|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
4.5.2016 10:14:28   
Sandyy
Ginekoloski pa mam komaj v sredo ker je zdej user posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
4.5.2016 10:26:44   
mimi_ka
Ojoj Sandy nisem vedela, da je tako hudo user posted image upam, da je to samo nek začasen problem, ki ga boš rešila z ginek. Držim pesti, da bo vse ok user posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
4.5.2016 12:48:15   
MladaMamiMojca
pozdravljene vse sotrpinke, tiste, ki ste že zagledale magični črtici, ki ju tako nestrpno čakamo, vse čestitke in da bi nosečnost potekala brez zapletov,
jaz sem se po daljšem premoru spet vrnila na ta forum, ker sem želela odmisliti, a tudi tako je bilo brez uspeha.
V tem mesecu bi morala dobiti user posted image že 1. maja, pa je še ni, ne vem, ali je bila ovulacija kasneje ali kje se je zalomilo, sem pa pred dvema dnevoma delala nek danski test, pa je bil negativen, vendar sem odločena, da grem danes po CB digital, da vidim, kje sem. Mi je bilo pa dva dni slabo čez cel dan, danes je malo bolje in se mi samo spahuje, imam boleče bradavice, to je pa tudi vse, aja pa glavobole imam, ko jih sploh nimam pogosto.
Bom videla, javim jutri oz. pojutrišnjem.
Pozdravček vsemuser posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
5.5.2016 11:10:52   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Ja lepo 30 kapljic vsak večer pa je. Hanuman zeliščna kmetija najdi v googlu. Pošljejo po pošti okoli 12 eur. Aja pa moj pije omega3 pa selen in cink kar je super za spermije


Hvala. Sem našla. Samo še mojega prepričam, da začne z vitaminčki user posted image


Ja, pa tale Bio cink + selen je zlo dobr za imunski sistem, proti stresu in res pomaga user posted image

Janchek, kje pa si ti nabavila ta bio cink in selen? Bi tudi jaz za mojega zrihtala user posted image
Jaz sicer jemljem femibion, ki vsebuje folno in še nekatere vitamine.


Sanolabor ma .... 90 tablet pride okol 20eur...

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
5.5.2016 14:10:30   
Veronique
Sandyy kako je bilo na pregledu, vse ok?

Pri meni nic novega, user posted image je koncno konec tako da gremo naprejuser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
5.5.2016 15:38:10   
madjanca
Sandyy tudi mene zanima kaj si izvedela..

Drugace pa ja, tale mesec je nekam kratek seznamcek.. komaj 15ga naslednja. Kaj ste ze vse na dopustih? user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
6.5.2016 7:16:51   
Allstar
Sandyy je v sredo pisala, da ima pregled komaj v sredo, tako da po mojem naslednjo.

Sandyy pa si kaj boljše?

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
6.5.2016 8:34:05   
Sandyy
Jaoooo punce pregled mam komaj v sredo saj je se vedno user posted image
Lahko vam povem da komaj cakam pregled saj me se zmeraj krci hudo pa desni jajcnik bo pomoje se pocu ko je takoo napet.. :( sicer nisem nikoli mela take user posted image iz mene prou tece ku s pipe vn....lahko je kaka cista al neki narobe :( bomo vidli sam tega niceee bit konc :((
Js upam da bo vse ok...:/

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
6.5.2016 8:36:18   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Jaoooo punce pregled mam komaj v sredo saj je se vedno user posted image
Lahko vam povem da komaj cakam pregled saj me se zmeraj krci hudo pa desni jajcnik bo pomoje se pocu ko je takoo napet.. :( sicer nisem nikoli mela take user posted image iz mene prou tece ku s pipe vn....lahko je kaka cista al neki narobe :( bomo vidli sam tega niceee bit konc :((
Js upam da bo vse ok...:/


Zakaj ne greš na urgenco? Kaj če je prišlo do IMN?user posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
6.5.2016 8:42:41   
Sandyy
Jaz bi sla ze prejsnje dneve na urgenco ampak moj meni da ni potrebe ker itak imam gin v sredo..... on verjetno misli da samo jocem zdej ze enih 10 dni cene .... vam povem da so me tevi krci in bolecine prov utrudleee nimam ne volje ne energije cakam ta pregled pa upam da bo use ok.
Za imn sem pa mislila da ti zaostane user posted image ???

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
6.5.2016 8:45:20   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Jaz bi sla ze prejsnje dneve na urgenco ampak moj meni da ni potrebe ker itak imam gin v sredo..... on verjetno misli da samo jocem zdej ze enih 10 dni cene .... vam povem da so me tevi krci in bolecine prov utrudleee nimam ne volje ne energije cakam ta pregled pa upam da bo use ok.
Za imn sem pa mislila da ti zaostane user posted image ???


Ni nujno, da ti izostane ... loh da se prej vgnezdi in lahko jo dobiš tud ko jo pričakuješ, potem se pa pač začne ..
Na tvojem mestu bi res obiskala urgenco, če bolečine ne pojenjajo ...

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
6.5.2016 9:37:24   
Ashatan
Pozdravljene punce!

Da se malo javim, seveda čestitke nosečkiuser posted image .

Jaz sem zakopana v drugo delo, mojstre imamo ves čas v hiši, vso pohištvo nama je le uspelo nakupiti, počitnice so bile in otroci doma, takrat imam seveda manj časa za forum......pa res mi je uspelo odmisliti vse vezi z user posted image , danes sem se spraševala kdaj sem sploh M imela, sem se spomnila da sem tukaj napisala in sem sem morala priti pogledatiuser posted image

Se bom potrudila v prihodnje spet kaj več javiti in vas bolj spremljati in bodritiuser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
6.5.2016 9:44:46   
Allstar
Ashatan jaz sem te že prav pogrešala user posted image . In kdaj naj bi dobila M? Je ta datum že mimo user posted image ?

Saj to je super, ko se z nečim tako zamotiš, da se nehaš obremenjevati z user posted image . Tako da sem vesela za vajino gradnjo in zasedenost user posted image . Koliko vam pa še manjka s hišo?

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
6.5.2016 9:46:08   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Jaz bi sla ze prejsnje dneve na urgenco ampak moj meni da ni potrebe ker itak imam gin v sredo..... on verjetno misli da samo jocem zdej ze enih 10 dni cene .... vam povem da so me tevi krci in bolecine prov utrudleee nimam ne volje ne energije cakam ta pregled pa upam da bo use ok.
Za imn sem pa mislila da ti zaostane user posted image ???


Ni nujno, da ti izostane ... loh da se prej vgnezdi in lahko jo dobiš tud ko jo pričakuješ, potem se pa pač začne ..
Na tvojem mestu bi res obiskala urgenco, če bolečine ne pojenjajo ...


Pri IMN test pokaže tudi pozitivno a ne?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
6.5.2016 10:22:38   
Bibabuba12
Ja pri IMN bi naj tudi test pokazal pozitivno, verjetno so tudi izjeme, seveda je pa vse odvisno od kolicine HCG tako da se je v tem primeru boljse odpravit na krvnega, ker so pac rezultati najbolj zanesljivi. Drzim pesti, da je samo neka cudna M in ne IMN.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
6.5.2016 10:34:03   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Jaz bi sla ze prejsnje dneve na urgenco ampak moj meni da ni potrebe ker itak imam gin v sredo..... on verjetno misli da samo jocem zdej ze enih 10 dni cene .... vam povem da so me tevi krci in bolecine prov utrudleee nimam ne volje ne energije cakam ta pregled pa upam da bo use ok.
Za imn sem pa mislila da ti zaostane user posted image ???


Ni nujno, da ti izostane ... loh da se prej vgnezdi in lahko jo dobiš tud ko jo pričakuješ, potem se pa pač začne ..
Na tvojem mestu bi res obiskala urgenco, če bolečine ne pojenjajo ...


Pri IMN test pokaže tudi pozitivno a ne?


Ni nujno ane .. dovisno kok je hormona, če ga je npr 30 in se plod ne razvija ne bo pokazu + ... men je + pokazu šele pri vrednosti 60 bete ... prej pa ne user posted image
Sicer jaz sem imela v jajčniku, niti ni blo neki neznosnih bolečin, niti FUUUUL nism krvavela, tko, da se IMN do IMN razlikujejo .. pomoje odvisno kje se plod zagozdi user posted image
Krvni test bo pa 100% pokazal ja ... sam ga je treba spremljat ...
Jaz vem, da bi se pač odločila it na urgenco, sploh, ker so krvavitve močne in ker so prisotni krči ... ni nujno, da gre za IMN; ampak ni pa to normalno ... user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
6.5.2016 12:14:58   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Ashatan jaz sem te že prav pogrešala user posted image . In kdaj naj bi dobila M? Je ta datum že mimo user posted image ?

Saj to je super, ko se z nečim tako zamotiš, da se nehaš obremenjevati z user posted image . Tako da sem vesela za vajino gradnjo in zasedenost user posted image . Koliko vam pa še manjka s hišo?


Ah ne, imela sem jo prejšnji teden, ravno fajn, ko je mož imel dopust en teden user posted image . Samo sem že pozabila in nisem niti nikamor zapisala.
S hišo pa končujemo, keramiko sedaj polagajo po celi hiši in barvanje še, tako da računamo čez 3. mesece selitev not v najboljšem primeru. Bi že sedaj, a kaj ko se dobre mojstre vedno čaka........Pa pohištvo se dolgo čaka, sploh kuhinja, sedežna, notranja vrata........ampak je vse že naročeno.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
6.5.2016 12:21:38   
Sandyy
Komaj 3 dni nazaj sem si postimala zavarovanje... ga rihtam ze eno leto... pa rabim sto dokumentov iz srbije da sem ga koncno dobila. Tki da zdej lahko grem normalno na pregled na odvzem brisa in use drugo kar spada...zadnjic sem placala 30e za samo ultrazvocni pregled... cene bi use skupaj placala tudi 90e ampak sem komaj zdej porihtala tako da koncno lahko grem na pregled.
Javila vam bom kako je blo in kaj se dogaja
Hvala vam za odgovere Moj sicer ne jemlje tko resno ku hocem ampak se bo use postimalo. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
6.5.2016 15:16:38   
mava1975
Punce moj bhcg pridno raste... v torek imam pregled...upam da bo tako šlo naprej. Za vse držim pesti, da bo seznam čim prej zelen...

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
6.5.2016 18:23:27   
mimi_ka
Sandyy upam, da boš zdržala do srede in da se te bolečine umirijo. Če ne pa res pojdi na urgenco. Rajši enkrat preveč kot premalo. Držim pesti.

Mava1975 super novičke user posted image naj pikica še naprej lepo raste user posted image

Jaz pa hodim ta teden na uvajanje za to delo, ki sem ga dobila, in vam povem, da se imam zaenkrat super. Delo mi gre dobro od rok, punce sodelavke so res fajn, odlično se razumemo in če bo bo tako tudi naprej, lahko rečem, da bom res uživala v delovnem poletju user posted image user posted image
Drugače pa moja user posted image se poslavlja in naslednji teden upm, da bova kaj bolj pridno telovadila kot sva prejšnji mesec user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
6.5.2016 18:33:58   
*tabu*
Joj Sandyy, meni se zdi sreda še tako daleč, jaz bi šla na urgenco. Pa če rečejo, da ni nič posebnega, bo tudi bolečine in vse skupaj lažje zdržat.

Super Mava1975, samo tako naprej, pa obveščaj nas user posted image

Mimi_ka, dandanes je redko slišat, da je kdo zadovoljen v službi in s sodelavci, tako da res fino, da si dobila to priložnost user posted image

Pri nas pa se je O poslovila, sedaj pa čakamo, da bo narava opravila svoje user posted image . Upam, da me cikel po ss ne bo kaj hecal. O je bila zelo boleča.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
6.5.2016 20:03:54   
madjanca
Meni je pa ginekologinja odpisala, da ce vsaj malo telovdiva, ne bova zamudila O, ker jih imam po klomidu vec.. zato pa me tudi stalno nekaj spika...

Tako, da midva bova telovadila kar lepo do zadnjega dne user posted image

(odgovor članu *tabu*)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
6.5.2016 20:33:12   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Meni je pa ginekologinja odpisala, da ce vsaj malo telovdiva, ne bova zamudila O, ker jih imam po klomidu vec.. zato pa me tudi stalno nekaj spika...

Tako, da midva bova telovadila kar lepo do zadnjega dne user posted image


Vsak drug dan in sigurno ne bosta zamudila user posted image Mi je pa čudno, da ti ne dela UZ-jev in spremlja odziv. Jaz brez tega ne mislim jemati Klomifen. Me je preveč strah dvojčkovuser posted image Pa tudi smiselno je videt odziv. Moj G začne s polovičko tablete in potem spremlja in v kolikor ni odziva poveča dozo.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
6.5.2016 22:52:00   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Meni je pa ginekologinja odpisala, da ce vsaj malo telovdiva, ne bova zamudila O, ker jih imam po klomidu vec.. zato pa me tudi stalno nekaj spika...

Tako, da midva bova telovadila kar lepo do zadnjega dne user posted image


Vsak drug dan in sigurno ne bosta zamudila user posted image Mi je pa čudno, da ti ne dela UZ-jev in spremlja odziv. Jaz brez tega ne mislim jemati Klomifen. Me je preveč strah dvojčkovuser posted image Pa tudi smiselno je videt odziv. Moj G začne s polovičko tablete in potem spremlja in v kolikor ni odziva poveča dozo.


Jaz imam trenutno dve tableti na dan.. imam pa kontrolo cez en mesec, ravno po klomidu. Mogoce ima drugacen pristop... pa tudi meni se zdi lazje, saj sem bolj sproscena, ker nisem pod stresom. Ce bi gledaa uz bi se samo sekirala.. tudi pravi, da ne smem z glavo skozi zid, ampak lepo pocasi in sprosceno. Tako, da se prepuscam toku user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo MAJA 2016
6.5.2016 23:22:25   
madjanca
Aja pa tudi dveh se nebi branila user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?