|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki 2017
22.5.2016 22:46:54   
alch.
Živjo.
Tudi jaz se pridružujem skupini. Januarja sem imela missed abortion-zgrešeni v 12.tednu (ugotovili šele v 15.), Sedaj pa sem ponovno nosečka. ZM 8.4. test pa je bil sicer pozitiven 'šele' 15.5.
Me pa zanima kako ste kaj z izcedki? Sama sem namreč opazila 2x malo rjavkastega... na pregled sem naročena 1.6....bi se mogla it pokazat že kaj prej? Sem kar malo v skrbeh :/

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Januarčki 2017
23.5.2016 8:04:04   
MatejaDino
Pozdravljene.
Lani mi je ginekolog rekel, da bom težko zanosila brez njegove pomoči (policistični jajčniki), bila sem tudi brez M. Letos sem cikle imela na 35 dni.
ZM je bila 14.4; prvi test naredila 14.5 in je bil +. To soboto je ponovno pokazal +.
Po mojih izračunih bi morala biti že na koncu 5 tedna..., je res? Na pregled še ne upam, ker se želim izogniti stiskam, ki jih preživljajo punce, ko UV ne pokaže otročka. Prav tako imam strašen strah, da se nosečnost ne bo iztekla tako kot si želim zaradi policističnih jajčnikov.
Bi me lahko dodali na FB skupino?

Lep pozdrav vsem.

(odgovor članu alch.)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Januarčki 2017
23.5.2016 10:27:53   
mava1975
alch. če si zaskrbljena pokliči ginekologinjo in povej, da si imela 2 x izcedek pa ti bo ona dala nadaljnja navodila. Jaz sem imela vse nosečnosti izcedke, tudi sedaj ga imam enkrat na teden. Ene so se končale neuspešno, ene uspešno... tako da ni pravila. Jaz sicer dobivam dobroston, ki je neke vrste podpora če gre za popuščanje rumenega telesca, kar lahko vodi v rjave izcedke. Mene osebno tile izcedki spravljajo ob živce, ravno ko se pomirim, pa se mi spet pojavi, potem pa sem vsa panična, lani sem imela missed ab. v 11 tednu...

(odgovor članu MatejaDino)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Januarčki 2017
24.5.2016 8:15:06   
majculina
No pa se tudi jaz pridružujem januarkam! :) še kar ne morem verjeti,da smo po dveh letih kooončno dočakali plusekuser posted image Kar se pa tiče znakcov,pa nimam nobenih bolečin v prsih,ampak samo zeloo mocno bolečino v križu in občasne krče.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Januarčki 2017
24.5.2016 9:19:45   
kozorogec
Dobrodošle nove nosečke :)

MalenaD javi kako je šlo na UZ danes :)

(odgovor članu majculina)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Januarčki 2017
24.5.2016 10:03:51   
Anonimen
Živjo srečke nosečke!
Tudi pri nas naj bi januarja zopet zibali :) To je moja druga nosečnost. Za enkrat nimam kakih nosečniških znakov, razen malce zbadanja v trebuhu kot pri M. Za PDP ne vem točno, enkrat jan :P Bom videla kaj bo UZ povedal. Naročena sem pa na pregled 21. junija.
Punce, mamice, želim vam lepo nosečnost! Da bo vse, kot mora biti. In seveda čimmanj skrbi! Pozitiva!
Na FBju se pa beremo po 12 tednu :)

(odgovor članu kozorogec)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Januarčki 2017
25.5.2016 13:42:01   
katja_blaz
Oj :) ponovno se javljam in sporocam, da se vam pridruzujem :) danes zjutraj je bil cb pozitiven :) sem zasledila, da na fb ze obstaja skupina, komu se naj javim da me doda??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Januarčki 2017
25.5.2016 19:49:49   
Mota
hej hej!

kako ste kj punce?? da se malo javim... imam še 1 teden do pregleda, took se mi vleče. Znakci ostajajo še naprej razbolele prsi, se mi zdi da se žile že zelo vidijo. imam rahle krče, kot med M vsake toliko, če se na hitro obrnem ali ustanem me pa preseka po spodnjem delu trebuha. Sj kolikor vem je to normalno ane?? Ubija me ker še nisva nikomur povedala, najbližjim nameravava po prvem pogledu, da se prvo prepričava, da je vse tam kjer mora biti :)

Uživite v prihajajočih sončnih dnevih :)

(odgovor članu katja_blaz)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Januarčki 2017
26.5.2016 8:39:26   
Gaeta
Pozdravljene,

pa se tudi jez mal javljam, še par dni do prvega pregleda. Kar se tiče znakov boleče prsi in rahle slabosti, ter če se pretegnem me malo špikne, mela sem 14 dni močne bolečine v križu, ki pa so sedaj minile. Tudi jez bi rada že vsem strobila veselo novico, pa enostavno ne upam dokler se ne bo vedelo, da so kritični tedni mimo in da je z bejbiko vse ok....

(odgovor članu Mota)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Januarčki 2017
26.5.2016 9:08:31   
katja_blaz
Jaz vas cisto zastopim, da bi rade povedale vsem. Jaz sem bila v 1. nosecnosti ista ampak sem vseeno pocakala da je sla nuhalna mimo in potem sva povedala. No tale plusek je bil pa totalno presenecenje :)

(odgovor članu Gaeta)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Januarčki 2017
26.5.2016 9:37:58   
BabyKitty
Punce, ki bi želele na FB mi lahko pišete ZS z imenom/mailom, da vas dodam :)


(odgovor članu katja_blaz)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Januarčki 2017
26.5.2016 11:21:48   
katja_blaz
Babykitty sem ti poslala zs :)

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Januarčki 2017
26.5.2016 12:27:00   
Pikapoka1980
Vsem novim noseckam cestiiiitke!user posted image user posted image user posted image

Jaz imam prvi pregled 8.6., do takrat bom pa doma. Zelo sem utrujena, zaspana jn boli me kriz. Vceraj sem ponovila digitalni CB in je pokazal + 2-3 tedne, kar me je zeloo pomirilo, strah je skoz prisoten, kaksen dan bolj kaksen dan manj.
Vceraj se mi je prvic pojavila slabost, nisem bruhala me je pa v zelodcu lepo navilo! 😂😂😂

Pri nas je tezko zadrzat skrivnosti..mami in tasca me tako dobro poznata, da vse ze vesta brez moje pitrditve 😀
No, drzim pesti, da bo vse ok in da bomo januarja pestvale nase lepe strucke!

(odgovor članu katja_blaz)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Januarčki 2017
26.5.2016 18:38:46   
Anya88
jst sm mela dons kooončno 1. pregled, kjer so ugotovili, da je plodek ok, dobila sem slikco "fižolčka" :D (17mm), vidla sem srček kako utripa, nisem pa slišala, sem upala, da bo dala za poslušat :/ čez sem dala preiskave (kri,vodo). Zdaj pa spet čakat NS, ki jo imam 20.6. Vesela, da je vse ok!user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Januarčki 2017
26.5.2016 19:57:45   
malenaD
Kozorogec... ja, sem imela UZ, grem naslednji teden še enkrat. Zdaj v torek so mi rekli 6 tednov in 1 dan, nismo še videli srčka. 1 Vrečko lepo, drugo bolj tak... ali je v takem položaju ali kaj, ne vem, zato grem še enkrat.
Če se katera razume iz izvida, kar napišem:
V uterusu je en GO 24x7, v njem viden RM, ki meri 2mm in plod CRL meri 6mm (6t+1/7)
Rekli so da nosečnost zgleda da lepo poteka, samo za ta drugega nisem sigurna :(

(odgovor članu Anya88)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Januarčki 2017
26.5.2016 21:11:49   
Pričakujem2015
MalenaD, kolikor vem, bi se naj srčni utrip videl, ne pa nujno slišal, šele ko je CRL večji od 5 mm. Ker pa je meritve težko pri takšni majhni pikici točno izmerit, vedno sledi če en UZ. Poznam primer, ko eni punci v 10 tednu na ultrazvoku niso zaznali utripa, jo celo poslali na slav, potem pa so ugotovili, da srček veselo tiktaka, očitno otročiček samo čudno ležal. Skratka. teorija je eno, praksa drugo. Ne se sekirat, pustit času čas in boš videla na drugem ultrazvoku. Držim pesti, da bo vse ok!

Tudi pri meni na prvem ultrazvoku okoli 6 tednov srčni utrip še ni bil slišan, sva pa ga videli, ampak še to po zelo velikem trudu ginekologinje. Danes pa je bil srček že zelo močan, pikica pa je zrasla na celih 1,7 cm.

(odgovor članu malenaD)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Januarčki 2017
26.5.2016 21:23:16   
malenaD
ja saj se sekiram preveč, počakam drug teden in bom vedela več. Mi je jasno da je verjetno prehitro. Ampak prvo vrečko smo takoj videli, drugo pa tudi, ampak nekako manjšo in zelo težko jo je bilo videt, možno res da je v čudnem položaju in nekje na strani bolj. Počakamo in vidimo kaj bo :) Hvala za vzpodbudo :)

(odgovor članu Pričakujem2015)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Januarčki 2017
29.5.2016 13:03:48   
PikecPo
Živjo punce user posted image

tudi jaz bi se vam pridružila.
V sredo sem zagledala user posted image in po mojih izračunih bom imela rok proti koncu januarja.

Bo pa to najin prvi user posted image .
Kar se tiče znakov pa imam poleg izostale menstruacije, boleče prsi in pa rahle slabosti.

Aja še datum prvega pregleda: 13.6 user posted image

Čestitke tudi vsem ostalim in lepo nosečnost želim vsem user posted image

(odgovor članu malenaD)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Januarčki 2017
29.5.2016 17:18:24   
krena85
Tudi jaz bi se pridruzila bomo tudi imeli januarcka 2017....a na fb strani je tudi kaksna stran mogoce

(odgovor članu PikecPo)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Januarčki 2017
29.5.2016 17:59:17   
Yogi
Jaz se vam tudi pridružujem user posted image

ZM sem imela 22.2., potem nosečnost, ki se je končala s SS v 6. tednu (kakšno razočaranje in jeza, uf user posted image ). Sčistilo se je samo. Potem pa dolgo nič in sem na 49. dan po splavu naredila test, ki je bil močno pozitiven (bhcg pa tudi skozi streho: 15000, na dan splava pa npr. le 78, tako da je verjetno odmrl že prej). Tokrat se počutim nekako drugače, tudi znaki so bolj očitni, saj imam rahle slabosti.

Na UZ se je pokazala neka mala 2mm pikica, ampak čisto pravi prvi pregled imam šele 13.6.

Točnega datuma si zaradi zmede ne znam zračunati. Nekje druga polovica januarja. Bo pa to tudi najin prvi user posted image

(odgovor članu krena85)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Januarčki 2017
29.5.2016 18:16:40   
Pričakujem2015
Dobrodošle vse nove nosečke. FB skupina že obstaja, vendar ne vem katera je zanjo zadolžena. Sama se ji še nisem pridružila ...

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Januarčki 2017
29.5.2016 18:22:33   
krena85
Sam je nikjer ne najdem te skupinice

(odgovor članu Pričakujem2015)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Januarčki 2017
29.5.2016 19:16:54   
malenaD
Same ne boste nasle skupine, malo nazaj preberite objave na prejsnji strani, tisti punci posljite zs in vas bo dodala. Jaz se tam pridruzim ko bo ze bolj ziher, okrog 12 tedna.

(odgovor članu krena85)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Januarčki 2017
29.5.2016 19:58:31   
krena85
Super najlepsa hvala sem ji poslala

(odgovor članu malenaD)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Januarčki 2017
29.5.2016 20:59:11   
malenaD
in seveda čestitke vsem novim nosečkam ki ste se pridružile tukaj, vedno več nas je :) srečno še naprej

(odgovor članu krena85)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?