditev zavračajo ali/in zavračajo argumente zagovorniške strani. Skratka vsaka skupina predstavlja različne poglede, drugačne argumente, izhaja iz različnih predpostavk.

Seveda obe ekipi tudi zavračata argumente nasprotne strani, vzpostavi se tim. točka spora, kar je jedro, bistvo debate. Tako debaterji zelo natančno analizirajo argumente nasprotne strani, iščejo napake v sklepanju, predstavljajo drugačne podpore, podatke…., skratka, uporabljajo vse možne tehnike argumentacije in logike. Vsaka ekipa more ne samo zavrniti argumente nasprotne strani, marveč tudi popraviti škodo, ki jo je nasprotna ekipa storila z zavračanjem njihovih argumentov To se stori na ta način, da se zavrne zavračanje nasprotne ekipe, se razširi svoje argumente, predstavi nove dokaze v podkrepitev argumentov.
http://www.zainproti.com/web/index.php/debata.html

torej v bisvu ne gre za prčkanje in kreganje, ampak za debatiranje user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pa kje ste vsi??
4.1.2016 12:54:20   
madjanca
hehe to že ja, samo potem se začnejo komentarji: najlažje se je za anonimnostjo skrivati in biti pogumen...

jaz podpiram, da vsak pove svoje mnenje in s tem ni nič narobe, ampak dostikrat vidim v vseh teh komentarjih neko jezo in hudo neodobravanje. Zato se potem vprašam: zakaj bi komentirala, ker se bo našla nekatera, ki me bo s svojo "kajlo" spravila v slabo voljo..?? user posted image


(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pa kje ste vsi??
4.1.2016 14:29:08   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

hehe to že ja, samo potem se začnejo komentarji: najlažje se je za anonimnostjo skrivati in biti pogumen...

jaz podpiram, da vsak pove svoje mnenje in s tem ni nič narobe, ampak dostikrat vidim v vseh teh komentarjih neko jezo in hudo neodobravanje. Zato se potem vprašam: zakaj bi komentirala, ker se bo našla nekatera, ki me bo s svojo "kajlo" spravila v slabo voljo..?? user posted image




Aja, moram pa priznati, da razen Čveka ne spremljam drugih (pod)forumov, to pa res, in ne vem, kako tam potekajo debate. Zna biti pestro, ja, kolikor imam v spominu še iz starih dobrih časov user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pa kje ste vsi??
4.1.2016 14:34:09   
nejcko
Aja, je pa nekaj zelo pomembno, eno pravilo, ki se ga držim tudi sama: vedno povej (napiši) samo toliko in samo tisto, na kar si pripravljen sprejeti tudi kakšno kritiko. Ker kritike vedno so in vedno bodo. Smo si ljudje le različni in ne moremo vedno pričakovati le ploskanja.

Torej, če v sebi v neko stvar nisi globoko prepričana, se ne izpostavljaj oz. ne diraj lava dok spava user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pa kje ste vsi??
4.1.2016 19:40:25   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Aja, je pa nekaj zelo pomembno, eno pravilo, ki se ga držim tudi sama: vedno povej (napiši) samo toliko in samo tisto, na kar si pripravljen sprejeti tudi kakšno kritiko. Ker kritike vedno so in vedno bodo. Smo si ljudje le različni in ne moremo vedno pričakovati le ploskanja.

Torej, če v sebi v neko stvar nisi globoko prepričana, se ne izpostavljaj oz. ne diraj lava dok spava user posted image


ja to ti itak dam prav, samo vseeno.. nekatere znajo biti kar napadalne. sploh tiste cvetke so dobre, ko te napadejo še preden obrazložiš kaj misliš in na koncu se izkaže, da si obe mislita isto... user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pa kje ste vsi??
4.1.2016 20:07:43   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Zato se potem vprašam: zakaj bi komentirala, ker se bo našla nekatera, ki me bo s svojo "kajlo" spravila v slabo voljo..?? user posted image



Da te nek komentar spari v salbo voljo user posted image ?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Pa kje ste vsi??
4.1.2016 20:09:24   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Itak je vse relativnouser posted image .....zadnje tedne spoznavamo, da praktično več ne smemo uporabljati besede "normalno", "popolno", "moški, ženska", zdaj vidim, da tudi "najboljše" ne več......

Drugače pa uživaj v najbojših letihuser posted image .......nemara boš kasneje celo ugotovila, da so najboljša leta pa tista, ko boš 70 letna vdova.......




In kr v vsaki temi pridejo na te debate. Ce pa ni zadosti pa še kakšno novo odprejo...

In ko kaj v miru napises, itak vsi narobe razumejo in je kr nek rezvezni kreg..
Pa se to vedno eni in isti.




Bodi vesela, da je temu tako. Brez tega je namreč tukaj gor tak silen dolgčas, da se človeku še umreti ne da user posted image



Pa kaj je narobe s kregom user posted image ? Pač malo bolj začinjena izmenjava mnenj...

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Pa kje ste vsi??
4.1.2016 20:32:27   
madjanca
Hehe sem po naravi taka, da nr maram kreganja, ker sem ga ze dosti pretrpela.. pa tak dobrovoljcek in kr pikice dobim, ko vidim prepir :)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Pa kje ste vsi??
4.1.2016 20:57:30   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Hehe sem po naravi taka, da nr maram kreganja, ker sem ga ze dosti pretrpela.. pa tak dobrovoljcek in kr pikice dobim, ko vidim prepir :)


Potem pa babji čvek res ni zate.....cerkev pa je....tam je ponavadi mir in tišina, če pa kdo govori, pa itak ne pričakuje nobenega odgovora.....user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Pa kje ste vsi??
4.1.2016 20:58:40   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Aja, je pa nekaj zelo pomembno, eno pravilo, ki se ga držim tudi sama: vedno povej (napiši) samo toliko in samo tisto, na kar si pripravljen sprejeti tudi kakšno kritiko. Ker kritike vedno so in vedno bodo. Smo si ljudje le različni in ne moremo vedno pričakovati le ploskanja.

Torej, če v sebi v neko stvar nisi globoko prepričana, se ne izpostavljaj oz. ne diraj lava dok spava user posted image


No, no......včasih te tudi zanese......user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Pa kje ste vsi??
4.1.2016 20:59:07   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Hehe sem po naravi taka, da nr maram kreganja, ker sem ga ze dosti pretrpela.. pa tak dobrovoljcek in kr pikice dobim, ko vidim prepir :)


Potem pa babji čvek res ni zate.....cerkev pa je....tam je ponavadi mir in tišina, če pa kdo govori, pa itak ne pričakuje nobenega odgovora.....user posted image



Ajme, kje si cerkev našla user posted image .

Prepiri so različni...lahko je zgolj zagreta debata, lahko je kreg brez veze...

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Pa kje ste vsi??
4.1.2016 21:24:04   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Ajme, kje si cerkev našla user posted image .



Tam ni krega in prepirov....prav tako se ne debatira tam........user posted image

Prepiri so različni...lahko je zgolj zagreta debata, lahko je kreg brez veze...


In opazovalcu, ki debate ne spremlja in jo samo preleti, ali pa mu tematika ni zanimiva, se običajno zdi, da gre za kreg brez veze, da gre za brezvezno nategovanje, raztegovanje, bluzenje........v bistu pa gre zgolj za zagreto debato......user posted image

Res je pa, da se tudi vsaka zagreta debata lahko spremeni v kreg brez veze.....običajno takrat, ko se vključijo "padalci", ki površno berejo, s svojimi vmesnimi pripombami, ki s tematiko debate nimajo niti kaj dosti in ki potem razbijejo zagretost debate in se začne kreg....

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Pa kje ste vsi??
4.1.2016 21:29:53   
madjanca
Tale tvoj drugi del je dobro napisan. Padalci v debato naredijo ponavadi najvecjo zmedo user posted image

Heh mogoce se pozna, da sem bla vedno bolj v druzbi fantov in tudi v srednji sem imela eno sosolko, kar mi je zelo pasalo.. kolegice z veliko sosolkami so vedno imele rompompom user posted image

No potem pa bom res raje v cerkvi, debat na RR pa se bom izogibala user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Pa kje ste vsi??
4.1.2016 21:45:43   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Aja, je pa nekaj zelo pomembno, eno pravilo, ki se ga držim tudi sama: vedno povej (napiši) samo toliko in samo tisto, na kar si pripravljen sprejeti tudi kakšno kritiko. Ker kritike vedno so in vedno bodo. Smo si ljudje le različni in ne moremo vedno pričakovati le ploskanja.

Torej, če v sebi v neko stvar nisi globoko prepričana, se ne izpostavljaj oz. ne diraj lava dok spava user posted image


No, no......včasih te tudi zanese......user posted image



Draga moja, takih kritik sem se že naposlušala, veš, tako da me ne ganejo več. Zato tudi lahko o teh stvareh debatiram na javnem forumu oz. se prepucavam user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Pa kje ste vsi??
5.1.2016 6:05:07   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Aja, je pa nekaj zelo pomembno, eno pravilo, ki se ga držim tudi sama: vedno povej (napiši) samo toliko in samo tisto, na kar si pripravljen sprejeti tudi kakšno kritiko. Ker kritike vedno so in vedno bodo. Smo si ljudje le različni in ne moremo vedno pričakovati le ploskanja.

Torej, če v sebi v neko stvar nisi globoko prepričana, se ne izpostavljaj oz. ne diraj lava dok spava user posted image


No, no......včasih te tudi zanese......user posted image



Draga moja, takih kritik sem se že naposlušala, veš, tako da me ne ganejo več. Zato tudi lahko o teh stvareh debatiram na javnem forumu oz. se prepucavam user posted image



Evo.......user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Pa kje ste vsi??
5.1.2016 11:22:17   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Aja, je pa nekaj zelo pomembno, eno pravilo, ki se ga držim tudi sama: vedno povej (napiši) samo toliko in samo tisto, na kar si pripravljen sprejeti tudi kakšno kritiko. Ker kritike vedno so in vedno bodo. Smo si ljudje le različni in ne moremo vedno pričakovati le ploskanja.

Torej, če v sebi v neko stvar nisi globoko prepričana, se ne izpostavljaj oz. ne diraj lava dok spava user posted image


No, no......včasih te tudi zanese......user posted image



Draga moja, takih kritik sem se že naposlušala, veš, tako da me ne ganejo več. Zato tudi lahko o teh stvareh debatiram na javnem forumu oz. se prepucavam user posted image



Evo.......user posted image



Na ta način ostajaš v svojem varnem krogu, kar je na nek način dobro...napreduješ pa ne.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?