|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 23 [24] 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčki 2017
20.9.2016 14:03:31   
Zvezdica***
Živjo vsem,

sem nova na forumu, danes imam prvi pregled in komaj čakam :-) Po mojih izračunih sem sedaj 8 2/7 noseča. Doma že imava enega sončka. Držim pesti, da bo vse super. Mi poveste prosim ime skupine na Fb. Glede na to, da je to seveda še skrivnost, me zanima, če res nihče ne vidi kdo je v tej Fb skupini?

Hvala vam in se veselim tipkanja!
Lepo se imejte in čuvajte male zvezdice :-)

(odgovor članu Nikky1886)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: Aprilčki 2017
20.9.2016 19:50:54   
RH82
A ste vse šle na FB? Ni več nobene debate tukaj. Škoda, jaz FB praktično ne uporabljam. Srečno naprej vsem novim in manj novim.

(odgovor članu Zvezdica***)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: Aprilčki 2017
20.9.2016 19:58:38   
bubbli
Jaz se tudi sprasujem kje ste vse. Imam ta teden nuhalno, komaj ze cakam, dnevi se mi ze vlecejo. Sama pri sebi sem si rekla da nicesar za dojencka ne bom gledala pred nuhalno, pa po reklamah samo to se gledam, tudi vozicke si povrsno ze ogledujem...
Kako ste ostale?
Aja, dobrodoslica tudi vsem novim!

(odgovor članu RH82)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: Aprilčki 2017
20.9.2016 21:31:58   
Pitaja
Hej hej

Se se jaz po dolgem casu javim... prejsnji teden sem bila 'priklenjena' na poslo, cisto nic nisem mogla zarad viroze- vrocina, nos, grlo, bolecina v misicah... zdaj je ze bols, ceprav v sluzbi komaj zdrzim, sem svoh...

Drgac pa so se slabosti umirile (v bistvu ne vem al zarad viroze al se res ze umirja).

Zanima me ali se kaksno 'dusi' v prsnem kosu? Tak cudn obcutek imam, kot tesnobo... pa naceloma nisem pod stresom...

Nuhalno imam 1.10. v soboto. Upam da vo vse tako kot mora biti :)

Jaz se na fb potem po ns pridruzim...

Lepo bodite :)

(odgovor članu bubbli)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: Aprilčki 2017
21.9.2016 7:40:00   
Just.Me
Pozdravljene punce :)

Jaz sem imela včeraj NS, nosna kost vidna, rezultati dobri (NS=1,2mm), vesela ko radio user posted image sicer grem danes vseeno še dati kri za DHT. Datum so mi pa spremenili na 5.4.

Prosila bi pa tisto, ki ima čez FB skupino, ali me lahko doda.

Lep pozdrav aprilčice ;)

(odgovor članu Pitaja)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: Aprilčki 2017
21.9.2016 9:47:00   
Zvezdica***
Živjo vsem,

včeraj bila na prvem pregledu :-) Solzice sreče so so bile :-)
Sem pa malo v dilemi? kdaj ste šle prvič v laboratorij, meni je rekla ginekologinja naj grem kar v 9.tednu in potem še istočasno opravim dvojni hormonski test.

Lep pozdravček vsem nosečkam user posted image

Bi pa se res rada pridružila Fb skupini...


(odgovor članu Just.Me)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: Aprilčki 2017
21.9.2016 9:48:35   
Zvezdica***
Just.Me super novica, čestitke!

Sem že malo pozabila, v katerem rangu je dobro da so podatki?

Hvalauser posted image

(odgovor članu Zvezdica***)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: Aprilčki 2017
22.9.2016 7:53:08   
Cherish
Da se še jaz malo oglasim. Slabosti so končno izzvenele, sem super vesela user posted image Drugi teden grem dat kri, drugače pa je počutje vsak dan boljše. Me je dobila taka viroza, da sem tri dni samo ležala, sem sicer vzela lekadol (sem vprašala ginekologinjo in je rekla, da lahko), drugače pa čaj in počitek. Zdaj pa s polno paro dalje! Kaj ve ste že vse v službi povedale? Meni se še nič ne pozna, sem danes 9 polnih tednov, še ne nameravam povedati, vsaj do NS. Zaenkrat veva še samo midva... Lep sončen pozdravček!

(odgovor članu Zvezdica***)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: Aprilčki 2017
22.9.2016 19:03:05   
RH82
Tudi jaz ze odstevam dneve do NS. Mi je vedno bolje, ze drugi dan brez slabosti, prebavo imam redno ze dober teden (bbrez odvajal, samo z lanenimi semeni).
Sicer pa pri meni v sluzbi vejo vsi, se je sef zagovoril
Pa tudi sicer moram takoj povedati zaradi izogibanja nevarnemu delu. Doma pa se ne vejo. Plan je, da poveva po NS. Enako sva naredila pri prvem. Pozna se mi se ne, ceprav imam vcasih obcutek, da imam napihnjen trebuh. Pri oblacilih se ni krize, enako je bilo pri prvem. Sem vecino casa lahko nosila udobne malo sirse kavbojke in trenerke, ko sem bila ze doma. Sem kupila ene nosecniske hlace, pa mi niso bile najbolj udobne za nosit - so bile edine, ki so mi bile vsaj malo ok.

(odgovor članu Cherish)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: Aprilčki 2017
22.9.2016 20:31:45   
najai
Hejhoj, se vam pridruzuje seen aprilcek. Pdp 4.4., ns je pokazala super rezultate, tako da je vse vredu. user posted image
Iscem in iscem skupino na fb. Kdo dodaja?user posted image

(odgovor članu RH82)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: Aprilčki 2017
22.9.2016 20:55:02   
bubbli
Tudi jaz imam za samo ze NS. PDP 3.4. (upam, da me se boste vzele, ce bom slucajno marcevka). Rezultati NS super, sla sva zelo vesela iz pregleda :-)

(odgovor članu najai)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: Aprilčki 2017
23.9.2016 9:29:35   
lici
Pozdravljene,
končno se vam lahko tudi jaz pridružim, včeraj sem namreč imela prvi pregled, vse ok, noseča 10 tednov, PDP 19.4.
Vesela, da bi kar vsem raztrobila, no včeraj sva povedala staršem, ostalim bova pa po nuhalni, sem imela namen se vam po nuhalni pridružit na FB, če je je pa skupina skrita in zaprta bi se vam pa kar zdaj. Na nuhalno se še nisem naročila, se še odločam kam naj grem.
Lep pozdrav vsem user posted image user posted image

(odgovor članu bubbli)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: Aprilčki 2017
23.9.2016 12:47:20   
Cherish
Hej, tudi jaz bi se vam pridružila na FB, me lahko tista doda? Jaz še le cincam in skrivam to nosečnost... Še posebej v službi sem prepričana, da ne bo sprejeta z odobravanjem... Se bodo že morali sprijazniti, ne? Lp

(odgovor članu lici)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: Aprilčki 2017
23.9.2016 14:01:43   
Just.Me
Hvala zvezdica*** :)

Hmm, sicer je to moja prva nosečnost, ampak kakor mi je znano, naj bi bila NS od 1,00mm do 2,5mm v mejah normale..če se motim, naj me katera popravi ;)

Čestitke najnai in bubbli...me veseli za dobre rezultate NS. a ste dale mogoče tudi kri za DHT? Jaz sem šla dati v sredo, naslednji teden izvem rezultate.

Torej..katera dodaja na FB skupino? Da bom bolj na tekočem ;)

Krasen vikend vam želim, pridno božajte trebuščke <3user posted image

(odgovor članu Cherish)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: Aprilčki 2017
23.9.2016 19:37:06   
bubbli
Jaz sem dala kri za DHT, v sredini drugega tedna bodo rezultati. Zdaj sicer ne vem vec zakaj sem dala kri, ker sem mela dobre rezultate NS, zdaj me je pa strah da bo DHT poslabsal. Ampak naj bi baje ce bi bili od tega potem slabi rezultati cim hitreje poklicali.
Na NS sem bila v Dravljah pri dr.Mili Lomsek, zdravnica je prijazna, vse je lepo razlozila, pred posteljo imajo en velik ekran tako da vse gledas zraven, partner pa tudi... ne vem pa ce je to ustaljeno na praksa in je povsod tako "nobel".

(odgovor članu Just.Me)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: Aprilčki 2017
24.9.2016 7:03:52   
RH82
Jaz sem v prvo tudi sla v Dravlje na NS in je tako, kot je napisala bubbli. Velik ekran kot tv in prijazni zdravniki. Sem bila pri dr. Rant.
Zdaj grem na NS kar k svoji G, ki tudi dela NS (moj prejsnji G je ni). Mi je enostavneje tako. Kri za DHT sem pa dala ze v 9. tednu (po navodilih G), tako da bo rezultat upostevam ze sproti pri NS. Glede na to, da se za DHT izvid caka 1 teden mi je smiselno, da se kri da prej. Cudno, da ne narocijo odvzema krvi pred NS. Glede izvida NS ti pa DHT samo spremeni verjetnost za kromosomske napake, tako nekako kot starost. Se vedno je pa sama ns najbolj konkretna meritev,ker je pri ostalem vedno mozno neko statisticno odstopanje.
Drzim pesti za dobre izvide.

(odgovor članu bubbli)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: Aprilčki 2017
24.9.2016 9:04:45   
mava1975
Kri za DHT ne naročajo pred nuhalno, lahko jo po svoji odločitvi daš prej, ker pridedo 12 tedna ko se dela nuhalna kar velikokrat do ss oz. odmrtja ploda. Tako mi je pojasnil dr.Pušenjak in tako se je nato zgodilo tudi meni. V 9 tednu vse ok v 12 prenehal srček biti. Hvalabogu sem izvedela na rednem pregledu, kolegica je na nuhalni to izvedela...

(odgovor članu RH82)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: Aprilčki 2017
24.9.2016 12:14:26   
lola85 RR
Pozdravljene!
Link do fb skupinice: https://m.facebook.com/groups/1671886893132568?ref=bookmarks

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: Aprilčki 2017
24.9.2016 13:06:12   
RH82
Meni je G narocila odvzem za DHT skupaj s prvim odvzemom krvi, da mi ne bi jemali 2x. Po moje bi moral na NS ze vedeti izvid DHT. Da ni vec bitja srcka pa nikakor ni fino izvedeti.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: Aprilčki 2017
24.9.2016 21:38:17   
Renci
Ziujo :)
Sem nova tu in to je moja prva nosecnost PDP je 22.4.
Zanima me ali katera dodaja v skupino na FB, namrec je se nisem zasledila in predidevam da je skrita..Na forumih nisem ravno iznajdljiva in bi mi FB bolj odgovarjal :) hvala ze vnaprej :*

(odgovor članu banana88)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: Aprilčki 2017
26.9.2016 21:50:24   
Nosečka11
Živijo punce!
Sem še ena, ki nosi aprilčka/aprilčko!user posted image tudi jaz bi si želela v skupino na fb, če je možno.hvala!

(odgovor članu Renci)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: Aprilčki 2017
27.9.2016 7:56:37   
Just.Me
Čestitke Renci in Nosečka11, dobrodošle med aprilčki :)

RH82, meni so vzeli kri en dan po NS, tudi drugače sem na forumih zasledila, da imaš najprej NS, potem pa DHT. In če je NS v redu, načeloma ženske ne hodijo še na DHT. Jaz sem vseeno oddala kri.

lola85, sem poskusila dostopati do skupinice, vendar žal neuspešno. To mi je napisalo: The page you requested cannot be displayed right now. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may be broken or expired, or you may not have permission to view this page.

Lep pozdrav :)

(odgovor članu Nosečka11)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: Aprilčki 2017
27.9.2016 10:55:12   
lici
Zdravo user posted image
Kako ste? Jaz sem super, tudi jutranje slabosti so vse manjkrat prisotne. Narocila sem se na NS, komaj cakam, imam jo naslednjo sredo. Potem bom pa povedala se v sluzbi in ostalim, busi se mi ze kar pozna tak da tud skrivat ne bi mogle vec ne vem kak dolgo.
Bi se vam pa rada ze kar pridruzla na FB? Link ne dela, verjetno ravno zato ker je skrita ( saj to je fajn).
Katera me lahko doda?
Uzivajte user posted image

(odgovor članu Just.Me)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: Aprilčki 2017
27.9.2016 13:48:31   
Storžek3
Tista ki se hoče pridružit fb skypini naj mi zs pošlje ima priimek in kakšno profilno imate :)

(odgovor članu lici)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: Aprilčki 2017
27.9.2016 13:54:49   
lici

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Tista ki se hoče pridružit fb skypini naj mi zs pošlje ima priimek in kakšno profilno imate :)


Sem poslal ZS

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 23 [24] 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 23 [24] 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?