|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
2.7.2016 10:22:26   
Bibabuba12
Ponavadi se zacne kak teden pred user posted image , vcasih tudi prej ali kasneje. Odvisno od dolzine cikla, ker mam redko enako dolge. Mam od 29 pa do najdlje 39 dni. Ponavadi tam okoli 32. Tako da kot kaze bo ta cikel, vsaj upam, eden izmed krajsih. user posted image user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
2.7.2016 13:04:36   
Allstar
Po mojem so me hormoni nekaj pohecali user posted image . Zjutraj sem imela spet kri, kot že konkreten začetek menstruacije. Zdaj pa soet skoraj nič nimam.
Tako da, če ne nosim najmanj trojčkov, ki so že zdaj podivjani, potem po mojem to ni to user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
2.7.2016 14:35:40   
Allstar
Evo, update. Pravkar iz wcja, spet samo rjav izcedek, ko se obeisem. Da si boste predstavljale koliko je - en dnevni vložek je dovolj za cel dan, pa recimo da je konec dneva 1/4 vložka napacanega.
Oprostite, ker non stop gnjavim in opisujem(že preveč podrobno a ne user posted image ), ampak me tako žre, da ne morem razmišljat kaj ekstra drugega user posted image .

Je katera že imela vgnezditveno kdaj?
Na britanskih straneh berem forume in je ogromno takšnih, ki so imele vgnezditveno po 5 dni in jo zamenjale za menstruacijo in bile srečke nosečke user posted image . Po mojem se za brezveze polnim z lažnim upanjem. Pa ne mi rečt, da naj odklopim, ker ne gre user posted image .

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
2.7.2016 14:55:55   
aja2
Allstar-nikoli se ne ve, kaj pa ce je vgnezditvena. Jaz je sicer nisem imela in sem sedaj drugic noseca. Pocakaj se malo potem pa na krvnega. Lp

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
2.7.2016 15:00:57   
sončektvoj
Allstar jaz te moram razočarati da je meni tečka že parkrat tako zagodla. Enkrat ko sem bila na dopustu. Začele so me noro boleti prsi, zrastle so za pol košarice in pa dva dni nekega rjavega izcedka. Po tem so bile prsi še vsaj teden dni boleče. Test pa seveda negativen. Enkrat pa sem cel teden imela tako šibko menzo da mi ni bilo nič jasno. Sem pa vedno pol še naredila testek. To je bilo cirka 2x tak čudno v zadnjih 5 letih.

Sem pa tudi jaz brala na tujih forumih da imajo ene tako dolgo vgnezditveno. Če poguglaš stran countdown to pregnancy lahko prav vidiš statistiko kako pogosta je krvavitev pred plusekom. Nasploh je ta stran top. Imaš tudi galerijo nosečniških testov, vseh možnih znamk od rahlih pa do ful močnih črtic. Tak da si je malo lažje predstavljat kakšna črtica je ko je to to :)

Na sploh vsem priporočam da prečekirate to stran :) Imate tudi simptome po dnevih od ovulacije (DPO-days past ovulation) in vse take čirečare ko smo v fazi ki jo oni imenujejo TTC (trying to concieve) Jaz spremljam tudi babyandbump

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
2.7.2016 15:21:24   
sončektvoj
Aja, pa še glede testov... Jaz si jih naročim kar preko Amazona. Je 50 testov nekje 15eur. Pa so ful občutljivi (10mIU), tak kot baby check mini. Te kopujem že zadnjih x let. Ko še nismo delali na babyu sem pač vsake toliko naredila, če je bil ciklus dolg, da me ni skrbelo. Z CB lahko človek bankrotira. Jaz imam namen vedno naredit kar s tem tapocenskim. Ko pa bo plusek (upamo da enkrat bo :) ) pa kupit CB digital, pa ga lepo zamotat za dragega.

Punce jaz si tak želim da bi ta mesec vse zanosile :) POletje ima svojo moč :) pač klimo prižgemo ko user posted image :)

Moj dragi vedno pravi da imam zeeeelo zdrav apetit ;) Ko me primejo hormončki da bi, ga zbudim pa če že trdno spi. Potem pa povem da je tak keksi da se mu ne morem upret, pa še dva dni sije od ponosa :) Pomoje imam to od PCOS in viška moških hormonov (zgledam pa ko pridna mala pupika ).

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
2.7.2016 15:36:56   
Veronique
Tudi jaz naročim te teste (poleg nosečniških še ovulacijske) preko spleta, ampak preko ebaya. Sem tudi zadovoljna, 2x do zdaj so mi pokazali user posted image ko sem res bila noseča, drugače pa so snežno beli. Clear blue digitalnega sem naredla samo potem naslednji dan, da sem bila 100% prepričana in to je to.
Sem pa ugotovila, da je bil preden sem delala O teste pri nama problem, ker sma najverjetneje zamudila ovulacijo. Sem vedno mislila da jo imam nekje 12-14dan, sem pa jo imela kasneje, 16. No, nevem če je bil samo to problem ampak tako se mi zdiuser posted image
Upam, da bo julij zelen mesec! Jaz si najbolj na svetu želim, da nama uspe pred novembrom, da ne bova rabila v neplodnostno. Ampak če bo treba pa tudi ni konec sveta.user posted image

Allstar jaz ti žal ne morem pomagat, ker se mi sanja ne kaj bi to lahko bilo, ker še nikoli nisem imela takega primera. Ampak mi je pa nekaj punc reklo, da so imele kot neko šibko M pa so bile vseeno nosečke tako da pomoje je še vseeno možnost! user posted image

< Sporočilo je popravil Veronique -- 2.7.2016 15:38:11 >

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
2.7.2016 17:06:06   
Taja15
IZVIRNO SPOROČILO: aja2

Taja15-nisi napisala kdaj ne pricakujes user posted image , odvisno kako imas imas dolge cikle. Lahko se ti se pokazeuser posted image user posted image , ponovi test za 3 dni. Lp

Imam na 30 dni cikel..se vedno samo beli tok in full večje prsi

Ko se pogovarjate o teh testih...je res CB najbolj zanesljiv?Namreč ko sem bila prvič noseča je ratalo v prvo in sem samo enkrat naredila test. Sedaj pa malo dlje traja in sem kupila FS pa baby check...no če v ponedeljek ne pride M imam še enega iz Millerja.

< Sporočilo je popravil Taja15 -- 2.7.2016 17:15:53 >

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
2.7.2016 17:52:53   
sončektvoj
Glede zanesljivosti testov je tako: VSI so enako zanesljivi na papirju (99,9%), so pa različno občutljivi. Baby check mini zazna 10 mIU, first sign 25 mIU, Clear Blue pa nekje >50 mIU. To v praksi pomeni, da ko je nosečnost še res na začetku, bo najprej zaznal test ki je najbolj občutljiv. Se pa lahko zgodi da če test pogledaš po potečenem času ali pa če ga kaj zmoti se pokažejo neke švoh črtice. Sploh pri baby check mini se to pogosto zgodi. Najboljše počakat da user posted image zamuja vsaj par dni in potem naredit test.

(odgovor članu Taja15)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
2.7.2016 17:54:12   
sončektvoj
Uporablja pa recimo moja ginekologinja v ordinaciji kar first sign, ta je po mojih izkušnjah ful dober, rezultati so jasni.

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
2.7.2016 18:06:13   
sončektvoj

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Tudi jaz naročim te teste (poleg nosečniških še ovulacijske) preko spleta, ampak preko ebaya. Sem tudi zadovoljna, 2x do zdaj so mi pokazali user posted image ko sem res bila noseča, drugače pa so snežno beli. Clear blue digitalnega sem naredla samo potem naslednji dan, da sem bila 100% prepričana in to je to.
Sem pa ugotovila, da je bil preden sem delala O teste pri nama problem, ker sma najverjetneje zamudila ovulacijo. Sem vedno mislila da jo imam nekje 12-14dan, sem pa jo imela kasneje, 16. No, nevem če je bil samo to problem ampak tako se mi zdiuser posted image
Upam, da bo julij zelen mesec! Jaz si najbolj na svetu želim, da nama uspe pred novembrom, da ne bova rabila v neplodnostno. Ampak če bo treba pa tudi ni konec sveta.user posted image



Mislim da so v osnovi ti testi preko ebaya ali amazona tak enaki. Ovulacijskih testov pa še nisem delala, baje da pri PCOS zaradi že v osnovi povišanega LH ne pokažejo prav.

Jaz tudi upam da ne bosta rabila v neplodnostno. Jaz se grem zdaj naročit za pregled in posvet k G. Da jo malo povprašam če je sploh smiselno da še poskušama naravno. Mi je že lani na posvetu, ko sem rekla da bova začela delati na dojenčku rekla naj pridem po Klomifen. Moji ubogi jajčniki imajo toliko cist da je rekla da jih za diagnozo pco sploh ne rabi štet. Sumim pa tudi, da bi znal bit problem pri prehodnosti jajcevodov. Imela sem razlit slepič s 1000 in eno komplikacijo. Pa grem malo do G pa naj ona pove kako in kaj.

Je že katera slučanjo bila na HSG? se da slučajno to kje opraviti samoplačniško, če me slučajno ne bo hotela napotit.



(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
2.7.2016 18:16:04   
Yuki

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Evo, update. Pravkar iz wcja, spet samo rjav izcedek, ko se obeisem. Da si boste predstavljale koliko je - en dnevni vložek je dovolj za cel dan, pa recimo da je konec dneva 1/4 vložka napacanega.
Oprostite, ker non stop gnjavim in opisujem(že preveč podrobno a ne user posted image ), ampak me tako žre, da ne morem razmišljat kaj ekstra drugega user posted image .

Je katera že imela vgnezditveno kdaj?
Na britanskih straneh berem forume in je ogromno takšnih, ki so imele vgnezditveno po 5 dni in jo zamenjale za menstruacijo in bile srečke nosečke user posted image . Po mojem se za brezveze polnim z lažnim upanjem. Pa ne mi rečt, da naj odklopim, ker ne gre user posted image .


Allstar jaz sem imela vgnezditveno.
Kake 3 dni pred pričakovano M (namreč imam, no imela sem) ful kratke cikle - 23- ali 24 dni sem zjutraj opazila svetlo roza izcedek. Bila sem prepričana, da je to pač začetek M (kar se mi je ponavadi dogajalo) in sem vtaknila Moon cup in šla ven za cel dan. Popoldan je bila čisto prazna. Naslednje jutro - enako. Kar me je precej naživcirali, jasno. Naslednji (3.) dan se je pink izcedek nehal, M ni prišla in če 4 dni sem naredila test in zagledala močno črtico.
Tako da vgnezditvena ni mit ...

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
2.7.2016 21:23:31   
Mayche
Allstar, tudi jaz sem imela vgnezditveno in je to izgledalo tako, da sem samo en dan imela res par kapljic svetlo roza izcedka... in potem nič več...

Jaz sem se kar prestavila v julijsko temo, ker sem v junijski očitno ostala sama user posted image Sicer sem že tam napisala, da še vedno čakam na user posted image ... če je ne bo do ponedeljka, bom naredila test.

(odgovor članu Yuki)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
3.7.2016 0:03:53   
Allstar
sonček tvoj saj tudi jaz mislim da je to neko hecanje hormonov, traja že 4 dni, jutri bo 5. dan. Ampak si ne morem kaj, da ne bi pomislila tudi na kaj boljšega kot na hormonsko motnjo user posted image . Kar preberem na googlu si pa itak najbolj zapomnim tiste zgodbice, ki meni pašejo user posted image .

Yuki in Mayche hvala za vajini zgodbici, torej je res resnično user posted image . Je pa res večina primerov takšnih, da je krvavitev zelo kratka in šibka. Jaz imam sicer zelo zelo šibko, ampak traja že 4 dni.

Komaj čakam ginekologa in da vas lahko neham morit user posted image

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
3.7.2016 10:32:13   
Veronique
Allstar nič nas ne moriš! Zato pa je ta forum, da lahko malo pojamramo in si pomagamouser posted image Kaj pa če bi mogoče vseeno kak test naredila?
Pri meni je še vedno user posted image , komaj čakam, da se zaključiuser posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
3.7.2016 10:42:47   
Sofie

Allstar tebe pa res hecajo zadeve. Upam, da hitro mine vse skupaj.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
3.7.2016 12:17:50   
Veronique
mayche kdaj bos testkala?user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
3.7.2016 12:24:11   
Mayche

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

mayche kdaj bos testkala?user posted image


Hotela sem jutri zjutraj, ampak ker sem danes morala v trgovino in ker sem ravno šla mimo DM-a, se seveda nisem mogla izogniti, da sem si kupila test user posted image ... sem pa pravkar naredila FS test ampak je negativen. Očitno tudi mene nekaj heca tale user posted image ta mesec in se mi je zamaknila... tako, da jo še vedno pričakujem... upam, da čim prej.


(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
3.7.2016 13:21:19   
Veronique
Zgleda da je to res neki mesec, ko nas je malo hecalo. Ali pa je kak drug razlog user posted image

Sem pa ravnokar pogledala na svojo aplikacijo in vidim, da če ta mesec ne uspe, pade avgusta O in ''tisti'' teden ravno na čas, ko sva na morju user posted image Lepše že skoraj ne bi moglo bitiuser posted image

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
3.7.2016 15:50:02   
Allstar
Veronique to je pa super, kaj je še lahko boljše in bolj romantično kot "morski otrok" user posted image ? Jaz bi pa na morju imela user posted image , ampak je očitno še upanje, da se mi kaj prestavi user posted image . Vse je za nekaj dobrouser posted image . Drugače pri meni še vedno nič novega, še vedno iste količine in barve....torek je pred vrati, pa bo mogoče kakšno vprašanje odgovorjeno user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
3.7.2016 18:58:13   
Bibabuba12
Allstar je mozno, da imas tokrat tako sibko menstruacijo? Se dobro, da imas ginekoloski pregled v torek da bos vsaj izvedela na cem si. Se vedno stiskam pesti, da bos ti naslednja zagledala user posted image v juliju. Kako pa kaj ostale, ki ste za Allstar na seznamu? Ima kaksne ze kaksne znake?

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
3.7.2016 19:27:07   
Taja15

IZVIRNO SPOROČILO: Mayche



Jaz sem se kar prestavila v julijsko temo, ker sem v junijski očitno ostala sama user posted image Sicer sem že tam napisala, da še vedno čakam na user posted image ... če je ne bo do ponedeljka, bom naredila test.



koliko pa zamuja? meni 4.dan...imam pa res vecje prsi in danes mi je bilo kar malo slabo in bolecine v spodnjem delu križa. upam da ni samo psiha

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
3.7.2016 19:52:36   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Allstar je mozno, da imas tokrat tako sibko menstruacijo? Se dobro, da imas ginekoloski pregled v torek da bos vsaj izvedela na cem si. Se vedno stiskam pesti, da bos ti naslednja zagledala user posted image v juliju. Kako pa kaj ostale, ki ste za Allstar na seznamu? Ima kaksne ze kaksne znake?



Jaz mam 8 dni do user posted image . Nobenega znaka le nek beli tok. In še antibiotike jem...ta mesec najbrž ne bo nič. Allstar, stiskam pestiuser posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
3.7.2016 20:05:13   
majčyca
Jaz imam tudi 8 dni do user posted image , čeprav glede na O bi jo mogoče lahko pričakovala že kak dan prej. Jaz tudi nimam nobenega znaka se mi zdi, edino zdaj me je včeraj in danes dajala dopoldan taka utrujenost, da sem se komaj držala pokonci, začelo se je okoli 10h, trajala je nekje 2-3 ure, potem pa je bilo boljše. Ampak to bi lahko bilo vreme, PMS, karkoli... nimam pa še tudi nobenih znakov za user posted image , tako da če že slučajno ne bo plusek, se mi bo pa mogoče vsaj ciklus uredil user posted image čeprav si user posted image zelo zelo močno želim user posted image

< Sporočilo je popravil majčyca -- 3.7.2016 20:07:57 >

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
3.7.2016 20:07:08   
Veronique
taja15Jaz predlagam, da se naredis kak test.user posted image

majcica isto ti!user posted image drzim pesti!

< Sporočilo je popravil Veronique -- 3.7.2016 20:08:44 >

(odgovor članu Taja15)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?