|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junij 2017 ❤️
7.11.2016 7:15:45   
Suso
Pozdravljene! Jaz sem danes tocno 9 tednov noseca, v sredo imam prvi pregled. Sem pa stara 27, imam pa ze puncko staro dve leti!

(odgovor članu sanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Junij 2017 ❤️
7.11.2016 9:39:53   
Jens
Sanna10, tudi jaz sem imela cca 2 dni take izcedke v prejsnji nosecnosti, ker sem nosila necaka... ampak se je vse dobro koncalo. Se pa pazi in ne dviguj tezkih stvari. Drzim pesti user posted image

(odgovor članu sanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Junij 2017 ❤️
7.11.2016 14:00:31   
Adelle

user posted image

1.6.
user posted image taajci, 27, 1user posted image ,user posted image
user posted image honey_bee, 30, 0user posted image ,user posted image
user posted image Pajama, 34, 1user posted image ,user posted image

4.6.
user posted image pikica31, 34, 2user posted image ,user posted image

6.6.
user posted image Crazybeyb, 27, 0user posted image , user posted image

8.6
user posted image ječi12, 30, 2user posted image ,user posted image
user posted image Vanillaa, 23, 0user posted image ,user posted image
user posted image Jens, 28, 1user posted image ,user posted image

9.6.
user posted image Nija24, 24, 1user posted image ,user posted image

10.6
user posted image Adelle, 30, 0user posted image ,user posted image
user posted image Anonimna, 36, 2user posted image ,user posted image
user posted image ARJ3, 29, 1user posted image , user posted image
user posted image ked88, 28, 2user posted image ,user posted image

12.6.
user posted image Cloey, 23, 1user posted image ,user posted image
user posted image Sandra_, ?, ?user posted image ,user posted image

13.6.
user posted image Aida A, ?, 1user posted image ,user posted image
user posted image katjesss, 34, 0user posted image ,user posted image

14.6.
user posted image meandmini, ?, 1user posted image ,user posted image

15.6.
user posted image Žanči89, 26, 0user posted image ,user posted image

16.6.
user posted image evaa12, ?, 1user posted image ,user posted image

22.6.
user posted image praprotka, 27, 1user posted image ,user posted image
user posted image sanna10, 25, 0user posted image ,user posted image

24.6.
user posted image Žakica07, ?, ?user posted image ,user posted image

26.6.
user posted image 1aneja1, 31, 1user posted image ,user posted image

27.6.
user posted image d_m_b, ?, 1user posted image ,user posted image

?.6
user posted image Suso, 27, 1user posted image ,user posted image

Skupaj nas je: 26user posted image


user posted image user posted image Katkec, KatMat13user posted image user posted image



(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Junij 2017 ❤️
7.11.2016 14:07:11   
Adelle

user posted image

8.11.
1aneja1user posted image , 1.pregled
Adelleuser posted image , 3.pregled

9.11.
Aida Auser posted image , 2.pregled
Susouser posted image , 1.pregled

10.11.
praprotkauser posted image , 3.pregled
Jensuser posted image , 1.pregled

14.11.
sanna10user posted image , 2.pregled

15.11.
Žakica07user posted image , 1.pregled

17.11.
Anonimnauser posted image , 3.pregled

18.11.
Vanillaauser posted image , NS

21.11.
taajciuser posted image , NS
Crazybeybuser posted image , 2.pregled

22.11.
pikica31user posted image , NS

23.11.
ječi12user posted image , NS

24.11.
ječi12user posted image , 2.pregled

28.11.
Crazybeybuser posted image , NS
katjesssuser posted image , NS
ked88user posted image , NS

30.11.
pikica31user posted image , 2.pregled
meandminiuser posted image , NS

1.12.
Cloeyuser posted image , 2.pregled

2.12.
ked88user posted image , pregled

14.12.
meandminiuser posted image , 2.pregled

21.12.
Vanillaauser posted image , 2.pregled

user posted image user posted image user posted image Navijamo za cimvec zdravih dojenckovuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Junij 2017 ❤️
7.11.2016 14:10:53   
Adelle
Punce ki ste danes mele pregled upam da ste lepo opravile... javite se nam..

Sanna10, si kej klicala G? Kaksno je stanje?

Jst komi cakam jutri da vidim kako pikica napreduje.. mal ampak cisto mal me je strah kako bo slo, sam verjamem da bo dobr..


(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Junij 2017 ❤️
7.11.2016 14:17:44   
sanna10
Adelle sem klicala ja, in rekla je da naj kar pridem - ob 15h sem naročena. Nisem več mela izcedkov hvalabogi, me pa kar precwjšnja nervoza daje..bomo videli kaj bo!! user posted image
Ostale pa upam da ste uspešno opravile pregled!!user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Junij 2017 ❤️
7.11.2016 14:21:36   
Nija24
Pozdravljene, pregled je bil uspesen, srcek lepo bije, le starost ploda bo naj bila teden dni mlajsa kot smo pricakovali :-) sem vam pa ze pisala na fb :-)
Lp :-)

(odgovor članu sanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Junij 2017 ❤️
7.11.2016 17:08:23   
sanna10
Ojla!! Evo mene, nosečnost je potrjena, 8t bi naj bla noseča, tudi utrip srčka se je zelo lepo slišal, zanekrat je vse vredu!!user posted image več informacij pa zaenkrat nisem dobila, bo jih kaj več pri naslednjem pregledu 24.11., za nuhalno pa se moram še naročit.user posted image

(odgovor članu sanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Junij 2017 ❤️
7.11.2016 17:22:05   
Crazybeyb
Punce, jaz imam pa eno vprasanje za vas. Danes sem po SO imela izcedek, ki je zgledal kot sibka menstruacija. Kaksnih bolecin med odnosom ni bilo, pa tudi prej nisem imela nobenih krcev ali cesa podobnega. Sem pa malo v skrbeh sedaj, kaj se dogaja. Se je kateri od vas zgodilo kaj podobnega? Malo sem brala po forumih in pravijo, da to ni nic takega, ker je telo bolj prekrvavljeno in se med SO lahko hitro zgodi, da poci kaksna zilica ali se poskoduje sluznica, spet druge pa pisejo, naj se v taki situaciji takoj obise ginekologa. Kaj menite ve?

(odgovor članu sanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Junij 2017 ❤️
7.11.2016 18:22:42   
evaa12
Pozdravljene punce
Evo tudi za mano je uspesen pregled. Tako kot po m noseca 8t 😁😁❤
Je vse ok. Vesela fullll 😁
Vesela pa tudi za vse ki ste imele pregled da je vse super.

(odgovor članu Crazybeyb)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Junij 2017 ❤️
7.11.2016 18:30:27   
Anonimen
Meni se je zgodilo enako - mislim, da sem bila v kakšnem 5 tednu, ko sva imela SO in sem šla po njem na WC in je kar malo krvavo steklo vn, potem sem pa imela še čez dan še malo krvavega izcedka. Drugače enako, nobenih bolečin med ali po SO. Seveda se je to zgodilo čez vikend, v ponedeljek sem klicala h ginekologu in ker nisem več krvavela (samo tisti dan) je sestra rekla, da je to verjetno zaradi SO in da naj pokličem ozirom pridem samo če bi še dodatno krvavela.
Par tednom kasneje sem šele imela naslednji pregled, pa je bilo vse vredu...
Izkušnje so pa seveda različne, ampak kolikor vem bi lahko SO vplival na splav ali kaj podobnega samo, če bi bilo že v osnovi kaj narobe, ob normalni nosečnosti pa ni nevarnosti.
Če misliš, da se boš bolje počutila in boš bolj pomirjena, pokliči zdravnika in reči da želiš priti na pregled. Jaz nisem vztrajala, ker sem se malo tolažila, da če bi bilo kaj narobe bi bili še kakšni drugi znaki... Čeprav to seveda ni res. Ampak se pač nisem hotela preveč "psihirat" s tem in sem tudi nekako razmišljala, če je namenjeno je, če pa ni je pa zelo malo kar lahko zdravniki naredijo...
Upam, da bo vse vredu...

Anonimna user posted image

(odgovor članu Crazybeyb)
  Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Junij 2017 ❤️
7.11.2016 18:39:57   
Crazybeyb
Hvala, anonimna user posted image Ja, tudi jaz se nočem nekaj psihirati. Se tolažim, da je vse ok, ker je z vsakim obiskom wc-ja izcedek bolj blag user posted image Tako da, počakam do jutri in če bo ok, je šlo res najbrž le za kakšno poškodbo sluznice.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Junij 2017 ❤️
7.11.2016 22:16:55   
ječi12
ojla

bravo za uspesne preglede...

js sm mela v 5t tut izcedek po SO, sva zdj ze probala parkrat ampak precej bolj na rezervouser posted image

js sm prehlajena, te virozni 1letniki me spretno filajo z bacili, se probam upirat ampak dons so uletel po pocitncah v velkem stevilu in js sm cist adijo....upam da mine...

jutr 14 dni do nuhalne, komaj cakam...poslusam pa srcek z home dopplerjem in je tok fajn, je ful lazje zdrzat do pregleda.....komaj cakam da stabse ta dobra dva tedna mimo pa smo v 4.mesecu

uzivajte puncice

(odgovor članu Suso)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Junij 2017 ❤️
8.11.2016 7:12:51   
Tombar
Pozdravljene, tudi jaz se pridruzujem vasi skupini, malo sem prebirala poste in se odlocila svojo sreco deliti z vami user posted image z današnjim dnrvim sem vstopila v 9 teden user posted image . Prvi pregled sem opravila 27.10., vse je bilo super pa srcek smo ze tudi slisali user posted image Stara sem 29 let in to je moja prva nosecnost, po treh letih poskusanja se nama je nasmehnila sreca. Z veseljem bi se pridružila vaši fb skupini, samo bi prosila da mi še enkrat napišete kateri naj pustim svoje podatke.

Vsem želim vse dobro in upam da bomo skupaj spremljale naše male pikice user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Junij 2017 ❤️
8.11.2016 11:33:50   
1aneja1
Prvi pregled je za mano, vse je kot mora biti. Srček mu veselo bije, velik je pa 7mm, kar ustreza mojim 7t nosečnosti.
Naslednji pregled imam 22.11. in že komaj čakam.
Kako ste ostale?

(odgovor članu Tombar)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Junij 2017 ❤️
8.11.2016 16:24:10   
Adelle
Aneja, vesela sm zate💖

Jst se pa s tezkim srcem, drage punce, poslavljam od vas. Zjutri moj G ni najdu utripa in mi je dal napotnico za urgenco. Tam po 3,5 urnem cakanju mi je zdravnica rekla: Zal mi je, utripa ni.

Narocili so mi da pridem v cetrtek zjutri na tesce da sprozijo splav s tabletko. Strah me je ker ne vem kako bo potekalo.

Sesuta sem do amena. 7,5 let borbe, 3 izgubljene pikice. Ampak v to sem verjela, pokazala je da je borka na zacetku. Verjamem da se nam vse dogaja z razlogom in da je ze tako moralo biti. Ampak se vseen boli, prekleto veliko boli. Zatiskam si oci pred resnico da mogoce nikoli ne bom mama.

Vesela sem za vsako posebej ki sporocate dobre novice. Spremljala vas bom se naprej tukaj, na FB se bom pa kmalu odjavila.

Pa prosim za sprejem v FB pisite jeci12, ne vec meni.

Lepo bozajte busije, jst svojga se zmeri bozam ker se nocem posloviti od pikice💖

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Junij 2017 ❤️
8.11.2016 16:57:16   
pikica31
Ojoj. Adelle :(. res zalostno.zivljenje res ni pravicno. Pa to ai drugax bila na ivf? Drzi se ... :(

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Junij 2017 ❤️
8.11.2016 18:41:46   
ječi12
tut js zalostna za adelle, drzi se punca! seveda bos mama!!

tombar lahko mi pises za fb ce ze nisi adelle, te bom dodala....

tudi ostale mi pisite za fb na zs ker je skupina skrita....


(odgovor članu pikica31)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Junij 2017 ❤️
8.11.2016 18:50:26   
Aljonka
Draga Adelle
Ko sem prebrala tvoje sporocilo sem se morala oglasit, tudi jaz sem probala ogromno bolečine kar dolgih 15 let mineva odkar sva se odlocila postati starsa, dala sem skozi 4 splave 2X imn in po tem en kup umetnih oploditev. Po vsakem padcu sva jokala, obupavala in se nekako znova pobrala in sedaj sva koncno nagrajena, da nisva obupala. v petek sem imela nuhalno in vse je ok, seveda grem skozi nosecnost z veliko kolicino straha pa vseeno upam da je to to.
Moj nasvet jokaj, vpij delaj karkoli da iztisneš vso bolečino, jezo, razočaranje, ko boš pripravljena pa poskusi znova, sigurna sem da te na koncu te borbe čaka ena velika sreča
Od srca ti želim da tudi tebi uspe in da končno dočakaš svojega sončka

(odgovor članu pikica31)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Junij 2017 ❤️
8.11.2016 19:06:21   
Adelle
Pikica31, ja to je bil moj 5. Transfer zarodka.

Aljonka in jeci hvala za spodbudne besede. Verjamem da bom enkrat mama, vendar mogoce ne v tem zivljenju.

Hudo mi je, jokam, ceprav ne tako kot pri prvem neuspehu. Solz je vedno manj... ali sm pa jst tok otopela ze..

Vedno v zivljenju sem verjela da se stvari dogajaji z nekim razlogom in tako tudi zdaj. Vem da je ta najina izkusnja naju zelo zblizala.

Ampak da ne kvarim vam vec to lepo temo drage moje nosecke, vas zdej zapuscam, berem vas pa se naprej. Pa ena naj prevzame moje lepe seznamcke prosiim😀

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Junij 2017 ❤️
8.11.2016 19:16:27   
Sandra_
Adelle, ko sem prebrala tvoj post sem se morala oglasit. Ne obupat, verjamem da je težko ampak ne obupaj in ko si opomoreš poizkusita ponovno. Tudi jaz mislim da se vse zgodi z razlogom, ko boš držala svojega otročka v naročju ti bo mogoče jasno zakaj toliko bolečine in preizkušenj. Drži se, želim ti vse dobro <3

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Junij 2017 ❤️
9.11.2016 8:34:25   
Jens
Adelle, fuuul mi je zal zate. Ampak verjam da vam uspe in da bos tud ti mamica. Tud jaz sem bla ze ciist obupana...pa nam je uspelo. Srecno naprej!!
Js pa tkooooo komaj cakam jutri 1.pregled... danes naj bi bila ze polnih 10 tednov user posted image

(odgovor članu Sandra_)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Junij 2017 ❤️
9.11.2016 20:50:08   
pikica31
A ste ze vse na facebook pobegnile

(odgovor članu Jens)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Junij 2017 ❤️
9.11.2016 20:59:59   
ječi12
Ja! Pisi mi na zs

(odgovor članu pikica31)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Junij 2017 ❤️
9.11.2016 21:00:03   
pikica31
Jeci12, a si slucajn dobila kaksno mojo spirocilo na privat?

(odgovor članu pikica31)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?