|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčki 2017
27.8.2016 19:22:57   
Storžek3
Jaz sem obakrat prve gibe začutila v 17. tednu. In to na isti datum user posted image vem k mava lih obletnico takrat.

Drugače pa so se mi že začele težave s hemeroidi in me je kar strah kaj še bo user posted image





(odgovor članu Jaya)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Aprilčki 2017
27.8.2016 20:17:55   
Rožicaaaa

IZVIRNO SPOROČILO: Jaya


IZVIRNO SPOROČILO: Rožicaaaa

Jaya, skupina je skrita od vceraj :)


Ja pol pa samo povejte kdo dodaja user posted image


Poskusi preko linka: https://www.facebook.com/groups/1671886893132568/
Ce ne bo slo, bomo pa drugo pot ubrale :D

(odgovor članu Jaya)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Aprilčki 2017
27.8.2016 20:25:06   
Jaya

IZVIRNO SPOROČILO: Rožicaaaa


IZVIRNO SPOROČILO: Jaya


IZVIRNO SPOROČILO: Rožicaaaa

Jaya, skupina je skrita od vceraj :)


Ja pol pa samo povejte kdo dodaja user posted image


Poskusi preko linka: https://www.facebook.com/groups/1671886893132568/
Ce ne bo slo, bomo pa drugo pot ubrale :D


Napiše, da Vsebina ni najdena. Zgleda, da je res skrita user posted image ena me more dodat, ki je že noter. ZS, da napišem kdo sem ;)

(odgovor članu Rožicaaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Aprilčki 2017
27.8.2016 20:44:05   
Rožicaaaa

IZVIRNO SPOROČILO: Jaya


IZVIRNO SPOROČILO: Rožicaaaa


IZVIRNO SPOROČILO: Jaya


IZVIRNO SPOROČILO: Rožicaaaa

Jaya, skupina je skrita od vceraj :)


Ja pol pa samo povejte kdo dodaja user posted image


Poskusi preko linka: https://www.facebook.com/groups/1671886893132568/
Ce ne bo slo, bomo pa drugo pot ubrale :D


Napiše, da Vsebina ni najdena. Zgleda, da je res skrita user posted image ena me more dodat, ki je že noter. ZS, da napišem kdo sem ;)


Imas zs :)

(odgovor članu Jaya)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Aprilčki 2017
28.8.2016 8:34:04   
RH82
Sem zacela 9.teden glede na ZM. Si ze zelim, da bi bilo vec, da bo prej konec slabosti. Vceraj sem imela grozno popoldne, sem izbruhala kosilo. Ves cas pa me je vse bolelo, cel trebuh in bila sem cisto brez moci. Sem pa novico povedala sestri, ker sem ravno z njo govorila po tlf. Mi je razlagala, da kuha paprikas, ki ga ne maram, pa je mislila, da se hecam, ko sem rekla, da bom bruhala. Mi ni uspelo pravocasno prekiniti in je slisala. Potem se mi je zdelo pa brezveze skrivat. Nisem mogla pa nic jesti vceraj. Sem imela tak cuden pritisk v trebuu in sem samo po malem vodo pila. Potem sem pa zvecer se to izbruhala. Me je spet vse bolelo in do pol sestih nisem zaspala. Nic cudnega, da se danes grozno pocutim.
Upam, da ste ostale dobro in predvsem boljse kot jaz.

(odgovor članu narcisa 1)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Aprilčki 2017
28.8.2016 8:50:07   
narcisa 1
Kaj pa ce probas kej pojesti preden se vstanes iz postelje? Kaksne mandlje ali kaksne suhe piskote. Limona tud baje pomaga, ce bi jo cuzala? :) al pa si vsaj limonado naredi pa zlicko meda notri. Sama nimam slabosti, ampak sem zasledila clanek o tem. Smo pa me cisto blizu, js mam.ju3 9t. :)

(odgovor članu RH82)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Aprilčki 2017
28.8.2016 9:33:14   
bubbli
Joj, ta slabost. Nic vam nisem faus, ker jaz pa s tem nimam problemov. Edino kar je, zadnje dni cutim pritisk in rahlo pekoco bolecino v maternici. Predvidevam, da je maternica, no. Ampak nic ni tak hudo, da ne bi morala ostalih zadev poleg delati, tak, da vse poteka normalno.
Sem pa danes zgodaj zjutraj sla jest, ker drugace ne bi mogla zaspat nazaj. Ful sem lacna skoz.
Tudi meni se glede na ZM jutri zacne 9.teden, po UZ sem pa kak dan manj.

(odgovor članu narcisa 1)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Aprilčki 2017
28.8.2016 9:41:49   
Rožicaaaa
Meni je tudi slabo. Vsako jutro pojem par suhih piskotov a grem vseeno bruhat. Vceraj celo 2x. Popoldne je malo boljse, me pa zelodec boli ves cas. Enako je bilo v prvi N stiri mesece. Upam, da zdaj malo prej minejo slabosti.

(odgovor članu RH82)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Aprilčki 2017
28.8.2016 9:43:41   
narcisa 1
Ja js tud gledam po ZM, ker na pregledu so mi tud rekli datum poroda na podlagi tega, ker je bil nadomestni in mi ni niti reku velikosti pikice. :(
Mam pa rok 5.4. :) ja lacna sem pa tud js skos, me je kr strah tega, da se bom za bv nazirala. :)

(odgovor članu bubbli)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Aprilčki 2017
28.8.2016 9:46:43   
narcisa 1
Rozica upam, da kmalu mine. :) in da bomo lahko vse uzivale v nosecnosti. :)
Ceprav ko srecam kaksno si prov mislim kaksne srecnica, brez aken, prov sijoce in fit so nekatere.

(odgovor članu narcisa 1)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Aprilčki 2017
28.8.2016 10:19:30   
Storžek3
Uf slabost, tole je pa moja tema. Meni je tko slabo, ne vem a bi jedla al ne. Ampak bruhat pa ne morem. Včasih se mi med umivanjem zob tko dvigne da mislim da bom bruhala potem pa nič. Jaz tudi drugače nikol ne bruham, zdej pa bi si želela da bi bruhala in bi mi malo odleglo. Najslabše mi je kombinacija da grem ko mi je slabo ven na vročino..takrat se komaj premikam, grozno. Kamorkoli gremo se samo matram, v avtu itak, na obiskih tud k moraš vedno nekaj jest, zunaj mi je prevroče. In tole traja že 1 mesec in mi res že preseda user posted image oh sem se mogla zjamrat.

Naj vsem čimprej mine ta slabost da začnemo uživat v nosečnosti!

Blagor se vam ki vam ni slabo. Moja prva nosečnost je bila taka, pri drugi mi je bilo ful slabo, zdej pa je še huje.

(odgovor članu narcisa 1)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Aprilčki 2017
28.8.2016 13:55:54   
RH82
Meni slabo postane tekom dneva in je najhuje zvecer. Imam obcutek, da je malo kriva tudi hrana, ki mi oblezi v zelodcu. Skusam jesti zdravo, dovolj zelenjave in vode, tudi zaradi slabe prebave. Nimam pa zelje po kaki hrani, da bi si privoscila kaj posebnega. Niti sladko me ne mika.
Sem pa uzivala 1. N. Razen 2x nepojasnjenih krvavitev v 1.tm nisem imela nobenih tezav. Sem bila od zacetka aktivna na kolesu in pilatesu in sem se pocutila odlicno. Zdaj me pa vse matra.
V 1. N sem gibe pozno zacutila, se ne spomnem tocno, ampak po 20.tednih. Je bil pa vedno bolj miren dojencek.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Aprilčki 2017
28.8.2016 14:17:23   
mateiicicaa
RH82 kako pa je zgledala ta tvoja krvavitev v prvi N?

(odgovor članu RH82)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Aprilčki 2017
28.8.2016 17:04:10   
Pitaja
Jaz se vam pridruzim na fb po nuhalni....

Drugace se pa tudi jaz pocutim grozno, slabo, sem totalno brez energije, hitro se utrudim. Upam da bo cim prej bols. Na splosno mi nic ne pase jesti, tut sladko ne... sam v zadnjem tednu sem dodatno kilo izgubila, skupaj -2. Ceprav bruhala tut 1x se nisem...

(odgovor članu mateiicicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Aprilčki 2017
28.8.2016 18:02:14   
RH82
Dvakrat se mi je samo ulila sveza kri. Bilo je bolj malo krvi, ampak toliko, da sem takoj zacutila. Kot med menstruacijo ko cutis, da se ulije. Mi pa niso odkrili vzroka. Na urgenci sem 2. dobila diagnozo grozeci splav (14.teden),pa se to bolj zato, da sem dobila povrneno letalsko, ker bi morala na pot. Moj G te diagnoze sploh ni uposteval. Kot da ni bilo nic. Je samo rekel, da bo kar bo. Da ne morem vplivati. Naprej je bilo pa potem vse ok. Bejbi je lepo rasel in na krvavitve so vsi pozabli.

(odgovor članu mateiicicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Aprilčki 2017
29.8.2016 8:55:27   
Ashatan
Jutro! Kako ste danes?

Slabost zaenkrat obvladljiva, se vedno vcasih kar malo pozabim da sem noseca, ampat to ni tako slabo, je ta nosecnost zgleda bolj znosna glede na prvi dve, ker
tudi tiste kronicne utrujenosti ni, ko sem kar spala in spala cele dneve. Slabost je pa na tisti nacin, ko mi na suho gor dviguje, ampak enkrat do dvakrat na dan.
Lust po kaksni hrani niti ni, vec je tega kar se mi upira, a familijo je treba nahraniti in kuhati normalno dalje user posted image

Sestra mi je vceraj poslala se nekaj nosecniskih oblacil, sploh ne smem probati, ker bom ugotovila kako fajn udobne so in nekaj novega v omari :D

(odgovor članu RH82)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Aprilčki 2017
29.8.2016 12:42:19   
Caitlin
Zdravo punce!

Še ena nosečka tečka tukaj! user posted image Sem delala test že 20., pa je bila takrat bolj rahla črtica. Nato je pa moj šel službeno v Amsterdam, tako da sem ponovila test še to soboto. In sta bili full močni črtici. user posted image
Imam pa doma že eno 4,5 letnico, ki že nekaj časa komaj čaka na bratca in sestrico. In komaj čakam, da ji bova povedala - pomoje se ji bo strgalo. user posted image Vendar bova še počakala do 1. pregleda. Sem ji ravno včeraj naročila majčko Postala bom velika sestrica user posted image
Slabosti zaenkrat še nimam (trkam!), sem jo pa imela v 1. nosečnosti. Tudi drugače se ok počutim, edino občutek imam, da se mi trebuh že pozna, pa moj pravi naj ne prehitevam user posted image
Imam pa pregled 7.9., pdp pa pomoje okrog 18. 4.
Na fb pa pridem malo kasneje, zaenkrat sva še edina ki veva.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Aprilčki 2017
29.8.2016 13:08:19   
Storžek3
Čestitke caitlin!

Jaz tudi ne morem dočakat da povem mojima otrokoma, tok bosta vesela. Zdej sam včasih vprašam če bi imeli dojenčka in sta čist navdušena user posted image en bi ga dal v voziček in vozil naokrog, drugi pa pravi da bi ga žgačka, jaz se pa kar topim zraven ko ju poslušam user posted image

Odštevam do nuhalne, še 11 dni!!


(odgovor članu Caitlin)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Aprilčki 2017
29.8.2016 13:09:46   
Mango987
Hoj punce...
Da se malo javim po dolgem casu. No danes me je prvic doletela mocna slabost. Glede na to da sem proti koncu 6t sem upala da je ne bo.
Mi je pa grozno slabo in ne spravim vase nic. Sem naredila dva grizljaja sendvica in me je samo odneslo proti wc-ju. Mi je pa se toliko tezje ker v sluzbi se ne vedo in tezko skrivam. Upam da mine cim prej.

(odgovor članu Caitlin)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Aprilčki 2017
29.8.2016 19:50:03   
narcisa 1
Zivjo :) evo mene spet z vprasanjem. :) to je moja prva nosecnost in mi je vse novo in neznano. :) v sredo sem narocena na nego obraza, ampak zj se mi pa poraja vprasanje a so kere kreme oz. Kozmeticna sredstva skodljiva za baby-ja? :) nebi rada glih tam razlagala, da sem noseca, ker bo hitto skrozilo naprej. :/

(odgovor članu Mango987)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Aprilčki 2017
30.8.2016 8:51:34   
Ashatan
Narcisa, v nosecnosti koza drugace reagira, tako da mozno, da bo kozmeticarka, ce te pozna kot redno stranko, kar vprasala ce si noseca po reakciji koze user posted image
Drugace pa mislim, da nic taksnega ne uporabljajo kar bi skodilo otroku, konec koncev je tudi tvoja koza obcutljiva in ni za kaksne strupe dajati na njo in koliko
Kreme sploh prodrejo skozi kozo, kaj sele v krvni obtok.

Tudi barvanje las v noaecnosti ne skodi, to je en ze veckrat ovrzeni mit. Ce bi tako bilo, bi vse nosecnice imele en tak lepi 10cm narastek v porodni sobi user posted image


Sem sla pogledati en dnevnik za nazaj in sem v 1.nos cutila prvic gibe v 18t, v drugo pa 15t. Sem ze bolj vedela kaj je tisto kar se cuti ali pa je bila vgnezdena drugje in bolj divja user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Aprilčki 2017
30.8.2016 8:56:21   
bubbli
S kozmetiko je tako, da dokler ne neguje aken, mislim, da ne more uporabiti kakšnih takih sredstev, pa še te so škodljive mislim da ob bolj rednih negah. Retinoidi so lahko skodljivi, uporabljajo se pa za nego aken. S tem da ko je to naneseno samo na obraz, dvomim no...
Jaz mogoce kozmeticarki ne bi pustila da kako aparaturo uporabi na meni (razen diamantni piling). Recimo visoko frekvenco (spet za bolj mastno kozo), pa se to zato ker mi je filing neprijeten pa se vedno prestrasim ko da tisto na mene :-)

(odgovor članu narcisa 1)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Aprilčki 2017
30.8.2016 10:01:35   
strelca
ijeeeee! jst imam tudi doma 4 letnico ki komaj čaka že sestrico ali bratca, res je obsedena z vsem kar se tiče dojenčkov, nosečnosti, poroda... vse!. Komaj čakam da imam prvi pregled (9.9.) da ji potem poveva. Morm posnet reakcijo hehe

Drugače pa te slabosti nooo.. a lahko? Nenormalno! Pa ko bi vsaj šla bruhat.. niti enkrat še nisem.. skoz mi je slabooo prou res slabo se počutim :(

(odgovor članu Caitlin)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Aprilčki 2017
30.8.2016 15:15:44   
mateiicicaa
da vam ponovno opišem svojo zgodbo... user posted image

moj krvavi izcedek brez bolečin ni ponehal...v nedeljo popoudne so se mi pojavili taki krči kot da bi menkdo tam znotraj spodaj vakum sesau...sem letela pod tuš in sva šla direkt u Postojno...ko sem stopila iz avta sem prav čutila kako se mi je ulila kri in kot da bi mi zravn še ena gmota ven padla...letim takoj na wc in sem bila že skor do kolen krvava in na vložku zagledam eno kepo...razločno sem videla tiste male rokice in nogice...spoznala sm da plod ni odmrl kajti od srede je še precej zraseu...zgledau je večji od 1cm...bila sem v takem šoku da sem komaj stala...sem se usa tresla...in pol me že pričaka dr. Merlo ( kar nasmeh se mi je naredu ko sem njega zagledala...končno en "normalen" Guser posted image )...me pregleda in vidi da ploda ni več v maternici in da bo potrebna abrazija...user posted image že čez 5min sm bila v operacijski in moja N se je končala...z veliko bolečino v srčkuuser posted image ostala sem čez noč tam zaradi splošne narkoze, včeraj dopoudne sem prišla domov...danes so me klicali da je moje telo že začelo tvoriti protitelesa in da naj pridem po Rhogam inekcijo...sem letela prejle...in mi sestra reče da bo ta inekcija vplivala na naslednjo nosečnost...pa ji rečem: to ste mi rekli že pol leta nazaj da bo vplivala pa se je zgodba spet ponovila... ni hotela nič komentirat...
no in zdaj imam že dva angelčka...prvi naj bi biu rojen 10.10.2016, drugi pa 1.4.2017...user posted image počutim se prav pogubljeno...user posted image

sva pa nazaj rezervirala morje tako da v četrtek odrineva proti Pagu...se poskušam zamotit s pakiranjem...ampak ne gre...user posted image
jaz vas zapuščam, vas bom usake toliko še mau prebrala, držim pesti za use vas user posted image

< Sporočilo je popravil mateiicicaa -- 30.8.2016 15:20:07 >

(odgovor članu strelca)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Aprilčki 2017
30.8.2016 15:40:20   
Storžek3
user posted image user posted image user posted image žal mi je..

(odgovor članu mateiicicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?