|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčki 2017
14.8.2016 20:20:23   
Storžek3
Kje pa ta Strahova dela?

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Aprilčki 2017
14.8.2016 20:26:47   
Sofie
IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Ja sej tukaj sem bila en teden nazaj na prvem pregledu samoplačniško, pri eni ženski ki se tudi Reš piše, ne vem a je to od Reša žena verjetno, samo nisem vedela da Pušenjak tudi tu dela. Sem mislila da ma samo tisto ambolanto pri porodnišnici. Hvala!


Ja, več jih dela. Tudi jaz sem bila na potrditvenem UZ pri njih. Pušenjak dela, ampak samo ob torkih. Ko pokličeš moraš vedet kdaj boš 12 tednov noseča. To je pa vse.

Strahova dela v Domžalah. Eni so zadovoljni z njo, drugi ne. Odvisno kaj želiš. Prijateljica pravi, da je preveč pocukrana in ji Pušenjak bolj ustreza. Glede na to, da mene samo zanima ali je vse ok, bo pomoje zame Pušenjak boljši. Je pa on bolj tih, odgovori sicer na vse kar ga vprašaš. Tako da čisto odvisno od okusauser posted image

< Sporočilo je popravil Sofie -- 14.8.2016 20:27:11 >

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Aprilčki 2017
14.8.2016 20:31:33   
mateiicicaa
Banana88 mogoče pa res user posted image ti javim kdaj bom imela NS, se bom kar v torek naročila user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Aprilčki 2017
14.8.2016 20:34:38   
banana88
Hehe jaz imam 19.9, morda se pa nama uspe srecati hehehe ;)

(odgovor članu mateiicicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Aprilčki 2017
14.8.2016 20:49:05   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: lola85

Joooj, jaz se bom kar malo umaknila s forumauser posted image
Mi je zdaj tako težko za ti dve punciuser posted image user posted image user posted image


Joj mi je žal, da sem povzročila toliko žalosti na forumu.

Punce samo toliko ... jaz sem ok. Vse se je razpletlo, najboljše kar se je moglo glede na situacijo (beri: vse se je sčistilo samo).
Zdaj pa veselo v nove boje.

Vsem vam želim sfečno, zdravo in doživeto nosečnost. Pobožajte trebuščke še zame. user posted image


(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Aprilčki 2017
14.8.2016 22:16:43   
lola85 RR
Damuš, sem vesela, da se je kljub nesrecnemu koncu tako razpletlo.. Bosta lahko takoj zacela spet delat na otrocku.
Meni je grozno zal cisto za vsako, ki dozivi ss, ker imam sama par takih izkusenj za sabo..
Zaenkrat sem ok, malo mi je slabo, joski me bolijo in non stop sem na wcju in cekiram gate, ce je vse ok... cela zivcna vojna...kot je bilo v drugo, ampak je uspelo..tudi za zdaj imam dober obcutek, ampak nikoli ne ves..dokler ne bom slisala srcka, ne bom mirna..

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Aprilčki 2017
14.8.2016 22:28:32   
Pitaja
Pozdravljene :)
Še jaz se vam pridružujem... :)
To bo zame prva bebica, zato pojma nimam kaj me vse čaka.... :) ampak se pa za prav veselim :)

M sem imela nazadnje 1.7., akcija na polno ;) je bila v tednu po 15.7., ta teden sem šele test naredila in jupi +. Čepav je le potrdil sum... bolece prsi, na trebuhu na morem spati, občasna slabost... 26.8 imam pregled... pa da vidmo... v bistvu se vedno ne dojamem vsega skupaj...

Trenutno se kul počutm, edin špikame okol zolca in jajcnikov na obeh straneh, pa me zanima ce je to normalno?

Uzivajte, lp

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Aprilčki 2017
15.8.2016 8:37:24   
lola85 RR
Pitaja, pozdravljenauser posted image
Si se ze narocila na prvi pregled? In ja, to pikanje okrog jajcnikov je normalno, ker se maternica siri.
Jaz bom ta teden poklicala, ce je mozno, da me naroci drug teden v septembru- takrat bi se ze moglo vse videt in ni tiste zivcne vojne, ce je ali ni..
Na nuhalno pa bom sla zopet k dr. Petri Meglic.

< Sporočilo je popravil lola85 -- 15.8.2016 8:39:00 >

(odgovor članu Pitaja)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Aprilčki 2017
15.8.2016 11:37:35   
Pitaja
Ja, sem se že - imam 26.8.. na nuhalno se še nisem... a to se je ze treba, a to gres kamorkoli, a je kakšen seznam G ki to delajo. Skratka pojma nimam... :/ sem misla da mi bo G povedala kako in kaj....

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Aprilčki 2017
15.8.2016 12:46:00   
Storžek3
sofie ja meni je Pušenjak ful ok. Sem bila na eni morfologiji pri njemu in je res car, me je čisto pomiril ker je kazalo da je nekaj narobe, pa je bilo potem res vse ok. Če je Strahova preveč pocukrana pol to že ni zame, meni je všeč da mi jasno pove dejstva. Zato bi šla zdej tudi na nuhalno k njemu.

Jaz sem pa danes vstopila v 8. teden. Jutri izvem kdaj imam naslednji pregled, upam da čimprej.

Pozdravčki iz dalmacije user posted image

(odgovor članu Pitaja)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Aprilčki 2017
15.8.2016 15:09:43   
lola85 RR
Pitaja, na nuhalno gres nekje med 12. in 14.tednom.
Seveda ti lahko ginekologinja svetuje kam na pregled, ampak na koncu se sama odlocis. Jaz sem se odlocala med par najboljsimi in nisem gledala na razdaljo.
Storzek3, Strahova je daaaalec od pocukranosti.. Ima tak poseben odnos do strank, ki vecini ne odgovarja. Pa zelo rada tezi s krvnimi testi, ceprav tudi po teh testih rezultat ni nic kaj bolj 100%.

< Sporočilo je popravil lola85 -- 15.8.2016 15:12:47 >

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Aprilčki 2017
15.8.2016 15:47:23   
Pitaja
Ok... tole bo butasto vprašanje... sam vseeno... 12.teden se šteje od prvega dne zadnje M?

Kateri G pa so najboljsi v ljubjani in okolici? Par km se mi ni problem pelat....

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Aprilčki 2017
15.8.2016 15:52:59   
mava1975
Jaz osebno ti za nuhalno svetujem Pušenjaka oz. ZD Dravlje, imajo res dobre aparature in tudi vsi so strokovnjaki. Tam dela tudi dr. Tul-ova, po novem, in je tudi stručko, no meni so fajn, profesionalni in se res potrudijo. Pri meni je nuhalna traja pol ure. Vse ti lepo razložijo.

(odgovor članu Pitaja)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Aprilčki 2017
16.8.2016 7:57:54   
lola85 RR
Dr. Meglič Petra tudi dela v Dravljah poleg Pušenjaka in ostalih.
Meni osebno je pač ona najbolj všeč, ker res vse lepo razloži in si vzame čas..
Pitaja, tako je, tedni nosečnosti se začnejo štet od 1. dne zadnje menstruacije dalje.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Aprilčki 2017
16.8.2016 9:00:39   
banana88
Oh, ne vem, moja svakinja je bila pri pusenjaku, doregovoril je 3 besede in po 5 minutah je bila konec z NS. Tako da odvisno na kaj naletis.
Sama sem bila pri Strahovi, ni nila nic pocukrana, realno mi je povedala vse kar je pregledala, postavila sem ji se nekaj vprasanj, na katera je brez problema odgovorila, moja NS je trajala skoraj pol ure, res se mi je posvetila. Odvisno na kaj naletis, vem pa fa ce bu mrni Pusenjak tko naredil, bi mu tudi povedala da nisem zadovoljna. Res da je strucko, ampak vseeno....

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Aprilčki 2017
16.8.2016 15:00:04   
Ashatan
Saj če user posted image leži v popolni legi in ga nič ne rabi obračati in iskali svetline za izmeriti in se vsi organi vidijo, ker otrok res leži "po šolsko" je celoten pregled komot v 5 minutah opravljen. Pa verjetno res ni bilo točno 5 minut, morda je malo pretiravala, ker je pač pričakovala nekaj več in več pozornosti in časa namenjenemu pregledu in pač rečeš v 5 min je bilo konec, mogoče je pa bilo 15 min. Tukaj smo vse iste, lahko bi vse eno uro gledale s tisti ekran in konec koncev, za tisti denar hočemo nekaj več kot samo pregled, neke mere, aha aha, neko številko in nasvidenjeuser posted image .

Jaz sem pri prvem bila v Postojni dve uri, ampak od tega je dejanski RESEN pregled res 10-15 minut, tistega dela, ko se dejansko kaj meri, iščejo organi, meri utrip-......, ko se je dete končno nekako tako obrnilo, da se je sploh kaj dalo videti, ker nam je ves čas rit kazal in ni šanse na se obrne. Torej nismo dve uri gledali v ekran in iiiii kako lepo, ampak je mene že vse zelo bolelo, toliko je šaril po meni, da bo kak kot ujel, potem mi je delal še vaginalno in se ga nikakor ni dalo prepričati da se premakne, nato sem morala okoli P šetati pol ure in spet nazaj, da smo lahko sploh začeli meriti. Je pa spol pravilno napovedal.

Pri naslednjem je trajalo bistveno manj časa, ker je bil user posted image zbujen in v pravi legi in je bil pregled krajši, tudi kaj veliko ni bilo za govoriti, ker je bilo vse ok. Le v spolu se je zmotiluser posted image

(odgovor članu banana88)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Aprilčki 2017
16.8.2016 15:02:43   
Ashatan
Sem pa na Ptuj klicala, za NS in se hotela naročiti, pa je rekla naj pokličem po prvem pregledu, ko bom imela PDP določen, da bo res v pravem tednu narejena NS in da ni grozne gužve, če pa je gužva, se pa da z dr. vedno dogovoriti tudi za kak termin znotraj ordinacijskega časa. Izredno prijazna in zgovorna sestra je bila, pa cena je za NS+DHT+na ključek skranjeno 100€, kar je ena od nižjih cen kar sem okoli gledala. Je pa dr. Lukman to.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Aprilčki 2017
16.8.2016 15:17:31   
mava1975
Tik pred nuhalno je fajn če poješ frutabelo ali čokoladico, ker cuker ga zbudi...tako so meni svetovali in je delovalo

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Aprilčki 2017
16.8.2016 15:27:11   
Sofie

banana88 jaz grem na NS, samo zato, da mi povejo, da je vse ok. Imam srečo, da moj G na vsakem pregledu naredi še UZ in potem bejbija res velikokrat vidiš. Ni panike, če bo NS kratka.

mava1975 hvala za info. Grem direkt iz službe na pregled, pa bom med potjo še eno frutabelo pojedla.

A na DHT greste? Meni ga je moj G svetoval. Glede CD-ja se pa nekako ne morem odločit, se sprašujem ali to potem sploh še kdaj pogledaš?

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Aprilčki 2017
16.8.2016 15:29:20   
lola85 RR
Lukman je res super. Pa cena je ugodna za vse te 3 zadeve.
Jaz na DHT ne bom sla.
Sem pa dobila datum za prvi pregled, ki bo v 2'tednu v septembru, juhu.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Aprilčki 2017
16.8.2016 16:14:45   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: lola85

Lukman je res super. Pa cena je ugodna za vse te 3 zadeve.
Jaz na DHT ne bom sla.
Sem pa dobila datum za prvi pregled, ki bo v 2'tednu v septembru, juhu.


Si ti kje iz tega konca? Razmišljam, če bi k njemu šla, kot pacientka........po drugi strani pa iz izkušenj vem da mi bo 25km se voziti z vsekim mesecem težje, sploh na koncu, ko se pregledi vrstijo že tedensko in nato dnevnouser posted image
Pa zelo me zanima če na vsakem pregledu dela UZ ali samo tiste tri obvezne v celi nosečnosti....

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Aprilčki 2017
16.8.2016 16:25:28   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Tik pred nuhalno je fajn če poješ frutabelo ali čokoladico, ker cuker ga zbudi...tako so meni svetovali in je delovalo


Nisem vedela kaj naj še pojem iz tistega avtomata, pa se lenuh vseeno ni obrnil, samo kolcal jeuser posted image Saj je še danes tak karakter user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Aprilčki 2017
16.8.2016 16:27:46   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


A na DHT greste? Meni ga je moj G svetoval. Glede CD-ja se pa nekako ne morem odločit, se sprašujem ali to potem sploh še kdaj pogledaš?


Na DHT grem sedaj prvič, ker sem 37 stara. Sem pa že vprašala sestro od G, ko sem klicala za NS in je rekla, da če je rezultat NS dober, mi ni nujno treba še DHT delati, da to se lahko takoj po NS pregledu odločim če bom dala kri ali ne.

CD-ja nikoli kasneje več nisem pogledala. Ne od enega in ne od drugega. Priznam. Pogledala sem ga samo po NS, pa seveda mami pokazala in menda tašči in potem sem ga pospravila.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Aprilčki 2017
16.8.2016 17:41:27   
Marta72
Helou punce, vidim da se že veselo naročate na nuhalno :)

Jaz bom počakala do pregleda, potem pa naprej. Me pa nekaj zanima,..glede na to, da jih imam 35, mi pripada nuhalna in dvojni hormonski test brezplačno,...ali grem to lahko delat tja, kjer je samoplačniško,...oz imela sem v mislih Dravlje (Reš), kjer sem bila že pri prvi N?

Aja,..mi je pa zelo žal za vse tiste, pri katerih se je N veliko predčasno končala. Objemček punce in pogumno naprej! Srečno! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Aprilčki 2017
16.8.2016 18:01:21   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Marta72

Helou punce, vidim da se že veselo naročate na nuhalno :)

Jaz bom počakala do pregleda, potem pa naprej. Me pa nekaj zanima,..glede na to, da jih imam 35, mi pripada nuhalna in dvojni hormonski test brezplačno,...ali grem to lahko delat tja, kjer je samoplačniško,...oz imela sem v mislih Dravlje (Reš), kjer sem bila že pri prvi N?

Aja,..mi je pa zelo žal za vse tiste, pri katerih se je N veliko predčasno končala. Objemček punce in pogumno naprej! Srečno! user posted image user posted image user posted image user posted image


Veš da ne vem, če je z napotnico določeno h komu greš ali prosto izbereš h komu greš s tisto napotnico, ki ti jo da tvoja Guser posted image Najbolj smiselno bi bilo, da lahko greš s komur koli želiš.

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?