|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: decemberčki 2016
27.1.2017 14:46:58   
Zabike
Joooj kako lepo vreme je danes ❤️❤️❤️, midve sva kofetkali in vozickali ☺️❤️. Pikica je cel cas spala, je pa doma postala kar dosti budna, se mi zdi da ima ze kar neki podoben ritem vsak dan, ampak tudi jaz probam z njo vsak dan pocet enake stvari ob enaki uri. Najini fantje hodijo domov oktgo 14:30-15:00 tako, da ob dveh se hitro skuhava kosilo in mi fuuuul pomaga kengorujcek in lezalnik, tak lahko miska vse opazuje, da ji ni dolgcas in se zraven mene je lepo ☺️❤️. Marsikaj olajsata ta dva pripomocka in tudi roke me ne bolijo od ujckanja ☺️. Vceraj sva imeli posvetovalnico in se je zredila 1100g huuuraaa ☺️❤️, ko ji kaj razlagam se mi ze dostikrat nasmeji, sicer brez zvoka, glavico non stop dviguje in ji ze kar lepo uspeva tudi drzat, vceraj pa se mi je na previjalni obrnila, sem se tako vstrasila. Sicer nima kam pasti, lezala je na boku in ne vem po kaksnem spletu okoliscin se je prekucnila na trebuh. Jaaaz bi se kar enega otrokeca imela, sicer ne bom, hehehe ampak je pa lepo ❤️☺️. Pozdravcek vsem in se malo pa bo nova skupinica decembrckov na forumu ☺️❤️

(odgovor članu Zabica000)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: decemberčki 2016
27.1.2017 19:14:28   
lastovica
Nina - jaz jo kopam ob sredah in nedeljah, sicer jo pa vsako jutro umijem z mokro krpo....tako kot so jo tudi v porodnišnici. Pa potem jo namažem z oljem. Včasih se samo zgodi, da jo moram preko dneva preoblečt, ker tudi naša dosti poliva. Včeraj je sicer zelo malo, danes je pa po obroku kar dosti ven vrgla....

Žabica - prav nič ti nisem fovš, da imaš tako zahtevnega otroka, ampak se probaj čim manj obremenjevat. Škatle bodo že počakale, če pa otrok potrebuje tvojo bližino, pa tudi ni slabo....še prehitro bodo naši otroci odrasli in jim bo nerodno pred sošolci in prjatli, da bi jih objele.... vem pa, da je trenutno težko. Jaz imam zelo nezahtevno hčerkico, tako da sem kar vesela. Krčev nima, samo včasih se napenja, pa vetrovi jo zelo dajejo....ko berem tvojo zgodbo, se dejansko zavedam, kakšno srečo imam....

Žabike - jaz se tudi imela danes namen it malo ven, ko je dopoldne končno sonček posijal, pa nekako ni zneslo oziroma se mi kar ni dalo....jutri pa sigurno grem user posted image A ti jo daš že kar v kengurujčka? Jaz nekako kar ne vem, če bi že, ker pač še ne drži glave sama....ker v tem primeru bi šli kaj večkrat ven, ker z vozičkom mi je škoda it v ta sneg, sploh zaradi soli....v soboto sem jo imela sicer zunaj v vozičku na terasi, tako da bi jo kam peljala na sprehod, pa ne...

No, jaz pa poskušam neko rutino glede hranjenja uvest, in sicer na štiri ure, torej šest obrokov....kadar spi, to ni problem, jo moram še zbudit, če je pa kaj bolj budna, zdrži pa tri ure, kar tudi ni slabo....edino zvečer je pa nenormalno lačna, tako da želi jest tudi že po eni uri, sploh ko greva v spalnico... pa ponoči med polnočjo in šesto zjutraj ji moram dat obvezno še eno porcijo....je res pridna in nezahtevna punca...

V sredo imamo v Lj slikanje kolkov, kar mi ni prav nič všeč glede na vsa ta obolenja, ki se sedaj pojavljajo, ampak tudi to je treba dat čez....

(odgovor članu Zabike)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: decemberčki 2016
27.1.2017 19:44:29   
Nina33
O, a zdaj imate UZ kolkov? Res ni glih primeren čas, no... V KR P jih pogledajo pred odpustom, naslednjo kontrolo imamo pri treh mesecih, marca.
Ležalnik in kaka nosilka (občasno jo dam v sling) res olajšata zadeve, res (meni kengurujček nekak ni praktičen, pa imam takega od 0+, kjer otrok leži lahko).
Nasmehi so pa tako lepi, se bratje kar topijo ob njej user posted image (midva pa tudi). In zgovorna je tut fest, prava babnica user posted image . Obrnila se mi prav na trebuh še ni, ji pa ne manjka dosti (je pa še vedno nehote pomoje). Kravce pa pase kot ta velka user posted image .
Urnik... glih ko se mi zazdi, da je nek ritem, se vse sesuje user posted image Bo že.
Zabike, razumem občutke, sploh ob nezahtevnem otroku (najin tretji je bil tak, da bi jih komot 10 imel user posted image ) človeka hitro prime, da bi imel pe kakpnega user posted image Mene poleg ostalega tudi EMŠO postavlja na realna tla, če sodim po prejšnjih rundah, bi zanosila lahko šele čez leto dni (tako dolgo sem do sedaj bila brez M po porodih) in bi bila res kar malo "prestara" za še enga user posted image
Lep večer in mirno noč vsem!

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: decemberčki 2016
27.1.2017 22:57:47   
Zabike
Nina33 se glede kopanja sem pozabila ☺️, midve se kopava skoraj vsak dan, ampak na hitrco, samo tudi ce jo prebrises je cisto ok ☺️. Si pa vsi trije najini lumpi bili zeeelo nezahtevni dojencki, sta pa zato zdaj toliko bolj navihana ☺️❤️.

Sling imam, mi pa nikakor ne sede, ko je dojencek tako nameckan noter, imam pa kengurujcka od Babybjorna, ki ima podporo za glavico in je tudi namenjen ze za novorojencka, je pa res, da jo imam noter samo, ko pripravljam kosilo, ali pa sesam itd. Meni je res super zadevica, mala prav rada opazuje in se cisto k meni je stisnjena, kar pa jim je itak najbolj vsec, da se malo pocartajo ☺️.

Sedaj sem komaj za nazj prebrala se vprasanje za cisco. Po drugem porodu sem tudi jaz bila ze skoraj brez, potem pa nekega dne spet sveza krvavitev. Tokrat pa je ze po porodu bili manj, kot pri prejsnih dveh. Ampak nikoli ni bilo nic narobe. Pocartajte svoj srcke in lahko noc
☺️

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: decemberčki 2016
28.1.2017 12:00:35   
lastovica
Ja u Lj so tud dan po rojstvu slikal, sedaj morajo pa še med 6. in 8. tednom.

Glede rutine pa ja....dva dni traja, tretji dan je že spet drugače user posted image

(odgovor članu Zabike)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: decemberčki 2016
28.1.2017 22:58:36   
Zabica000
Zivjo. Pri nas je stanje malo boljse. Je vse drugo ko gremo lahko ven in vozickamo. Zgleda nama obema svez zrak dobro dene. Jutri praznujemo en mesec. Danes smo meli oboje starse na obisku pa smo narocili eno malo tortico in ga poslikali. Ta teden smo prerasli 56ko, pravi pozeruh je postal pa tud kar nenkrat ful mocan, glavico lahko kr neki casa drzi sam pokoncu. Cakamo pa se na tiste prave nasmehe in gruljenje, sedaj se samo nezavedno bolj v spanju ali po dolgotrajnem dojenju za sekundo brez zvoka nasmehne.
Se eno vprasanje. Kdaj ste zacele strici nohtke na rokah in kako (okroglo, bolj ravno)? To sem babico cist pozabla vprasat. Zaenkrat mu jih se nisem postrigla, vendar je ze kar potrebno... lp

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: decemberčki 2016
29.1.2017 11:46:31   
Kraljica Mama
Hello.Jaz sem že pokrampana med dojkami in sem mu jih vceraj po kopanju v spanju kar postrigla..nima kaj bit..je pa star 1 mesec in 10 dni user posted image
Porezala sem mu to kar je odvec,mickeno na okroglo user posted image

(odgovor članu Zabica000)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: decemberčki 2016
29.1.2017 14:00:18   
Nina33
Uf, jaz ji nohte krajšam že vsaj en mesec, zdi se mi da v bistvu od rojstva (je imela kar dolge). Ne rabim pa škarjic ali česa podobnega, ker se jih da lepo "odtrgat" med tem, ko se doji (čeprav mi roke zdaj veselo umika, ker me ima dost - med dojenjem počnem z njo marsikaj user posted image , najpogosteje pa "rihtam" rokice, od nohtov do odstranjevanja "muck" med prstki in v gubah na dlaneh). In ne, ne zatrga si ji nič, ne znam pa opisat samega postopka user posted image . In super, da je bolje, Zabica000, nasmehi bodo pa 123 se pojavili, tut zvok bo zraven user posted image

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Kraljica Mama)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: decemberčki 2016
29.1.2017 21:21:03   
lastovica
Jaz sem moji tudi ta teden skrajšala, ker se je včasih prav na grdo popraskala....sem se pa tega lotila med njenim spanje, ampak ravno takrat se je ona ful pretegvala, tako da je bilo kar pestro...

Sicer pa jaz našo že kar lep čas oblačim v št. 62. Je pa zelo zanimivo, kako se velikost od znamke do znamke preminja...sem mislila, da je 62 pač 62 in bi morale biti posledično oblačilca enako velika user posted image Torej, odvisno od znamke, lahko oblečem tudi še kakšno 56, predvsem žabice do pasu, pa kakšno majčko, bodije pa ne več, pajace pa že zeloooo dolgo ne....še od h&m bodiji 62 ji grejo že na tesno, kar se dolžine tiče, saj pralne plenice malo bolj nanesejo....user posted image

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: decemberčki 2016
30.1.2017 19:34:08   
Nina33
U, ja cifre so si fest različne, doma imam bodi št. 50, ki je enako velik kot bodi (druge znamke) št. 62 user posted image Najdlje zdržijo (na splošno) cunjice, ki pokrijejo le del telesa (majčke, hlače, sploh tiste brez stopal), najhitreje se preraste pajace. In med firmami so blazne razlike, tako da sama na cifre niti ne gledam, raje "premerim" - vzamemnpr. bodi, ki ji je še prav in vse krajše pospravim na stran.

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: decemberčki 2016
31.1.2017 12:19:32   
Anibani
Živijo! Spet se javljam po dolgem času. Sploh nimam časa oz. se mi ne da hoditi na računalnik ker že televizija pri nas ni prižgana včasih tudi po cel teden ni tako je tudi pri računalniku. No naša Julija je zelo pridna spi je gleda se pogovarja malo se že smeji... Vglavnem včasih je pestro ko jo zagrabijo krčki ampak je potem hitro spet ali v spanju ali pa v svojem "patronu" stolčku ki je kasneje za hranjenje in se zdaj pogovarja z svojimi igračkami ki ji delajo družbo... Glede dojenja je tako da meni primankuje mleka in ni več tako kot na začetku ko je tekel vn. Tudi na posvetovalnici so nam rekli da moramo dodajati am ker je premalo pridobila na teži, zdaj pri skoraj 2 mesecih pa imamo že 5120g. Mi pa mož zelo rad pomaga pri previjanju in hranjenju tako da imam zlatega moža. Glede čišče se je pa pred približno tednom dni končala in nato je prišla una teta iz amerike z rdečo katrco na obisk ampak se že odpravlja nazaj. K sreči ni bilo tako hudo kot pred nosečnostjo ko sem se zvijala in tulila zaradi bolečin pa kdaj tudi obiskala wc školko. Ali ima še katera težave z apetitom? Meni ne paše jesti skoraj nič čeprav vem da moram že zaradi male ki rabi moje mleko... no sicer je bilo pa že pred nosečnostjo tako. Zgubila pa sem skoraj vse kile ki sem jih pridobila le tiste ki so bile izgubljene na začetku nosečnosti sem pustila pri miru... :) ko bo lepše vreme bomo pa šle vn... Lep pozdrav vsem

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: decemberčki 2016
31.1.2017 14:19:37   
Nina33
Anibani pozdravljena (jaz sem trenutno dosti za računalnikom, ker imam Mari večinoma v naročju)!
Sem šla prav pogledat, koliko je pridobila vajina, ker se mi 5120g ne zdi tako malo, je pa res, da tisti, ki se držijo smernic ko pijanec plota, pričakujejo, da otrok v prvih treh mesecih podvoji porodno težo in da jo do prvega RD potroji... Kaj pa vem, meni gredo te krivulje na živce, našo so npr. pohvalili, kako fino se je poredila (pri 6ih tednih je imela 4320g, 1250 več kot ob porodu), pri prejšnjem je pa tut blo vse OK, pa je imel pri cca. 8ih tednih 5890g (rodil se je s 3320)... Dejstvo je, da pri približno 6ih tednih začnejo bolj skokovito rasti in rabijo več mleka in se posledično veliiiiko več dojijo (vsaj moji) - ker so mislili, da je to bolj al manj to, kar se mleka tiče, so, ko sem bila jaz novorojenka, odstavljali otroke pri 6ih tedni, redke so dojile dlje. Zdaj svetujejo celo do drugega leta... vedno kaj novega (jaz delam po (svoji) pameti user posted image )
Apetit - meni pašejo same bedarije, ostalo niti ne. Bedarij probam ne jest oziroma čimmanj, z ostalim se pa silim... Nimam nekih lepih navad glede hrane, že od nekdaj jem bolj občasno in takrat ponavadi veliko, zdaj se večkrat dobim, da skuham obrok, ki ga vsi ostali pojedo, meni pa "uide" in se potem čez uro, dve čudim, zakaj sem "spet" lačna, jedla nisem pa npr. že pol dneva.
Čišče nimam že ene 2 tedna pomoje al pa celo več, če bom tudi to pot imela srečo, pričakujem prvo M čez slabo leto.
Kile... še vedno kar nekaj viška user posted image Kil niti ni tolk veliko, le na napačnih mestih so user posted image
Pri nas je pa popularen en severni medvedek z rdečim šalom, ki ga imamo ob previjalni ali na kavču/postelji - tolk mu ima za povedat vsakič user posted image
Kako ste kaj z zdravjem? Srednja dva pr nas sta doma, oba kašljata in smrkata, mali ima tut mal vročine. Starejši se še nekak drži. Tut midva sva bolj tko-tko, upam, da mala dobiva protitelesa od mene, bolnic nočem več videti od znotraj...
Lep pozdrav tut od mene!

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Anibani)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: decemberčki 2016
31.1.2017 21:55:59   
Zabica000
Zivjo. Mi smo bili danes prvic pri pediatru, vse ok. Kar je novega je to, da ponoci vstajamo na 3ure za hranjenje, podnevi pa prakticno ne spi, ampak baje ni s tem nic narobe, pac ne rabi spat, drugi pa se vsi samo cudijo da ne spi cez dan. Zaradi razsajanja gripe nam je pediatrinja do 10. tedna "prepovedala" obiske, ker bi bilo prevec nevarno za malega, je sele mesec praznoval. Se dobro da nam je povedala, jaz sem hotla pa rd praznovat cez 2 tedna pa povabit vse kolege. No sej tako striktno se ne bomo drzali, zurke pa tud ne bomo meli. :) Nam je pa rekla, da naj hodimo na svez zrak, urco na dan naj ne bi bilo nic narobe dokler je nad niclo. Se ta dez pocakamo da mine potem pa ven. Jaz zelo rada hodim tako da komej cakam. V soboto ob soncku sva bla dobro uro na sprehodu in je potem tako lepo spal, ceu luksuz. :)
Drugace cisca mi koncuje pocasi in koncno lahko brez bolecin sedim tudi na neoblazinjenih stolih. Kar se kg tice, mam jih se 5 vec kot pred nosecnostjo. Ce ravno stojim se trebuha niti tolk ne vidi, ce se pa dol sklonim, mi prav grdo visi. Bo treba telovadit. A katera ze dela kake vaje? Jst bom do pregleda pri G pocakala, ga mam cez 2 tedna. Lp

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: decemberčki 2016
1.2.2017 8:54:25   
lastovica
Zabica - res bolje, da ne vabiš kolegov, ker ravno včeraj je bilo po tv, da je na Hrvaškem umrl 4-mesečni dojenček zaradi gripe. Se ni za hecat....lahko dejansko sploh noben ni bolan, prenaša pa mogoče le lahko....
Nam so že fizioterapevtke v porodnišnici pokazale vaje za jedro, ki se jih je lahko izvajalo takoj po porodu...še brošuro smo dobil. To so dejansko osnove za pilates. Je pa pomembno, da ne izvajaš vaj, kjer trebuh visi, torej na vseh štirih, pa vaj, kjer sta obe nogi v zraku in pa kakšnih poskokov tudi ni dobro delat. Tukaj je en link primernih vaj
Jaz sem sicer rekla, kako bom to dosledno delala vaje....ma ni šanse. Včasih, če se spomnim, delam kar stoje vaje za jedro, sicer tako pa ne. Do sedaj sem se tolažila, da ne smem, dokler G ne reče, da je vse ok. Včeraj pri pregledu je bilo vse ok, tako da sedaj pa ni več izgovorov. user posted image Sem pa šla že nekajkrat sama ven malo hitre hoje....

Sicer pa naša je bila včeraj tudi kar večino dneva budna, danes pa kar spi...upam, da bo tudi od 12h dalje, ko gremo u Lj na slikanje kolkov user posted image

(odgovor članu Zabica000)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: decemberčki 2016
1.2.2017 17:21:15   
lastovica
No, slikanje je za nami.... mala je celo pot prespala, tam se je med UZ-jem samo mal pretegovala, potem pa spet naprej spala, tako da misija je bila uspešna user posted image Kolki so se pa tudi popravili, tako da je vse bp.

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: decemberčki 2016
1.2.2017 19:09:35   
Nina33
Lastovica, super! Sem pa pozabila, da kolki najprej niso bili čisti a user posted image

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: decemberčki 2016
4.2.2017 16:34:52   
cebela321
Živjo dekleta.
Tudi jaz si težko vzamem kaj časa za tipkanje. Zdaj smo preko dneva kar budni. Na srečo se učasih še kar dobro zamoti in se malo poigra v igralnici na tleh, učasih bi me pa najraje pojedel in previsel cel dan na zizah. Na srečo se je malo otoplilo, da smo lahko vsak dan zunaj, saj to enostavno najbolj obožuje in spi potem še kakšne pol ure.
Mi imamo uz kolkov šele v ponedeljek in mi je kar bedno otroka vlečt v zd med vse te viruse ki razsajajo okoli. mi je kar groza poslušat po tv in radiu kako gripa napreduje in škoduje celi populaciji. Upam da ste vsi zdravi (vsaj naši malčki), ki bi vse to slabo prenesli. Se slišimo še kaj... dolžnost kliče (oz stoka na igralni podlagici :)). lp

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: decemberčki 2016
6.2.2017 8:48:39   
lastovica
Tole z virusi sem bla tud jaz malo skeptična, ko smo mogli it slikat kolke....samo v porodnišnici le ni tako hudo kot v zd-jih, kjer dejansko hodijo bolni ljudje in otrok res lahko mimgrede kaj dobi. Javi, kako ste uredili oziroma, kako so kolki user posted image

Smo pa z malo ta vikend izkoristile za sprehod....sicer nas je včeraj popoldne rahel dež ujel, dopoldne ko je pa sonce sijalo, pa žal nisem imela časa.... mal res uživa v vožnji, prav tako pa tudi v kopanju...

Kako ste kaj ostale? Na koliko časa vaši kaj jejo...naša na 3-4 ure. Ponoči ni šanse, da ne bi dobila za jest...sem se sicer že navadla, da moram pač vstajat, tako da najprej njo nahranim, potem pa še mleko sčrpam za naslednji obrok. Ampak vzame kar eno urco vse skupaj....Na srečo imam zaenkrat dovolj svojega mleka, tako da smo že en teden brez dodatkov. user posted image


(odgovor članu cebela321)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: decemberčki 2016
6.2.2017 9:51:02   
Zabike
lastovica user posted image user posted image user posted image to pa je res lepo slisat za mleko ❤️.

Mi smo super, vsaki dan greva na sprehod in ji je tudi zeeelo vsec, v vozicku spi kot bubica ☺️. Ogromno je budna cez dan, mi je pa vsec, da nima teh 10min dremezev. Lepo zaspi za tri urice in je potem zeeelo dobre volje ☺️❤️, ko pa je zaspana pa ze tak prede ☺️. Smeji se ogromno, vceraj se je po dojenju, ko sva podirali kupcka in je na meni zaspi, tako smejala na glas, da sem se vstrasila ☺️☺️☺️. Sem mislila, da se ji je zaletelo in zrak lovi, pa jo pogledam kako se smeji, da sem se jaz padla v smeh do solz, moz pa naju je samo gledal hahaha. Ponoci zaspi zadnje dni med 8-9 in se zbudi ob 3h za dojenje in spi dalje do 6:30, potem pa je konec spanja, ker ze zacnem brateca urejat za vrtec in je pri nas ze pravi direndaj ☺️❤️.

Kako ste ostale? Ze pasete kaj kravice? Jaz se spomnim kako mojima fantkoma to ni bilo niti malo vsec, babika pa kar vstraja in ji gre ze zelo dobro, ko pa se utrudi pa samo glavico polozi dol in pociva, nic ne krici ☺️❤️. Ne vem kako sem ravno jaz dobila takega pridnega dojencka, upam, da mi ne bo v puberteti drugace pokazala ☺️❤️. Tako, midve se napakirava, dava cez vozicek dezno prevleko in greva na zrakeca ☺️. Lep dan vsem mamicam in kepicam ❤️

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: decemberčki 2016
9.2.2017 14:13:50   
Nina33
Lep pozdrav user posted image !
A imate vse tako zgodaj kontrolo kolkov, tudi tiste pri katerih so bili ok? Najina ima kontrolo čez en mesec (šele).
Lastovica, super user posted image user posted image user posted image
Smejanje user posted image Kolk je to fletno videt in slišat user posted image Kravice pa tudi rada in to zelo uspešno user posted image pase.
O, Zabike, kaj bi jaz dala za tri ure spanja user posted image Čez dan hoče bit punca večinoma v naročju, če ni dovolj "akcije" se dere ko jesihar. Zaspi med dojenjem (ki še zdaleč ni na 3-4 ure) in se zbudi v roku 15ih minut, ko/če jo odložim. Zvečer zaspi ornk šele okoli polnoči, zadnje čase raje kaj kasneje. Sicer sem vesela, da potem res spi v kosu ene 3-4 ure, a vseeno nisem kaj prida naspana.
Tudi jaz upam, da ste vse zdrave, sploh pa naši mali user posted image . Pri nas se viroz ne znebimo za vraga, Mari ima tako zdaj že drugič malo vnete učke (spiram s smetliko in je hitro ok) in pa zdaj par dni ima zabasan nos, ji ga čistim s fiziološko in ustnim aspiratorjem.
Mlajša dva fanta sta že od konca januarja doma, tako da imam občutek, da cele dneve le skačem od enega k drugemu, vmes pa nekako uspe kosilo skuhat in kako žehto oprat dat ali obesit, včasih mi uspe celo kako sobo presesati, vseh naenkrat nisem že skor en mesec pomoje... Upam, da se norišnica malo umiri drug teden, po vpisu srednjega poba v šolo in po kontroli ostalih dveh pri pulmologu... Komaj čakam pomlad oziroma konec tega viroznega obdobja, odkar so v vrtcu, je glede tega noro - res pravi bioteroristi, najprej en, potem drug, nato tretji, še midva kaj vmes pofaševa, potem pa jovo na novo (že več kot dva meseca nismo vsi zdravi, noro, res).
Lep dan vsem!


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Zabike)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: decemberčki 2016
9.2.2017 15:05:09   
Zabica000
Mi mamo uz kolkov konec meseca.
Nina, ko berem tvoj urnik in tempo, je identicni kot pri nas. Cez dan ne spi, samo drema za 15min in se to v narocju. Ce bi bilo po njegovo bi se dojil cel dan. :) Ponoci se zbujamo na 3 ure, kar nam je super, spat hodimo med polnoci in eno. Kakorkol nobenega pametnega urnika, ampak samo da en tolk spi.
Danes grem prvic sama ven, na kratko pijaco s kolegico - cel praznik. :)

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: decemberčki 2016
9.2.2017 20:23:12   
Anibani
Živjo, živjo, živjo! Zamujam z vsem in zato ne sledim vašim pogovorom. Julija je ful pridna.. in res sem vesela da je tako... Katera se je že pogovarjala glede sprehoda po Tivoliju? Ali je bila katera v torek v šiški na uz. kolkov? Mi smo bili in je bila zelo pridna pa tudi z kolki je vse super.. Vglavnem tista ki se želi malo sprehajati po Tivoliju ob lepem vremenu me lahko poišče na fb-ju pod Ana Erjavec. Da bo malo lažje imam kot naslovno sliko poročno sliko kot pa sliko ozadja pa poročni šopek... Lepo se imejte lepo se cartajte in se tipkamo kmalu..

(odgovor članu Zabica000)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: decemberčki 2016
9.2.2017 21:28:38   
Zabica000
Zivjo, jaz sem bila tista, ki je govorila o vozickanju po Tivoliju. Vmes smo se preselili, sicer nismo tako dalec (gugl pravi 2,5km), sam bom pocakala na lepse vreme pa da mali mal "zraste". Do Tivolija se mi lih zbudi in zacne tulit.:) Anibani, te kontaktiram, ko bova imela namen it tja.
Drugace pa tudi mi cakamo, da mine ta zima in virusi. Jaz pa itak poletje cakam, letos sem fraj in bomo cim vec na morju. A je katera ze sla kam z malim pohajat v smislu za kako noc pa tako? Jst si zelim vikend v termah pa sploh ne vem kdaj bi blo primerno it? Ja ja, cele dneve sem zaprta doma in sanjam kam bomo vse sli ko bo zima mimo. ;)

(odgovor članu Anibani)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: decemberčki 2016
9.2.2017 22:52:10   
cebela321
Hejla. lastovica naši kolki so bp...na srečo. Imamo pa kontrolo čez 3 mesece. Sploh nisem vedela, da je tudi kontrola pri tem. Sem bila kar presenečena.
Drugače pa...naš mišek zelo hitro raste v dolžino in širino. Je pravi mali polhek. Zelo rad "pase kravice", glavo drži pokonci kot direktor. Zadnje čase opažam, da je dosti bolj zbujen kot prejšnje dni in posledično je tudi bolj crkljiv...prej smo imeli nek ritem, zdaj pa o tem ni ne duha ne sluha 😀. Včasih se dojimo tudi na pol ure, toliko da malo poje, malo zadrema in spet akcija. Zvečer pa obvezno v banjico za par minut, za 1 uro na joško, ob 21.30 pa zaspimo za 5-6 ur. Sem se bala da bo tudi nočni ritem zmešan, ampak na srečo ni.
Aja še nekaj... ta teden sem imela ginekologa. Predpisala mi je tbl. cerazette. Ima katera izkušnje s temi KT? kakšni neželjeni učinki? Kaj imate pa ve zaeno kontracepcijo?
Lep preostanek večera in lahko noč...

(odgovor članu Zabica000)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: decemberčki 2016
11.2.2017 9:43:38   
Kraljica Mama
Pozdravljene. Tudi mi lepo spančkamo ponoči, tudi po 6 ur skupaj user posted image
Zdaj so naju začeli mučiti tudi malo krčeki sploh zvečer pa do 23.00 ure vse to traja, se mi kar smili mali bubek. Mu pa dajem kuminov sirup in ga ima zelo rad.
Kakšne igralne podloge imate za svoje malčke? Moj bo 20.tega 2 meseca star in bi mu nekaj kupla za razvoj. Te ortopedske so mi zelo drage in nimam niti toliko prostora.
Še jeste katere vitamine iz časa nosečnosti ali kaj druga? Jaz še kar naprej jem femibion 2 z jodom. user posted image





























































































(odgovor članu cebela321)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?