|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako moraš biti neumen ...
27.1.2016 12:42:25   
Tippi
Dragi moj kalbo.ni treba tako pokroviteljsko.nisem neumna niti sem bumbar.debelina ledu je bila cel teden 15 cm in vec.to se je dalo ocenit ce si cisti laik. In ne potrebujem medijev da sem prepricana da je bilo cel teden med minus tri in minus osem v ljubljani. In zato sem tudi sla na led.o druzini pa sem ze napisala svoje mnenje. Pa pa

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako moraš biti neumen ...
27.1.2016 13:22:28   
liliana
Ljudje se hitro počitimo varne, če vidimo druge.....ker dobimo občutek, da če drugi to delajo, da je potem varno.....jaz v taki zimi kot je letos ne bi šla drsat na naravna drsališča....

Tudi mene starši niso pustili na drsanje v "mlako" vedno, ko se je meni to zahotelo....ampak je moral biti mraz....mraz..in to ne -3.....

In ja, neumni smo ljudje marsikdaj....ko mislimo, da lahko pa vse....letos pač ni zime za "naravni led".....na srečo imamo ogromno umetnih drsališč ( nekatera so celo brezplačna), da lahko zadostimo potrebi po gibanju v taki zimi kot je letos......

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako moraš biti neumen ...
27.1.2016 13:41:55   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Dragi moj kalbo.ni treba tako pokroviteljsko.nisem neumna niti sem bumbar.debelina ledu je bila cel teden 15 cm in vec.to se je dalo ocenit ce si cisti laik. In ne potrebujem medijev da sem prepricana da je bilo cel teden med minus tri in minus osem v ljubljani. In zato sem tudi sla na led.o druzini pa sem ze napisala svoje mnenje. Pa pa


https://www.youtube.com/watch?v=imvxzT9JSrQ&feature=player_detailpage#t=211

Res? Je mel led 15 cm? Prej dva do pet. Na tem Bajerju sem zrasel gor, pred mano moji starši, in pravilo je blo 10 dni vsaj -10 čez dan. Ko je odmrznilo okol odtoka so ostal gor največji pozitivci. Takih optimistov kot je bumbar na posnetku ni blo prej nikol. Tko da ti kar vodi froce na Bajerca, saj lahko laik oceni, da je varno, sam upam lahko, da enkrat ne bo prišlo do katastrofe. so hoteli spet na 24 ur zagnat paniko gdo je odgovoren, pa so lepo policaji povedal, da vsak zase.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako moraš biti neumen ...
27.1.2016 13:54:26   
ronja
Jaz priznam, da debeline ne znam ocenit. Led je moten in pojma nimam, kako debel je, tako na pamet. Ko smo delali poskus, noben ni vedel, koliko bo in kot rečeno, na enih delih je debel, na drugih pa tenek, nikoli ni povsod enako. Na žalost ne vem, kje je kak topli del spodaj...
Ko sem bila mala, smo se drsali samo ob hudem mrazu, zdaj so ljudje gor tudi v takem, vsak dan - zato so tudi oni mislili, da je varno. Sem se že spraševala, če se narobe spomnim ali sem preveč paranoična, itd... Ampak mislim, da bom kar ostala zaenkrat tako. MOgoče se omehčam, ko bojo pubertetniki:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako moraš biti neumen ...
27.1.2016 14:03:14   
kalbo
Ljudje ne mislijo več z zdravo pametjo. Voda zmrzne oziroma začne zmrzovat pri 0, torej, če je samo -3 verjetno kaj daleč pod gladino ni pod 0, če ima voda v jezeru 5. Je treba imeti kaj več znanja od golih osnov fizike 6. razreda osnovne šole da pogruntaš da pri takih temperaturah ni za na led hodit?

Poglej imbecila na posnetku. Vsak človek s kančkom zdrave pameti bi bežal stran, ne pa skakal naprej. V soboto nekaj dni plusa po tem posnetku se je po sliki sodeč na Bajerju trlo ljudi. Ko led začne pokat gre ko domine. ne vem kako bi gasilci vse spravil ven. Upam, da bo ta nesreča precej pocen šola za vse umobolne centraše, ki so masovno drli drsat pri plusu na Bajer. Uno drsališče v Tivoliju ni več moderno, Bajerc je bojši stik z naravo.



< Sporočilo je popravil kalbo -- 27.1.2016 14:14:50 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako moraš biti neumen ...
27.1.2016 14:10:23   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo



https://www.youtube.com/watch?v=imvxzT9JSrQ&feature=player_detailpage#t=211



s pesi, z vozički....mater, narod je res pošizil do kraja....dobro, da še kakšna ne drsa v brazilkah....s perjanico na glavi user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 27.1.2016 14:11:26 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako moraš biti neumen ...
29.1.2016 14:20:13   
HuAnita
Jaz sem tudi precej mladosti predrsala na bližnjem ribniku ali malce bolj oddaljenem jezeru.Se spomnim, kako smo odštevali dneve, ko je zamrzovalo, da je bil led dovolj debel.
Ampak tole, da skačeš ob luknji?! Faaak. Ko bi samo ena črta potegnila in prepolovila led na pol in bi pogoltnilo toliko folka... Groza, me kar mrazi, kako eni izzivajo usodo...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako moraš biti neumen ...
29.1.2016 14:47:46   
ronja
V bistvu jezero zmrzuje navadno pri nižjih temeraturah, 0 ni dovolj, ker to ni čista sladka voda, ampak ima mnogo primesi (organski material), zaradi katerega se ledišče niža - tako kot če daš v maso za lučke več sladkorja, bo lučka kasneje zmrznila in bo mehkejša. Ker ni čista voda.

ne vem kako bi gasilci vse spravil ven.
Zato so imeli dan po tem dogodku vajo na bajerju, slučajno videli:).

Bajerc je bojši stik z naravo.

Hehe, no, če not padeš, se nad pomanjkanjem stika z naravo res ne moreš pritoževat:D.

Kalbo, mogoče je tisti na posnetku bil čisto ob robu in se ni sekiral, če se bo pogreznil do kolen v vodo? ne vem, ljudje smo včasih malo hecni...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako moraš biti neumen ...
29.1.2016 21:13:40   
kalbo
Ronja, saj cenim tvojo pozitivo, sam ne, skakal je na sredi jezera, selepo vidi.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako moraš biti neumen ...
30.1.2016 9:55:17   
mateyka
sem pokazala ta posnetek mojmu možu (severnjak in pozna led) in je bil šokiran po kako taknem ledu se ljuvje vozakajo in hodijo, sploh na d unim skakanjem po počenem/otopljenem delu. baje je to zelo nevarno počet. pravi, da je bil led cirka 3 cm debel, kar je ful malo... tko da kalbo ma kar prav. ljudjem manjka prave kmečke pameti.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?