|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2016
17.1.2016 19:28:28   
Anonimen
balzno temperaturo si moraš meriti več mesecev, da potem lahko sklepaš da si nseča..žal, jaz si ne bi delala prevelikih utvar....pri meni negativni testi pae ni po izostanku, ki je po enem tednu pol pozitiven prišel, s trikrat kazali, da se stvar ne razvija tko kot bi se moglo in sem nato imela SS. poskusita s CB res s prvim jutranjim urinom, in če je še vedno negtivno, glavo naprej, tale otroček ni namenjen. sama sem imela 3 ss, enega v prvo, nato dva otročka, pol pa dvakrat ss in upam, da bo sedaj tako, kot mora biti...samo volje ne izgubit

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Septembrke 2016
18.1.2016 7:55:45   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Punce!
Čakali 10.12, ko naj bi prišla menstruacija. Danes je že 6 dan izostanka, ampak test nosečnosti negativen? :/
(Delala sem z trakci Firstt Sign duo)
Naj pripomnim, da imam hude bolečine nekje v predelu jajčnikov in me skrbi, da ne gre za izvenmaternično nosečnost.
Upam, da bodo kmalu boljše novice.
Se beremo!

Anonimna J.



Če gre za IMN ti bo test kasneje pokazu + ... kakšne pa so te bolečine v jajčnikih? Jaz sem imela IMN marca 2015 user posted image user posted image
Upam, da bo vse ok in da ne gre za IMN ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Septembrke 2016
18.1.2016 16:07:54   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Punce!
Čakali 10.12, ko naj bi prišla menstruacija. Danes je že 6 dan izostanka, ampak test nosečnosti negativen? :/
(Delala sem z trakci Firstt Sign duo)
Naj pripomnim, da imam hude bolečine nekje v predelu jajčnikov in me skrbi, da ne gre za izvenmaternično nosečnost.
Upam, da bodo kmalu boljše novice.
Se beremo!

Anonimna J.



Če gre za IMN ti bo test kasneje pokazu + ... kakšne pa so te bolečine v jajčnikih? Jaz sem imela IMN marca 2015 user posted image user posted image
Upam, da bo vse ok in da ne gre za IMN ...


Zelo huda, topa.. Nevem kako opisati, kot menstrualni krči. Sedaj se je bolečina umirila, ampak menstruacije še ni na spregled.
Ojoj... zaradi ponehanja bolečin, mislim da ne gre za IMN. Hvala!
Anonimna J.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Septembrke 2016
18.1.2016 17:34:07   
vtina771
ne, če bolečine ponehajo boš mogoče dobila menstruacij, ker če bi bila IMN bi se bolečine stopnjevale, in bi bile res močne bolečine. naredi še en test, zdaj bi ti moglo pokazati tudi če je IMN. držim pesti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Septembrke 2016
18.1.2016 18:03:51   
Cunika
Tudi jaz se bom "prfočkala" med Septembrke 2016.user posted image Počutim se odlično! Vendar kot vsaka bodoča mamica me dajejo skrbi, v soboto sem začutila rahlo bolečino v levem jajčniku, pekoča bolečina je konstantna, prisotna je tudi ponoči, kot rahel krč. Danes popoldan pa sem začutila bolečino tudi v levem ledvenem delu hrbta, ki je sicer občasna, ampak se pojavlja. Klicala sem ginekologinjo, pa mi je sestra rekla, da naj veliko pijem (3 litre na dan). Po forumih iščem različna mnenja in me skrbi, da gre za izvenmaternično nosečnost. Kaj menite?


(odgovor članu vtina771)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Septembrke 2016
18.1.2016 18:22:45   
vtina771
bolečine kjer opisuješ so ppolnoma normlne v nosečnosti, ker se telo spreminja, maternica širi...če bi bila IMN bi bile te bolečine res hude, pa tud krvavitev bi mogoče bila prisotna (ni pa nujno). tko da dokler te bolečina ne ohromi tako, da ne boš mogla nič delat li pa dokler ni krvavitve, se sprosti in uživaj v nosečnosti ter pozabi na to, kaj BI lahko šlo narobe

(odgovor članu Cunika)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Septembrke 2016
19.1.2016 7:38:44   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Punce!
Čakali 10.12, ko naj bi prišla menstruacija. Danes je že 6 dan izostanka, ampak test nosečnosti negativen? :/
(Delala sem z trakci Firstt Sign duo)
Naj pripomnim, da imam hude bolečine nekje v predelu jajčnikov in me skrbi, da ne gre za izvenmaternično nosečnost.
Upam, da bodo kmalu boljše novice.
Se beremo!

Anonimna J.



Če gre za IMN ti bo test kasneje pokazu + ... kakšne pa so te bolečine v jajčnikih? Jaz sem imela IMN marca 2015 user posted image user posted image
Upam, da bo vse ok in da ne gre za IMN ...


Zelo huda, topa.. Nevem kako opisati, kot menstrualni krči. Sedaj se je bolečina umirila, ampak menstruacije še ni na spregled.
Ojoj... zaradi ponehanja bolečin, mislim da ne gre za IMN. Hvala!
Anonimna J.


Pri meni je bilo tako, da predn bi jo mogla dobit ( 1 teden pred prihodom M ) so me jajčniki ornk bolel ... potem ko nej bi M dobila - od tistega dneva dalje ... so me pa jajčniki nehal bolet ,.. potem sem na 39 dan dobila rjav izcedek, šla na urgenco .... itd ..
Upam, da ne gre pri tebi za IMN...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Septembrke 2016
19.1.2016 7:39:14   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: vtina771

ne, če bolečine ponehajo boš mogoče dobila menstruacij, ker če bi bila IMN bi se bolečine stopnjevale, in bi bile res močne bolečine. naredi še en test, zdaj bi ti moglo pokazati tudi če je IMN. držim pesti


NI res, mene so potem jajčniki nehal bolet ... pa je šlo vseeno za IMN user posted image To naše telo je res čudno narjeno user posted image

(odgovor članu vtina771)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Septembrke 2016
19.1.2016 7:40:49   
Anonimen
Punce, ne vem od kje vam, da pri IMN nastopijo take bolečine da joj ... zdej ne vem, ali imam pa jaz visok prag bolečine .. ali pa je možno, da je odvisno kje je izvenmaternična nosečnost ... Jaz sem jo imela v desnem jajčniku ... mogoče, če se kje drugje nahaja, da znajo bit bolečine hujše ...

(odgovor članu vtina771)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Septembrke 2016
21.1.2016 13:54:21   
Anonimen
A tale skupina sploh tukej kej laufa??? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Septembrke 2016
21.1.2016 14:54:57   
tenterka
Laufa bolj na FB.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Septembrke 2016
21.1.2016 15:07:48   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tenterka

Laufa bolj na FB.


Aja.... matr, jst si ne upam na FB dokler ne zvem, da bo vse OK user posted image
Sem mela že tok slabih izkušenj ...
OK, pa kasneje ... user posted image

A ste že vse imele vsaj 1.pregled al kaj????

(odgovor članu tenterka)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Septembrke 2016
21.1.2016 16:33:23   
tenterka
Na FB je skupina skrita tako da je niti najdit ne moreš.
Ko boš želela, mi kar tu napiši zs, pa te dodam.

Drugače pa jaz še nisem imela prvega pregleda, ker pri nas maročajo šele v 10t. Tako da ga imam šele 4.2..

Lp T.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Septembrke 2016
22.1.2016 10:09:35   
tica62
Zdravo dekleta!

Tudi jaz sem 18.1. zagledala user posted image na testu, ker nisem mogla verjeti svojim očem, sem ga naslednji dan ponovila in zopet je bil enak rezultat. Menstruacije tudi nimam.
Tako, de se vam srečkicam nosečkicam prav tako pridružujem v septembru. Po mojem koledarčku sodeč imam rok okoli 23.9.;)
Prvi pregled imam šele 10.2. in se že zelo nestrpna in neučakana, saj samo upam, da bo z mojim sončkom vse v najlepšem redu. Po ginekološkem izračunu sem v 6. tednu. S fantom sva zdrava in nama je uspelo v prvouser posted image .
Sem pa prvič noseča, tako, da bom tudi jaz verjetno imela kar nekaj vprašanj glede user posted image .

Preden sem naredila test nisem imela nobenih znakov, le bolečine v trebuhu kot v času menstruacije. Te me zdaj stalno čez dan spremljajo v intervalih, pač čutim, da se z menoj nekaj dogajauser posted image .
Imam tudi že malo boleče prsi, sploh bradavice. Začela sem tudi nekoliko več jesti, kaj mi ne paše...vendar še ni krize.


(odgovor članu AnonimnaN)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Septembrke 2016
22.1.2016 10:18:34   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tica62

Zdravo dekleta!

Tudi jaz sem 18.1. zagledala user posted image na testu, ker nisem mogla verjeti svojim očem, sem ga naslednji dan ponovila in zopet je bil enak rezultat. Menstruacije tudi nimam.
Tako, de se vam srečkicam nosečkicam prav tako pridružujem v septembru. Po mojem koledarčku sodeč imam rok okoli 23.9.;)
Prvi pregled imam šele 10.2. in se že zelo nestrpna in neučakana, saj samo upam, da bo z mojim sončkom vse v najlepšem redu. Po ginekološkem izračunu sem v 6. tednu. S fantom sva zdrava in nama je uspelo v prvouser posted image .
Sem pa prvič noseča, tako, da bom tudi jaz verjetno imela kar nekaj vprašanj glede user posted image .

Preden sem naredila test nisem imela nobenih znakov, le bolečine v trebuhu kot v času menstruacije. Te me zdaj stalno čez dan spremljajo v intervalih, pač čutim, da se z menoj nekaj dogajauser posted image .
Imam tudi že malo boleče prsi, sploh bradavice. Začela sem tudi nekoliko več jesti, kaj mi ne paše...vendar še ni krize.




Čestitke .. kako pa to, da si tako pozno delala test? A imaš drugače tok dolge cikluse al kaj?

(odgovor članu tica62)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Septembrke 2016
22.1.2016 10:25:40   
tica62
Zadnjo user posted image sem imela 18.12. Pač počakala sem na izostanek M in je ni bilo, saj je to itak najzanesljivejši znak. Cikluse sem pa imela redne, na 28 dni, tako, da sem tudi točno vedela kdaj imam ovulacijo.
Saj pravim nobenih znakov nisem imela, sploh slutila nisem na karkoli.
Pač razmišljala sem o tem, da se je lahko zgodilo...100% pa nisem bila. In evo ga zlomka uspelo je!;)
Pregled imam torej v 8 tednu, takrat se bo pa že kar nekaj videlo;)

< Sporočilo je popravil tica62 -- 22.1.2016 10:27:05 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Septembrke 2016
22.1.2016 10:28:29   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tica62

Zadnjo user posted image sem imela 18.12. Pač počakala sem na izostanek M in je ni bilo, saj je to itak najzanesljivejši znak. Cikluse sem pa imela redne, na 28 dni, tako, da sem tudi točno vedela kdaj imam ovulacijo.
Saj pravim nobenih znakov nisem imela, sploh slutila nisem na karkoli.
Pač razmišljala sem o tem, da se je lahko zgodilo...100% pa nisem bila. In evo ga zlomka uspelo je!;)
Pregled imam torej v 8 tednu, takrat se bo pa že kar nekaj videlo;)


Ja, sam ti si delala test šele na 33 dan po Zm, je tako ... dobr, da si zdržala tok časa user posted image

(odgovor članu tica62)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Septembrke 2016
22.1.2016 10:52:55   
tica62
Saj pravim, da nisem nič čutila, zato sem zdržalauser posted image ...user posted image bi mogla dobiti 15.1. pa je ni bilo in sem rekla, da bom počakala s testom 2, 3 dniuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Septembrke 2016
22.1.2016 18:01:49   
tica62
Dekleta!

Jaz sem v 6 tednu in imam trebuh kot balon, napihnjen zeloo. Ima še katera tak problem...sploh ne upam obleči kaj oprijetega, ker je takoj očitno, da se nekaj dogaja v meniuser posted image

(odgovor članu tica62)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Septembrke 2016
22.1.2016 18:40:51   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tica62

Dekleta!

Jaz sem v 6 tednu in imam trebuh kot balon, napihnjen zeloo. Ima še katera tak problem...sploh ne upam obleči kaj oprijetega, ker je takoj očitno, da se nekaj dogaja v meniuser posted image


Ne sekirej se ... to je povsem normalno 😆
Ene morjo hitr zacet nosit nosecniske stvari..enim se pa pozna sele nekje po 15.tednu 😊

(odgovor članu tica62)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Septembrke 2016
22.1.2016 21:03:07   
Chabiiii
Jaz sem imela pa zadnjo user posted image 6. decembra, 2. janurja pa sem imela vgnezditveno user posted image ... 4. janurja pa sem zagledala user posted image user posted image . Komaj čakam pregled, ki je sele 12. februarja user posted image ... imam pa zelo slab apetit, izjemno obcutljive prsi, ter hormonske izpade user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Septembrke 2016
22.1.2016 21:24:27   
Cunika
Čestitke Tica 62 in Chabiiii! user posted image

Jaz imam pregled 15.2. že komaj čakam, prvi dnevi po tem ko sem zagledala user posted image so bili kar živčni, zdaj pa sem se nekoliko sprostila. Zaenkrat mi noro diši balzamični kis, imam občutljive prsi in zaspana. Hehe res zanimivo, kaj ustvarja telo.

Kako pa ste ostale?


(odgovor članu Chabiiii)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Septembrke 2016
23.1.2016 7:03:28   
Anonimen
Moja zadnja M je bla 15.12 ... 11.1. smo zagledali user posted image ... v torek 19.1.sem imela prvi pregled ker sem imela marca 2015 IMN tko da smo tokrat videli GV in da je v maternici ... nasledni pregled imam pa zdaj ta torek 26.1. da vidimo ce pridno raste.
Kar se tice hrane jem tok k prej ... zaenx nimam obcutka ene lakote ... imam pa isto kot ostale obcutljive prsi oz tokrat bradavice in spodej sem napihnjena ... je pa to moja ze 4. nosecnost ... od teh imamo 1.otrocka ...

(odgovor članu Cunika)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Septembrke 2016
23.1.2016 10:18:41   
tica62
Jaz sem zaenkrat še ok, danes me je obšla slabost, ki še vedno traja...nič kaj fajn občutekuser posted image . Ampak bomo potrpeli;). Bolj me muči čakanje na prvi pregled 10.2.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Septembrke 2016
23.1.2016 10:22:01   
tica62
Aja pa seveda čestitke vsem nosečkam!
Jaz pa vgnezditvene sploh nisem imela, le malo krvave sledi v času zadnje ovulacije ob koncu leta.

(odgovor članu tica62)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?