|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prva zanositev
18.4.2016 7:52:24   
Amour
Jaz sem prepričana, da za nas vse enkrat pride trenutek.
Sama imam okoli sebe kar nekaj deklet, ki jim je uspelo šele z IVF. Z veliko volje, poguma in prepričanosti v to, da bodo slej kot prej zagledale svoj plusek, je to tudi uspelo. Nekatere so za to spremenila marsikaj v svojem življenju, druge so živele dalje normalno, danes pa vse cartajo svoje štručke, nekatere pa imajo otročke že v šolah :)

Ena prijateljica (ki je imela hude težave s svojim hormonskim ravnovesjem in endometriozo) je poskušala več let, v Sloveniji pokurila vse IVF postopke, šla v tujino na nekaj postopkov in nato v Sloveniji kljub vsemu še enkrat poskusila. Takrat ji je uspelo. Malo pred koncem prve porodniške so ji rekli, če želi imeti še enega, mora začeti poskušati takoj. Takrat je uspelo v prvo.

Druga prijateljica je lani poleti rodila malega pobalina, ki je nastal v zadnjem IVF postopku, ki ga je imela na voljo.

Tretja prijateljica je po letih poskušanja naravno v prvem postopku zanosila z dvojčki, ki bosta šla vsak čas v šolo.

In tako naprej ... še nekaj jih poznam, ki so se trudile na tak in drugačen način, vmes shujšale ne vem koliko kg, spremenile način življenja ... pa bom predolga, če vse opišem.

Vse te svoje prijateljice sem spremljala in upala z njimi, priznam, da sem občudovala njihov pogum, željo in energijo, ki so jo vložile v to, da imajo danes družinico.

In hvala bogu za mojo bivšo G, ki me je lani konec maja, ko sem šla k njej na pregeld zaradi težav s ciklusom in ji povedala, da me ne bi skrbelo, če se ne bi z možem odločila za (prvega) otroka pri najinih 36 letih, vzela resno in mi takoj predpisala terapijo (Dabroston) in nekaj mesecev kasneje še drugo (Klomifen), a sem bila takrat že v ciklusu, ko sem zanosila.

Punce ne obupat, okoli vas in na spletu je toliko navdihujočih zgodb, toliko dobre in pozitivne energije vseh, ki se trudijo ustvariti svojo družinico.

Glede klomifena - ko ga je G predpisala meni (a mi ga sploh ni bilo treba pričeti jemati, ker sem zanosila v tekočem ciklusu, ko sem bila že prepozna za začetek), je rekla, da je potrebno za uspešnost delovanja spremljati dogajanje z UZ. Le tako lahko ugotovijo, ali klomifen deluje, kdaj je ovulacija in ali vse poteka po načrtih.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: prva zanositev
18.4.2016 8:28:08   
Zoolita
Tudi jaz bi se pridružila v tej temi, nekako se ne najdem v drugih, se mi zdi da so res članice tam, ki so že dlje skupaj in se ne morem vklopit. Pri nama teče 27-i krog, probala sem že čisto vse naravne napitke, tablete. Dala čez vse podbujevalce ovulacij v obliki tablet, pa nič. Sedaj greva v IVF, komaj čakam. Upam, da speljemo še pred dopusti, če ne pa v začetku septembra in upam, da bo najina 3-ja obletnica matranja za plusek zaključena in da bova praznovala :)

Drugače pa je dobro, da te pri stimulaciji jajčnikov spremljajo. nekateri G začnejo že z 8-mim dnem, nekateri z 12tim. Folikel z jajčno celico, ki je velik vsaj 16mm, obeta ovulacijo v naslednjih 7mih dnevih :)

< Sporočilo je popravil Zoolita -- 18.4.2016 8:32:14 >

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: prva zanositev
18.4.2016 9:29:14   
madjanca
sofie Aa tako... no navijam, da bo uspesno cimprej user posted image

Drugace pa sem ji ze poslala mail in cakam na odgovor :)

Meni je drugace najprej dala samo za tri mesce, kasneje pa bomo delali tudi uz, ce ne bo uspelo sedaj..

< Sporočilo je popravil madjanca -- 18.4.2016 9:30:36 >

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: prva zanositev
18.4.2016 9:39:17   
madjanca
O koliko vzpodbudnih zgodb Amour... le te mi dajejo ogromno volje in upanja.. user posted image

Drugace pa kar se tice uz, se meni zdi, da me moja ginekologinja ne zeli zaenkrat obremenjevati. Stara sem 22 in menim, da gremo zaradi tega bolj mirno pa se ravno sem jo menjala, ker sva s prejsnjo prisle v konflikt ravno zaradi let. Takrat sem jih imela se 21 in njej se nikakor ni zdelo primerno, da bi jaz zanosila. In za piko na i so izgubili moj karton, da je moja nova morala zaceti zdravljenja na podlagi mojega spomina. Tako, da jo jaz cisto razumem..

Kar pa se tice ovulacije, sem jo cutila in to prvic v zivljenju.. samo vseeno nisem vedla, kako racunat. Ampak sedaj sem dobila user posted image in priblizno vem..

Ni pa bojazni, da bi jo zamudila, ker zelo rada in veliko user posted image user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: prva zanositev
18.4.2016 13:00:10   
m*eva
hajj punce.

sem mislila, da se nobena nova nebo javila, pa vidim da nas je kar nekaj s podobnimi tezavami.. zal mi je za vsako od vas, vendar je v takih primeruh neverjetno lazje, ko vidis da nisi sam v tem s***.user posted image

Ampak, akcija, da bomo 'skupaj pretipkale' do ++!!user posted image

Drugace sem jaz se tudi mlada (22) tako da se nisem dala skozi nobenega zdravljenja, imam pa tudi jaz zeloo lene jajcnike, tako da mam menstruacijo nekje na 2-3mesece, 1x-2x na leto pa me preseneti in pride tocno.
Prej sem 5let uporabljala KT, od septembra pa sva brez zascite, tako da zdaj cakam na M. in grem komaj na odvzem krvi,da mi pregledajo hormone...


takorekoc sem se cisto na zacetkuuser posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: prva zanositev
18.4.2016 13:34:14   
madjanca
Vse vec nas je.. dobrodosla in upam, da se bomo cimprej mrnile v temi Januarcki 2017 :)

Si imela neredne cikle tudi med jemanjem KT?

(odgovor članu m*eva)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: prva zanositev
18.4.2016 14:02:59   
m*eva

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Vse vec nas je.. dobrodosla in upam, da se bomo cimprej mrnile v temi Januarcki 2017 :)

Si imela neredne cikle tudi med jemanjem KT?


Iz tvojih ust, v božja ušesa user posted image user posted image user posted image

Ne, med KT mi je vse klapalo, tudi prva 2 ciklusa po prenehanju KT sta bla tak kot more bit.. user posted image Nevem, sploh nisem več pametna kar se tega tiče... user posted image

In kaj počnete v tem ponedeljku?

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: prva zanositev
18.4.2016 14:24:45   
madjanca
Ja moji jajcniki so tako leni, da se med jemanjem kt ni stimalo. Zdaj imam pa tako "amenorejo" al kako bi opisala to in je brez tablet za vzpodbujanje cikla sploh nimam.. ampak se bo ze urihtalo enkrat..
Pravjo, da ponavadi se po porodu..user posted image

Drugace pa ja, delala, sedaj glancam po hisi in nato nazaj delat... ti? user posted image

(odgovor članu m*eva)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: prva zanositev
18.4.2016 14:57:46   
Allstar
m*eva ko sem jaz prenehala jemati KT, sem potrebovala 1 leto, da se mi je cikel uredil.
Najprej sem imela 2 cikla normalno, na 28 dni, potem pa 6 mesecev sploh nisem imela M. Potem sem jo dobila, tako šibko, potem pa spet 3 mesece nič. Potem so se mi pa začeli redni cikli in moje vedno spremljajoče zelo boleče user posted image user posted image . Ampak sem vsaj vesela, da imam zdaj reden cikel.
Držim pesti, da se tudi tebi uredi.

(odgovor članu m*eva)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: prva zanositev
19.4.2016 12:02:13   
m*eva
Pozdravljene.

prvo majdanca in allstar, en velik objemcek obema, da sta me 'pomirili', se imam cas da se mi ciklus zrihtauser posted image

Drugace sem danes varuska, mam celi dan necakinjo, staro 1,5let, tak da mi dolgcas sploh ni..user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: prva zanositev
19.4.2016 23:23:02   
itaMara

IZVIRNO SPOROČILO: Zoolita

Tudi jaz bi se pridružila v tej temi, nekako se ne najdem v drugih, se mi zdi da so res članice tam, ki so že dlje skupaj in se ne morem vklopit. Pri nama teče 27-i krog, probala sem že čisto vse naravne napitke, tablete. Dala čez vse podbujevalce ovulacij v obliki tablet, pa nič. Sedaj greva v IVF, komaj čakam. Upam, da speljemo še pred dopusti, če ne pa v začetku septembra in upam, da bo najina 3-ja obletnica matranja za plusek zaključena in da bova praznovala :)

Drugače pa je dobro, da te pri stimulaciji jajčnikov spremljajo. nekateri G začnejo že z 8-mim dnem, nekateri z 12tim. Folikel z jajčno celico, ki je velik vsaj 16mm, obeta ovulacijo v naslednjih 7mih dnevih :)


Sva pa kar tam.tam s krogi...jaz enega zaostajam za tabo user posted image in tudi podobna zgodba...probala sva skoraj vseuser posted image
Ce sta v LJ, potem prideta na vrsto sele v sept, ker delajo samo se do 15.maja. Midva sva morala pohitet, bo pa to prvi postopek za naju...koncnouser posted image sva se ze
Sept 2014 prijavila, vednar sva morala do sedaj calat, in koncno imava zeleno lucuser posted image






(odgovor članu Zoolita)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: prva zanositev
20.4.2016 8:59:30   
Allstar
Pozdravljene!

Včeraj sem bila v LJ pri ginekologu, sem šla po drugo mnenje, ker mi moj ni odgovarjal na vprašanja - do enega leta noče narediti in povedati čisto nič. Včeraj sem šla samoplačniško, mi je naredil UZ, takoj povedal, da sem ravno imela ovulacijo (kar sem mojega prosila že 2x, ko sem bila ravno v času ovulacije pri njemu in mi je delal UZ, pa mi ni hotel povedati a jo mam ali je nimam). Našel je problemček, kateri mi povzroča zelo boleče M in ovulacije (kar moj ni - je rekel samo, da ni kaj če boli in če se to stopnjuje), priporočal, da naj čimprej zanosim user posted image . Ko sem mu povedala da cca 8 mesecev delava na otroku, pa je rekel, da če do julija ne bo kaj, da moram julija priti k njemu, da naj partner do takrat naredi spermiogram, mene pa bo takoj poslal na hormonske teste. Če bi bilo s spermiogramom kaj narobe, je rekel, da se v 2 mesecih opravi oploditev. Nisem mogla verjeti user posted image . Če pa je spermiogram OK in moji hormoni OK, potem bi mi pa naredit laparoskopijo in tako naprej. Na kratko - zelo zadovoljna z obrazložitvijo vsega, s predvidenim potekom, sploh pa s pristopom user posted image . Upam pa še vseeno, da julija ne bova rabila iti k njemu, ker bom do takrat že user posted image user posted image .

Mogoče bo kateri ta informacija v pomoč ali vzpodbudo user posted image .

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: prva zanositev
20.4.2016 9:14:53   
itaMara

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Pozdravljene!

Včeraj sem bila v LJ pri ginekologu, sem šla po drugo mnenje, ker mi moj ni odgovarjal na vprašanja - do enega leta noče narediti in povedati čisto nič. Včeraj sem šla samoplačniško, mi je naredil UZ, takoj povedal, da sem ravno imela ovulacijo (kar sem mojega prosila že 2x, ko sem bila ravno v času ovulacije pri njemu in mi je delal UZ, pa mi ni hotel povedati a jo mam ali je nimam). Našel je problemček, kateri mi povzroča zelo boleče M in ovulacije (kar moj ni - je rekel samo, da ni kaj če boli in če se to stopnjuje), priporočal, da naj čimprej zanosim user posted image . Ko sem mu povedala da cca 8 mesecev delava na otroku, pa je rekel, da če do julija ne bo kaj, da moram julija priti k njemu, da naj partner do takrat naredi spermiogram, mene pa bo takoj poslal na hormonske teste. Če bi bilo s spermiogramom kaj narobe, je rekel, da se v 2 mesecih opravi oploditev. Nisem mogla verjeti user posted image . Če pa je spermiogram OK in moji hormoni OK, potem bi mi pa naredit laparoskopijo in tako naprej. Na kratko - zelo zadovoljna z obrazložitvijo vsega, s predvidenim potekom, sploh pa s pristopom user posted image . Upam pa še vseeno, da julija ne bova rabila iti k njemu, ker bom do takrat že user posted image user posted image .

Mogoče bo kateri ta informacija v pomoč ali vzpodbudo user posted image .



Allstar, to je super novica user posted image se vsaj premika, kajne? Že to nam da novega zagona user posted image no, vsaj meni. Pri katerem dr pa si bila v Leonišču?

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: prva zanositev
20.4.2016 9:26:37   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: itaMara


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Pozdravljene!

Včeraj sem bila v LJ pri ginekologu, sem šla po drugo mnenje, ker mi moj ni odgovarjal na vprašanja - do enega leta noče narediti in povedati čisto nič. Včeraj sem šla samoplačniško, mi je naredil UZ, takoj povedal, da sem ravno imela ovulacijo (kar sem mojega prosila že 2x, ko sem bila ravno v času ovulacije pri njemu in mi je delal UZ, pa mi ni hotel povedati a jo mam ali je nimam). Našel je problemček, kateri mi povzroča zelo boleče M in ovulacije (kar moj ni - je rekel samo, da ni kaj če boli in če se to stopnjuje), priporočal, da naj čimprej zanosim user posted image . Ko sem mu povedala da cca 8 mesecev delava na otroku, pa je rekel, da če do julija ne bo kaj, da moram julija priti k njemu, da naj partner do takrat naredi spermiogram, mene pa bo takoj poslal na hormonske teste. Če bi bilo s spermiogramom kaj narobe, je rekel, da se v 2 mesecih opravi oploditev. Nisem mogla verjeti user posted image . Če pa je spermiogram OK in moji hormoni OK, potem bi mi pa naredit laparoskopijo in tako naprej. Na kratko - zelo zadovoljna z obrazložitvijo vsega, s predvidenim potekom, sploh pa s pristopom user posted image . Upam pa še vseeno, da julija ne bova rabila iti k njemu, ker bom do takrat že user posted image user posted image .

Mogoče bo kateri ta informacija v pomoč ali vzpodbudo user posted image .



Allstar, to je super novica user posted image se vsaj premika, kajne? Že to nam da novega zagona user posted image no, vsaj meni. Pri katerem dr pa si bila v Leonišču?


itaMara, tako je user posted image . Res da zagona, ko se nekaj premakne. Saj vem, da je 8 mesecev še čisto v normali in da lahko da še zanosim čisto naravno, ampak hotela sem samo vedeti, da je z mano vse OK. Da imam ovulacije, da nimam PCO, da vsaj "mehanskih" in vidnih preprek ni. To mi moj G ni hotel pogledati. Strah me je bilo pa zaradi zelooooo bolečih M in večinoma tudi O. In mi je včeraj dal vse odgovore, sem bila srečna kot mali otrok user posted image . Bila sem pa pri Dr. Voglerju v Leonišču. Sem samo poslala mail, da bi se rada k enemu naročila in so mi dali njega - super je user posted image .

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: prva zanositev
24.4.2016 20:03:16   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Pozdravljene!

Včeraj sem bila v LJ pri ginekologu, sem šla po drugo mnenje, ker mi moj ni odgovarjal na vprašanja - do enega leta noče narediti in povedati čisto nič. Včeraj sem šla samoplačniško, mi je naredil UZ, takoj povedal, da sem ravno imela ovulacijo (kar sem mojega prosila že 2x, ko sem bila ravno v času ovulacije pri njemu in mi je delal UZ, pa mi ni hotel povedati a jo mam ali je nimam). Našel je problemček, kateri mi povzroča zelo boleče M in ovulacije (kar moj ni - je rekel samo, da ni kaj če boli in če se to stopnjuje), priporočal, da naj čimprej zanosim user posted image . Ko sem mu povedala da cca 8 mesecev delava na otroku, pa je rekel, da če do julija ne bo kaj, da moram julija priti k njemu, da naj partner do takrat naredi spermiogram, mene pa bo takoj poslal na hormonske teste. Če bi bilo s spermiogramom kaj narobe, je rekel, da se v 2 mesecih opravi oploditev. Nisem mogla verjeti user posted image . Če pa je spermiogram OK in moji hormoni OK, potem bi mi pa naredit laparoskopijo in tako naprej. Na kratko - zelo zadovoljna z obrazložitvijo vsega, s predvidenim potekom, sploh pa s pristopom user posted image . Upam pa še vseeno, da julija ne bova rabila iti k njemu, ker bom do takrat že user posted image user posted image .

Mogoče bo kateri ta informacija v pomoč ali vzpodbudo user posted image .


Super novička. Upam, da vama kmalu uspe. In da obisk neplodnostne ne bo potreben user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: prva zanositev
15.9.2017 12:32:21   
Mrs N.
Zdravo,
čeprav tema že dolgo ni aktivna, sem se odločila pisati, ker sem danes kar malo na tleh😢
Imam 27 let, mož 32, z možem se trudiva zanositi zadnje 4 mesece- to bo prvi otrok za oba.
Danes sem dobila M, tako da po njej vstopava v 5. mesec 'baby makinga'. Seveda sem popolnoma neučakana.
M imam nekje med 26 in 28 dni, ne vem, kdaj točno ovuliram, seksala sva zeloooo redno, vecinoma vsak dan in ne morem opisati razocaranja. Saj vem, da traja nekje do enega leta😥
Skrbi me, ker imam zelo boleče M oz bolečine so pristone 1. in/ali 2.dan- M vedno traja 5 dni. Zato jemljem močna zdravila tisti dan ali dva, na vsake toliko pa me mora zaradi močnih bolečin (ob zelo hudih bolecinah vedno tudi bruham, vsaj žolč) mož peljati v zd, kjer dobim zdravila direkt v žilo.
Moja nova G je rekla, da je možna tudi endometrioza (in da jo ima tut ona in ima tri prekrasne zdrave otroke😊), da naj poskusava delati na bejbitu 6 mesecev, potem se bova pa dalje menili, ker je bil nazadnje ultrazvok normalen.

Danes pa kar razmisljam (pod vplivom bolecine in tablet in kar malo se smilim sama sebi), da bi poklicala svojo G v ponedeljek in jo prosila za še en pregled in pogovor.

Ali je še katera tukaj, ki se že dalj časa trudi zanositi?

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: prva zanositev
15.9.2017 14:07:54   
Radenska_
Ja, prvič dve leti, zdaj pa tudi že dve leti (in še traja...)
Pač, stvari trajajo in nič ne moreš izsilit.
Lahko samo nimata sreče, lahko pa bodo težave, štirje meseci res niso še prav noben pokazatelj ničesar, ker imaš vsak mesec možnost za zanositev 25%, in to govorimo o primeru, ko sta oba v paru zdrava in brez težav.
Verjamem da je želja velika, a iz lastnih izkušenj, postavi zadevo na stranski tir, naj ti ne zasede vsega razmišljanja v glavi, ker gre lajf mimo tebe. Bo ko bo, če bo, če pa ne bo so pa tu tudi zdravniki, ki večini uspejo pomagati do otroka. V skrajni fazi pa je še vedno posvojitev ki ni tak bavbav.
relaks, verjamem da hočeš čimprej zanositi, a žal ni odvisno od tebe.
Lahko seksaš vsak dan 10x, pa so dejavniki, še večji od tega kot samo to da seksaš in vprašanje kako je možno da ne uspe, čeprav seksaš.
Mogoče sem malo hladno kruta, ampak takšno je življenje.
Želim ti, da čimprej uspe. Vsekakor bo prej, če se boš s tem čim manj obremenjevala.


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Mrs N.)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: prva zanositev
15.9.2017 15:58:29   
peregrina

IZVIRNO SPOROČILO: Mrs N.

Zdravo,
čeprav tema že dolgo ni aktivna, sem se odločila pisati, ker sem danes kar malo na tleh😢
Imam 27 let, mož 32, z možem se trudiva zanositi zadnje 4 mesece- to bo prvi otrok za oba.


Ali je še katera tukaj, ki se že dalj časa trudi zanositi?


4 mesece še ni dolgo za zanositev. Sem bila jaz prvič prav tako neučakana. Jaz sem bila celo kar v prvem ciklusu prepričana, in to 100%, da sem noseča. In to kljub 3 negativnim testom. No, pol sem si kupila pamet, teste vrgla stran in odmislila. In je bilo ful lažje.


prvič nama je ratalo po 5 mesecih. Drugič v 6 (žal je sledil SS), tretjič v 3 mesecih (spet SS). V četrto pa je ratalo takoj. Mene je skor kap, ker sem - po eni strani pričakovala, da bo trajalo vsaj pol leta, po drugi strani pa me je matralo zdravje in sem mislila, da itak imam še par mesecev, da se spravim v red.

Aja ... Ko sva se odločila za prvo nosečnost sem bila stara 34 let (kar je v bistvu že kar pozno. V 4. pa sem zanosila pri 37 - kar je pa že ultra pozno).

Saj vem, da bi mi najraje pripeljala eno okoli ušes - ampak sprosti se. Probaj čim bolj odmislit (meni je to ratalo samo prvič - potem pa sem bila živčna razvalina vsak mesec). In ti povem prvič je bilo reeees lažje in minilo je kot bi mignil.

Aja, pa do enega leta je čisto normalno, da ne pride do zanositve.

Lahko pa po 6. mesecih rečeš svoji G. da se pač že trudita dlje časa in če ti predpiše kaj za pomoč.

(odgovor članu Mrs N.)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: prva zanositev
27.9.2017 9:58:16   
Mrs N.
Peregrina, hvala za odgovor😊 Res sem zelo neučakana😥

Z možem sva v 5. mesecu poskušanja.

Nazadnje sem imela M samo tri dni (vedno jo imam 5), pa še na urgenci sem spet pristala prvi dan zaradi hudih bolečin. Naredili so mi ultrazvok, ki je bil ok. Zavedam se, da ultrazvok ne pokaže vsega, ampak sem bila zelo pomirjena po njem. Prav tako mi je ginekologinja svetovala sprostitev in da imava še čas. Verjetno bi to mogla slišati vsak dan😉

Danes imam rojstni dan, cikel dan 13, tako da sva v akciji že nekaj dni. Upam, da bo kmalu uspelo.

Lep dan vsem🌷

(odgovor članu peregrina)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: prva zanositev
27.9.2017 14:54:04   
madjanca
Pri nama je trajalo eno leto, ceprav smo vedeli, da je tezava moja amenoreja (izostanek menstruacij in torej tudi ovulacij). Ze od starta sem imela tablete za sprozanje ovulacij, ker smo vedeli, da brez tega ne bo slo. Kljub temu, da je bil vzrok znan, je trajalo dolgo, pa je vsreno uspelo kar hitro. In mislim, da je bilo bistveno tudi to, da sem zadnji - kljucni - mesec vse odmislila in imela druge obveznosti, uspelo. :) kar pogumno!!

(odgovor članu Mrs N.)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: prva zanositev
9.10.2017 18:53:21   
Mrs N.
Madjanca, hvala za spodbudne besede😊

Danes je 25. dan cikla, do M imam še 3 dni. Zjutraj se nisem mogla upreti in sem naredila test nosečnosti. Ker nisem mogla verjeti svojim očem, sem naredila še enega in nato še enega. Vsi trije pozitivni😀

Jutri zjutraj bom seveda naredila vsaj še enega, nato počakala še kak dan in poklicala svojo G. Upam, da je to to😊

Kar se tiče simptomov- od 17.dneva cikla naprej sem imela nekaj dni zelo povečan apetit- ponavadi ne jem kaj dosti- nato sem imela veliko belega izcedka od dneva 22 naprej.

Res držim pesti, da je uspelo😊

Lep večer vsem🌷

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: prva zanositev
9.10.2017 21:13:45   
madjanca
Juhejjjj 😁😁😁😁😁

Upam, da bom u roku enega leta tudi jaz na tvojem mestu (zaenkrat se nimava zelene lucke, takoj pa ko bo: v akcijo)

In sem ti rekla, da se da :) cestitke se enkrat iz srcauser posted image

(odgovor članu Mrs N.)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: prva zanositev
11.10.2017 12:01:28   
Mrs N.
Madjanca, hvala 😄😄 in držim pesti tudi zate🍀

Sama še kar ne morem verjeti pozitivnim testom nosečnosti. Še kar jih delam vsako jutro, pa še clearblue mam na zalogi😀 Pretiravam, saj vem.

Testi so vsak dan pozitivni, ampak danes je bila druga črtica daleč najmočnejša. Že drugi dan imam občutek napetosti oz pritiskanja v spodnjem delu trebuha, tako da nekaj se ziher dogaja😀

Če bo vse OK, imam rok v juniju. Uf. Še kar ne morem verjeti.

Lep dan vsem🌷

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: prva zanositev
5.12.2017 20:20:37   
lena lucka
lp sem nova in nevem se ce ta moja tema sem spasauser posted image 4.11 sem imela zadnjo M IN ME ZANIMA CE SEM NOSECA user posted image CIST ZMEDENA SEM..simptome se precej nimam ali pa imam obcutljive dojke in ko zjutraj vstanem sem fe ful lacna nevem daljeuser posted image mi lahko pomagate

(odgovor članu N23OK)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: prva zanositev
6.12.2017 7:43:48   
Sareta88
Opravi test, edino tako boš vedela, če si noseča.

(odgovor članu lena lucka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?