|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2017
28.6.2016 8:57:11   
aja2
Bruhanje se je ustavilo, ker je zelodec prazen. Ne morem niti vode piti-kriza. Upam, da se tekom dneva vse malo umiri. Joj kak fajn, da nas je vedno vec, sem vesela da bomo lahko izmenjevale izkusnje, pripetljaje,...

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Februarke 2017
28.6.2016 12:14:23   
aja2
Jo prehitro sem rekla, bruhanje se nadaljuje. Nic ne morem jesti niti piti. Ima katera kaksen nasvet kako omiliti zadevo?

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Februarke 2017
28.6.2016 12:44:54   
mava1975
Antimetil tablete dobiš v lekarni proti slabosti. Če bo trajalo več kot dva dni pojdi k zdravniku da ne dehidriraš, ti bodo dali infuzijo...

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Februarke 2017
28.6.2016 13:07:07   
Uschy
Zdravo punce! Se ena nova user posted image med vami. Zadnja M je bila 12.5., prejšnji torek pa sem delala kar 3 teste (zihr je zihr :) ) in vsi trije so pokazali user posted image oz. +. Clear blue je pokazal da ze +3tedne :) ginekologinja me je narocila na pregled 11.7., tako da zanekrat s fantom nisva se nikomur nic povedala. Hocem bit 100%.
Od prejsnjega tedna po nasvetu G jem tabletke Tifol. Znaki so pa: nemirno spanje, lulanje non stop, zelo bolece prsi in lakota. Po mojih izracunih je PDP 16.2.2017.
Cestitke vsem noseckam ♡♡♡♡

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Februarke 2017
28.6.2016 14:14:48   
aja2
Dobrodosla med nami. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Uschy)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Februarke 2017
28.6.2016 15:00:56   
Uschy
Kateri punci moram pisat, da me doda v fb skupino? :)

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Februarke 2017
28.6.2016 15:14:06   
Kika86
Meni. Te dodam za prijateljico in potem v skupino. ;)

(odgovor članu Uschy)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Februarke 2017
29.6.2016 7:26:15   
aja2
Jutro punce, kako ste kaj danes? Meni se je po vcerajsnji celo dnevni slabosti z bruhanjem in glavobolom stanje malo pomirilo. Sedaj bom probala nekaj pojest...Sicer sem zjutraj ze v postelji neke krekerje grizljala in je situacija znosna-saj bo. Drugace kolko ste kaj stare? Jaz sem verjetno med starejsimi (34 let, prvo pikico pa sem rodila pri 30.) lp

(odgovor članu Kika86)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Februarke 2017
29.6.2016 7:55:37   
Uschy
Hvala bogu, da se ti je stanje umirilo, drzim pesti da bo cimdlje tako :)
Jaz nekih slabosti ne obcutim, razen takrat ko se lacna. Takrat bi pojedla same neke cudne stvari. Najbolj se mi lusta junk hrane, a se poskusat zamotit s kaksno drugo :) ceprav mam se kr neke hecne zelje; vceraj sem si ob 8.30 zjutraj kuhala juhico. Ker se mi jo je nenormalno zlustalo. Sem pa za spremembo od prejsnjih dni danes spala veliko bolje, brez zbujanja. No ja, edin lulat je blo treba it ponoci :) stara sem pa 24 let, do oktobra se absolventka, nato grem na zavod. Razen ce se kje pokaze kaksno pripravnistvo :)

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Februarke 2017
29.6.2016 9:07:44   
aja2
Vse ste pobegnile na fb? Jaz sem akrivna samo tu in upam da bo se katera ostala in mi delala druzbo.user posted image

(odgovor članu Uschy)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Februarke 2017
29.6.2016 13:11:47   
MladaMamiMojca
dobrodošla nova še tukaj, čeprav sem te že na FB pozdravila user posted image

uff, aja2 to pa ni hec, verjamem, da ti je težko v tem obdobju, upam, da tvoje bruhanje čim prej mine

jaz se lahko še pohvalim, da zaenkrat imam samo slabosti čez dan in ne bruham, upam, da tako zvozim še naprej,
kar se tiče hrane, sem ugotovila, da ne smem imeti čisto praznega želodca, ker potem mi je še 100x bolj slabo, tako da probam vsake toliko nekaj pojesti, čeprav pa spet kg ne, upam, da se ne zredim preveč, pa največja finta je, da mi sploh ne paše jest, ehh, nori so ti nosečniški hormončki no :)
danes me že cel dan nekaj špika v nožnici in krče imam, upam, da je samo to, da se širi maternica, ker do pregleda imam še celo večnost user posted image

se tipkamo user posted image

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Februarke 2017
29.6.2016 14:37:20   
madjanca
Meni pa je bilo zjutraj tako slabo v sluzbi, da sem mislila, da bom vkup padla. Drugace pa jem kar naenkrat zdravo, kar prej nisem marala.. vsake toliko pa me resetira in bi pojedla ves fuj in fej tega sveta. Skoooozi sem zejna in pijem kot kamela.. prej sem nekje liter na dan.. sedaj dobre tri.
In pa shujsala eno kilo..
Drugace pa krci so se tudi pri meni pomirili. Na vecer me zvija in vzamem kaksen magnezij pa je boljse.

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Februarke 2017
30.6.2016 9:08:34   
aja2
Pozdravljene nosecke, kako ste kaj danes? Jaz sem bolje, slabosti so se malo umirile, kaksen oster vonj mi povroca slabosti, pa pri prehrani zelo pazim. Kam pa kaj greste na dopust? Lep pozdrav vsem.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Februarke 2017
30.6.2016 10:22:36   
MladaMamiMojca
aja2 pozdravljena,

sem vesela, da so se ti slabosti umirile in da jih kolikor toliko uspeš potlačiti user posted image
jaz sem ok, en dan mi je full slabo, drugi dan malo manj, skratka tako tako, včasih imam ful energije, včasih pa bi samo spala, različno user posted image
na dopust gremo mi konec julija, ne daleč, do Poreča, v zeleno laguno, pa samo za teden dni, potem imamo namen še renovirat doma, tako da bo tako čisto ok user posted image

se tipkamo user posted image

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Februarke 2017
30.6.2016 14:34:00   
aja2
Hej, ja tudi mi gremo v sredini julija v Istro. Smo ze prej rezervirali kot smo zvedeli, da bomo dobili novega clana in nam je vsec, da je v Istri veliko naravne sence. Cao

(odgovor članu MladaMamiMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Februarke 2017
30.6.2016 18:16:37   
Mamina3
Heej nosecke

Se ena z 5 pozitivnimi testi hihiuser posted image ...ZM 17.05....pozitiven test 21.5...ginekolog me je na pregled narocil sele 17.7. In ker sem seveda neucakana sem bila danes na privat uz...po mojih izracunih glede na dan ZM bi mogla biti 6t3d...na uz pa se je videla GV in plod vsaj mislim da je tako rekel, ker se ni bilo utripa in sem bila cisto fertig. Menstruacije imam na 32-33dni...v sredo imam ponoven uz..ampak malo me pa skrbi...user posted image

Je imela katera podoben primer...da me malo potolazi

Vsem zelim lepo in zdravo nosecnost

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Februarke 2017
30.6.2016 21:29:26   
kraljicna
Cestitke, Mamina3! Jaz imam pa PDP po svojih izracunih 23.user posted image Sama se kar cakam, da me poklicejo in sporocijo termin. In cca. 2 tedna bo se tako. Tako da ti kaksnega nasveta zal ne morem dat. Ti pa nic ni povedal, zakaj je bilo tako?

(odgovor članu Mamina3)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Februarke 2017
30.6.2016 21:42:36   
madjanca
Koliko pa kaj stane tak uz.? Jaz imam se tri tedne za cakat in sem neucakana zeeelooo..

(odgovor članu kraljicna)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Februarke 2017
30.6.2016 21:44:53   
Mamina3
Rekel je samo da je mozno da je bil prehitro delan uz ali pa da je kaj narobe...in zdaj sem cisto panicna doma in moram cakat se do srede...ceprav glede menstruacije me ni nic vprasal..sem potem doma razmisljala da pa mogoce ce je menstruacija na 32 dni bi lahko bil to vzrok...saj ves tolazba pacuser posted image
Pa se to komaj zadnje tri mesece je bila redno na 32-33 dni,prej je bila pa na 45 do 50dni.

(odgovor članu kraljicna)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Februarke 2017
30.6.2016 21:45:39   
Mamina3
Sem dala 50e za 5 minuser posted image

(odgovor članu Mamina3)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Februarke 2017
30.6.2016 22:31:01   
Sareta88
Punce sem sicer decembrka, ampak sem bila tudi sama neučakana do prvega pregleda in sem šla zato na samoplačniški UZ v Dravlje(www.noseca.com), kjer sem plačala 35€ pa še slikice sem dobila za ta denar. Sem bila pa tudi jaz dokaj zgodaj. ZM sem imela 24.3., UZ pa 10.5., torej sem bila noseča okrog 6. tednov. Na UZ se je videla GV, rumenjakov mehurček in utrip se je zaznal. Takrat mi je rekla da sem noseča med 5-6.tednov, tako da čisto možno, da je pri tebi še zgodaj, da bi se kaj vidlo in nima smisla si delat skrbi, da bi šlo kej narobe. Tudi sama sem imela pred N cikle dolge od 29 pa tudi do 35 dni, tako da res škoda da se sekiraš, ker je samo prezgodaj, da bi se vse vidlo.

(odgovor članu Mamina3)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Februarke 2017
1.7.2016 7:33:31   
Ribica **
Jaz imam pdp sicer oktobra, ampak ker imam slabo izkušnjo od lani, ko bi morala bit februarka 16, sem tokrat tudi jaz šla na potrditveni UZ v Dravlje. Ampak sem se naročila šele, ko sem bila po mojih izračunih 7t, da se je srček za ziher videl. Ko dopolneš 6t se zazna utrip, pa je bolje kak dan počakat (tu se gre za max 7 dni), da ni dodatnega stresa. Jaz nisem bila mirna, dokler nisem zagledala utripajočega srčka. Lani so me tudi naročili precej pozno na prvi pregled, bi ga imela šele v 10t 2d in do tja nisem prišla, je šlo en teden prej po svoje.
Tako da tudi jaz priporočam potrditveni UZ, ampak ne prehitro.

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Februarke 2017
1.7.2016 10:39:48   
Janyna

IZVIRNO SPOROČILO: aja2

Jo prehitro sem rekla, bruhanje se nadaljuje. Nic ne morem jesti niti piti. Ima katera kaksen nasvet kako omiliti zadevo?


Probaj vsake pol ure nekaj malega pojest npr. kreker, al pa mal kruha, tolk da želodec ni prazen. Drugače pa baje pomagajo ingverjevi bomboni, al pa ingverjeve lizike, ki se dobijo v sanolaborju proti slabosti.



< Sporočilo je popravil Janyna -- 1.7.2016 10:40:43 >

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Februarke 2017
1.7.2016 10:43:54   
Janyna

IZVIRNO SPOROČILO: Mamina3

Heej nosecke

Se ena z 5 pozitivnimi testi hihiuser posted image ...ZM 17.05....pozitiven test 21.5...ginekolog me je na pregled narocil sele 17.7. In ker sem seveda neucakana sem bila danes na privat uz...po mojih izracunih glede na dan ZM bi mogla biti 6t3d...na uz pa se je videla GV in plod vsaj mislim da je tako rekel, ker se ni bilo utripa in sem bila cisto fertig. Menstruacije imam na 32-33dni...v sredo imam ponoven uz..ampak malo me pa skrbi...user posted image

Je imela katera podoben primer...da me malo potolazi

Vsem zelim lepo in zdravo nosecnost



Ja tako hitro se pogostokrat zgodi, da ni utripa. Zato pa ginekologi naročajo tam od 8 do 11 tedna na prvi pregled, ko je že viden srček in ni več dileme in panike. Tako da kr mirno, bo vse ok.

(odgovor članu Mamina3)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Februarke 2017
1.7.2016 10:44:22   
aja2
Hvala, to s krekerji prakticiran in mi kar pomaga. Sem pa ugotovila, da mi pase kateri koli bonbon in ko ga jem omili zadevo.

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?