|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerski terorist
4.5.2016 17:47:40   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Če nekateri posamezniki mene še danes ocenjujejo po dejanjih, katera sem storila (ali delala, however) pred 10/15+ leti, potem je to izključno mnenje posameznikov in nikakor ne dejstvo o tem, kakšen je moj karakter (ker zloba - ali "zloba" - je opis karakterne lastnosti) in še manj dejstvo o tem, kdo oz. kaj sem jaz danes (moj podpis ima smisel).



Kako gre ono...volk dlako menja.......

Aja, prispodobe in metafore niso zate.......user posted image

Marsikaj sem, ampak zlobna pa zagotovo ne. Tiste posameznice, ki nikoli niso "obule mojih čevljev", lahko sodijo mojo preteklost in/ali moj karakter preko tipkovnice na forumu, vendar je njihovo mnenje za moje življenje popolnoma nepomembno. Ni vplivalo name ne v preteklosti in ne vpliva niti zdaj, v sedanjosti, ko živim popolnoma drugače, kot včasih. Že res, da za spremembo life-style-a še nisem naredila mature (kar je bila najpogosteje svetovana stvar - kot da bi mi en papir čez noč obrnil življenje na glavo), sem pa naredila ogromno drugega in glede na pozicijo, v kateri sem bila, sem dandanes fejst zadovoljna. Še daleč od svojega cilja, a kljub temu 100%-no na boljšem.


Tako je....izhajam pač iz tega, kar si napisala tu gor.....in pisala si nekoč marsikaj.......

Zlobna vsekakor nisem (tudi prispodoba ne, da ne bomo debatirali o funkcionalnosti), če sem se pa komu tako zelo usidrala v možgane, da me je sposoben še po toliko letih privleči na plano kot nekakšno negativko, potem se pa res lahko samo še vprašam, kdo živi v preteklosti.




Na plano te nisem privlekla jaz.....jaz sem zgolj nadaljevala komunikacijo......te je pa kolegica vsaj ene dvakrat omenila, preden sem jaz replicirala.......

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Štajerski terorist
4.5.2016 17:51:43   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


Počasi bi bil pa že čas, a ne. Pa da začnejo spet čarovnice zlobne po luftu letat user posted image

Ostalega pa ne mislim kaj dosti komentirati, ker itak nima smisla. Kot sem že parkrat rekla, jaz osebno imam čisto vest. Od momenta, ko me je država nesramno okradla, in to kar dvakrat (no, enkrat me je okradla, drugič ogoljufala), pa mirne vesti sprejmem tistih 800 g kofeta 2x na leto od znanke v zameno, ker pomagam njenemu otroku pri učenju. user posted image




user posted image user posted image Upam, da ti vsaj Illy kupi......

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Štajerski terorist
4.5.2016 17:58:32   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Tudi jaz se ne počutim kot goljuf, ko kolegici, ki živi od socialne pomoči, plačam 5€, ko me pride ostrižt k meni domov, pa naj bo to delo na črno pa zakonu desetkrat, ne samo enkrat. Tudi sosed je mojemu možu plačal (prostovoljno), ko je moj mož pomagal pospravljati garažo, polno bele tehnike. Pa še cel kup takšnih primerov je. Ne, sosedje in prijatelji si pomagamo med sabo in če ona mene ostriže, jaz pa vem, da je ona brez denarja, naj si to država vzame kot posojilo fizične osebe fizični osebi. Ni nezakonito, če mi pa nikoli ne vrne, je pa to moj problem, kajne?



Ne mi o frizerkah, ki so na socialni pomoči in dnevno zaslužijo več črnega denarja, kot ona, ki ti frizuro kasira z računom po 20 EUR......in še malo te bom provocirala, pa boš še marsikaj povedala.....vendar pazi, na javnem forumu si, marsikdo te pozna, marsikdo ve, kdo te striže, pazi, da sama ne za.je.beš revico, ko jo bo grda kapitalistična frizerka (ki te ima na vrh k....), ki ima prijavljeno svojo dejavnost prijavila, ker dela na črno.......

p.s.: jaz nisem niti frizerka, niti te osebno ne poznamuser posted image .......


(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Štajerski terorist
4.5.2016 21:34:23   
Kerensa
Pa ti resno misliš, da jaz napišem, kar napišem, zato, ker bi me ti sprovocirala? user posted image Napišem tisto, kar želim napisati... Bolj zanimivo je, kako ti reagiraš na moje pisanje. user posted image

Pljuvaj ti lepo čez mene, to ni noben problem... mi dol visi še tisto, česar nimam... nikakor pa ne dovolim, da to počneš za mojo kolegico, katere sploh ne poznaš in ne veš, v kakšnih razmerah živi... zdaj karakter ljudi (in to spet v negativo) ocenjuješ že po tem, kateri poklic imajo?... obup.

Kje sem, pa dobro vem... že 10 let... in če me kdo išče, me ni noben problem najti... živim tam, kjer sem prijavljena... če komu kaj ni prav, naj me toži... vse ostalo je pa - no, saj veš, kajne? user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Štajerski terorist
4.5.2016 22:01:29   
liliana
Overdose of rakija....?

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Štajerski terorist
4.5.2016 22:02:23   
Kerensa
Že dolgo ne. user posted image

Danes pa sploh ne, ker Nejcko nima poguma, da bi prišla. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Štajerski terorist
4.5.2016 22:14:51   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Že dolgo ne. user posted image

Danes pa sploh ne, ker Nejcko nima poguma, da bi prišla. user posted image



Sredi tedna jaz ne hodim popivat, porko dio user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Štajerski terorist
4.5.2016 22:16:44   
Kerensa
Ha, ha, ha... a prejšnjič je bil vikend? user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Štajerski terorist
4.5.2016 22:22:37   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Ha, ha, ha... a prejšnjič je bil vikend? user posted image



Saj lih od prejšnič ne popivam več med tednom ... me je izučilo user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Štajerski terorist
4.5.2016 22:24:28   
Kerensa
Jaz sem zdaj nekje na koncu 2. pubertete, tako, da so tisti ta ornk žurerski časi praktično mimo. Vsake toliko seveda še zažuramo, o tem ni dvoma, ampak kaj takšnega, kakor sva pa midve takrat izvedli, je pa tako zelo redko, da ni niti omembe vredno.

Vsekakor bi bilo s tabo zanimivo ponoviti, ne glede na dan v tednu. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Štajerski terorist
4.5.2016 23:29:08   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Jaz sem zdaj nekje na koncu 2. pubertete, tako, da so tisti ta ornk žurerski časi praktično mimo. Vsake toliko seveda še zažuramo, o tem ni dvoma, ampak kaj takšnega, kakor sva pa midve takrat izvedli, je pa tako zelo redko, da ni niti omembe vredno.

Vsekakor bi bilo s tabo zanimivo ponoviti, ne glede na dan v tednu. user posted image


Malo računam ... na RR sem že 11 let in pol, v tem času sva se midve videli ... kolikokrat? 3x, 4x? To v povprečju znese 1x na tri do štiri leta.
A je že čas, al kaj ... bemti, nekam hitro beži ta čas user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Štajerski terorist
5.5.2016 10:23:32   
Kerensa
No, meni pa matematika (še vedno! user posted image ) ne gre, tako, da povprečja kar ti računaj.

Jaz samo vem, da je bilo luštno nazadnje, ko si bila tukaj, tako, da - ko boš pri času in volji, si dobrodošla.

A petek zate spada pod delovnike al' k vikendom? user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 87
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?