|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2017
16.2.2017 18:38:19   
zmešana
Punce hvala za čestitke! 😊

Meni se je zacelo okoli 12h vceraj. Na kavi po sprehodu sm cutila da me spika in stoka kot pred menstruacijo. Pa je postajalo vedno bolj pigosto pa vedno bolj sem bolecino cutila tudi v krizu. Ni bilo izcedka ni bilo nic. Popadki niso popuscali ampak so se kar precej hitro stopnjevali. V petih popoldan nekje sem pristala v porodni, odprta skoraj 7cm. Okoli sedmih zvecer sem bila skoraj cisto odprta ke mehur se ni in ni hotel predret. Pa smo cakali. In cakali. No, ko se je predrl, je mala rabila kako uro, da se je spustila nizje, potem je pa spet steklo. Malo pred deseto pa sva spoznala najino sončico 😊

Je bilo pa pri meni tako, da nisem bila popolnoma prepricana ce je res to to. Dokler me babica ni pregledala.
Aja, ja v druzini po mamini strani smo vsi prijokali n svet malcek prej. Tako da sem upala, da me preseneti. Pa me je. 😊

Midve ae veselo crkljva in jaz mislim n vas. V upnju, da preberem cimprej kaj lepega 😊

(odgovor članu emklem88)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Februarke 2017
16.2.2017 19:15:54   
ziraf
čestitam vsem trem!! user posted image

(odgovor članu zmešana)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Februarke 2017
16.2.2017 20:54:49   
Limoncap
Cestitke...zanimivo da ti niso predrli ovojev, meni so jih, da se popadki pospesijo in konca porod cim prej..v materinski mi pise 1,5 h da sem aktivno rojevala..

(odgovor članu ziraf)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Februarke 2017
17.2.2017 4:44:15   
zmešana
Ziraf, limoncap hvala za čestitke 😊

Limoncap, rodila sem na Jesenicah. Tu gre vse v smeri naravnega poroda in tudi ovojev ne predirajo kar tako. Zdravnica je rekla, da dajno počakat še malo. Če ne bi šlo, bi predrli. Je pa tule osebje zlato. Res. Danes naju je prišla pogledat babica s katero sem preživela večino poroda. Naju je kar objemala 😊 Kaj so napisali v knjizico pa se ne vem. Je pa šlo vse po naravni poti. Brez kanala, zdravil pa tudi ctg delajo občasno in se prosto lahko giblješ. Nimam pripomb.

(odgovor članu Limoncap)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Februarke 2017
17.2.2017 9:48:34   
emklem88
cestitkee za vase dojenckee.

Pri mene se tudi zacenja nekaj dogajati. Ob 4 ponoči dobila rahel poddek ki je trajal nite ne 1 min, naslednji ob 7 zjutraj ter se eden sedaj ob 9. Vsi so zelo kratki in normalno boleči. sem pa opazila da se mi zacenja lupiti čep. Upam da bo se stekla akcija danes najkasnej ju3. sem se zaenkrat doma v nizkem startu. :)

Lepo se imejte se kaj slišimo.

(odgovor članu zmešana)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Februarke 2017
17.2.2017 9:58:29   
Mamina3
Ooo srecnica...pri meni nic....vsake toliko menstrualni krci...to pa je tudi to😔
Jaz z mojo sreco bom sele marca rodilauser posted image

No vse dobro...

(odgovor članu emklem88)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Februarke 2017
17.2.2017 10:06:13   
madjanca
Tudi pro nas vse boli pa zvija, pa bomo ziher tud komaj marca sli :P emklem88 navijam, da se hitro odvije... in da te ne hecajo lazni ko mene skozi user posted image

Se katero daje utrujenost? Jaz spim po 10 ur v kosu user posted image

(odgovor članu Mamina3)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Februarke 2017
17.2.2017 12:13:18   
Kitty 1
Pri nas po ctg tudi še vedno nič.
Se mi pa danes res nič ne dauser posted image ampak se bom lotila stanovanja. Poskusila se bom čimbolje razmigati. Morda pa bo kakšen učinek user posted image

Pozdravčke čakajočim user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Februarke 2017
17.2.2017 12:19:44   
madjanca
Tudi jaz sem imela lep namen pucat in pospravljat pa me tako kriz in medwnicne kosti bolijo, da cuvam kavc raje.. user posted image sicer pa mi nihce ne razmece ker sem sama cele dneve, pa se jaz lezim. Le za likat mam polno.. user posted image

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Februarke 2017
17.2.2017 12:35:26   
Kitty 1
Saj pr meni je enako... pa bom malo s sesalcem okoli skakala user posted image mal kopalnco prebrisala, kaj oprala še (čeprav nimam skoraj nič)... kličejo pa okna po čiščenju, ampak to se mi pa trenutno res ne ljubi user posted image .
Za kakšno tako stvar bi lahko izdajali nalotnice za čistilce oken recimo user posted image , ker če nimam ravno volje za to še ne pomeni da me ne nervirajo 😂user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Februarke 2017
17.2.2017 12:41:53   
madjanca
Okna so odsvetovana za pucanje, da se ne pretegnejo trebusne misice. :) vsaj tako mi je sestra rekla.. nekaj bom skuhala in nazaj na kavc. Tole mi danes najbolj prija. Mogoce pa tole ciscenje pri tebo kaj pomeni user posted image nekatere pravijo, da jim pase prej zlo pucat user posted image

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Februarke 2017
17.2.2017 18:46:48   
Bigmamma
Pozdravljene. Se opravičujem, ker vdiram v temo. Sama sem bila junijka 2016, imam se soncico iz leta 2014, kljub temu pa si utrgam cas za izdelovanje trakcev in spangic s pentljicami. Prosim, malo si poglejte, morda pa najdete kaj za vase dojencice ali kot ideja za darilo. Hvala! https://www.facebook.com/Vanella-422916374713552/

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Februarke 2017
18.2.2017 20:15:44   
Mamina3
Heej punce

Kako ste...

Smo se vedno iste v enem kosu😀?

Emklem...upam da se ze cartate😀

Pri nas nic...razen da danes pa res bejbiko cisto malo cutim...se morem prav dol vlezt...pa nekaj sladkega pojest...potem cisto nezno pomiga...sploh ne vem ce sem jo 10x cutla...ker do zdaj je bla vedno taka akcija v trebuhu da nisem bila prevec pozorna na touser posted image

No javite se kaj

Lep vecer vsem

(odgovor članu Bigmamma)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Februarke 2017
18.2.2017 21:15:39   
madjanca
Tudi pri nas vse po starem. Se vedno sva sama. Me je pa zacelo pred tremi urami nekaj drugace navijat kot ponavadi. Upam, da so to ze kaksni premiki naprej. Ceprav mi nekaj vseeno pravi, da bom na rok vseeno mogla domov. Saj vec ne vem. Mesa se mi ze user posted image .. pravi moj, da naj ze enkrat grem, ker sem sitna user posted image

Kar se brcanja tice tudi jaz tezko nastejem 10. Je ocitno zmankal prostora nasim bebicam. Pa mogoce zato tezko nastejem 10, ker vedno spim user posted image


(odgovor članu Mamina3)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Februarke 2017
19.2.2017 11:14:57   
ziraf
punce dršte se, zdej pa res čist še malo (:
potem pa ja, super da imamo ta forum, vprasanja
se pojavljajo vsak dan (:
kako vam gre, novi mame? a vam kaj hormoni
nagajajo? /: mene je kr matralo, zdej 2 dni je dosti bolje (:
strah ali je vse ok (to je prvi mali, tako da je vse novo),
vsa ta nova odgovornost, vcasih obcutek nemoci,
ampak imam zelo dobro podporo nonstop, tako da minejo
ti intervali (: se mi pa zdi, da glede na novo situacijo, je to cisto
normalno. potem spet pride moment ko je super in vem, da bo itak slo,
da ok (:

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Februarke 2017
19.2.2017 11:24:34   
Kitty 1
Še v enem kosu user posted image
Brez sprememb user posted image

(odgovor članu ziraf)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Februarke 2017
19.2.2017 11:38:19   
tanchy21
Ziraf jaz mam tudi prvega od zacetka so mi hormoni delal orng haha mozolu mela ko nwm kaj zdj je vse normalno nas mali je star 19 dni tko da je kr lustno mal je krcku ampk koroske kapljice resijo vse priporocam dns bova sla na sprehod ce bo lepo vreme drugace pa rastemo

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Februarke 2017
20.2.2017 14:36:52   
Kitty 1
Mi iz pregleda :) brez sprememb user posted image
Uživač se ne pusti motituser posted image

(odgovor članu tanchy21)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Februarke 2017
20.2.2017 14:51:56   
madjanca
Me zanima kako mi jutri opravimo. Sem pa danes sumljivo polna energije. Upam, da je to to user posted image optimistka do zadnjega, da se bo zacelo vsak cas :)

Kako pa ste kaj pocutja? Jaz sem tako dobro, a bi zdaj pa se cel mesec lahko cakala...

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Februarke 2017
20.2.2017 14:58:44   
Kitty 1
Tudi jaz kar ok :) razen trebuha v napoto ni drugih nevšečnosti user posted image
Ubistvu tudi mene ne moti, če še malo počaka user posted image me je kdaj prej bolj user posted image
Je pa res, da bi bilo lepo če se ta teden kaj zgodi user posted image

Aja, pa res bi rada oblekla kaj drugega kot te tri tunike, ki so mi še prav 😂

< Sporočilo je popravil Kitty 1 -- 20.2.2017 15:01:23 >

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Februarke 2017
20.2.2017 15:15:48   
madjanca
Jaz imam tako majcken trebuh, da oblecem skoraj vse od prej... je pa fino, ker mi nihce ne tezi v stilu: kooook casa misles pa se ti naokoooli hodit? Se ne misleees it al kaj??? user posted image

Pa tudi ni mi tako napota, samo pogresam spanje na trebuhu in pa kriz me malce boli vsake toliko. Ce ne prej, bomo sle za vikend, ko bo luna... zdaj smo stiri na kupu kajne?

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Februarke 2017
20.2.2017 15:24:26   
Kitty 1
Hahhaa, tudi jaz dobim pike ob takih vprašanjih. Počasi bom začela celo odgovarjat vrjetno user posted image nekaj v stilu "v četrtek ob 15.04 bo"user posted image hahaha.

Ojoooj, ob polni luni luni, če do takrat nebo nič bo samo še več vprašanj user posted image
Sepravi bo ta vikend kar "gužvica" vrjetno ...

Nekaj malega nas je še ja... ostale se že o drugih stvareh pogovarjajouser posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Februarke 2017
21.2.2017 9:58:56   
madjanca
No mi imamo danes rok.. smo sli na pregled in so me do petka poslali domov. user posted image

Ocitno res cakamo luno user posted image

Kako ste ostale kaj?

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Februarke 2017
21.2.2017 10:43:38   
Mamina3
Heej

Direkt s pregleda...3cm odprta..vse lepo zmehcano...glavica nizko....so me tudi poslali domov ces...samo popadke se cakamo....jao mukauser posted image

Mogoce tudi nam luna pomaga...ceprav si zelim user posted image ze pred soboto

Lp

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Februarke 2017
21.2.2017 10:51:15   
Limoncap
Hei punce drzim pesti da boste cimprej dobile svoje strucke v roke 😙😙

(odgovor članu Mamina3)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Kdaj je vaš otrok shodil?
uršula83



pred 9. mesecem (12%)

pri 10. mesecih (15%)

pri 11. mesecih (15%)

pri 12. mesecih (22%)

pri 13. mesecih (15%)

kasneje (21%)


Število vseh glasov: 385

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!