|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčki 2017
8.8.2016 13:06:28   
lola85 RR
Po 3 pozitivnih testih z rahlo črtico, se vam komaj upam pridružituser posted image
Upam, da bo vse vredu, ker ne vem, če bi prenesla še eno izgubo..
Kdaj imam PDP nimam pojma...Tablete sem nehala jemat 13.7., takrat sem tudi imela 2 dni trajajočo ''menstruacijo'', tako da se mi ne sanja ali je bila to M ali ne.
Sem pa včeraj iz firbca testkala z Baby check mini in ker sem bila neučakana, sem ga že po 3min vrgla v smeti.. No, čez 5min se pa slučajno sprehodim mimo in me je skor kapuser posted image
Mi je pa čisto vseeno katerega spola bo, samo da bo vse ok..

(odgovor članu mateiicicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Aprilčki 2017
8.8.2016 15:52:01   
Storžek3
Evo mene iz pregleda..Joooooj slišala srčka user posted image vse ok.
Sem danes polnih 6 tednov in plodek je velik 0,36 cm user posted image
Upam da bo tudi naprej vse ok.

dobrodosle nove nosečke! Zdej se nas je pa kar nabralo user posted image



(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Aprilčki 2017
8.8.2016 16:25:15   
mateiicicaa
storžek3 čestitke user posted image mene pa še polne 3 tedne loči do pregleda user posted image
se kar nabiramo tukaj user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Aprilčki 2017
8.8.2016 18:52:03   
pikapikica7
Pozdravljene:)
Zdaj, ko sem pomirjena po danasnjem pregledu, sem zacela malo razmisljat kdaj naj bi biu srecni mesec. In sem nekje na sredini:) Tako, da bi se vam pridruzila:) Sicer glavnega pregleda se nisem imela, po "mojih" izracunih naj bi biu PDP 29.3. ampak sumim, da je prislo do kasnejse ovulacije, kar pomeni, da je zlo mozen zacetek aprilauser posted image user posted image

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Aprilčki 2017
8.8.2016 19:04:46   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: mateiicicaa

storžek3 čestitke user posted image mene pa še polne 3 tedne loči do pregleda user posted image
se kar nabiramo tukaj user posted image


Mene loči še cel mesec ;-) (ja, sem celo uspela najti eno gin., ki še sprejema - o njej ne vem nič tako da - upam, da bo ok). Trenutno mi je slabo ... ampak mislim, da je to zato, ker sem pojedla preveč bonbonov.

Počasi se navajam na misel, da sem noseča. Včeraj sem s hčerko začela kar skakati ... potem pa poštudiram, da mogoče pa ni lih fajn skakat v nosečnosti. Pa vsakič pozabim, da hčerke ne smem vzdigovat za vsak drekec (ja, sem jo razvadila, kaj čem). Je pa fajn, ker je že toliko stara, da je samostojna (kar se hoje in plezanja tiče), da mi je ni treba nosit. Seveda pa pride trenutek, ko jo je pač treba (uspavanje, ko je ultra utrujena - sicer zaspi sama, pa hoja po stopnicah, ko se strma itd).

Me je pa včeraj skoraj pobralo, ko sem jo imela v naročju, pa sem mislila, da hoče dol in sem jo vzdignila, ona pa je začela brcati v moj trebuh. Mož je prebledel, jaz pa verjetno tudi.

Kar se tiče skrivanja trebuha in tega ... jaz nimam kaj skrivat. Je že zdaj tako kot v 5. mesecu nosečnostiuser posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu mateiicicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Aprilčki 2017
8.8.2016 22:00:16   
mateiicicaa
no sam da si jo našla user posted image mene še vedno samo bolijo prsa in nič drugega od znakov, tako da sem danes zopet delala test ki je pokazau dve močni črtici user posted image user posted image joj jest tud cele dneve nič ne delam k se bojim da ne bo kej narobe z mojim user posted image user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Aprilčki 2017
9.8.2016 8:06:10   
Marta72
Jutro :)

Storžek3 super novička :) mene do pregleda loči še dober teden...če bom sploh prišla do tja.
Včeraj so se mi namreč pojavili krči, danes pa rjav izcedek. Sej lahko da ni nič, vendar me malo skrbi, glede na to, da moram nosit še dve 8 mesečnici. Sicer sem v 1. N krvavela (orto) do 16.tedna, tko da še vseeno upam da najbolje.

(odgovor članu mateiicicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Aprilčki 2017
9.8.2016 8:08:31   
mateiicicaa
Jest pa zdaj gledam da sem se uštela, do pregleda imam še 14dni user posted image

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Aprilčki 2017
9.8.2016 9:03:47   
lola85 RR
Danes sem spet testkala in je druga črtica že lepo vidna pa tudi zelo hitro se je pokazalauser posted image
Sem si malo računala pdp in bi moral biti nekje 18.4.user posted image
Še kar ne dojemam in sem skos na wcju- gledam če bo kje kak izcedek.. Včeraj sem imela nežno rozastega, ampak mislim, da je to bila vgnezditvenauser posted image Drug teden se naročim na pregled in pred septembrom sploh nočem it.

(odgovor članu mateiicicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Aprilčki 2017
9.8.2016 9:09:23   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Marta72

Jutro :)

Storžek3 super novička :) mene do pregleda loči še dober teden...če bom sploh prišla do tja.
Včeraj so se mi namreč pojavili krči, danes pa rjav izcedek. Sej lahko da ni nič, vendar me malo skrbi, glede na to, da moram nosit še dve 8 mesečnici. Sicer sem v 1. N krvavela (orto) do 16.tedna, tko da še vseeno upam da najbolje.



Uf ... držim pesti, da bo vse ok.

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Aprilčki 2017
9.8.2016 9:22:29   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: lola85

Danes sem spet testkala in je druga črtica že lepo vidna pa tudi zelo hitro se je pokazalauser posted image
Sem si malo računala pdp in bi moral biti nekje 18.4.user posted image
Še kar ne dojemam in sem skos na wcju- gledam če bo kje kak izcedek.. Včeraj sem imela nežno rozastega, ampak mislim, da je to bila vgnezditvenauser posted image Drug teden se naročim na pregled in pred septembrom sploh nočem it.


Če ti je test pokazal user posted image , potem ne more biti to vgnezditvena. ker pred vgnezditvijo test ne more pokazati user posted image .

Jaz sem se včeraj naročila, pa me je naročila v 8. tednu (začetek septembra). Tako da mislim, da te itak ne bojo prej naročevali.

A sem jaz slučajno včeraj rekla, da mi je slabo od bonbonov?user posted image
Če bi bila to moja prva nosečnost bi s takim veseljem napisala, da mi je "prijetno slabo". No, zdaj ko vem, kam ta "prijetna slabost" (lahko) pripelje, nisem več tako navdušena. Sem pa presenečena, da se je slabost začela že tako zgodaj (sem šele vstopila v 5. teden). No, kot je napisala Ashatan - tako vsaj vem, da je vse ok. user posted image

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Aprilčki 2017
9.8.2016 9:29:39   
Marta72

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: Marta72

Jutro :)

Storžek3 super novička :) mene do pregleda loči še dober teden...če bom sploh prišla do tja.
Včeraj so se mi namreč pojavili krči, danes pa rjav izcedek. Sej lahko da ni nič, vendar me malo skrbi, glede na to, da moram nosit še dve 8 mesečnici. Sicer sem v 1. N krvavela (orto) do 16.tedna, tko da še vseeno upam da najbolje.



Uf ... držim pesti, da bo vse ok.




Hvala :)

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Aprilčki 2017
9.8.2016 13:28:53   
lola85 RR
Jaz bi mogla M dobit šele nekje ta petek/soboto in če štejem dni od tega kdaj sem imela O in kdaj bi naj prišlo do oploditve/vgnezditve, potem to ravno sovpada.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Aprilčki 2017
9.8.2016 13:31:15   
lola85 RR
A slabost pomeni, da je vse ok?
Kaj pa vem...mi je bilo slabo v prvi nosečnosti pa se vseeno ni dobro končala, nočem pa zdaj nič strašit.
Sem danes spet testkala in črtica je močnejša in se je pokazala ful hitrouser posted image
Povedala sem v službi, ker imam tako delo in so vsi lepo sprejeliuser posted image

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Aprilčki 2017
9.8.2016 15:28:24   
Marta72

IZVIRNO SPOROČILO: lola85

Jaz bi mogla M dobit šele nekje ta petek/soboto in če štejem dni od tega kdaj sem imela O in kdaj bi naj prišlo do oploditve/vgnezditve, potem to ravno sovpada.



Nosečnostni hormon se začne sproščati šele po vgnezditvi in nič prej. Test pa zazna hormon šele nekje med 4 in 6 dni po vgnezditvi.

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Aprilčki 2017
10.8.2016 6:16:37   
Damuš
Dobro jutro punce!

Malo še pa bo vikend!

IZVIRNO SPOROČILO: lola85

A slabost pomeni, da je vse ok?
Kaj pa vem...mi je bilo slabo v prvi nosečnosti pa se vseeno ni dobro končala, nočem pa zdaj nič strašit.
Sem danes spet testkala in črtica je močnejša in se je pokazala ful hitrouser posted image
Povedala sem v službi, ker imam tako delo in so vsi lepo sprejeliuser posted image


Tole o slabosti se nanaša na tisti članek, ki ga je pripela Ashatan in ki govori o tem, da je manjša možnost za splav, če ti je slabo. Nihče pa seveda ne trdi, da se nobeni od punc ne zgodi splav, če ji je slabo.

A ste že vse bile na dopustu? Nas šele čaka ... in že komaj čakam. Letos pa reees! rabim en odklop.

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Aprilčki 2017
10.8.2016 9:42:37   
mateiicicaa
midva greva šele čez 3 tedne na dopust in prav komaj čakava da greva na oddih user posted image


< Sporočilo je popravil mateiicicaa -- 10.8.2016 9:43:16 >

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Aprilčki 2017
10.8.2016 11:11:23   
Simonca1
Punce, sem slučajno zasledila to temo, ker sem tudi sama rodila letos aprila :) Naj povem, da imam ogromno zelo lepih oblekic, hlačk, majčk za punčko, ki bodo primerne za celo poletje. :) Če se bo katera odločila, naj me kontaktira. Pa lepo nosečnost želim :)

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Aprilčki 2017
10.8.2016 14:12:17   
lola85 RR
Nas še čaka dopust čez slabe 3 tedneuser posted image
Komaj že čakam in upam, da bo vse vredu.
A ste že vse naročene na pregled pri G?
Jaz bom klicala naslednji teden in pred septembrom ni šans sploh, da me vidi tam.
Po dopustu bo pa ravno idealno in bom nekje v začetku 8.tednauser posted image
Včeraj sem, poleg folne kisline, začela še z Omega 3, to je pa to.
Kakšna štajerka, mogoče?user posted image

(odgovor članu Simonca1)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Aprilčki 2017
10.8.2016 14:23:10   
mateiicicaa
jaz imam prvi pregled 24.8. in takrat bom v 9.tednu oziroma bom user posted image 8t3d user posted image
trenutno jemljem samo folno, namen pa imam tudi omega 3.
jaz sem z notranjskega konca user posted image

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Aprilčki 2017
10.8.2016 15:48:07   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: lola85

Kakšna štajerka, mogoče?user posted image


Evo, me!user posted image

Punce, mene je pa prej skor kap. Sedim na sedežni, hčerka pa nekaj čara okoli mene in kar naenkrat pade direkt na moj trebuh. Lih tolk časa sem še mela, da sem stegnila roke, da ni padla z vso težo. Ampak sem se tako ustrašla. Še zdaj se vsa tresem.
Sej vem, da je detece zavarovano v trebuhu in vse ... ampak tak udarec v trebuh tud ni lih nedolžen.user posted image Joj ... zdej bom pa cel dan samo preverjala, če je vse ok.


Sicer sem pa utrujena, da je joj. Sem prej šla spat kao za 15 minut. Spala sem pa skoraj 2 uri.
Ma ... res me preseneča, da je vse tako izrazito že. Iz prve nosečnosti se ne spomnim, da bi bilo tako zgodaj. Tam me je začelo okrog 7. tedna mučit.

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Aprilčki 2017
10.8.2016 16:21:41   
Damuš
Sem zdej brala pri Pušenjaku, da ti udarci niso nevarni. user posted image Uf ... sem si kar oddahnila.


(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Aprilčki 2017
10.8.2016 22:30:27   
Anonimen
Pozdravljene... tudi jaz se vam pridružujem..s pravim vzdevkom se vam javim po prvem pregledu (zaenkrat naj bom le presenečena mamica)

Bom pa četrtič mamica...in tole je bil za naju šok..sicer sva vesela..vendar nisva pričakovala.

pdp. naj bi po ZM imela 8.4.

prvi pregled pa imam 6.9.

me pa zelo skrbi glede službe..saj bom ravno te dni podpisovala novo pogodbo... pa mi je ful bedno..saj rabim službo...če bom pa povedala ..bom pa brez...

zaenkrat mi ni še nič slabo... :)

presenečena mamica

(odgovor članu Damuš)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Aprilčki 2017
10.8.2016 22:34:03   
banana88
Presenecena mamice, sve na istem 😊 se ne sekiram, ker sem prj prvrm povedala in bila fer...nin ostala brez sluzbe.. sedaj bom pa tiho....zal taki so casi.,. 😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Aprilčki 2017
10.8.2016 23:19:27   
Anonimen
hvala za podporo... :) mi je kar malo lažje...

sploh ker se z nikomur ne morem o tem pogovarjat ..tako po žensko...

sva pa tudi midva že vse stvari (skoraj) oddala od hiše za majhne otroke.. saj kot pravim je tole kinder surprise :)
Imava pa otroke stare 8, 7 in 5.

(odgovor članu banana88)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?