|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   swot analiza
14.2.2016 15:49:41   
mini86
ali kdo kaj več ve o njej..moram naresti swot analizo za proces motiviranja v nekem podjetju..
ker je od mojega šolanja že čez 10 let se mi ne sanja kako pa kaj..
rabim pa to naresti da potem lahko oddam diplomo..

potrebujem
-teoretični opis procesa motiviranja-ok to dobim v knjižnici verjetno kaj
-Predstavitev kako izbrani proces dejansko poteka v podjetju -v tem podjetju kljub temu da je veliko nimajo svoje "službe" za motiviranje in je motivacija odvisna nekako samo od vodje-kako naj začnem sploh pisat o tem, grem do ene vodje in vprašam kako ona motivira al kako

prosim kakršo koli pomoč..ne rabim nekih extra podrobnosti, z kratko predstavitvijo podjetja in literaturo in viri vse skupaj nekje od 12-18 strani..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: swot analiza
14.2.2016 17:12:26   
liliana
Strenght, Weaknesses, Opportunities, Threats....ali prednosti, slabosti, priložnosti, nevarnosti.......



(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: swot analiza
14.2.2016 17:13:38   
mini86
to sem že vse preštuderala, hvala..

rabim še kaj..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: swot analiza
14.2.2016 17:16:08   
liliana
Ja kaj pa potem......da namesto tebe to naredim.....? Iz tega izhajaš in če si že to preštudirala, ne more biti problem iti v podjetje in praktično to narediti.......

Na netu boš sigurno kaj našla....je ogromno na temo SWOT analize...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: swot analiza
14.2.2016 17:18:34   
mini86
ja res bi najraj da mi kdo to naredi jauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


povsod je swot analiza za podjetja, js pa če sem prav razumela morem narest swot analizo za proces motiviranja..

ne vem kaj bi še želela..na netu sem si prebrala ja, ampak še zmeri bi še kej bolj po domače če mi lahko kdo pomaga..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: swot analiza
14.2.2016 18:02:41   
liliana
Najprej si naredi oz. se seznani s teoretičnim načinom procesa motiviranja.....naredi si osnovo in potem preidi na praktični del......bo lažje, kot če iz nič želiš iti takoj v podjetje, pa nimaš blage veze kaj iščeš tam.......

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: swot analiza
14.2.2016 20:52:11   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

ja res bi najraj da mi kdo to naredi jauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


povsod je swot analiza za podjetja, js pa če sem prav razumela morem narest swot analizo za proces motiviranja..



ne vem , če dobro razumeš kam pašee SWOT analiza - uporablja se za proces motiviranja, tko jih sestaviš skupaj user posted image


mogoče ti bo tole koristilo - Motivation In The Workplace Using SWOT Analysis;

5 questions + 5 tools = result

Five Questions you need to consider:
1. What is Motivation?
2. What are the lessons to learn from theories of motivation?
3. How can you create a motivation culture in the workplace?
4. How can you motivate employees at a personal level?
5. How can you motivate yourself at work?

Five Tools which give you a step by step process in order to:
1. Inspire Your Employees (personal example)
2. Manage Employee Performance
3. Have an Effective Performance Appraisal System
4. Conduct Appraisal Interviews
5. Manage 360 Degree Feedback

pa mogoče še tole - motivacijske tehnike: http://www.practical-management-skills.com/motivation-techniques-v1.html

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: swot analiza
15.2.2016 6:52:55   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

ja res bi najraj da mi kdo to naredi jauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


povsod je swot analiza za podjetja, js pa če sem prav razumela morem narest swot analizo za proces motiviranja..

ne vem kaj bi še želela..na netu sem si prebrala ja, ampak še zmeri bi še kej bolj po domače če mi lahko kdo pomaga..



Ne vem če razumeš,,,..

SWOT analiza je zgolj eno od orodij, s katerim si pomagaš razčeniti in nato tudi bolje razumeti določen proces.
Ta proces je lahko motiviranje zaposlenih, lahko je je pranje, sušenje in likanje barvnega perila, ali pa najnovejša strategija sprejemanja migrantov.

Od tebe pričakujejo, da boš to orodje uporabila pri pripravi analize procesa motiviranja.
Tvoja diplomska naloga je motiviranje, ne pa SWOT (tako kot ne papir, svinčnik, računalnik, jutranja kava, in vse kar ti bo v pomoč pri pripravi diplome)


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: swot analiza
15.2.2016 7:33:40   
mateyka
ja, to kar pravi Dashenka.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?